Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka milionów graczy.. przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawdzić jak to działa. A ja się dziwię na bastionie czy DZ i pytam się zawsze - z czego oni do mnie walą? Pewno więcej takich kwiatków jest.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, rgomez napisał:

Trzeba sprawdzić jak to działa. A ja się dziwię na bastionie czy DZ i pytam się zawsze - z czego oni do mnie walą? Pewno więcej takich kwiatków jest.

 

Na 100% jest co najmniej kilka o których większość jeszcze nie wie.. bo z tymi kulkami to też są jaja.. ja mam 324 siły i moja kulka nie daje rady kolesia położyć tak jak wczoraj (tactical_state). Ale jego kulka to kładła zawsze wszystkich czy to mnie czy ciebie czy wszystkich razem.. nie łapie tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie widziałem ze patch wyszedł jakies konkretne zmiany oprócz predefiniowania setow i poprawek akurat dzisiaj wracam do kraju i znowu odpalam Division :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosze wrażenie, że mobki są bardziej agresywne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali stealth buffa mobkom generalnie w całej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest źle, myślałem że obrażenia mi się zmniejszyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, gajer8 napisał:

Też mam wrażenie, żę mobki są agresywniejsze. Strzelają jak szaleni ;) Ciężej samemu poruszać się po DZ...

W DZ06 na tak zwanym "the pitt" rzadko kiedy używałem apteczki. (grając solo) A wczoraj jak tam poszedłem to mając skrzynie szpryce i 5 apteczek ledwo uszłem z życiem. Tak mnie mobki flankowały, że coś strasznego. Ja strzelam w jednego to mnie 4 zachodzi po dwóch na stronę.. masakara jakaś..

 

20 minut temu, mataman napisał:

Dali stealth buffa mobkom generalnie w całej grze.

Czyli, że co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli developer nic nie mówiąc zwiększył celność i obrażenia jakie zadają mobki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mataman napisał:

Czyli developer nic nie mówiąc zwiększył celność i obrażenia jakie zadają mobki.

I oni myśleli, że nikt nie zauważy? :huh: lol :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak się ustawia jaka amunicja mam być w magazynku ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyżakiem na padzie, lewo bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...nie ważne ;)

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...nie ważne

 

 

 

O co kaman? Jak znasz numery totka to dawaj, dla mnie ważne.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał/ma problemy z zacinającą się ręką w momencie gdy chcemy użyć/rzucić umiejętność? Wygląda to tak iż ręka w tym wypadku robi krótki ruch i wraca do pozycji wyjściowej, stacja lecząca/działko np. nie jest postawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego zmontowałem, coś byście poprawiali? Ogólnie set do grania solo czy w ekipie pve sprawdza się dosyć dobrze. Na pvp się nie nastawiam, trochę brakuje skilla w poruszaniu się ;) Snajperką można zadać do ok 400k obrażeń od szczała. Na krótko G36.

Kilka parametrów

Szansa na krytyczne 11%

Obrażenia przy krytycznym +37%

Obrażenia przy traf w głowę +182%

Obrażenia zad. elitarnym +11%

Życie za śmierć 24%

Uszkodzenie pancerza +14%

Zagrożenie -49%

Przyśpieszenie +30%

Jakby ktoś chętny wieczorami polatać po SM to ja chętnie bo z randomami to różnie wychodzi, a samemu szkoda gadać ;) cfaniaki w grupach przeważnie i pozamiatane.b5899daf9fef87589f9526db9373f946.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:

Czy ktoś miał/ma problemy z zacinającą się ręką w momencie gdy chcemy użyć/rzucić umiejętność? Wygląda to tak iż ręka w tym wypadku robi krótki ruch i wraca do pozycji wyjściowej, stacja lecząca/działko np. nie jest postawione.

To się często zdarza zwłaszcza kiedy przytrzymasz dany klawisz od umiejętności (L1/R1) i celujesz wskazując gdzie ma być użyta. I jeśli w tym czasie zostaniesz np. podpalony, oślepiony, ogłuszony, wytrącony itp itd to wówczas umiejętność się blokuje. I bardzo często się zdarza, że niemożna jej odblokować. Zmiana umiejętności na inną i spamowanie klawisza czasami powoduje odblokowanie ale też nie zawsze. Na wczorajszym napalmie miałeś problem z obiema umiejętnościami a po zgonie jedna się odblokowała wiec sam widzisz.. Najlepiej starać się po prostu nacisnąć i nie celować :24_stuck_out_tongue: 

 

50 minut temu, ridcully76 napisał:

Coś takiego zmontowałem, coś byście poprawiali? Ogólnie set do grania solo czy w ekipie pve sprawdza się dosyć dobrze. Na pvp się nie nastawiam, trochę brakuje skilla w poruszaniu się ;) Snajperką można zadać do ok 400k obrażeń od szczała. Na krótko G36.

Kilka parametrów

Szansa na krytyczne 11%

Obrażenia przy krytycznym +37%

Obrażenia przy traf w głowę +182%

Obrażenia zad. elitarnym +11%

Życie za śmierć 24%

Uszkodzenie pancerza +14%

Zagrożenie -49%

Przyśpieszenie +30%

Jakby ktoś chętny wieczorami polatać po SM to ja chętnie bo z randomami to różnie wychodzi, a samemu szkoda gadać ;) cfaniaki w grupach przeważnie i pozamiatane.b5899daf9fef87589f9526db9373f946.jpg

Patrząc na to co poskładałeś to w sumie niewiem kim ty chcesz być.. no ale dobra.. Tak czy owak za dużo wytrzymałości.. mniej więcej o jeden element. A więc klata do wymiany. Zamiast głównego parametru wytrzymałości albo broń palna albo elektronika. Natomiast samą wytrzymałośc budujesz poprzez zdrowie. Na klacie możesz mieć ~16K + Plecak ~13K + Nakolanniki ~13K. Razem wyciągniesz około 292K. Ja bym na twoim miejscu zainwestował w broń palną zachodując 50% przyspieszenia. Czyli klatka 8% przyspieszenia ze zdrowiem + plecak ze zdrowiem + maska z siłą umiejętności + rękawice z 8% przyspieszenia + nakolanniki ze zdrowiem + kabura z 7% przyspieszenia. Do tego 4x 3% pzyspieszenia w modach i 1x wytrzymałośc + zdrowie. I wówczas uzyskasz DPS + ~300 wytrzymałość dobre przyspieszenie i zachowasz bonusy od wędrowca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz że ktoś od nas gra to szukaj imprezy i wbijaj, impreza zazwyczaj jest odpalona. Na krótki dystans szukałbym raczej smg typu mp5. Szansy na krytyka przy G36 będzie mało bo on ma przebicie pancerza. Przy smg szansa na krytyka jest już na broni. Co do setu, to nie moja bajka, niech ktoś (Michał) się wypowie. Zrobiłbym jednak inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to ogólnie wole taktyka hehe ciekaw jestem jakby sie grało takim elektrycznym wędrowcem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Coś takiego zmontowałem, coś byście poprawiali? Ogólnie set do grania solo czy w ekipie pve sprawdza się dosyć dobrze. Na pvp się nie nastawiam, trochę brakuje skilla w poruszaniu się Snajperką można zadać do ok 400k obrażeń od szczała. Na krótko G36.

 

Kilka parametrów

 

Szansa na krytyczne 11%

 

Obrażenia przy krytycznym +37%

 

Obrażenia przy traf w głowę +182%

 

Obrażenia zad. elitarnym +11%

 

Życie za śmierć 24%

 

Uszkodzenie pancerza +14%

 

Zagrożenie -49%

 

Przyśpieszenie +30%

 

Jakby ktoś chętny wieczorami polatać po SM to ja chętnie bo z randomami to różnie wychodzi, a samemu szkoda gadać cfaniaki w grupach przeważnie i pozamiatane.b5899daf9fef87589f9526db9373f946.jpg

 

 

 

 

Krótko mówiąc brachu, przez to że skupiles się na wszystkim to nie masz prawie niczego. Z tego co widzę grasz wędrowcem, tak? To fajny i "bezpieczny" set zwłaszcza do PvE ale nie na elektronikę. Tymi 180k specjalnie nikomu krzywdy nie zrobisz a straciłeś przez to sporo na wytrzymałości i uzbrojeniu.

 

 

 

 

 

 

Ja to ogólnie wole taktyka hehe ciekaw jestem jakby sie grało takim elektrycznym wędrowcem..

 

No właśnie tak jak widzisz na powyższym obrazku😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja testuję aktualnie trochę inne ustawienie setu wędrowca a mianowicie w połączeniu z alphabridge. To tak zwany zestaw regeneracyjny ;) ustawienie 3x wędrowiec + 3x alpha. Bonus 100% regeneracji z alfy + stałe leczenie z wędrowca oraz bonus 5% z alfy do obrażeń. Mody w broń palną i mamy stale leczącego się DPSowca ;)

Muszę jednak sporo elementów uzbierać bo większość idzie praktycznie w broń palną, a chciałbym jeszcze elementy z wytrzymałością. Jeden z turbo obrażeniami a drugi z turbo wytrzymałością.I zrobić z tego 2 alternatywne zestawy. 

Fajnie też na filmach prezentuje się wędrowiec w połączeniu z maską która zapewnia szybsze leczenie o 30% przy zdrowiu na ostatnim segmencie plus plecak ze specjalizacją +200% z broni palnej i wytrzymałości do elektroniki. Taki zestawik też trzeba przetestować bo jednak więcej jest wtedy elektroniki i można się lepiej doleczać umiejętnościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nadgoniłem całą rozmowę :24_stuck_out_tongue: Znowu się nakręciłem na te grę i już się instaluje. Ale chyba sobie stworzę nową postać i tez pójdę w taktyka, ciekawią mnie te kulki. (czy olać bo są nie warte?) Trzeba sobie te gre urozmaicić troszkę a nie tylko dps ... a i tak wpierdziel dostawałem :) 

 

Co do lagów to z ciekawości zainstalowałem sobie Division na PC by sprawdzić różnicę w grafie. Kurde myślałem że coś z moim netem się dzieje ale jak przeczytałem tutaj to wychodzi na to że nie tylko na PS4 występują. Były momentami takie ściny że aż mnie przerażało. Strzelam do mobów i nagle wszystko staje w miejscu, ja się przemieszczam i boom! Lago puścił przeciwnik leży drugi mnie ładuje. Cieszyłem się że nie uświadczyłem czegoś takiego na pleju ale mnie trochę zmartwiliście...

 

Druga sprawa to czytam jak latacie robiąc misje na legendarnym i najazdy... dzizas polatałbym tak z wami ale czuje że byłby śmiech na sali. Wstyd i hańba :1_grinning:

Ja chyba tylko raz poszedłem na najazd z moją ekipą która już nie gra - no daleko to my nie dotarliśmy. Ale z drugiej strony tyle czasu spędzić na jednej misji... to trochę boli gdy ma się ograniczony czas na grę (wiecie weekendy w nocy lub ostre poranki póki kobita śpi).

 

Tak więc chętnie z wami polatam ale czuje że będę jak kula u nogi :) Zanim załapie.

 

A trzecia sprawa to uwielbiam DZ i ten dreszczyk biegania tam. Ale kurde zastanawiało mnie dlaczego ja nigdy nie mam cela a inni jak terminatory cisną bez problemu. I gdzieś w rozmowie przetoczyło się hasło cronus... Czyżby coraz więcej osób z tego korzystało? :/ Bo aż odrzuca jakiekolwiek farmienie pod pvp skoro i tak na padzie się nie ujedzie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×