Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

O a gdzie?? Bo bnie w temacie jestem..

 

48fb7e28f0a40ce317010f8ebd68c48f.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kupiłem dzięki don. A jeszcze u tego kolejnego sprzedawcy jest klata służby wartowniczej :) kupiłem obie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Yeeeeeeeaaah

 

 

W końcu po jakiś 2 miesiącach i spokojnie 2 tyś części broni udało mi się stworzyć idealnego SVD....

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, donsarcasm napisał:

 

 

Yeeeeeeeaaah

 

 

 

 

W końcu po jakiś 2 miesiącach i spokojnie 2 tyś części broni udało mi się stworzyć idealnego SVD....

 

 

No to pochwal się co ma itp..swoją drogą dzięji za wczoraj :) ten nowy MDR jest rewelacyjny :)

 

przetestowałem z chłopakami wczoraj nowy build i sprawuje się nad wyraz dobrze :)

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to pochwal się co ma itp..swoją drogą dzięji za wczoraj  ten nowy MDR jest rewelacyjny

 

przetestowałem z chłopakami wczoraj nowy build i sprawuje się nad wyraz dobrze

image.jpg

 

Spoko, następnym razem też dam Ci znać jak zobaczę że jesteś online. A z SVD to chodziło mi o to, że "polowalem" na egzemplarz, którego pierwsze dwa talenty będą Zabojczosc (+15% do krytykow) i Gotowość (+15% dmg gdy cel jest dalej niż 30 metrow) a trzeci (ten bez wymagań) mogę sobie kalibrowac do woli. Na tą chwilę jest Bez przebaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Edmuntem zrobiliśmy chłopakom taki wjazd na chatę, że chyba nawet nie wiedzieli co się stało hehe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za celownik którego używasz? Fajnie sie celuje i nie zasłania celu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to jest za celownik którego używasz? Fajnie sie celuje i nie zasłania celu.

 

 

Właśnie dlatego pisałem Ci wcześniej, że mniejszy celownik jest lepszy dla DeadEye bo raz, że jest bardziej mobilny zwłaszcza na krótki dystans a dwa, że dzięki głównemu talentowi DeadEye nie musisz starać się o precyzyjne celowanie bo i tak każdy strzał jest krytyczny. Celownik to x3.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, donsarcasm napisał:

Z Edmuntem zrobiliśmy chłopakom taki wjazd na chatę, że chyba nawet nie wiedzieli co się stało hehe

W sumie to ty im wjechałeś na chate bo w podsumowaniu to ja zabiłem 1 a ty 3 :24_stuck_out_tongue:

Musze sobie poskładać jakiś taki deadeye albo jakikolwiek inny na broń palną i od czasu do czasu bić ludzi :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie no.. Szacun. Pokaż mi swoj build co i jak masz. Może jakaś prezentacja na YT albo coś.

 

ja dziś na DZ 04 (londowisko obok grubasa) miałem 9 złotych skrzynek i jak poszedłem podpinać 15 sekund przed końcem to koleś z nikąd i zaczoł mnie atakować uciekłem na tyle daleko, że po zabiciu mnie niedał rady odesłać mojego lootu. Więc wezwał podjęcie i pewny siebie czekał. Zrespiłem się zamiast skanu wierzyczka z ogniem.. Na otwartym terenie koleś miał taki dmg, że niemiałbym szans. Ale na klatce schodowej hehe :1_grinning: to już inna bajka. 4 próby zabisia mnie skończyły się zgonem. I zwrotem mojej własniści. Kolesiowi skończyły się apteczki.

 

chciałem nagrać aby wam pokazać ale okazało się, że mam ustawione nagrywanie na 5 minut i nagrało się wszystko ale już po całej akcji :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie witam serdecznie ! Po darmowym weekendzie się zakochałem w The Divsion o zakupiłem golda - co prawda sprzedawca dał ciała i przed weekendem nie doszło, ale po weekendzie już będzie grane. I teraz tak - z racji tego,że mam bodaj 13 lvl ukulany przydałaby się porada w jakie sprzęty i talenty iść będąc rambo-sanitariuszem ? Już tłumaczę - zazwyczaj zawsze lecę do przodu i strzelam do wszystkiego co się rusza (wiem wiem głupia taktyka,ale jestem niecierpliwy jak nie ma ogarniętego teamu), a poza tym leczę każdego jak tylko mogę, reanimuję, rzucam apteczki itp. - i pytanie jak to zestawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktyk jak nic.. Coś na wzór i podobieństwo. Leczenie z defibrylatorem na wejsciu 198K i jeszcze 10 sekund dodatkowego leczenia. Co 12,5 sek. Do tego np stacja medyczna co 12 sek. z leczeniem rzędu 12K zadawne obrazenia w okolicy 90-120K na strzał.

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie no.. Szacun. Pokaż mi swoj build co i jak masz. Może jakaś prezentacja na YT albo coś.

 

Spoko, pełny przeglad:

 

 

 

Panowie witam serdecznie ! Po darmowym weekendzie się zakochałem w The Divsion o zakupiłem golda - co prawda sprzedawca dał ciała i przed weekendem nie doszło, ale po weekendzie już będzie grane. I teraz tak - z racji tego,że mam bodaj 13 lvl ukulany przydałaby się porada w jakie sprzęty i talenty iść będąc rambo-sanitariuszem ? Już tłumaczę - zazwyczaj zawsze lecę do przodu i strzelam do wszystkiego co się rusza (wiem wiem głupia taktyka,ale jestem niecierpliwy jak nie ma ogarniętego teamu), a poza tym leczę każdego jak tylko mogę, reanimuję, rzucam apteczki itp. - i pytanie jak to zestawić?

 

Taktyk chyba bedzie najlepiej pasowal do Twojego stylu ale dopoki nie osiągniesz 30 lvl to i tak nie będziesz mial dostępu do setów, więc na razie ciesz się gra. Na wybieranie ekwipunku, zdolności i broni przyjdzie czas później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie witam serdecznie ! Po darmowym weekendzie się zakochałem w The Divsion o zakupiłem golda - co prawda sprzedawca dał ciała i przed weekendem nie doszło, ale po weekendzie już będzie grane. I teraz tak - z racji tego,że mam bodaj 13 lvl ukulany przydałaby się porada w jakie sprzęty i talenty iść będąc rambo-sanitariuszem ? Już tłumaczę - zazwyczaj zawsze lecę do przodu i strzelam do wszystkiego co się rusza (wiem wiem głupia taktyka,ale jestem niecierpliwy jak nie ma ogarniętego teamu), a poza tym leczę każdego jak tylko mogę, reanimuję, rzucam apteczki itp. - i pytanie jak to zestawić?

Będziesz miał problem/lub chcesz szybko wbić 30 lvl i bawić się na całego to napisz - pomożemy w tym temacie. I racja że taktyk najlepszy z tym że, mała uwaga, latanie i strzelanie w przodzie to w takim razie niezbyt dobry pomysł. Na taktyku raczej nie będziesz miał takiego dmg żeby mierzyć się z dpsami. Albo taktyk, leczenie i umiejętności typu seeker mine albo set na dmg czyli np. drapieżnik. Wszystkiego nie będziesz miał. Ale docenisz set taktyczny i się trochę uspokoisz z tym lataniem do przodu. Wszystko w swoim czasie przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurcze już się o to chyba pytałem,ale nie mogę tego znaleźć. Chcę w końcu spróbować swoich sił w SM. Dlatego moje pytanie,czy jak zginę to tracę tylko znalezione i zdobyte w SM fanty,czy tez tracę również ekwipunek i kasę,którą wniosłem do SM.
I jeszcze jakie ramy poziomów w SM ? Ja na przykład mam teraz pancerz 180,to z przeciwnikami jakiej klasy mogę mieć do czynienia w SM.

Dzięki za radę dotyczącą uzywania optyki z małym powiększeniem do snajperki. Rzeczywiście gra się o wiele lepiej.

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze już się o to chyba pytałem,ale nie mogę tego znaleźć. Chcę w końcu spróbować swoich sił w SM. Dlatego moje pytanie,czy jak zginę to tracę tylko znalezione i zdobyte w SM fanty,czy tez tracę również ekwipunek i kasę,którą wniosłem do SM.

I jeszcze jakie ramy poziomów w SM ? Ja na przykład mam teraz pancerz 180,to z przeciwnikami jakiej klasy mogę mieć do czynienia w SM.

Dzięki za radę dotyczącą uzywania optyki z małym powiększeniem do snajperki. Rzeczywiście gra się o wiele lepiej.

 

Tracisz tylko to co znalazłeś w SM i nie zdążyłem odesłać helikopterem. Twój ekwipunek jest bezpieczny a w SM jest inna waluta i tracisz ja tylko wtedy gdy zginiesz jako buntownik. W SM jest też podział na klasę pancerza, z najsilniejszymi graczami będziesz się spotykał jak osiągniesz pancerz 230+. Przed wejściem do SM nad drzwiami będziesz miał informację w jakim przedziale pancerza będziesz spotykał graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 14.05.2017 o 18:17, donsarcasm napisał:

 

Spoko, pełny przeglad:

 

 

 

 

 

 

Taktyk chyba bedzie najlepiej pasowal do Twojego stylu ale dopoki nie osiągniesz 30 lvl to i tak nie będziesz mial dostępu do setów, więc na razie ciesz się gra. Na wybieranie ekwipunku, zdolności i broni przyjdzie czas później.

Gdzieś ty zdobył te mody na broń palną w okolicach 260 punktów i 3000 zdrowia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
49 minut temu, gajer8 napisał:

Gdzieś ty zdobył te mody na broń palną w okolicach 260 punktów i 3000 zdrowia? ;)

Ja dla odmiany mam mody na:

267 elektroniki + 3% przyspieszenia

266 elektroniki + 3% przyspieszenia

265 elektroniki + 3% przyspieszenia

266 elektroniki + 3300 zdrowia

266 wytrzymałości + ~3290 zdrowia

itp itd.. :tongue:

Jak się gra to się ma :thumbsup::tongue:

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś ty zdobył te mody na broń palną w okolicach 260 punktów i 3000 zdrowia?

 

Trochę części elektroniki na to poszło😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się jaram bronią specjalną L86 LSW (niebieską z atrybutem) a wy tu macie większe bonusy do statsów niż ja aktualnie :1_grinning: Wczoraj w końcu przyszło, liczyłem na zarwany wieczór i pół nocy i oczywiście trafiałem na jakichś pajaców i z gry nici. A z waszymi lvl to wam nawet nie będę truł,żeby robić misje na poziomie 16 bo szkoda czasu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawidos powiedzmy że na dzień dzisiejszy działamy w różnych ligach. Jak będziesz potrzebował pomocy to napisz. Teraz broniami, setami się nie jaraj bo co poziom to inna/lepsza będzie. Zabawa będzie jak wbijesz level 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie kiedy patch wchodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rgomez napisał:

Ktoś wie kiedy patch wchodzi?

10 maja nastąpiło zakończenie testów PTS. 11 lub 12 maja przekazanie wcześniej przygotowanego buildu patch do sony i m$ w celu ich autoryzacji. Jeśli dobrze wszystko zrozumiałem to patch powinien pojawić się 23-24 maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×