Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak sądziłem.. plecak z uporem jest mega kozacki.. zwłaszcza na taktyku z dwiema umiejętnościami bojowymi :) coś pięknego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też próbuję taki plecak i fakt, sprawdza się. Co prawda mój nie jest idealny ale lepiej się sprawuje od kabury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No sporo sobie poumieralem na poczatku, ale jak już ogarnąłem co i jak to ok 1.5h

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyści napisać ,co wchodzi w skład set-u Dead Eye ? Rozumiem,że opiera się na dobrej snajperce . I jeszcze jedna sprawa,wyczytałem że na misje solo dobrze mieć zestaw :wieżyczka plus kulki. Wieżyczka to rozumiem,że chodzi o wieżyczkę strażniczą. Ale kulki, o co cmon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moglibyści napisać ,co wchodzi w skład set-u Dead Eye ? Rozumiem,że opiera się na dobrej snajperce . I jeszcze jedna sprawa,wyczytałem że na misje solo dobrze mieć zestaw :wieżyczka plus kulki. Wieżyczka to rozumiem,że chodzi o wieżyczkę strażniczą. Ale kulki, o co cmon ?

 

Musisz byc taktykiem zeby używać wieżyczki i kulek, inaczej to nie będzie miało sensu. Deadeye bazuje na uzbrojeniu a taktyk na umiejętności, więc jedno wyklucza drugie. Co do setu DeadEye to potrzebujesz czterech części armoru żeby odblokować główny talent tego setu. Co do snajperki to używanie najlepszych karabinów typu M44, M700 moim zdaniem mija się z celem, powinieneś raczej zainteresować się karabinami typu SVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu M44 jest nie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, rgomez napisał:

A czemu M44 jest nie ok?

SVD jest dużo szybsza i bardzo stabilna a bonus z setu wchodzi grzy strzelasz przez celownik z zoomem.

 

ps. skoro zajęło ci to 1,5 godziny to podejmę wyzwanie i zobaczę ile mi zajmie :)

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu M44 jest nie ok?

 

Tak jak Edmunt napisał, M44 to chyba najlepszy karabin snajperski z całego Division, ale kompletnie nieprzydatny jak masz set DeadEye.

SVD jest dużo szybsza i bardzo stabilna a bonus z setu wchodzi grzy strzelasz przez celownik z zoomem.

 

ps. skoro zajęło ci to 1,5 godziny to podejmę wyzwanie i zobaczę ile mi zajmie

 

Widziałem na Youtube jak koleś zrobił to w ok 40 minut ale mi się nie spieszylo, chciałem po prostu zaliczyć misję solo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Jeżeli mówimy o M44 to oczywiście wersja zmodyfikowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jedna sprawa,bo ciągle używacie tych nazw. Jak zrobić,żeby byc taktykiem?
Przez całe moje granie solo w Division używałem wieżyczki. Czy to chodzi o to,że trzeba bardziej rozwijać umiejetności niż np. siłę ?
No i jeszcze raz prośba,co to są te kulki używane wraz z wieżyczką ? To jakaś umiejętnośc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Sipap napisał:

No to jeszcze jedna sprawa,bo ciągle używacie tych nazw. Jak zrobić,żeby byc taktykiem?
Przez całe moje granie solo w Division używałem wieżyczki. Czy to chodzi o to,że trzeba bardziej rozwijać umiejetności niż np. siłę ?
No i jeszcze raz prośba,co to są te kulki używane wraz z wieżyczką ? To jakaś umiejętnośc ?

Technik to takie określenie dla kogoś kto jest wsparciem. Ale po naszemu to poprostu osoba która nie jest silna sama w sobie ale ma tak mocno rozwinięte umiejętności, że to one dają mu siłe. To oczywiście bełkot ale w jednym słowie gracz mający dużo siły umiejętności i dużo przyspieszenia.

 

za czasu patcha 1.0-1.3 można było być tankiem i technikiem na raz. A kolejne patche wprowadzały dyrastyczne zmiany. I teraz aby być dobrym technikiem trzeba miec najlepiej dużo przyspieszenia i możliwie dużo siły niezapominając o wytrzymałości i odblokowaniu talentów na broniach. To sztuka zbalansować ten układ.

 

Obecnie masz 3 umiejętności. Lewa prawa i środkowa. I teraz np na lewej dajesz kulki (środkowa kolumna przed ostatnie. Miny kasetowe), z prawej wierzyczka. No i wio do przodu :1_grinning:

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmunt, podziwiam Cię. Masz cierpliwość. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszej od M44 zmodyfikowanej i basta!


Z innej beczki - mam wrażenie że po patchu 1,6 i wprowadzeniu legendarnego poziom ambitny jest osłabiony. Za łatwo idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, rgomez napisał:

Edmunt, podziwiam Cię. Masz cierpliwość. Pozdrawiam serdecznie.

...ale w jakim sensie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...ale w jakim sensie??

 

 

 

W sensie takim że tłumaczysz chłopakowi cierpliwie podstawy. Na innych forach już by człowieka wysłali do diabła, każąc wertować wypowiedzi od pierwszej strony. Niestety po trochu się zgadzam z nimi, młody agent Division mógłby poczytać podstawy których pełno w necie/youtubie. Ale z.drugiej strony forum jest od pomagania, tylko czy ludzie nie robią się za leniwi?

 

I jeszcze w kwestii MDR - ktoś pytał czy jak zdobyłem go to czy będę używał. Uważam że do taktyka na PVE nie ma lepszej broni, wali aż miło. Z takim zestawem lexingtony solo to spacer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem ludzie są leniwi i z pokolenia na pokolenie jest gorzej.. Poza tym widze po sobie. Jak chodziłem do szkoły to człowiek się starał itp a teraz jak mam własną firmę to człowiek często wali na skróty. Ale wracając do gry to tak to jest z początkującymi. Jak ja bym miał styczność kilka dni z grą to też bym pytał bo wertowanie 212 stron na forum mija się z celem a na yt za dużo materiałów po polsku jest jak na lekarstwo. Poza tym aby coś szukać to trzeba wiedzieć czego szukać. Itp..

 

poza tym na forum ostatnio mało się dzieje więc jak jest ktoś nowy to można go poinformować. Osobiście nie lubie ludzi uważających się za lepszych od innych zwłaszcza mówiących "to sobie poszukaj"; "tyle razy już to było"; "użyj googla"; "popatrz na yt" itp.. Nikomu nie przyjdzie do głowy, że ktoś mógł już szukać ale nieznalazł odpowiedzi albo odpowiedz go nie zatysfakcjonuje.. Itp albo poprostu jest leniwy ale tak czy owak niemożna odrau szufladkować. To są stereotypy.. pytasz znaczy skończony leń śmierdzący zajmujący mi czas ;)

 

trzeba zobaczyś człowieka w człowieku :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Edmunt napisał:

Owszem ludzie są leniwi i z pokolenia na pokolenie jest gorzej.. Poza tym widze po sobie. Jak chodziłem do szkoły to człowiek się starał itp a teraz jak mam własną firmę to człowiek często wali na skróty. Ale wracając do gry to tak to jest z początkującymi. Jak ja bym miał styczność kilka dni z grą to też bym pytał bo wertowanie 212 stron na forum mija się z celem a na yt za dużo materiałów po polsku jest jak na lekarstwo. Poza tym aby coś szukać to trzeba wiedzieć czego szukać. Itp..

 

poza tym na forum ostatnio mało się dzieje więc jak jest ktoś nowy to można go poinformować. Osobiście nie lubie ludzi uważających się za lepszych od innych zwłaszcza mówiących "to sobie poszukaj"; "tyle razy już to było"; "użyj googla"; "popatrz na yt" itp.. Nikomu nie przyjdzie do głowy, że ktoś mógł już szukać ale nieznalazł odpowiedzi albo odpowiedz go nie zatysfakcjonuje.. Itp albo poprostu jest leniwy ale tak czy owak niemożna odrau szufladkować. To są stereotypy.. pytasz znaczy skończony leń śmierdzący zajmujący mi czas ;)

 

trzeba zobaczyś człowieka w człowieku :1_grinning:

Szacun, bo ostatnimi czasy przeważnie się słyszy teksty typu ,,użyj wujka google" itd. Podałeś zły przykład, nie ważne że masz własną firmę i czasami idziesz na skróty ważne żeby żyć uczciwie i nie robić przy okazji tego jak się żyje nikomu krzywdy.

 

Od tego jest forum żeby się pytać i przede wszystkim nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. 

Tego chyba nie trzeba mówić, że nawet te pseudo poradniki z Youtube to przeważnie jeden wielki bełkot, i żeby to zrozumieć trzeba już trochę znać grę i być na tyle cierpliwym żeby słuchać osobę z filmiku do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Wroblos napisał:

[...] podałeś zły przykład [...]

Hehe jak to się mówi "mądry i tak zrozumie a głupi nawet nie zauważy" :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

 

W sensie takim że tłumaczysz chłopakowi cierpliwie podstawy. Na innych forach już by człowieka wysłali do diabła, każąc wertować wypowiedzi od pierwszej strony. Niestety po trochu się zgadzam z nimi, młody agent Division mógłby poczytać podstawy których pełno w necie/youtubie. Ale z.drugiej strony forum jest od pomagania, tylko czy ludzie nie robią się za leniwi?

 

I jeszcze w kwestii MDR - ktoś pytał czy jak zdobyłem go to czy będę używał. Uważam że do taktyka na PVE nie ma lepszej broni, wali aż miło. Z takim zestawem lexingtony solo to spacer.

 

Jesli tak lubisz MDR to moze pomyśl o taktyku drapiezcy? Ostatni talent tej broni jest wręcz stworzony dla predatora. Nie jestem pewny jak wyglądałoby to w PvP ale myślę, że w PvE będzie jeszcze lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Edmunt bardzo dziękuję za pomoc. Sorry jeśli to jakiś problem,ale myslałem że skoro nie raz oferujecie pomoc dla mniej zaawansowanych,to dotyczy to również wyjaśnienia pewnych aspektów gry. A nie tylko pomocy podczas grania. Temat ten czytam dokładnie,jednak większość uwag jest wypowiadanych przez doświadczonych graczy i dla mniej zaawansowanych brzmi to niezrozumiale. Szukałem też tutoriali w sieci,ale są one bardzo ogólne i też słabo tłumaczą podstawy gry.
Ja gram sam,nie ma mi kto podpowiedzieć co robię źle i jak najlepiej rozwijać swoją postać,dlatego czasami pozwalam sobie na jakies pytania. Sam niejednokrotnie na Forach o tematyce która mnie interesuje i o której mam odpowiednią wiedzę,pomagam innym i cierpliwie tłumaczę podstawy.
Rozumiem,że Kolega rgomez wie wszystko i nigdy nie pyta się o jakieś rzeczy na innych forach. Bo rzeczywiście dwa pytania wymagają strasznej cierpliwości.
W każdym razie jeszcze raz dziękuję za wyjaśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×