Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Sipap tu nikt nie ma Ci za złe że pytasz. Jak koledzy wyżej uważam że forum jest od tego żeby dyskutować, pytać i dostawać odpowiedzi. Nasze forum jest dobrym przykładem na to iż kultura i dobre obyczaje nie upadają. Nie wiesz czegoś to śmiało wal, tu znajdzie się zawsze ktoś kto będzie mógł pomóc/rozwiać wątpliwości. Racja że na tym forum się niewiele działo przez ostatni okres, ale staramy się to ruszyć. Im więcej pytań tym więcej odpowiedzi i wątek żyje.

Odnośnie MDR, fajnie mi się gra taktykiem ze złotą klatą i plecakiem, taktykiem plus firecrest( tu już moby nie mają wogóle startu) ale spróbuję z drapieżnikiem. Dzięki za radę i współczuję ostatniej przegranej na napalmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Odnośnie MDR, fajnie mi się gra taktykiem ze złotą klatą i plecakiem, taktykiem plus firecrest( tu już moby nie mają wogóle startu) ale spróbuję z drapieżnikiem. Dzięki za radę i współczuję ostatniej przegranej na napalmie.

 

 

 

 

4h poszło się j... hehe No cóż uda się następnym razem

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4h ? Napalm.. Ale że jak? (-_-)

 

ps. legendarne na time squer w pojedynke niemam tyle pary aby przejść pierwszą fale fioletowych pompek rak mnie zraszują to już dupa ;) ale na dwóch niema problemu.. Tak więc don respect4U !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4h ? Napalm.. Ale że jak? (-_-)

 

ps. legendarne na time squer w pojedynke niemam tyle pary aby przejść pierwszą fale fioletowych pompek rak mnie zraszują to już dupa  ale na dwóch niema problemu.. Tak więc don respect4U !

 

Dla mnie metro było najtrudniejsza częścią, potem było łatwiej że względu na duży obszar i większe pole do manewru.

 

Co do napalmu to jakieś pół godziny zajęło mi zabicie doktorka w drugiej fazie misji (zaraz po tym gdzie rozpoczynamy napalm). Skurwiel porozstawial 3 albo 4 stacje leczace i nijak nie mogłem się do niego (i reszty) dobrać. Na szczęście w pewnym momencie wlazł na rusztowania poza zasięg leczenia i szybko padł. No ale najwięcej straciłem czasu na ostatniego agenta "Wdowę". Pierwszych trzech poszło w miarę szybko, jednego zwabilem na korytarz tuż po tym jak wychodzimy z windy i tam zabiłem, dwóch kolejnych przy schodach ale z tym ostatnim bawiłem się spokojnie ponad godzinę. "Zabiłem" go kilkukrotnie, ale za każdym razem się leczył (jego first aid daje mu pełne zdrowie + połowę pancerza). Do tego rozstawil się na dole z 2 stacjami leczniczymi i trudno to było nakłonić do współpracy (czytaj - ja strzele parę razy w podłogę a ty chodź tutaj i sprawdź co się stalo). I tutaj ważna rada dla każdego kto chce spróbować napalmu solo - maska Ferro niezbędna w ekwipunku na ostatnią potyczke z agentami. Dwa razy oslepilem bomba rozblyskowa Wdowe i już miałem go na 1-2 strzały kiedy nagle mój agent zaczął się palić i strzepywac ogień a tamten chwilę później odskok za osłonę i samoleczenie. I tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedźcie czy ta gra ma jeszcze sens o ile:

 

1. Mam tylko podstawkę bez Season Passa więc jak coś będę miał tylko to + ewentualnie jakies dodatki które dali za free

2. Na premierę grałem , ograłem, chwilę w DZ pośmigałem i tyle

 

Boję się, że bez dodatków to hooy nie gra i że jak teraz zacznę grać to weterani mnie rozsmarują z jakimiś giwerkami dropionymi miesiącami czy co tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko maska ferro leci chyba właśnie na napalmie. Pytanie czy leci z niższych poziomów trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL Ujmę to tak. Sama podstawka bez dodatków i tak zajmuję trochę czasu, i w trakcie gry sam zdecydujesz czy ci się podoba gra i czy warto kupować season pass.

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wroblos napisał:

@DigitalMan_PL Ujmę to tak. Sama podstawka bez dodatków i tak zajmuję trochę czasu, i w trakcie gry sam zdecydujesz czy ci się podoba gra i czy warto kupować season pass.

 

Ogralem podstawke, wiec to nie tak ze teraz ogram i sam zdecyduję, tu chodzi raczej o to czy bez SP i super ekwipunku warto teraz wrócić do tej gry, czy nie będę miał czego szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Ogralem podstawke, wiec to nie tak ze teraz ogram i sam zdecyduję, tu chodzi raczej o to czy bez SP i super ekwipunku warto teraz wrócić do tej gry, czy nie będę miał czego szukać...

a to na ten temat musi się wypowiedzieć ktoś inny bo sam ograłem podstawkę i mam Season Passa ale na grę dalej brakło mi czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ok tylko maska ferro leci chyba właśnie na napalmie. Pytanie czy leci z niższych poziomów trudności?

 

 

 

 

Tak naprawdę maska Ferro leci wszędzie tam gdzie jest szansa na egzotyki. Ja swoją dostałem ze skrzynki przetrwania. A ostatnio ze zwykłego imiennego bossa w otwartym świecie wypadla mi klata Barretty a kumplowi MDR

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak na misjach legendarnych w brew pozorom lecą fajne rzeczy.

Ja ze skrzynek egzotycznych dostałem już tak:

- Urban MDR (2szt.)

- Maska Ferro (7szt.)

- Ninjabike (1szt.)

- Kabura blissa (2szt.)

 

Więc praktycznie z każdego podejścia dostaje coś godnego uwagi. Poza tym zawsze warto zostawić bo niewiadomo co wymyślą w następnych paczach. W otchłani internetu obiło mi się o uszy, że kiedy wprowadzą kolejny dajmy na to "Gear score 330" będzie dodana opcja upgrade. Chodzi o to, że jeśli ktoś np. ma MDR z zajebistymi talentami i sporym DMG itp itd a tu nagle dają wyższy GS to będzie możliwość w stacji rekalibracji wykupić możliwość aktualizacji z GS 256 -> GS 330. Mogłoby to kosztować np. 4.000 feniksów + 50.000.000 kredytów + 25 części broni (egzotyczne).. Niewiem czy tak będzie ale było by naprawdę ciekawie. Żeby każdy element dało się tak przerobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, że mają tylko, że powinni tak zrobić. Lecz ja bym na to nie liczył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Panowie powiedźcie czy ta gra ma jeszcze sens o ile:

 

 

 

 

 

 

 

1. Mam tylko podstawkę bez Season Passa więc jak coś będę miał tylko to + ewentualnie jakies dodatki które dali za free

 

 

 

 

2. Na premierę grałem , ograłem, chwilę w DZ pośmigałem i tyle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boję się, że bez dodatków to hooy nie gra i że jak teraz zacznę grać to weterani mnie rozsmarują z jakimiś giwerkami dropionymi miesiącami czy co tam...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podstawka + Ostatni Bastion kup i tyle w temacie. Jak będziesz grał to będziesz zdobywał sprzęt. Na początku na Bastionie ( z racji pvp) będziesz rozsmarowywany jak każdy swego czasu. Jest jednak tyle do robienia w tej grze bez pvp że w miarę jak będziesz grał to będziesz się lepiej wyposażał. To normalne że ci którzy już te swoje set godzin mają w tej grze mają lepszy sprzęt.

 

 

 

Edmunt sprzedaj jedną maskę nie rolowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rgomez napisał:

Edmunt sprzedaj jedną maskę nie rolowaną.

Nawet za darmo bym ci oddał.. ale się nie da..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartowałem. Może wreszcie ogarnę Time Square. Widziałem film gdzie kozak ze snajpą, czyli z deadeyem chyba, rozwalił napalm solo. Ale miał pierdyknięcie a używał chyba M700. Film trwa 38 minut. Mocne kino akcji.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żartowałem. Może wreszcie ogarnę Time Square. Widziałem film gdzie kozak ze snajpą, czyli z deadeyem chyba, rozwalił napalm solo. Ale miał pierdyknięcie a używał chyba M700. Film trwa 38 minut. Mocne kino akcji.

 

 

Chyba też to widziałem, ale koleś używał pewnie set wartowniczy. Jak mu wszedł krytyk to walił headshoty po 800k. No i jeśli mówimy o tym samym filmiku to gral na PC a ja uparcie twierdze, że tam jest latwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to samo widzieliśmy, grał na pc. Myślałem że do snajpy deadeye najlepszy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to samo widzieliśmy, grał na pc. Myślałem że do snajpy deadeye najlepszy .

 

Przy pełnym zestawie DeadEye tracisz wszystkie premie do headshotow a zyskujesz 100% na krytyka. Dlatego SVD jest lepszym wyborem niż M44 albo M700. Co prawda ma o polowe mniejszy wyjsciowy dmg ale jest szybszy i stabilniejszy. Testowalem obydwa karabinki w DZ na mobkach i taki M700 robił im dmg prawie 200k a SVD 120k tylko że zanim przeladowalem M700 to SVD wystrzelilem 3 razy tak więc generalnie SVD jest dużo lepsze pod DeadEye. Ale jak grasz jakimś setem z bonusami do headshotow (np. wartownik albo ryzyko zawodowe) to wtedy taki M44/M700 robi różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thanks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też tak macie że 95% klat jaka wam wypada ma albo broń palną albo wytrzymałość i beznadziejne parametry główne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak jest. Dzisiaj zrobiłem 8x napalm, zebrałem 18 elektronik, zabiłem 12 bojowkarzy i 43 żołnierzy w DZ tylko po to żeby z tygodniowej skrzynki dostać rękawice McSkulls 856 pancerza hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, rgomez napisał:

Żartowałem. Może wreszcie ogarnę Time Square. Widziałem film gdzie kozak ze snajpą, czyli z deadeyem chyba, rozwalił napalm solo. Ale miał pierdyknięcie a używał chyba M700. Film trwa 38 minut. Mocne kino akcji.

 

A mógłbyś podrzucić link do tego filmu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia że coraz gorszy sprzęt leci za wykonywane rzeczy/zadania?

Wczoraj na szybkości wybiłem wszystkich imiennych bosów i nie dostałem dosłownie NIC! no masakra jakaś. Czytam te wasze wpisy i jak widzę, że z tego lecą wam egzotyki i jakieś inne super rzeczy to normalnie mnie krew zalewa :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Lexingtona też cisnę kilka razy dziennie i tu sytuacja jest niemal identyczna... 

Za chwilę braknie mi cierpliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×