Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe spoko. Mi ktoś ostatnio jakiego egzotyka udostępnił... nie wiem czy nie była to czasem maska Ferro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raptem parę razy lexa robiłem na ambitnym. Wynik - raz Baretta i raz MDR, także od szczęścia wiele zależy.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Nie wiecie czy glitche działają na Ostatnim Bastionnie?

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają wszędzie.




Weź wyłącz ten podpis w Tapatalk proszę cię :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mówisz - masz. Wracając do glitchy, tak mnie wpieniał gość ( i nie tylko mnie) że mnie szlag trafił wczoraj na bastionie. Lata tam coraz więcej drużyn z DZ i na nich nie mam sposobu. Nie ważne ile dpsu bym nie miał, nic im nie mogę zrobić. I jeżeli dołożą do tego myszki i klawiatury zamiast pada to gra wogóle nie jest możliwa z nimi.

 

Mówisz - masz. Wracając do glitchy, tak mnie wpieniał gość ( i nie tylko mnie) że mnie szlag trafił wczoraj na bastionie. Lata tam coraz więcej drużyn z DZ i na nich nie mam sposobu. Nie ważne ile dpsu bym nie miał, nic im nie mogę zrobić. I jeżeli dołożą do tego myszki i klawiatury zamiast pada to gra wogóle nie jest możliwa z nimi.

 

 

 

 

 

 

 

I to denerwuje bardzo, zabija całą przyjemność z gry.

 

Nie ogarniam tego Tapatalka.

 

 

Ale próbuję. I udało się, nie będę już was męczył powtórzonymi postami. Edycję wreszcie znalazłem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile w DZ zabijanie manhuntów w ten sposób jest dosyć zabawne, o tyle w LS to jest gamebraking ficzer i muszą to jutro załatać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi powinno każdemu lamusowi co używa tych gliczy wykasować postać. Ale byly by płacze i lamenty :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Ubi powinno każdemu lamusowi co używa tych gliczy wykasować postać. Ale byly by płacze i lamenty :)

Tobie pierwszemu za wygadywanie takich rzeczy.. Dobrze, że tam nie pracujesz.. :thumbsup:

 

Zawsze jak się jakiś glich pokaże to odrazu uaktywniają się obrońcy zasad.. daj sobie na luz.. tak długo jak gry tworzą ludzie błędy zawsze będą. Cała sprawa polega na usuwaniu błędów a nie na kasowaniu postaci za kare. To tak jak byś karał ludzi za wykorzystywaniu luk w przepisach skarbowych. Tylko za co chcesz karać skoro prawa nie złamali.. To samo tutaj.. analogia jest identyczna zmienia się tylko przedmiot sporu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Ciebie czitownie w multi to nic złego, to chyba faktycznie nie mamy o czy gadać. I nadal jestem za karaniem padalców wykorzystujących to w multiplayerze. A co robisz w singlu to mam to w dupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Lata tam coraz więcej drużyn z DZ i na nich nie mam sposobu. Nie ważne ile dpsu bym nie miał, nic im nie mogę zrobić. I jeżeli dołożą do tego myszki i klawiatury zamiast pada to gra wogóle nie jest możliwa z nimi.

 

Z tą klawiatura i myszką nie jest tak łatwo jak się wydaje. To nie to samo co mysz na PC-ta, ten sprzęt od ps4 działa wolniej i tak jak w np metal gear solid gram na klawie i myszy to w Division używam jednak kontrolera. Przede wszystkim dość trudno "ujarzmic" stabilność broni. Co jest też trochę dziwne bo grałem u kumpla w Division na PC i tam tego problemu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Jak dla Ciebie czitownie w multi to nic złego, to chyba faktycznie nie mamy o czy gadać. I nadal jestem za karaniem padalców wykorzystujących to w multiplayerze. A co robisz w singlu to mam to w dupie.

Nadal nie kumasz co ci próbuje powiedzieć.. Nie mówie, że to jest dobrze używać glichy aby uzyskiwać przewagę nad tymi co grają legalnie. Ale prawda jest taka, że to jest luka.. rozumiesz luka czyli nie dopatrzenie programistów.. więc jeśli chcesz kogoś karac to programistów za fakt, że do tego dopuścili.. Ale odnosząc się do mojej poprzedniej wypowiedzi "tak długo jak gry tworzą ludzie błędy zawsze będą" aby je wyeliminować należy dany glich używać możliwie często i przez wielu wówczas efekt jaki to wywoła sprawi, że opinia społeczności graczy wymusi na programistach pochylenie się nad danym problemem. Inaczej błędy sa bagatelizowane.. A jeśli tego nadal nie kumasz to ja niema ci nic więcej do powiedzenia..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używanie gliczy przeciwko innym graczom, aby zwrócić uwagę programistów... ja prdl mam nadzieję że polecą te bany. Chociaż dobrze wiem że tak nie będzie, bo niektórzy to by się zapłakali po stracie postaci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Używanie gliczy przeciwko innym graczom, aby zwrócić uwagę programistów... ja prdl mam nadzieję że polecą te bany. Chociaż dobrze wiem że tak nie będzie, bo niektórzy to by się zapłakali po stracie postaci :)

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o płacz. Player base skurczył by się o 90% :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do opinii Komarzyska. Jeżeli w zabezpieczeniach banku itp. jest luka pozwalająca kraść to nie zamykamy złodzieja tylko pozwalamy kraść innym żeby nagłośnić sprawę? Dla mnie wspomaganie się glitchami w grze multi to jest oszustwo i powinnno się banować takich debili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rgomez napisał:

Przychylam się do opinii Komarzyska. Jeżeli w zabezpieczeniach banku itp. jest luka pozwalająca kraść to nie zamykamy złodzieja tylko pozwalamy kraść innym żeby nagłośnić sprawę? Dla mnie wspomaganie się glitchami w grze multi to jest oszustwo i powinnno się banować takich debili.

Jak grochem o ściane.. Ahh no dobrze dobrze banujcie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Edmunt napisał:

Jak grochem o ściane.. Ahh no dobrze dobrze banujcie..

No ale dobrze mówią, masz trochę pokrętną logikę na ten temat, a w zapisie każdej gry która ma multi lub jakiś jego ułamek, jest zawsze to że każde wykorzystanie glitcha lub luki będzie skutkowało banem. To taka sama sytuacja jakbyś próbował coś ukraść ze sklepu żeby zwrócić uwagę na to że mają słabą ochronę a to jest po prostu śmieszne bo kradzież to kradzież. A wykorzystywanie glitchów to oszustwo. Mogę się założyć że tak jak każde semi MMO mają gdzieś zapis na temat wykorzystywania glitchy. A nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania, i dlatego mimo płaczów w wielu grach MMO sypią się bany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ty !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jak na dłoni, kto gra uczciwie a kto lubi czitować

Ja nie postulowałem za pernamentnym banem na grę, a jedynie za zwykłym usunięcie postaci w ramach sprowadzenia na ścieżkę prawości :1_grinning:

Mam na myśli cały czas, oszukiwanie w grze wieloosobowej. W singlu niech się dzieją cuda wianki, nic mi do tego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KOMARZYSKO

Nie znasz się...

- Jak jest luka w prawie to trzeba to wykorzystywać przecież...

- jak sąsiad zapomni zamknąć chaty to masz prawo wynieść mu wszystko z chaty. Nic złego nie robisz i pokazujesz tylko sąsiadowi aby tak więcej nie robił...

- w sklepie nie mają ochrony bądź monitoring padnie to co robisz? Wychodzisz przecież z "darmowych" towarem 😤

 

A Ty chcesz bany rozdawać ludziom, którzy chcą dobrze i wykorzystują gliche aby tylko pokazać producentów, że jest to do poprawki... ?? 🤣🤣🤣

 

HTC 10

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to podsumuje tak. Jak jest taki glitch który utrudnia normalną grę (teraz niby kolejny wyszedł na resisty 100%) to mi się odechciewa wkładać płytkę do PS4. Przez co aktualnie Division idzie na bok i zanurzam się w Wildlands. Jak się ponownie ustabilizuje wszystko to będzie to czas by wrócić. Lepiej zaoszczędzić sobie nerwów.

 

Wole padać wiedząc że mam słaby sprzęt i skill a nie że gość wykorzystuje błąd gry. To tak jak by wejść do tego gościa który to robi do domu, je%#$ć mu w ryj i powiedzieć "sorry drzwi miałeś otwarte od domu" to wlazłem i Ci przylutowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poplyneliście z tym okradaniem sklepów i banków :1_grinning: To tylko giereczka :24_stuck_out_tongue: Wczoraj parę godzin Pograłem w Last Stand i NIKT nie użył glitcha.

 

A tak na marginesie, dziś glitch nie zostanie naprawiony ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edmunt
Ale burzę rozpętałeś ;)

Generalnie zgadzam się z resztą, każde jakiekolwiek wykorzystywanie luk w grze powinno nieść konsekwencje ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, gajer8 napisał:

@Edmunt
Ale burzę rozpętałeś ;)

Lubie jak się coś dzieje..

 

Ale mam wrażenie, że ludzie nie starają się nawet zrozumieć tego co mówię tylko ślepo trwają przy swoim. Ale trudno takie czasy.

Wypowiedź emerytowanego zbawcy narodu idealnie opisuje naszą sytuacje.:

 

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że to Ty nie rozumiesz co ludzie mówią. Ale dość spierania się, jest demokracja i każdy może mieć swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że jest glitch i pisanie, że to wina programistów nikogo nie upoważnia do używania go i stosowania wobec innych tylko dlatego, że jest to luka. 

 

ja tam bym banował tych, którzy robią to nagminnie. robią to świadomie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×