Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz z tym problem to mogę/możemy Ci pomóc.


Chyba że po patchu 1.6 nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jejku, jak ja bym chciał grać na Waszym poziomie a obecnie nie mam nikogo kto by mi pomógł szybko ogarnąć podstawkę nawet hihi

 

 

 

HTC 10

 

 

 

 

Daleka droga przed Tobą, młody padawanie ;)

 

 

62afcf11dc0b9161e573a8cad85eed20.jpg

 

c9847feff8e7c91d44bfbd58ca070945.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli masz z tym problem to mogę/możemy Ci pomóc.

 

 

 

Pewnie!

 

Posiadam HS! Wiek 33 lata a więc trzymam fason 😋

 

 

HTC 10

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj psn nick. Ja chyba mam gomezik. Ale nie jestem pewien do końca czy to cały. Będę w domu to sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to żaden wyczyn dla wielu z was ale wczoraj spróbowałem (na szczęście z sukcesem) przejść lexa na ambitnym korzystając z wieżyczki i kulek :thumbsup: 5x z rzędu.. Najlepsze jest to, że idzie dość szybko.. około 15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolos282

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wieża i kulki sprawdzają się wszędzie, o ile gram sam. Na podziemiach tylko ambitny tym systemem jadę. Edmunt próbowałeś tego plecaka co daje 15 % siły gdy masz pełny poziom zdrowia? Jeśli tak to jakie wrażenia?

 

 

Na lexie oprócz klaty Barreta, mdra i showstopera nic więcej z legendarnych nie leci?

Kolos282

 

 

 

HTC 10

 

 

 

 

 

 

 

Ok. Dzisiaj po południu i wieczorem będę. Jeśli w danym momencie nie będę męczył legendarnego to możemy działać.

 

No jeszcze z edycją nie ogarnąłem wszystkiego jednak 😁

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, rgomez napisał:

Wieża i kulki sprawdzają się wszędzie, o ile gram sam. Na podziemiach tylko ambitny tym systemem jadę. Edmunt próbowałeś tego plecaka co daje 15 % siły gdy masz pełny poziom zdrowia? Jeśli tak to jakie wrażenia?

Odpowiem ci trochę inaczej. Plecak ten nadaje się kiedy masz klatę z ożywieniem. Bo inaczej wystarczy, że drasną cie albo cokolwiek to odrazu tracisz ten bonus. I w ostatecznym rozrachunku masz siły mniej niż normalnie. Ale rzecz w tem, że obecnie siła daje tylko intensywność skilla a nie czas jego ponownego ładowania. Dlatego, ja gram z 50% przyspieszeniem i okolicach 300 siły bazowo. Do tego na każdej broni "utalentowanie" + możliwość bonusu od taktyka. więc mam zwykle od 343 do 425 siły..

 

Natomiast szukam dobrego plecaka z talentem "upór" bo niemam aktywnego leczenia więc kulki i wierzyczka będą mnie leczyć. :) tak to sobie wymyśliłem.. Trzeba kombinować bo jeśli kaburę z leczeniem znerfią tak jak proponują to będzie lipa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam przyspieszenie w okolicach 50%, klata z ożywieniem i do tej pory plecak z doładowaniem od uzbrojenia i wytrzymałości. Ale jako że zazwyczaj staram się mieć pasek zdrowia na full to taki plecak z bonusem 15% wydaje się sensowny. Siła jest w granicach 390 tyś. i elektronika 9400. Uściślijmy - kabura ze zwinnością? Widzisz, jak gram w drużynie to mam 4 części taktyka i to działa super ale solo to po prawdzie nie ma sensu i wtedy kabura jest bardzo przydatna o czym zapominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś używałem tego plecaka ale (niewiem jak teraz) często się blokował. I nawet kiedy miałem już znowu pełne zdrowie bonus 15% nie wracał. Trzeba było zmienić plecak i wrócić z powrotem aby go odświeżyć. Więc od tamtej pory ich nie stosuje. Poza tym to się może bardziej nadać w DZ niż na misjach solo. Poza tym kabura ma dostać takiego nerfa, że dla mnie będzie bez użyteczna. teraz biegniesz od osłony do osłony i za każdy metr masz 2% zdrowia. A teraz będzie to tak, że jak dobiegniesz do osłony to jeszcze musisz tam zostać 4 sek. aby życie ci wróciło. W brew pozorom 4 sek. to sporo zwłaszcza w kryzysowych sytuacjach..

 

Poza tym plecak taktyka ze skinem wyglada lepiej niż jakikolwiek inny plecak :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Poza tym plecak taktyka ze skinem wyglada lepiej niż jakikolwiek inny plecak 👍"

 

 

Taktyka ze skinem? Nie rozumiem za bardzo. Plecak z 200% doładowania? Fakt, ładny jest😁

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, rgomez napisał:

 

 

"Poza tym plecak taktyka ze skinem wyglada lepiej niż jakikolwiek inny plecak "

 

 

 

 

Taktyka ze skinem? Nie rozumiem za bardzo. Plecak z 200% doładowania? Fakt, ładny jest

 

 

Mówiąc plecak taktyka chodziło o plecak obsługi taktycznej + skin do niego zmienia jego wygląd..

A ten to ty mówisz to złoty plecak z talentem "specjalizacja".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jeszcze raz, jakiego plecaka warto używać? Tego złotego właśnie z 200% czy jednak plecaka obsługi taktycznej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, rgomez napisał:

Ok. Jeszcze raz, jakiego plecaka warto używać? Tego złotego właśnie z 200% czy jednak plecaka obsługi taktycznej ?

To nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. To nie jest tak, że ten plecak jest super a ten to gówno. Wszystko zależy od setu jaki używasz czy jest to złota konfiguracja czy raczej zielona.. a może mieszana..

 

I tak osoby które idą w dps inwestują dużo albo nawet bardzo dużo w broń palną i stosują mody na zdrowie. Wówczas mają mało elektroniki więc każdy szanujący się dps'owiec stosuje plecak ze specjalizacją.

 

Inni tak jak ja grając generalnie taktykiem nie potrzebuje tego plecaka (pomimo, że mam bardzo dobry egzemplarz). Ponieważ różnica między 301 a 313 jest tylko kosmetyczna. Niemająca żadnego większego wpływu na rozgrywkę.. Więc ja stosuje plecak obsługi taktycznej.

 

teraz jak będe robił misje na ambitnych czy legengarnych z wykorzystaniem wierzyczki i kulek to przydałby mi się plecak z talentem "upór". Bo każde obrażenie krytyczne zadane przy pomocy umiejętności wraca w formie leczenia o wartości 5%.

 

Więc jak sam widzisz jest wiele wariantów. A odpowiedz nie jest jednoznaczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie tematu

 

A u mnie na przykład plecak taktyczny to podstawa bo daje mi prawie 25k umiejętności więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz odstawiłem maniane.. ja pier**le.. zasiliłem sobie konto PSN.. ale nie to konto gdzie gram tylko to gdzie jeszcze nawet gry nie uruchomiłem :/

Dobra stało się.. Powiedzcie czy wiecie jeśli wbije poziom 04 czy 05 i odbije poczte (BoO) to jeśli kupie emotki będe miał je na drugim koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię szczerze powiedziawszy.

 

 

 

 

A u mnie na przykład plecak taktyczny to podstawa bo daje mi prawie 25k umiejętności więcej.

 

Bo masz go pewnie jako czwarty element setu.

Ja musze spróbować buildu hybrydowego. Coś takiego jak tu.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. w tej chwili testuję 3x taktyk i 3x firecrest + m4 z utalentowaniem. Ciekawy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mataman napisał:

Daleka droga przed Tobą, młody padawanie ;)

 

A tam ;) 

2_6.jpg1_8.jpg

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wątpię szczerze powiedziawszy.

 

 

 

 

 

Bo masz go pewnie jako czwarty element setu.

Ja musze spróbować buildu hybrydowego. Coś takiego jak tu.

 

 

 

 

 

Nie no zwykły zloty plecak taktyczny, 200% z siły i wytrzymałości. Latam w 4x deadeye, klata barretty i złotym plecaku taktycznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj lexington 1 raz i showstoper wypadł, na bastionie poleciały znajomym też legendarne. Ciekawy wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się trochę nie zrozumieliśmy ;) Myślałem że chodzi Ci o plecak z setu taktyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×