Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja to wszystko rozumiem ale czy nie jest tak że aby osiągnąć podobne bonusy na taktyku musisz poświęcić dmg oraz zdrowie kosztem elektroniki? czy to przez bonusy na sprzęcie czy sztuczne pompowanie elektroniki właśnie... dlatego podoba mi się odzysk bo to już tam jest na jakimś tam poziomie i dając troszkę w elektornike jesteś porządnym wsparciem a możesz jeszcze iść w dmg lub wytrzymałość... nie sprawdzałem tego tylko tak sobie głośno myślę i jeżeli nie ogarniam to sorki za zamieszanie... uniosłem się trochę bo mnie się bardzo dobrze grało na odzysku i podobało mi się wspomaganie drużyny... a to cieszy mnie bardziej niż robienie z siebie uber kloca który lata i wszystko kosi sam... ja dla przykładu nie rozumiem takich setów jak właśnie banshee, Firecrest czy d3-fnc... i nie ulega wątpliwości że każdy robi to co lubi

 

Spoko stary, tak sobie po prostu debatujemy i wymieniamy poglądy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy gra tym czym lubi.. lub tym co mu odpowiada bardziej. Tobie pasuje odzysk a mi nie. Donowi pasuje deadeye a nie alfabridge. Konuś innemu pasuje alfabridge a nie coś innego. Jeden gra shootgunem a inny PM'em.. Co kto lubi i co komu sprawia przyjemność.

 

Ja w tej grze mimo spędzanego czasu nadal nie kumam niektórych rzeczy. Zwykle dostaje wpierdziel wię skupiam się głównie na PVE a do DZ wchodze farmić skrzynki i fenixy więc tak czy owak dla fanu.. Więc w moim przypadku taktyk jest idealny bo szybko sie wszystko odnawia i NPC trudno mnie zabić. Ale np don preferuje mocne wejście kilka strzałów i po temacie.. Wiec gra jest tak złożona, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówią że to jest gra drużynowa, a w drużynie potrzebne jest zróżnicowanie. Czyli taktyk z umiejętnościami + gość z dpsem+ medyk np. itp. Wedle uznania. Latanie samemu jest fajne ale czy sprawdza się na dłuższą metę? Czy damy radę zrobić wszystko sami? Średnio to widzę. A zgrana, z dobrze dobranym sprzętem drużyna potrafi wiele czy to w PVP czy PVE. Takie moje zdanie, nikt z nim zgadzać się nie musi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale np don preferuje mocne wejście kilka strzałów i po temacie...

No miałem się okazję przekonać, zdejmował mobki zanim ja zdążyłem przycelować dobrze ;)

Mam jeszcze mało pograne więc może to co powiem będzie herezją ale wydaje mi się że przy grze w grupie ważniejsze od ekwipunku jest zgranie ekipy i znajomość terenu misji. Zawsze każdy coś ustrzeli, ktoś podleczy. Pomału i do przodu ;)

Ja np nie bardzo mam czas szukać na internecie i oglądać jak grać np na legendarnym. Jak przechodziliśmy razem time square któregoś dnia to następnego grałem z randomami. Dopiero chyba 4 ekipa poleciała na początku misji do tego pomieszczenia i stąd czyściliśmy, poprzednie trzy waliły od razu ze schodów. Czekałem chwilę żeby zobaczyć czy takie kozaki są że poradzą ale skąd, zaraz padaka była więc się rozłączałem.

Gra na innych graczy to już oddzielna bajka. Wtedy albo trzeba przewagi liczebnej, albo odpowiednie wyposażenie plus umiejętności - i tu raczej w obrażenia chyba trzeba iść.

Gra solo pve to chyba sprzęt potestować, bo inaczej dla mnie jakoś nie podchodzi taka rozgrywka ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę się wtrącić do dyskusji o taktyk vs. odzysk.

 

Mój medyk to 3xtaktyk 2 odzysk kamizelka z ożywieniem . Wszystkie mody to szybkość leczenia skrzynki. 50%skill haste . Ta konfiguracja sprawuje się lepiej niż 4 x taktyk bądź 4 x odzysk.

 

pozdrawiam

Ta konfiguracja lepiej się sprawuje w Twoim akurat przypadku, jest gdzieś film na youtubie pokazujący zupełnie coś odmiennego. Nie ma bata żeby dobrze zrobiony taktyk × 4 był słabszy niż odzysk - zaznaczam że mówię o grze w drużynie, kiedy to talent taktyka działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie niema się co kłócić jeden gra tak a inny inaczej. Ważne, żeby czerpać przyjemność z gry :thumbsup:

Jak tam patch ? już ściągnięty.. Ja idąc do pracy włączyłem PS4 aby z roboty zrobić aktualizacje zdalnie a tu dupa.. nawet nie mogę nawiązać połączenia z bazą :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niet, dopiero wieczorkiem. Rozumiem, że dzisiaj nikt nie gra tylko wszyscy siedzą w bazie i składają sety? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rgomez napisał:

Ta konfiguracja lepiej się sprawuje w Twoim akurat przypadku, jest gdzieś film na youtubie pokazujący zupełnie coś odmiennego. Nie ma bata żeby dobrze zrobiony taktyk × 4 był słabszy niż odzysk - zaznaczam że mówię o grze w drużynie, kiedy to talent taktyka działa.

Nie tylko w moim przypadku. 

Bardzo dużo osób korzysta z tej konfiguracji i ją chwali. Oczywiście nie ma bata żeby tak było bo Ty wiesz lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie tylko w moim przypadku. 

 

Bardzo dużo osób korzysta z tej konfiguracji i ją chwali. Oczywiście nie ma bata żeby tak było bo Ty wiesz lepiej. 

 

 

 

Nie toczę zTobą wojny. Bez spiny, tutaj taka zasada panuje iż nie kłócimy się, jak Edmunt mówi - każdy gra jak chce. Ale bez kłótni i osobistych wycieczek proszę. I set Felixa ciekawy, warty wypróbowania, jeśli czujesz się urażony to sorry. Tutaj raczej panuje pokój i rodzinna atmosfera, tak więc pokój bracie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję solo na DZ celem rozstrzygnięcia sporu ;) a my będziemy kibicować i odganiać jakby się kto postronny napatoczył.

Oczywiście później ubijemy zwycięzcę pojedynku hehe coby potwierdzić teorię że jednak w kupie siła panowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuję solo na DZ celem rozstrzygnięcia sporu a my będziemy kibicować i odganiać jakby się kto postronny napatoczył.

 

Oczywiście później ubijemy zwycięzcę pojedynku hehe coby potwierdzić teorię że jednak w kupie siła panowie

 

 

 

To co będziemy się apteczkami i stacjami leczącymi zabijać?

Aktualizacja się pobiera, niecałe 4GB.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, rgomez napisał:
23 minut temu, rgomez napisał:

Nie toczę zTobą wojny. Bez spiny, tutaj taka zasada panuje iż nie kłócimy się, jak Edmunt mówi - każdy gra jak chce. Ale bez kłótni i osobistych wycieczek proszę.

Nie toczę zTobą wojny. Bez spiny, tutaj taka zasada panuje iż nie kłócimy się, jak Edmunt mówi - każdy gra jak chce. Ale bez kłótni i osobistych wycieczek proszę.

Bez przesady z tą wojną. Ja dałem argument w postaci filmiku na poparcie mojej tezy. Ty nawet nie dałeś żadnych argumentów. "nie ma bata" to słaby argument w dyskusji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się ma bata to już jest argument hehe :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest patch. System zapisywania setów super.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ridcully76 napisał:

 Jak przechodziliśmy razem time square któregoś dnia to następnego grałem z randomami. Dopiero chyba 4 ekipa poleciała na początku misji do tego pomieszczenia i stąd czyściliśmy, poprzednie trzy waliły od razu ze schodów. Czekałem chwilę żeby zobaczyć czy takie kozaki są że poradzą ale skąd, zaraz padaka była więc się rozłączałem. ;)

 

Ze schodów też mozna wszystkich rozwalić. Dla mnie to obojętne jeżeli drużyna wie co ma robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

donsarcasm

Cz przy zestawie  4x DeadEYE + Barrett + plecak Specjalizacja(złoty)  to dobre obrażenia  ? Musze jeszcze dużo popracować ?

Obrażenia od broni ---------------------  61,601

Szansa na trafienie krytyczne ---------- 9,50 %

Obrażenia przy trafieniu krytycznym --- 152 %

Obrażenia przy trafieniu w głowę ------ 172 %

Celność ------------------------------------27 %

Snajperka SVD

 

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

donsarcasm

Cz przy zestawie  4x DeadEYE + Barrett + plecak Specjalizacja(złoty)  to dobre obrażenia  ? Musze jeszcze dużo popracować ?

 

Obrażenia od broni ---------------------  61,601

 

Szansa na trafienie krytyczne ---------- 9,50 %

 

Obrażenia przy trafieniu krytycznym --- 152 %

 

Obrażenia przy trafieniu w głowę ------ 172 %

 

Celność ------------------------------------27 %

 

Snajperka SVD

 

 

 

 

 

 

U mnie obrażenia od broni mam 71k, pewnie dlatego, że każdy element pancerza mam skalibrowany pod uzbrojenie. Szansę na krytyki i headshoty mam mniej więcej na Twoim poziomie ale akurat te dwie statystki są bezużyteczne w DeadEye. Celności nie mam praktycznie wcale (zakładam że masz talent na broni +25% celności?). A za Twoje obrażenia krytyczne - szacuneczek Ja mam 143%, aż o 9 mniej niż Ty. Jak wrócę do domu to muszę przyjrzeć się swojemu setowi i znaleźć "lukę".

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nowego glicha.. Gdzie ludzie na Mp7 wyciągają po 100K na kulke.. Masakra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj namiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, rgomez napisał:

Daj namiar.

Polega to na tym że trzymając w rękach "M700 Carbon" wkładasz do magazynka amunicje zapalającą. A gdy ona się aktywuje przełączasz na MP7 lub inną broń i masz mega większe obrażenia i krytyki..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oni to znajdują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×