Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ma być w maju (a niby ma być) to 23 lub 30 maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na wieczór?

- Smocze gniazdo (bohaterski)

- Falcon Lost (bohaterski)

- Time square (legendarny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, ale nie dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już oficjalnie. 1.6.1 wyjdzie 23 maja (wtorek) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie. Jak, wykonałeś plan na wczorajszy wieczór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:

Wreszcie. Jak, wykonałeś plan na wczorajszy wieczór?

Powiem ci tak zestaw:

- Smocze gniazdo (bohaterski)

- Falcon Lost (bohaterski)

- Time square (legendarny)

Był już zrobiony na jednej postaci przed wczoraj. A wczoraj tylko smocze gniazdo.. bo niebyło chętnych a randomy nie ogarnięci byli.. A webshok miał jeszcze problemy nie był wstanie się zalogować.. podawało mu, ze jest zablokowany i nie próbuje kiedy indziej :24_stuck_out_tongue: więc wczoraj szybko skończyłem..

 

Ale dziś planuje zrobić jak zdrowie i czas pozwoli to:

- 2x Smocze gniazdo (bohaterski)

- 2x Falcon Lost (bohaterski)

- 2x Time square (legendary)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zdrowie. Ja zobaczę czy będę, na razie Świnoujście, plaża, słońce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powitał :)

Trochę już pograne i wypadałoby się ujawnić ;) ta gra skutecznie oderwała mnie od fify. Na konsoli łupiemy z synem (13 lat). On we wszystko, ja wcześniej praktycznie tylko fifa a teraz TD.

W dwóch słowach (może później wrzucę fotę z gry):

- gramy obaj z chłopakiem, ja przeważnie po 21 tak do około 24, jak w innych porach to syn raczej,

- on może jest "zwinniejszy" w poruszaniu się ale trochę chaotyczny w grupie ;)

- ja jestem wieczorami to gram bez spiny, misje dzienne, tygodniowe, jak znajdę towarzystwo to SM (sam momentalnie dostaje od innych graczy łomot), legendarne też daliśmy radę :)

- gra w wersji podstawowej (na razie).

Więc jak spotkacie na ulicy (zwłaszcza w SM) to nie bijcie ;) bo przeważnie nic ciekawego nie targam hehe, a jakby wam brakowało do bandy to chętnie :)

psn: ridcully76

 

A jeszcze jedno, robimy też drugą postać, akt. gdzieś ok 15 poz. jesteśmy.

 

 

Edytowane przez ridcully76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ridcully76 napisał:

Powitał :)

Trochę już pograne i wypadałoby się ujawnić ;) ta gra skutecznie oderwała mnie od fify. Na konsoli łupiemy z synem (13 lat). On we wszystko, ja wcześniej praktycznie tylko fifa a teraz TD.

W dwóch słowach (może później wrzucę fotę z gry):

- gramy obaj z chłopakiem, ja przeważnie po 21 tak do około 24, jak w innych porach to syn raczej,

- on może jest "zwinniejszy" w poruszaniu się ale trochę chaotyczny w grupie ;)

- ja jestem wieczorami to gram bez spiny, misje dzienne, tygodniowe, jak znajdę towarzystwo to SM (sam momentalnie dostaje od innych graczy łomot), legendarne też daliśmy radę :)

- gra w wersji podstawowej (na razie).

Więc jak spotkacie na ulicy (zwłaszcza w SM) to nie bijcie ;) bo przeważnie nic ciekawego nie targam hehe, a jakby wam brakowało do bandy to chętnie :)

psn: ridcully76

 

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

 

 

Rozumiem, że pytamy wieczorem :24_stuck_out_tongue: Jak webshok nie będzie miał problemów to myśle, że było by już nas troje :thumbsup:

 

56 minut temu, rgomez napisał:

Masz zdrowie. Ja zobaczę czy będę, na razie Świnoujście, plaża, słońce.

Nie no się rozumie ale między 20:30-02:00 na plaży raczej się nie opale :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racze się nie opalę nocą, kolega ma pseudo webshop nie webshok, chociaż ostatnio faktycznie jest w szoku jak bęcki na bastionie dostaje. Dpsem zamarzył być i takie są efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No racze się nie opalę nocą, kolega ma pseudo webshop nie webshok, chociaż ostatnio faktycznie jest w szoku jak bęcki na bastionie dostaje. Dpsem zamarzył być i takie są efekty.

 

Dobry dps nie jest zły😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dobry dps nie jest zły😉

Masz rację, dobry jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🖒🖒🖒

 

3b9a800503c1b3b7bc6eeec095307dd1.jpg

 

 

 

 

Edit: Nie wiem czemu ale u mnie na tapatalku ten screen jest niewyrazny, więc jak coś to największa zmiana w 1.6.1 będzie możliwość przełączania się między buildami bez potrzeby wymieniania każdego elementu osobno. Na postaci można zapisać max 6 buildow i do każdego można przypisać różne talenty, atuty i mody. Co prawda nie napisali tego ale zakładam, że mimo wszystko w ekwipunku będziemy musieli oczywiscie nosić te zestawy że sobą.

 

 

 

 

 

 

 

I gratka dla fanów DZ, każde wyczyszczenie landmarku z bossa i jego pomagierow oprócz normalnego lootu będzie nagradzane również jakimś itemem, który nie będzie skażony i trafia od razu do naszego ekwipunku.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don grasz teraz? Czy miałbyś ochotę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Don grasz teraz? Czy miałbyś ochotę,

 

Aż się boję spytać na co mam mieć ochote😨😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na gre.. Smoke gniazdo / falcon lost / time squer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No na gre.. Smoke gniazdo / falcon lost / time squer

 

Chyba sobie dzisiaj odpuszczę chłopaki ale dajcie znać jak będziecie latać po DZ, chętnie dołączę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy za gre, mam nadzieje ze nie utrudnialem za bardzo ;)

Latalem z tym, ale mam praktycznue kazdy zestaw kompletny, plus maska ferro jeszcze. f7e7fc9ff2e4c7e05a4abada88c3afa0.jpg

 

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki koledzy za gre, mam nadzieje ze nie utrudnialem za bardzo

Latalem z tym, ale mam praktycznue kazdy zestaw kompletny, plus maska ferro jeszcze. f7e7fc9ff2e4c7e05a4abada88c3afa0.jpg

 

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Musisz przede wszystkim zmienić broń bo ak47 jest słaby. Sugeruje LVOA-C albo M4. No i nie wiem jakiego setu używasz ale jaki by nie byl to plecak ninja jest chyba najbardziej bezuzytecznym przedmiotem w tej grze. Sorry, że tak prosto z mostu ale mówię jak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz odzyskiem podnieś sporo siłę umiejętności kosztem wytrzymałości, reszta jak kolega radzi. Plecak ze specjalizacją będzie lepszy od ninja. Leczenie będzie jak talala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale plecaka ninja bike nie kasuj.. Bo w patchu 1.7 ma on zostać zmieniony. I moze sie okazac, że będzie jeden z lepszych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko koledzy, mówcie wprost co i jak. Te sety to średnio jeszcze ogarniam. Ostatnio grałem dead eye i AB a teraz odzyskiem, patrząc co mi lepiej podejdzie. W skrzyni prawie komplet wszystkiego. W sumie nie wiem w co iść? Jaki zestaw? Ten plecak faktycznie to niewiele wart. Broń na krótko to pakhan, jakoś mi podpasował jak zdobyłem i tak zostało na razie. Ogólnie w umiejętnościach to trochę zielony jestem, kiedy co najlepiej używać.

Co do wczorajszej gry to wielkie dzięki, było mega fajnie, nie bardzo mogłem pogadać ale wszystko słyszałem. Tak więc polecam się na przyszłość, jak będziecie mieli pełną pakę to spoko, coś sobie popykam, jak będzie wolne miejsce w bandzie to się piszę :)

 

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elementy do loadout'ów trzeba nosić przy tyłku, ale wszystkie plecki będą miały możliwość noszenia 120szt sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ridcully76 napisał:

No spoko koledzy, mówcie wprost co i jak. Te sety to średnio jeszcze ogarniam. Ostatnio grałem dead eye i AB a teraz odzyskiem, patrząc co mi lepiej podejdzie. W skrzyni prawie komplet wszystkiego. W sumie nie wiem w co iść? Jaki zestaw? Ten plecak faktycznie to niewiele wart. Broń na krótko to pakhan, jakoś mi podpasował jak zdobyłem i tak zostało na razie. Ogólnie w umiejętnościach to trochę zielony jestem, kiedy co najlepiej używać.

Co do wczorajszej gry to wielkie dzięki, było mega fajnie, nie bardzo mogłem pogadać ale wszystko słyszałem. Tak więc polecam się na przyszłość, jak będziecie mieli pełną pakę to spoko, coś sobie popykam, jak będzie wolne miejsce w bandzie to się piszę :)

 

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

 

 

Powiem ci tak. Nikt ci nie powie jak grać ani czym bo to sprawa bardzo indywidualna. Dla przykładu z karabinów maszynowych w sumie najlepsze są LVOA-C oraz M4 (ale nie policyjny)  ale od kiedy zdobyłem Urban MDR to inne karabinki mnie już nie interesują. Poprostu feeling strzelania i strona wizualna ogólnie bardziej mi odpowiada niż inne bronie. Więc jak widzisz nie zawsze skuteczność musi iść w parze z szeroko rozumianym rozsądkiem.. A co do setów to muszisz poświęcić trochę czasu na to aby sprawdzić jaki styl gry ci odpowiada. Obecnie w paczu 1.6 niewarto iść za bardzo w wytrzymałosć bo ona się najgorzej skaluje. Więc zostaje DPS albo elektryk. I teraz musisz potestowaj czy wolisz zadawać duże obrażenia ale aby grać musisz mieć wsparcie elektryka lub całej ekipy. Czy też wolisz sam być wsparciem dla innych.

 

ja na DZ staram się nie rogalić bo nielubie a poza tym to też trzeba umieć ;) natomiast elektrykowi łatwiej przetrwać w DZ niż DPS'owi ;) jakie moje zdanie. Dla przykładu wyzwania związane ze skarzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×