Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za talent/sprzęt który sprawia że strzelając, palec cały czas na spuście, amunicja jest uzupełniana na bieżąco? Gościu na jednym filmie z solo legendarnego strzela z lkmu i amunicja mu raz spada a raz rośnie.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Nie ogladalem tego filmiku ale albo to zwykły talent, ktory mozesz skalibrowac na broni i po zabiciu przeciwnika masz 25% szansy na natychmiastowe uzupełnienie magazynka. Albo gościu używa pełnego setu samotnej gwiazdy, gdzie po schowane broni magazynek automatycznie się uzupelnia

@seba no na pewno przeciwnicy się skaluja do ilości graczy. Ja ze snajperka przy dobrych wiatrach zdejmowalem zoltemu jedna kreskę pancerza jak grałem w grupie. Bawię się teraz setem deadeye i całkiem przyjemnie się gra. W Dark Zone wygląda to bardzo przyzwoicie, może też będzie dobry do legendarnych misji

 

Nie ogladalem tego filmiku ale albo to zwykły talent, ktory mozesz skalibrowac na broni i po zabiciu przeciwnika masz 25% szansy na natychmiastowe uzupełnienie magazynka. Albo gościu używa pełnego setu samotnej gwiazdy, gdzie po schowane broni magazynek automatycznie się uzupelnia

 

 

@seba no na pewno przeciwnicy się skaluja do ilości graczy. Ja ze snajperka przy dobrych wiatrach zdejmowalem zoltemu jedna kreskę pancerza jak grałem w grupie. Bawię się teraz setem deadeye i całkiem przyjemnie się gra. W Dark Zone wygląda to bardzo przyzwoicie, może też będzie dobry do legendarnych misji

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na talent, on broni nie chowa, nawet strzelać nie przestaje.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Zobacz film,on wali nonstop

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z triala trochę pobiegałem. Singiel strasznie słaby , biegnij na miejsce i tam postrzelaj.

 

a 6 h to za mało by się w multi angażować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie wrażenie kiedy grałem pierwszy raz. Dawno temu, od tego czasu wiele się zmieniło. Gra wciągnęła mnie jak bagno konia. Ale Twój wybór.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał donsarcasm, ten talent to zręczność, przy tylu pestkach w magazynu kilku można ubić, to i w końcu się przeladuje, solo oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rgomez napisał:

Co to za talent/sprzęt który sprawia że strzelając, palec cały czas na spuście, amunicja jest uzupełniana na bieżąco? Gościu na jednym filmie z solo legendarnego strzela z lkmu i amunicja mu raz spada a raz rośnie.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Talent ten co daje 50% szansy na odzysaknie kuli do magazynka jeśli walisz heady. Na samym dole w talentach po prawej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nath_147 napisał:

on wali z Hungryhoga , jakis czas temu mi podobny wydropił, własnie z takim samym talnetem :

http://thedivision.wiki.fextralife.com/Meticulous

 

jescze go nie sprawdzalem, ale widzie ze jest zajebiaszczy :)

To jest egoztyk ? Dropi w jakimś konkretnym miejscu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest egzotyk. Ale talent jest super. Ogólnie teraz egzotyki mają ciekawe talenty, a ten w szczególności.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:

Tak, to jest egzotyk. Ale talent jest super. Ogólnie teraz egzotyki mają ciekawe talenty, a ten w szczególności.

A gdzieś konkretnie leci ? Czy dropi wszędzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy "Exotic item" może polecieć ze.:

- skrzyni polowej

- skrzyni przetrwania

- skrzyni last stand

- skrzyni "exotic cache" (za wykonanie legendarnego poziomu trudności)

- za zabicie imiennego bosa (np. Lexington, tunel linkolna itp..)

- za zabicie imiennego bosa w otwartym świecie (tu głównie leci cadeceus, tanderbe, rękawice MC gloves)

to tak ogólnie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

on wali z Hungryhoga , jakis czas temu mi podobny wydropił, własnie z takim samym talnetem :

 

http://thedivision.wiki.fextralife.com/Meticulous

 

 

 

jescze go nie sprawdzalem, ale widzie ze jest zajebiaszczy

 

 

 

 

To chyba jakiś kiepski hungry hog Ci wydropilo niestety. Koleś na bank ma talent 'zaradnosć' czyli przy zabiciu celu ma 25% szansy na natychmiastowe uzupełnienie magazynku. To jest zwykły talent, ktory można skalibrowac na każdej broni. Ważniejszym talentem jest główny talent Hungry Hoga a mianowicie 'Obżartuch':

 

 

0fffaf1f6e01e0bc452200c8656456e4.jpg

 

 

Dlatego na tym filmiku ten gosc nie przerywa ognia nawet jak nie widzi żadnego celu.

 

 

No i druga sprawa, nie myślcie że Hungry Hog załatwia sprawę i będziecie od teraz robić solo wszystkie misje legendarne. Przyznaję bez bicia, że próbowałem chyba 5 razy zrobić to jak ten koleś i ani razu nie udało mi się opuścić stacji metra. Pewnie to kwestia skilla ale też zauważyłem że kolesiowi jakoś tak fajnie wszyscy podchodzili pod celownik. Mi jak tylko oddałem strzał to od razu się rozdzielali i zachodzili mnie od trzech stron, więc szybko mnie kladli. I jeszcze jedno, pamiętajcie że myszka to jednak myszka, więc pecetowcowi zawsze będzie trochę łatwiej.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że może ma oba talenty czyli meticulus też. Wtedy szansa na napełnienia magazynka jest większa. Próbowałem z talentem na 25% i nie jest tak wspaniale. I nie chodzi mi o legendarny tylko pytam z czystej ciekawości. Wolę zabawę w Last Stand od męczarni na tym jakże wymagającym trybie. Grałem swego czasu najazdy i wystarczy. Szkoda czasu.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Last stand ta broń do niczego ci się nie przyda, bo Cię położą z smg lub karabinu znacznie szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, ale nie do końca się z tym zgadzam. Grałem z kolegą który biegał z lkmem i kosił równo graczy lokując się na pierwszym miejscu w drużynie. Więc różnie może być.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

I wyraźnie napisałem iż to tulko moja ciekawość odnośnie talentu. Sam biegam z LVOA-C.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, seba842005 napisał:

To już chyba max roll pancerza na 1.6. 

FB_IMG_1489283291148.jpg

A jakie wartości atrybutów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dziś mi też wyleciała klata barretty :newell: Robiłem Lexa jakieś 100 razy :30vm3cw: Cierpliwość popłaca :listek:

Teraz czas na Hungry Hoga - muszę go mieć :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, seba842005 napisał:

@up przeprzecież widać na screenie. Zdrowie rolowałem na 1270.

Bez urazy ale nie widać dlatego pytam..

image.jpg

widać panceż 2002 oraz zdrowie i życie za śmierć.. Tak więc wiesz ;)

 

poza tym ta klaie jedynie na pvp się nadaje.. Na PVE lepiej ożywienie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na PvE numer 1 to wędrowiec. Ok 30% życie za życie i talent broni 35% odzyskanego hp przez 20 sekund. Bardzo przydatne zwłaszcza przy legendarnych misjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi działa na nerwy ten bastion. Nie gralem w niego jakieś 2 tygodnie, dzisiaj zagrałem 3 razy i wszystkie przegrane. W sumie zagrałem jakieś 20 razy, wygrałem chyba 4. Czerwoni zawsze fajnie latają w grupie a u mnie jak zwykle jeden w prawo, drugi w lewo, trzeci frontalnie a la Rambo a czwarty kurwa camping że snajperka. No nic, idę kupić kontroler bo rozwalilem. Pierwszy raz od Fify 2012...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×