Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy?

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem co bede robił wieczorem hehe :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każda osoba, którato robi to frajer i cipa ;-) face it

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to w dupie.. O ile z tego glitcha lecą skrzynki za ilość punktów.. Bo chyba lecą.. czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nic, kiedyś to było glitchowanie w Falcon Lost :1_grinning:



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie ten nowy tryb jest dla mnie niegrywalny przez bandę lamusów, którzy wykorzystują glitch wspomniany we wcześniejszym poście, niech ubi szybko się uwinie z rozwiązaniem tego i innych błędów. Gra u mnie często gubi dźwięki, nie słyszę przeciwników, strzałów czy nadjeżdżających kulek analnych. Często gęsto jakiś wybuch z doopy się pojawia, gra jakby nie nadąża nad generowaniem wszystkiego przez co nie widzę granatów, jak i ich obszaru rażenia. 

Często celownik jakoś do góry ucieka, nie idzie wycelować w przeciwnika. Połączenie sieciowe to też jakaś padaka, przez to, że gracz jest hostem (to samo rozwiązanie zastosowali geniusze w For Honor) , gra się  ze strasznymi lagami. 

 

Jak na razie chyba odpuszczam, aż nie ogarną tych błędów i glitchy. 

 

Dziś miałem bardzo emocjonujący pojedynek: 

 

4cMSrVY.jpg

 

6 "Edmuntów" w przeciwnej drużynie wykorzystywało glitcha... Przejęliśmy wszystkie punkty i polowaliśmy na lamusów :siara:

 

Teraz nie ma gry, żeby ktoś tego nie wykorzystywał.

 

Bullfrogiem mi się chyba najlepiej gra, jak się z attachmentów wywali stabilność i celność, zamiast tego da obrażenia od strzałów w głowę to ładnie idzie nim kosić na bliski dystans. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj niemiałem tyle czasu aby nawet sprawdzić.. A dziś ma być przerwa więc kto wie czy czegoś nie zmienią..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem w domu. Wchodzę do gry  i widzę czterech baranów modlących się nad stacją leczącą. Myślę co jest kurna, zacięli się? Lecę na punkty przejęcia i ośmiu przeciwników wali mnie jak chce. Myślę, o co kaman? Gdzie moi sprzymierzeńcy? Gdzie moja drużyna? Teraz już wiem co robili. I żeby nie było, musiałem spróbować. Aż mi głupio było gdy z trzema innymi osłami stałem rzucając stację na glebę. I co? i czułem się jak oszust, a gdy przybiegali ci z mojego zespołu którzy się zrespili po tym jak wpindol dostali, bo jak walczyć w dwóch, trzech gdy reszta drużyny sępi się przy stacjach, to przykro mi było i czułem wstyd, nie mogłem im w oczy patrzeć.  Racja, dopóki tego nie naprawia to jest lipa. No glitch, no rasizm!

Ps. na marginesie - połowa forumowiczów pochodzi ze Szczecina. Fajnie.

Edytowane przez rgomez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawdziłem i faktycznie pkt leciały jak szalone. Nie było mi wstyd, tak samo jak nie było mi wcześniej, kiedy przechodziło się przez ściany w Falcon Lost.

 

Z ponad setki skrzynek które mają szansę na egzotyka, dostałem 1 plecak ninja coś tam ;D

 

Czemu ludzie tak robią? Bo mogą. Takie glitche trwają zazwyczaj kilka dni max.

 

Nie wiem czy większość z was tutaj teraz to świeży narybek, ale ten glitch w porównaniu z tym co działo się kiedyś w tej grze, to jest mały pikuś. Więc proszę was nie róbcie dramatu z niczego.

 

Glitch został już załatany jakby co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest kwestia czasu aż ktoś ja zrobi

 

Zwracam honor nenesior, właśnie oglądałem filmiki jak ludzie robią legendarne misje solo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedz była podszyta ironią, także bez dramatów proszę. Szkoda że załatali już.

 

 

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, donsarcasm napisał:

 

Zwracam honor nenesior, właśnie oglądałem filmiki jak ludzie robią legendarne misje soloemoji108.png

Ja też oglądałem. Dziś wieczorem bede próbował zrobić.. Zobaczymy co z tego wyjdzie.. Jakby co to możemy się jakoś zgadać może we dwóch machniemy albo coś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie to mi ciągle błąd Delta wyskakuje i wygląda na to, że właśnie straciłem 90 danych celów do zabicia tych dziennych i tygodniowych bossow...

 

 

 

 

Edit: no 90 poszło się jebac a nawet tam nie dobiegłem. I godzina zbierania kolejnych danych przede mna...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, donsarcasm napisał:

 

 

Na razie to mi ciągle błąd Delta wyskakuje i wygląda na to, że właśnie straciłem 90 danych celów do zabicia tych dziennych i tygodniowych bossow...

 

 

 

 

Edit: no 90 poszło się jebac a nawet tam nie dobiegłem. I godzina zbierania kolejnych danych przede mna...

 

Ale to jak straciłeś bo nie rozumiem?

 

ja dziś jeszcze nie włączałem konsoli ale wczoraj miałem 99 inteli więc możemy poklepać dziś HVT bo ponoć są jakieś dodatkowe nagrody za ich wykonanie. Z okazji roku obecności division na rynku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to jak straciłeś bo nie rozumiem?

 

ja dziś jeszcze nie włączałem konsoli ale wczoraj miałem 99 inteli więc możemy poklepać dziś HVT bo ponoć są jakieś dodatkowe nagrody za ich wykonanie. Z okazji roku obecności division na rynku..

 

No wlasnie są podwójne nagrody, więc wbiłem tego najtrudniejszego tygodniowego za 45, cel był niedaleko głównej bazy, więc poleciałem z buta i jakieś 100 metrów przed nim wyskoczył mi błąd Delta. Dobra nic to, włączyłem grę jeszcze raz, poszwędałem się po okolicy 15 minut, zapaliłem sobie, żadnej delty, wszystko śmiga, więc odpaliłem ten cel jeszcze raz. Był koło smoczego gniazda, więc się tam teleportowalem, zrobiłem może 10 kroków i.... Delta. No to miałem 97 danych a teraz mam 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol dobra spoko jakby co to ja wieczorem tez bede robił wiec wstrzymaj sie z bulami aż doktor przyjedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lol dobra spoko jakby co to ja wieczorem tez bede robił wiec wstrzymaj sie z bulami aż doktor przyjedzie

 

Spoko już ogarniam, rzeczywiście nieźle to wygląda. W sumie z tygodniowego top targetu dostałem 30 itemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, do kiedy ta promocja?

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, donsarcasm napisał:

 

Zwracam honor nenesior, właśnie oglądałem filmiki jak ludzie robią legendarne misje soloemoji108.png

 

Sam robię solo, bo po po prostu mobki skalują się do ilości graczy. Z m44 większość pada na kilka hitów, a w full teamie trzeba go lać masakrycznie długo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, seba842005 napisał:

 

... bo po po prostu mobki skalują się do ilości graczy.

I to jest kwestia kluczowa... Ktoś wcześniej tu pisał, że się nie skalują. Przy braku skalowania solo można by się jedynie zesrać :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za talent/sprzęt który sprawia że strzelając, palec cały czas na spuście, amunicja jest uzupełniana na bieżąco? Gościu na jednym filmie z solo legendarnego strzela z lkmu i amunicja mu raz spada a raz rośnie.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Co to za talent/sprzęt który sprawia że strzelając, palec cały czas na spuście, amunicja jest uzupełniana na bieżąco? Gościu na jednym filmie z solo legendarnego strzela z lkmu i amunicja mu raz spada a raz rośnie.

 

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, rgomez napisał:

Co to za talent/sprzęt który sprawia że strzelając, palec cały czas na spuście, amunicja jest uzupełniana na bieżąco? Gościu na jednym filmie z solo legendarnego strzela z lkmu i amunicja mu raz spada a raz rośnie.

 

Co on ma za lkma ? Wiesz może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hungry Hog

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Hungry Hog. Może ta broń ma taki właśnie talent?

 

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×