Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Edmunt napisał:

Tak.:

- Michal_015 (ja)

- gomezik

- webshop367

- gajer8 (podeślij mi zaproszenie w między czasie)

 

No i jest ekipa. :)

Ale w czym problem? zostały nam jeszcze 2 legendarne.. napalm i elektrownia. Jak starczy czasu to jeszcze falcona można zrobić.. bo wczoraj zrobiliśmy smocze gniazdo i time squer.

Jeżeli ktoś się wykruszy chętnie się podepnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, devilseed napisał:

Jeżeli ktoś się wykruszy chętnie się podepnę :)

Nie ma sprawy ale taka uwaga hehe. Wczoraj na time squer to taki wyrywny byłeś, że się zastanawiałem czy na ciebie ulti warto marnować :thumbsup: Legendarny to nie ambitny tam mobki napierd**ają niemiłosiernie mocno a jak cię walnie z kolby to odrazu padasz. a ty w pierwszej linii hehe i co chwile na deski :tongue: Metoda na legendarny to powoli do przodu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam już jedna wiec po co to trzymać mam nadzieje ze przyda ci się  

Haha, dzięki " random"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Edmunt napisał:

Nie ma sprawy ale taka uwaga hehe. Wczoraj na time squer to taki wyrywny byłeś, że się zastanawiałem czy na ciebie ulti warto marnować :thumbsup: Legendarny to nie ambitny tam mobki napierd**ają niemiłosiernie mocno a jak cię walnie z kolby to odrazu padasz. a ty w pierwszej linii hehe i co chwile na deski :tongue: Metoda na legendarny to powoli do przodu :thumbsup:

Spoko już przechodziłem napalm na Legendzie wiec wiem ze to co innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko już przechodziłem napalm na Legendzie wiec wiem ze to co innego

 

Edmunt chyba delikatnie zasugerował żebyś grał bardziej zespołowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem lub dziś w nocy jak kto woli :24_stuck_out_tongue: graliśmy w 4 na elektrowni.. nie daliśmy rady 3 razy z rzędu przejść tej czasówki.. za małe obrażenia zadawaliśmy.. Więc lipa. dziś będę z randomami próbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było nas trzech. Czwarty ( Konusik) był raczej poza grą. Faktem jest że trzeba siły ognia. Powodzenia wieczorem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Edmunt napisał:

Wczoraj wieczorem lub dziś w nocy jak kto woli :24_stuck_out_tongue: graliśmy w 4 na elektrowni.. nie daliśmy rady 3 razy z rzędu przejść tej czasówki.. za małe obrażenia zadawaliśmy.. Więc lipa. dziś będę z randomami próbował.

Miałem dzisiaj to samo z randomkami przechodzilismy zabezpieczenia zaworow a później już zostawalo tylko wybijanie mobow i zawsze czas się konczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmunt, dałeś radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rgomez napisał:

Edmunt, dałeś radę?

Grałem jeszcze 2 razy z randomami ale nici z tego :24_stuck_out_tongue: za słaby jestem na takie czasówki. Jakby było bez niego to spoko niema problenu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy radę. Tylko trzeba dwóch dpsowców. Poszukam wśród znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, rgomez napisał:

Damy radę. Tylko trzeba dwóch dpsowców. Poszukam wśród znajomych.

Ja mogę spróbować się przekwalifikować na dpsowca, w sumie ciągle szukam swojego stylu i setu więc mogę coś potestować w wolnej chwili ;) kilkanaście elementów różnego wyposażenia w skrytce czeka na swoją szansę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim secie najlepiej wychodzi dps? Wartownik, napastnik czy drapieżnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rgomez napisał:

Na jakim secie najlepiej wychodzi dps? Wartownik, napastnik czy drapieżnik?

Wartownik 10% extra za trafienia w głowe + max 15% extra za markowanie przeciwnika (bonus dla wszystkich w ekipie)

Napastnik 20% extra do uszkodzeń pancerzy + za celne strzelanie wzrasta DPS (ale tylko dla ciebie)

Drapieżnik ... niewiem nie pamiętam :24_stuck_out_tongue:

 

Ja na wartowniku podchodziłem do elektrowni i nici.. Poprostu musi być co najmniej jeden z dużym DPS.. czyli moje przeciwieństwo. Zamiast iść w elektronike to taki typ idzie w broń palną. Ja mam prawie 9000 elektroniki a broni palnej zaledwie 3000. Jak ktoś ma odwrotnie to nawet jak niegra żadnym z w/w setów to i tak ma spore obrażenia.

 

p.s. Wczoraj na DZ grałem z 3 godziny ale ostatnią godzine to próbowałem się tylko mścić bo kolesie cwaniaki w 3 na mnie. A jeden na dystansie snajperka i "One shot one kill".. Ale jak podbiegałem blisko to już była inna bajka panika w oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zrobiłem dps na 4× wartownik + maska ferro + nakolanniki legendarne. Wynik - 490 ons na mdr i 370 na m4. Na bastionie nawet fajnie to chodzi jeśli idzie o dps. Schodzą kolesie szybko, jednak brak mi elektroniki i skill haste. O wytrzymałości nie mówię, jednak zamiast wytrzymałości stawiałbym na elektronikę. To wszystko zrobiłem dla sprawdzenia, podstawa dla mnie na razie taktyk, nie za dobrze się czuję latając wśród graczy ziejąc ogniem. Brak celności wynikający pewnie z braku treningu na takich zestawach.


Edmunt masz rację, Gajer coś tam myśli o dps, ja próbuję, zamiennie, dps. Widziałem gościa z mdr na napastniku, finalnie 1,7 mln ons.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:

Na razie zrobiłem dps na 4× wartownik + maska ferro + nakolanniki legendarne. Wynik - 490 ons na mdr i 370 na m4. Na bastionie nawet fajnie to chodzi jeśli idzie o dps. Schodzą kolesie szybko, jednak brak mi elektroniki i skill haste. O wytrzymałości nie mówię, jednak zamiast wytrzymałości stawiałbym na elektronikę. To wszystko zrobiłem dla sprawdzenia, podstawa dla mnie na razie taktyk, nie za dobrze się czuję latając wśród graczy ziejąc ogniem. Brak celności wynikający pewnie z braku treningu na takich zestawach.


Edmunt masz rację, Gajer coś tam myśli o dps, ja próbuję, zamiennie, dps. Widziałem gościa z mdr na napastniku, finalnie 1,7 mln ons.

Chodzi ci pewnie o to: 

Nieźle to wygląda ;) Chociaż MDRem ciężko trafić "prawdziwego" gracza

Póki co testuję kombinację drapieżnika z elementami złotymi i czerwonymi. Potem wypróbuję też napastnika... Widziałem też połączenie napastnika z banshee. Jest w czym wybierać.

Generalnie odnoszę wrażenie, że latanie z giwerą na czele frontu to coś dla mnie :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Gorzej to się będzie sprawdzać przy misjach na legendarnym. Tam lepiej trzymać się na dystans i grać to co do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie nie powiem.. ale napastnikiem na pc gra się znacznie lepiej bo celkość jest wyższa.. a każde nietrafienie zabiera 2% z bonusu więc to na konsoli trochę średnio.. Ja zdejmuje typów na ~5 strzałów w głowę lub ~8 w korpus.. Więc czy ja wiem. Ale mimo to fajnie było obejrzeć jak MDR kosi :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To racja że mdr ciężki używać w samym centrum walki, lepiej się sprawdza np. M4 dla mnie. Jak Ci gajer sprawdza się drapieżnik? Ja jestem mile zaskoczony moim zestawem z wartownikiem. W miarę sensowne m4 z w miarę sensownymi talentami + modyfikacje na secie i na pvp dla dobrego operatora pada jest ok. Jenak ja wolę seekera zapuścić na pvp. Zestaw do dopracowania, na razie brak części wartownika typu maska czy nakolanniki. Dałbym wtedy kamizelę z brawurą i rękawice z polowaniem. Szukam dalej.

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa sety do pvp. Napastnik z dwiema częściami wędrowca. SASG do nabicia stacków napastnika i mp5 N.

 

Oraz zestaw złotych rzeczy z rękawicami skulls, klata Vigorous i plecak specialized. Bronie to M4 i MP5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Gram z 4ab i m4/lvoa-c. Stackuje hs dmg i mam tego jakies 120%. Chcialem spytac, czy dobrze robie, czy moze korzystniej bedzie zamienic hs dmg na chc i chdmg. Co sie lepiej sprawdza i jest efektywniejsze w szybszym sciaganiu przeciwnikow? Interesuje mnie narazie tylko pve. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Siema. Gram z 4ab i m4/lvoa-c. Stackuje hs dmg i mam tego jakies 120%. Chcialem spytac, czy dobrze robie, czy moze korzystniej bedzie zamienic hs dmg na chc i chdmg. Co sie lepiej sprawdza i jest efektywniejsze w szybszym sciaganiu przeciwnikow? Interesuje mnie narazie tylko pve. 

 

 

 

 

Ktoś mi to przełoży na język średnio zaawansowanego gracza tak żebym mógł ewentualnie udzielić odpowiedzi?

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, też nic nie kumam, nie moja liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Swizzy napisał:

Siema. Gram z 4ab i m4/lvoa-c. Stackuje hs dmg i mam tego jakies 120%. Chcialem spytac, czy dobrze robie, czy moze korzystniej bedzie zamienic hs dmg na chc i chdmg. Co sie lepiej sprawdza i jest efektywniejsze w szybszym sciaganiu przeciwnikow? Interesuje mnie narazie tylko pve. 

No siema. Zapodaj to teraz na polski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hs dmg - bonusowe obrazenia w glowe

chdmg - obrazenia od kryta

chc - szansa na kryta.

Panowie wybacza :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hs dmg - bonusowe obrazenia w glowe

 

chdmg - obrazenia od kryta

 

chc - szansa na kryta.

 

Panowie wybacza :1_grinning:

 

 

 

 

No i wszystko jasne. Skoro używasz M4/LVOA-C to skup się na szansach i obrazeniach krytycznych. I wydaje mi się, że lepiej od AB do PvE będzie sprawował się napastnik albo wędrowiec

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×