Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, gajer8 napisał:

Nie macie wrażenia że coraz gorszy sprzęt leci za wykonywane rzeczy/zadania?

Wczoraj na szybkości wybiłem wszystkich imiennych bosów i nie dostałem dosłownie NIC! no masakra jakaś. Czytam te wasze wpisy i jak widzę, że z tego lecą wam egzotyki i jakieś inne super rzeczy to normalnie mnie krew zalewa :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Lexingtona też cisnę kilka razy dziennie i tu sytuacja jest niemal identyczna... 

Za chwilę braknie mi cierpliwości ;)

To wszystko sprawka RNG. Widać nie jest ci przychylny. Dla pocieszenia powiem ci tak wczoraj wydałem 44 miliony kredytów i 6,5K feniksów na zielone skrzynki i miałem ich 30. A jak zaczołem otwierać to wypadło mi z 13 rękawiczek wszelkiego typu 8 nakolanników 2 plecaki 4 maski i 2 kabury oraz 1 klata. Wszystko miało takie statystyki, że można sprzedać bez chwili zawachania.. Więc widzisz RNG mi wczoraj nie sprzyjał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Edmunt napisał:

To wszystko sprawka RNG. Widać nie jest ci przychylny. Dla pocieszenia powiem ci tak wczoraj wydałem 44 miliony kredytów i 6,5K feniksów na zielone skrzynki i miałem ich 30. A jak zaczołem otwierać to wypadło mi z 13 rękawiczek wszelkiego typu 8 nakolanników 2 plecaki 4 maski i 2 kabury oraz 1 klata. Wszystko miało takie statystyki, że można sprzedać bez chwili zawachania.. Więc widzisz RNG mi wczoraj nie sprzyjał..

No niestety losuje mi bardzo słabiutko i powoli zaczyna to być męczące... Ale na razie nie zniechęcam się ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na co rekalibrować klatę Barreta. Raczej używana do pvp to chyba w elektronikę nie ma co iść, i tak talent pierwszy idzie w pi..du po użyciu czegokolwiek. Czyli wytrzynałość lub broń moim zdaniem. Używana by była do zestawu mieszanego żółto-czerwonego. Dodatkowo ma życie za śmierć 4%, przyśpieszenie 9% i pd za zabójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi o parametry główne czyli broń, wytrzymałość, elektronika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli planujesz grać za jej pomocą głównie PVP to proponuje broń palną albo wytrzymałośc.. zależy co masz za części.. :) Możesz dać wszystko w broń palną i powkładać mody na zdrowie do wytrzymałość albo coś tego typu :24_stuck_out_tongue: Ja gram PVE i PVP tym samym setem.. i bardzo dobrze mi się gra..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moby mam zestaw taktyczny, chodzi mi bardziej o Last Stand. Tam się nie mogę zdecydować, taktyczny z miną zapalającą też daje radę - wielu graczy ta mina ściąga ale brak za to odpowiedniej wytrzymałości i broni. Muszę poszukać zestawu hybrydowego ( coś jak pokazywał mataman).Mam już jedną kamizele Barreta i ona jest skalibrowana na zdrowie i wytrzymałość. Ta druga na razie 271 elektroniki ale tutaj mogę przekalibrować na broń lub wytrzymałość. Szukam dalej złotego środka. Maska ferro leci wszędzie? Dziwne by to było. Klatę Barreta zbieram tylko na Lexingtonie z tamtejszego bosa i to jest logiczne. Ciężko coś dobrego wydropić a na Bastionie to już wogóle sam szajs leci. Ostatnio to tylko na Lexie lecą mi legendy a to i tak dobrze, kumpel który ze mną gra nie ma nawet tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego warto grać w grupie. Dodaj mnie to może wieczorami coś popykamy.. co dwóch taktyków to nie jeden.. :)

PNS: Michal_015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi taką rzecz. gramy w teamie powiedzmy 2-u osobowym. Jakąs misję na legendarnym. Zabijamy bossa i wyskakuje nam z niego jakis super sprzęt. Czy obaj członkowie teamu dostają ten sprzęt,czy tez tylko ten,który np. będzie bliżej(bo przyjmujemy ,że żaden z nich nie ma tego super sprzetu który się wydropił) i go weźmie pierwszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sipap napisał:

A powiedzcie mi taką rzecz. gramy w teamie powiedzmy 2-u osobowym. Jakąs misję na legendarnym. Zabijamy bossa i wyskakuje nam z niego jakis super sprzęt. Czy obaj członkowie teamu dostają ten sprzęt,czy tez tylko ten,który np. będzie bliżej(bo przyjmujemy ,że żaden z nich nie ma tego super sprzetu który się wydropił) i go weźmie pierwszy ?

Dostaje każdy, ale każdy dostaje co innego ;)

Loot jest po prostu losowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innym słowem ty możesz dostać np.: klate beretta a twoj kolega MDR.. Możecie się oczywiście wymienić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tą grę z zapowiedzi i to jak teraz gra działa i jak wygląda robi spore wrażenie. Wynika z tego, że gry UBI zawsze warto kupować dopiero rok po premierze. Tym bardziej, że grę bez problemu można kupić za 50zł. Trzeba przyznać, że Francuzi dbają o swoje produkcje długo po premierze, TAK trzymać! :)

 

PS. Platyna wpadła, najłatwiej i najszybciej umawiać się na ustawki z osobami poznanymi w grze. W Dark Zone nie pograją sobie osoby ze skrajnie różnym doświadczeniem w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup sobie Last Stand. Lepszy od Darka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latasz po tym Dark Zonie bez sensu, na Bastionie przynajmniej jest jakiś cel, mecze są punktowane, jest limit czasowy, są emocje i lata tam kupa graczy najwyższej marki ze strefy mroku. Sprzętu też leci cała masa, choć żeby trafić coś dobrego trzeba mieć szczęście. Dark jest przy Last Stand nudny do bólu. Dla.mnie przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie latam bez sensu, zabijam innych/rogali

gracze najwyższej marki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mataman napisał:

Dark Zone ostatnio to pustkowie.

to gramy na dwóch różnych dark zonach.. bo tam gdzie gram to max 10 minut i zawsze znajdzie się jakiś pajac który niszczy mi przyjemność z gry.. ale to DZ :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to gramy na dwóch różnych dark zonach.. bo tam gdzie gram to max 10 minut i zawsze znajdzie się jakiś pajac który niszczy mi przyjemność z gry.. ale to DZ :24_stuck_out_tongue:

Dlatego wolę Bastiona. Gracze najwyższej marki to kozaki z Darka, często całe drużyny ganiają. Ale przewaga Bastiona jest taka że mogą spotkać innych kozaków w liczbie 8 i jest fajnie. I powtarzam jeszcze raz - wolę mecze punktowane gdzie coś musisz zdobyć/odbić, leci czas, nie.ma rogali , każdy może każdego lać. Ale jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z DLC jest taki, że sam jeden dodatek jest droższy od podstawki.  Kolejnym problemem jest konieczność bycia ciągle online. Co dla osoby, która korzysta z internetu mobilnego jest problematyczna.  Poza tym cała zawartość Przepustki Sezonowej jest wyzwaniem, na które to trzeba nie tylko poświęcić sporo czasu ale i liczyć na innych. Wolę ten czas poświęcić na coś innego, równie dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.03.2017 o 13:43, rgomez napisał:

Bardziej mi chodzi o parametry główne czyli broń, wytrzymałość, elektronika.

Jak klata nie ma w sobie życia już na starcie, to szukałbym innej barrettki. Na pvp życie musi być i rolować na maxa broń palną, zdrowie, lub elektronikę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak klata nie ma w sobie życia już na starcie, to szukałbym innej barrettki. Na pvp życie musi być i rolować na maxa broń palną, zdrowie, lub elektronikę. 

Racja, ale wiśta wio łatwo powiedzieć. Będę szukał dalej.

Nenesior grasz w Bastion? Nie widzisz różnicy w rozgrywce? No to sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×