Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

A tymczasem do chwili jak programiści tego nie naprawią ja bym was zabijał :thumbsup: I tyle w temacie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Edmunt napisał:

A tymczasem do chwili jak programiści tego nie naprawią ja bym was zabijał :thumbsup: I tyle w temacie..

Troll Detected

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj długo już w dediwiżyn nie gram, ale jedno się nie zmieniło od tego czasu- ludzi kantujących w pvp, żeby mieć nad kimś przewagę wieszałbym za ich małe siuraczki :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiano kapitanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na legendarmym time square rozwalić tego sierżanta złotego? Nic go nie rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na legendarmym time square rozwalić tego sierżanta złotego? Nic go nie rusza.

 

Z tylu trzeba go w tą skrzyneczke walić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rgomez napisał:

Jak na legendarmym time square rozwalić tego sierżanta złotego? Nic go nie rusza.

Trzeba tego bosa zrobić w jajo kilka razy. Na przykład ganiając się z nim do okoła samochodu. Wtedy wychylasz sie i dziab go w taką czerwoną skrzyneczke na plecaku. Po czym on odwraca sie w twoim kierunku a ty obchodzisz auto w przeciwną strone i znowu go w skrzyneczke.. I tak do momentu aż ta wychychnie i boss zacznie machać rękami..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiliśmy drużynowo i niestety chaos był. Da radę to zrobić solo? Po tym bosie daleko jeszcze do końca?


I jeszcze jedno - wpierw walić mobków czy bosa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rgomez napisał:

Robiliśmy drużynowo i niestety chaos był. Da radę to zrobić solo? Po tym bosie daleko jeszcze do końca?


I jeszcze jedno - wpierw walić mobków czy bosa?

Ten bos jest ostatni jeśli dobrze pamiętam.. Jak grasz solo to powinien być snajper i ten opancerzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rgomez napisał:

Robiliśmy drużynowo i niestety chaos był. Da radę to zrobić solo? Po tym bosie daleko jeszcze do końca?


I jeszcze jedno - wpierw walić mobków czy bosa?

Ten bos jest ostatnim przeciwnikiem na times square. Najpierw wybijasz mobków, najlepiej siedząc na takiej platformie, wchodzisz po schodkach do góry i stamtąd ich eliminujesz. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby mobki tam weszły ... ;) trzeba tylko uważać na granaty ;)
A potem zajmujesz się Bosem, ale jak go wykończyć to już koledzy wcześniej napisali ;)

 

Ktoś dzisiaj chętny zagrać misję na legendarnym?? Jeśli coś to jestem do dyspozycji od ok. 22

Dwa dni nie odpaliłem konsoli, wyposzczony jestem :1_grinning:

Edytowane przez gajer8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.Dzięki, spróbuję solo. W naszej drużynie za dużo indywidualnego grania, niestety, przez co robi się rozpindol. Każdy jest mądry i przez to nie skończyliśmy tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki Division Dream Team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok.Dzięki, spróbuję solo. W naszej drużynie za dużo indywidualnego grania, niestety, przez co robi się rozpindol. Każdy jest mądry i przez to nie skończyliśmy tego.

 

My to ostatnio z Edmuntem we dwoch zrobiliśmy, więc weź sobie ogatnietego kumpla i spróbujcie sami. Nie jest tak trudno, to najłatwiejsze misja z legendarnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na szczęście niemaiałem takiego problemu.. często się okazuje (nie zawsze), że randomy na legendarnym są bardziej zgrani i ogarnięci niż ekipy składające się ze znajomych.. :)

 

z donem coś o tym wiemy :)

A właśnie Don a propo randomów (nie wiem co żona planuje wieczorem) ale jeśli będzie ok to masz dziś ochotę robić legendarne?

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję sam lub z kumplem, nie jest taki wyrywny jak reszta zespołu. Widziałem film jak gracz robi to solo więc mam jako taki plan. Niektóre rzeczy lepiej robić samemu, nikt nie wyrywa się do przodu, nikogo nie trzeba podnosić po tym jak uznał że jest John Rambo i pościąga sobie złotych z przodu dziwiąc się że oni są twardzi a on nie. Przez takiego mocarza misje idą w pizdu. Niektórzy są niereformowalni, ale jak zwrócisz uwagę to wielkie oburzenie jest, co ty mi będziesz mówił jak mam grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chyba zatrzymali się w czasach 1.5

 

Wczoraj przez chwilę popróbowałem dead eye. Idealny set do ściągania manhuntów w DZ :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka snajpa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście niemaiałem takiego problemu.. często się okazuje (nie zawsze), że randomy na legendarnym są bardziej zgrani i ogarnięci niż ekipy składające się ze znajomych..

 

z donem coś o tym wiemy

A właśnie Don a propo randomów (nie wiem co żona planuje wieczorem) ale jeśli będzie ok to masz dziś ochotę robić legendarne?

 

Jedno Ci mogę powiedzieć, Twoja żona na pewno nie planuje Twojego grania ze mną hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, donsarcasm napisał:

 

Jedno Ci mogę powiedzieć, Twoja żona na pewno nie planuje Twojego grania ze mną hehe

To na pewno :1_grinning: ale jeśli idzie spać albo będzie czytać książkę to wiesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka snajpa?

 

SVD desantowy i superplus to chyba najlepszy wybór. W liczbach najlepiej wygląda Mk17, ale raz, że jest niestabilna a dwa, ze jest chyba coś nie tak z celnoscia. Mimo trafienia w cel nie zaliczalo mi tego i to całkiem sporo razy. Wczoraj testowane. No i oczywiście jak masz set deadeye to używasz celownika x3.4 a nie snajperskiego. Warto też zmienić w ustawieniach gry czułość kamery i celowania. Początkowo jest 30 i 40%, ja mam teraz 80 i 90% i gra się o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem schemat surplusa i fajny ma talent. Dobry jest( dwa razy więcej obrażeń) też M44 zmodyfikowany. Dead eye spróbuję z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku, jak ja bym chciał grać na Waszym poziomie a obecnie nie mam nikogo kto by mi pomógł szybko ogarnąć podstawkę nawet hihi

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×