Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ja grałem i podzielam zdanie matamana 😊

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Edmunt jak złożysz dedaya na elektronice daj znać. Jednak obsługa taktyczna lepiej mi siedzi niż typowe sety pod pvp. A snajpa jest fajna. Był, a może jeszcze jest schemat na svd surplus z super talentem. Podziemia na ambitnym na elektroniku ze snajpą to sama przyjemność.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba prędzej poskładam służbe wartowniczą.. Z deadeye głównie broń palna mi wypada.. Poza tym elektronika wymiata. 3 albo 4 taktyków i niema siły. Przed wczoraj graliśmy w 3 taktyków. 3 wierzyczki apteczki masakra legendarne pękały aż miło.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie grałeś to się każulu nie wypowiadaj

 

 

Grałem w bete dwa razy i styka :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się ale obejrzałem początek filmu i mi wystarczyło. Jeżeli uważasz iż stanie we trzech, czterech i czekanie aż ktoś się wdrapie po drabinie za coś spektakularnego to mamy odmienne zdania. Ale obejrzałem tylko początek, więc mam nadzieję że dalej jest lepiej i walczycie na jednej płaszczyźnie jak równi z równymi.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie obraź się ale obejrzałem początek filmu i mi wystarczyło. Jeżeli uważasz iż stanie we trzech, czterech i czekanie aż ktoś się wdrapie po drabinie za coś spektakularnego to mamy odmienne zdania. Ale obejrzałem tylko początek, więc mam nadzieję że dalej jest lepiej i walczycie na jednej płaszczyźnie jak równi z równymi.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

To jest Strefa Mroku stary, nie ma zasad

Poza tym to bardzo popularny spot, jedna drużyna broni a druga atakuje. I wbrew pozorom nie zawsze wygrywa drużyna broniąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To jest Strefa Mroku stary, nie ma zasad

To tam nie ma tak jak w Soulsach, że przed pojedynkiem kłaniamy się sobie ;) chamstwo i barbarzyństwo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strefa mroku to dedalstwo i skurw***ństwo w czystej postaci.. A ubieranie tego w piękne słowa tylko upolitycznia ten proceder.

 

Mała dygresja.:

dziś wszedłem na DZ09 pierwszy raz i zaatakowało mnie 3 szwabów.. Coś tam szprechali a ja do nich Hitler kaput :) i zaczeli mnie atakować. Jednego zatłukłem a pozostałych dwóch zabili neutralni agenci. Poczym zaprosili mnie do siebie do ekipy. Potem okazało się że to znajomi i gramy na tym samym serwerze :)

 

potem dołączyłem do hydrosa i była inna bajka.. :)

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tam nie ma tak jak w Soulsach, że przed pojedynkiem kłaniamy się sobie chamstwo i barbarzyństwo

 

 

W Soulsach też różnie z tym bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ja to wszędzie chciałbym żeby sprawiedliwie było. Seba nie gniewaj się, macie rację.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dz jest okrutne i brutalne dlatego wydaje mi się, że to nadal trzyma mnie w grze. Nie ma drugiej takiej gry gdzie na pvp stoisz koło potencjalnego wroga i zastanawiasz się bić, czy oni będą bili. Poza tym każdy wie, że na dz nie ma kultury... może kiedyś była, Ale teraz gracze solo potrafią wjechać na plecy grupie 4 graczy i bez zastanowienia zabić chociaż jednego od tak dla zabawy. Nie ważne, że zaraz padnie od reszty, ale jeden ubity jest. Co do filmu nas było 3 a ich nawet i 8. Wiadome jest, że bijąc się pod punktem kontrolnym ktoś zawsze padnie, bo z punktu zawsze wysypują się hurtem. Poza tym teraz gracze zabici przez rogala nic nie tracą, więc chętniej przychodzą aby walczyć 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na psstore jest promocja Ubisoftu na season pass do the division. Zastanawiam się nad zakupem. Opłaca się brać? Fajne te rozszerzenia czy nie warte zachodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać nie pytać. Warto.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie co do season passa, jeżeli mam wykupione osobno dodatki survival i last stand to season pass dac mi cos dodatkowego? czy sie nie opłaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da ci dostęp do dodatku podziemia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Division 😉

Kurcze, jaki to ma fajny klimat...

Fajnie, że moja postać została na koncie ubi.

Teraz mam sporo roboty...

Dopiero poziom 20 a więc trzeba działać 😊👍

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da Ci podziemia oraz 1 i 15 dnia miesiąca zrzut. Raczej w twoim przypadku nie za bardzo, nie wiem jaka cena jest pasa.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam SP 😊

Panowie, kiedyś grałem by grać. Nie umiałem dobrze robić set. Upgrade'owalem bronie na niskim lvl i tak w koło. Coś przez to straciłem czy gra jest tak zbudowana, że wszystko do nadrobienia?

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, rgomez napisał:

Da Ci podziemia oraz 1 i 15 dnia miesiąca zrzut. Raczej w twoim przypadku nie za bardzo, nie wiem jaka cena jest pasa.

 

 

 

 

Co to za zrzuty 1 i 15 dnia miesiąca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego, pojemniki z bronią i sprzętem na zasadzie zrzutów w DZ.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co grają długo.

Zauważyliście może, że poziom graficzny jest niższy?

Kiedyś ta gra wydawała mi się ładna a teraz sporo elementów ma niskiej jakości tekstury...

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolos28 skończ podstawę i zaczniesz się dopiero bawić. Wtedy przyjdzie czas na sety. Fajna jest zabawa na Last Stand, pod warunkiem jako takiego zgrania. Wczoraj wygraliśmy mecz kilkunastoma punktami. Poszedłem za radą i poskładałem złoto-legendarny set na pvp i wreszcie daję w miarę radę. Dołożyłem fajne mp5 z 46,5 % szansy na krytyka i jest ok. Ale podstawowym setem dla mnie dalej taktyk. Dalej szukam złotego Grala. Taka to gra że połowę czasu spędza się na rekalibracjach i ustawieniach. Kupę czasu to zajmuje.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Pytanie do tych co grają długo.

Zauważyliście może, że poziom graficzny jest niższy?

Kiedyś ta gra wydawała mi się ładna a teraz sporo elementów ma niskiej jakości tekstury...

 

HTC 10

 

 

Sorry ale ja, i nie tylko ja, zauważyłem po ostatnim patchu że grafika jest ładniejsza. Dziwne jest to co piszesz.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie mam. Wczoraj dwa razy udało się wykonać misję Times Square na poziomie legendarnym (pierwszą ogarnąłem do południa, drugą w nocy). Za drugim raziem nie dostałem jednak egzotycznego zasobnika... Czy to normalne? Jest jakieś ograniczenie co do wykonywania misji na tym poziomie trudności w danym dniu/tygodniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynkę egzotyczną dostaje się raz w tygodniu. Nie pamiętam którego dnia jest reset.


Ja doszedłem do wniosku że nie będę latał za egzotykami, bo nic nie ma tam ciekawego dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×