Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

@rgomez

 

Nie wiem, wczoraj pobieralem grę z Ps Store, ze wszystkim dodatkami. Łączna waga gry u mnie to 53,78 GB.

 

Nie wiem, może odwykłem, może to sprawka GR, który wydaje się ładniejszy. Kiedyś gra wydawała mi się śliczna teraz sporo elementów ma słabe tekstury jak dla mnie a może tak było tylko częściej miałem śnieżyce i tego nie widziałem hihi 😀

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mataman napisał:

Skrzynkę egzotyczną dostaje się raz w tygodniu. Nie pamiętam którego dnia jest reset.

Za wykonanie misji na legendarnym też? To że za wykonanie TYGODNIOWYCH misji to ja rozumiem ale za wykonanie misji na legendarnym? Przecież te misje są mega ciężkie, na pewno trudniej je zrobić niż przez cały tydzień uzbierać 10 misji na wyższym poziomie trudności, zabić 50 LMB w Dz, pozbierać 30 części elektroniki czy jeszcze coś innego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowa robota żeby ludzie nie mogli farmić egzotyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, wydaje mi się że jest jakieś inne ograniczenie typu jedna misja legendarna na dzień i w efekcie jeden zasobnik na dzień (albo max 3 zasobniki za każdą z 3 misji dziennie). Sprawdzę to w wolnej, dłuższej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do grafiki to lapcie, kilka screenów zrobionych przed chwilą. Dla mnie to wygląda bardzo słabo aż się dziwię bo zawsze ta gra dla mnie była ładna 😊

 

c01634c9d98d49aaeec3f25361b64008.jpg335928c4dd828d5f9586e08c231e48e0.jpg0d6db3af311df014823ef2ce86798750.jpgcfc0f3e1442ab4ae1fd61e7bd23443fd.jpgec64ac8e272f840e3712828bff57a9e9.jpg438c3f1889b87615857e9c8fe409a309.jpg

 

 

466b38b64e11a84d41a73d2a1ec80236.jpg5fce875ad716b417a4b2cc357c70eae8.jpg97eeb28bbe3ae0888880c1940b747991.jpg4d9d916bed9d5ee611f38d21c586cd8b.jpgad4549e0aef746c9551b789d20ea1d28.jpg6675fa94c8bf0855a08295ad3b1483af.jpg

HTC 10

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze tak było, to jakieś takie odczucie, ze coś w co się kiedyś grało, lepiej wyglądało, często tak mam jak wracam do starszych tytułów coś dokończyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też ok wygląda.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki Panowie.

 

Ogólnie coś dziwnego się dzieje.

 

Wczoraj na noc zapuściłem ściąganie. Rano wzbudzam konsole i patrzę, że już po 2giej w nocy gra została zainstalowana. A więc ściągnąłem dodatki z SP. Zrestartowalem konsole i odpaliłem grę. Grałem sobie i robiłem dla Was fotki po czym wyłączyłem grę i poszedłem na chwilę do kuchni. Wracając do pokoju zauważyłem, powiadomienie na konsoli, że zainstalowano The Division. Zerkam w szczegóły i napis "zainstalowano 7min temu" Dziwne, waga gry ta sama itp. Nic nie rozumiem 😋

 

 

Może po prostu, pobiorę grę jeszcze raz i zobaczę czy będzie lepiej 😁

HTC 10

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma czas to może zrobić tak.:

4 najazdy na bohaterskim = 4 skrzynie

3 misje na legendarnym = 3 skrzynie

Więc 7 skrzyń na postać. A jeśli masz 4 postaci to daje 28 skrzyń :thumbsup:

 

Tylko trzeba mieć mega samo zaparcie aby to robić.. Poza tym poza maską ferro i MDR niema nic godnego uwagi.. A MDR można ponoć dostać na Lexingtonie. Znajomy mi mówił, że ostatnio po legendarnym ja poszedłem a on jeszcze z randomami zrobił lexa kilka razy to twierdził, że mu wypad 4x z rzędu. Nie chce mi się wierzyć, że aż 4 razy ale napewno mu wypadł bo ma :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak leci, sam mam MDR z Lexa.

 

 

Nie wiem, wydaje mi się że jest jakieś inne ograniczenie typu jedna misja legendarna na dzień i w efekcie jeden zasobnik na dzień (albo max 3 zasobniki za każdą z 3 misji dziennie). Sprawdzę to w wolnej, dłuższej chwili

 

 

Jedna skrzynia na tydzień, także nie masz co sprawdzać ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mataman napisał:

 

Jedna skrzynia na tydzień, także nie masz co sprawdzać ;)

 

Tylko , że za wykonanie misji tygodniowych dostałem egzotyczny zasobnik (misję zrobiłem w nocy z piatku na sobotę) a misję na legendarnym zrobiłem wczoraj  (dwa razy) i dostałem jeden egzotyczny zasobnik. Czyli dostałem dwie skrzynie, w obu był Plecak? Ninjbike. A więc w jednym tygodniu mam dwa zasobniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z misji legendarnych, chyba o tym rozmawiamy prawda? Z każdej masz jedną skrzynie tygodniowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jaśniej to wyjaśniłeś ;) Już kumam. Dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów.

Postanowiłem usunąć grę i zainstalować ją raz jeszcze.

Gra się usunąła oprócz dodatku "Surival Expansion"

Jak ten dodatek teraz usunąć z dysku bo nie widzę takiej możliwości...?

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest obecnie nowy glitch na niewidzialność.. sprawdze jak się spisuje na legendarnych trybach.. ale zapewne to tylko błąd wizualny pomocny w DZ i last stand ale na NPC prawdopodobnie nic nieda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mi wypadł dzisiaj mdr na lexie a koledze showstoper.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zdobycia ziemniaka :) dołączyłeś do nielicznego grona.. Teraz pytanie czy będziesz nim grał? Bo wielu działanie MDR nie odpowiada.. Za wolny i fakt, że po każdym strzale trzeba ponownie naciskać spust..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rgomez napisał:

No i mi wypadł dzisiaj mdr na lexie a koledze showstoper.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Robiłeś na lexington na poziomie ambitnym? Ja już kilkadziesiąt razy robiłem i nic ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też wypadł MDR 250' ONS na Lexie na ambitnym :newell: Problem z tym, że nie pasuje mi zbytnio jego jednostrzałowość... :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta jednostrzałowość jest super :1_grinning: ammo starcza na dłużej bo strzelasz wolniej i celność jest wyższa. Więc stosunek strzałów do trafień jest zdecydowanie wyższa niż klasycznie. Dla mnie to podstawowa broń.. Taki must have :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, nie ma to jak M4 :)

 

Ten ostatni glitch idealnie sprawdza się na 4 osobowe grupy manhuntów :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że w czwartek to naprawią..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się fajnie gra po tak długiej przerwie...

Ta gra ma świetny klimat!

Teraz tylko szybko wbić do 30lvl.

Jest na to jakiś szybki sposób?

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×