Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ok

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jest gdzieś dokładniejszy opis tych premii do zestawów? Może być po angielsku. Bo np. w wędrowcu mamy taką premię za 2 elementy - zdrowie +20% po zabiciu przeciwnika. Ale te +20% to od bazowej wartości czy aktualnego stanu w tym momencie gdy się aktywuje po zabiciu przeciwnika? Pewnie można spróbować zobaczyć w grze na pasku, ale może ktoś wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edmunt

Mam do ciebie prośbę.  Jak sie nie mylę to twoją ulubioną bronią jest MDR. Nigdy wcześniej nie miałem okazji jej sprawdzić bo dopiero kilka dni temu kolega po elektrowni na legendarnym był tak miły i dał mi w prezencie.

Czy mógłbyś napisać jaki stosujesz osprzęt do tej broni aby wykrzesać z niej jak najwięcej ?

Mój goły MDR to :

20% uszkodzenia pancerza

Talenty -- Zniszczenie , Zabójczość , Rozproszenie

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w MDR mam lunete × 15 +18% w głowe i 5% krytyk...w sumie w calym osprzecie mam na obrazenia w glowe i krytyka w secie mam + 65% na elite oraz 50% uszkodzenia pancerza na misje ambitne i legendy na dystans gra mi sie nim super...

Edytowane przez Pro100wserce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Pro100wserce napisał:

Ja w MDR mam lunete × 15 +18% w głowe i 5% krytyk...w sumie w calym osprzecie mam na obrazenia w glowe i krytyka w secie mam + 65% na elite oraz 50% uszkodzenia pancerza na misje ambitne i legendy na dystans gra mi sie nim super...

W moim zestawie snajperskim MDR ( tak na szybko dodałem osprzęt)

to :

Obrażenia krytyczne --95 %

Obrazenia w głowę -- 119 %

Raczej będę go stosował w innym zestawie . W Deadeye  SVD a jako druga broń MP5 lub od humoru każda inna aby się dobrze bawić

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w MDR mam lunete × 15 +18% w głowe i 5% krytyk...w sumie w calym osprzecie mam na obrazenia w glowe i krytyka w secie mam + 65% na elite oraz 50% uszkodzenia pancerza na misje ambitne i legendy na dystans gra mi sie nim super...

 

Jeśli lubisz headshoty to czemu nie grasz snajperka? Każda ma standardowo ponad 160% obrażeń do headshotow. Lunete chyba masz x12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim zestawie snajperskim MDR ( tak na szybko dodałem osprzęt)

to :

Obrażenia krytyczne --95 %

Obrazenia w głowę -- 119 %

Raczej będę go stosował w innym zestawie . W Deadeye  SVD a jako druga broń MP5 lub od humoru każda inna aby się dobrze bawić

MDR to nie snajperka, z deadeye nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, literat napisał:

@Edmunt

Mam do ciebie prośbę.  Jak sie nie mylę to twoją ulubioną bronią jest MDR. Nigdy wcześniej nie miałem okazji jej sprawdzić bo dopiero kilka dni temu kolega po elektrowni na legendarnym był tak miły i dał mi w prezencie.

Czy mógłbyś napisać jaki stosujesz osprzęt do tej broni aby wykrzesać z niej jak najwięcej ?

Mój goły MDR to :

20% uszkodzenia pancerza

Talenty -- Zniszczenie , Zabójczość , Rozproszenie

Z góry dziękuję

Ja stosuje tak.:

luneta: celownik optyczny VX-1 (12x)

- 17% obr. Przy trafieniu w głowe

- 4,5% optymalny zasieg

- 3,0% szansa na trafienie krytyczne

 

uchwyt.: kątowy podwieszany

- 14% stabilność

- 2% celność

- 4,5% czas przeładowania

 

tłumik.: omega

- 18,5% obr. przy trafieniu w głowe

- 4,0% obr. przy trafieniu krytycznym

- 2,5% szansa na trafienie krytyczne

 

magazynek.:

- 121% pojemność magazynka

- 2,5% szansa na trafienie krytyczne

- 5,6% szybkostrzelność

 

zawsze możesz wymienić uchwyt na coś innego wtedy ons wzrasta ale i recoil broni także wzrasta. Ja mam szanse na krytyka 8%; obr. przy trafieniu krytycznym 45%; obr. przy trafieniu w głowe 131%.

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie gram snajperka?....Kurcze..tak naprawde bo nie wiem jaka snajperke wybrac..czy auto czy nie...jak auto to jaki set zrobic a jak przeladowana co strzal to co wybrac? Na misje mi sie gra dobrze z MDR+ M6...czy M4..niepamietam ;-).A na PvP.. to raczej bym wolał cos na bliski kontakt.Ale jak ktos podesle jakis pomysl na snajpera chetnie bym przetestowal.

P.s....faktycznie luneta w MDR × 12 :-)

Edytowane przez Pro100wserce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie gram snajperka?....Kurcze..tak naprawde bo nie wiem jaka snajperke wybrac..czy auto czy nie...jak auto to jaki set zrobic a jak przeladowana co strzal to co wybrac? Na misje mi sie gra dobrze z MDR+ M6...czy M4..niepamietam ;-).A na PvP.. to raczej bym wolał cos na bliski kontakt.Ale jak ktos podesle jakis pomysl na snajpera chetnie bym przetestowal.

P.s....faktycznie luneta w MDR × 12 :-)

 

SVD ma mniej wiecej taka sama szybkostrzelnosc jak MDR i dużo większe obrazenia. Pamiętaj, że Edmunt używa MDR z miłości a nie rozsądku hehe. Pamiętam jak długo na niego polowal w Survivalu. Zresztą mi też najpierw wpadł trofik za 100 podjec w Survivalu a dopiero potem wypadł MDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, donsarcasm napisał:

 

...Pamiętaj, że Edmunt używa MDR z miłości a nie rozsądku hehe...

No prawda to prawda. Dać mu wódki :1_grinning:

 

1 godzinę temu, donsarcasm napisał:

 

Pamiętam jak długo na niego polowal w Survivalu..

Kiedy już załapałem jak się w to gra to ponad miesiąc grania zajeło mi zdobycie tego cacka :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy już załapałem jak się w to gra to ponad miesiąc grania zajeło mi zdobycie tego cacka :1_grinning:

 

A ja właśnie zrobiłem sobie taktyka, zobaczę co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, donsarcasm napisał:

 

A ja właśnie zrobiłem sobie taktyka, zobaczę co z tego wyjdzieemoji6.png

Ja gram z kolega który tak jak Edmund  gra taktykiem  a ja set snajperka i wszystko da  się przejść

Ps

Gramy przeważnie z Francuzami bo ten język dla mojego kolegi jest tak zrozumiały jak polski

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i90i8Q8zfJPzQ8vcNtrohfc=

MDR w tym secie to :

Szansa na krytyka --- 11,50 %

Obrażenia krytyczne - 74 %

Obrażenia głowa -- 132 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie z pancerzem pojechałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propo MDR to wczoraj z gomezem jak graliśmy to zrobiłem experyment. Zamieniłem lunete i tłumik z obrażeń na stabilność. ONS spadł o około 33K ale w praktyce nie odczułem tego jakoś negatywnie. Nadal mam powera a wzrosła celność bo recoil spadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Edmunt napisał:

Propo MDR to wczoraj z gomezem jak graliśmy to zrobiłem experyment. Zamieniłem lunete i tłumik z obrażeń na stabilność. ONS spadł o około 33K ale w praktyce nie odczułem tego jakoś negatywnie. Nadal mam powera a wzrosła celność bo recoil spadł.

Z mojego doświadczenia celność  i stabilność to jest to w co powinieneś  ładować  + szybkostrzelność

Już tłumaczę . Osobisty  skill  jest najważniejszy jeżeli go masz plus to co daje ci gra  to masz moc

Liczy się ile trafia w cel(głowa) a nie ile wystrzeliłeś

Skuteczność zależy od trafień a nie od tego co ci cyferki pokaazują

Problemem moga być wasze pady które w porównaniu do Xbox Elite Wireless Controller to zwykły śmieć

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Propo MDR to wczoraj z gomezem jak graliśmy to zrobiłem experyment. Zamieniłem lunete i tłumik z obrażeń na stabilność. ONS spadł o około 33K ale w praktyce nie odczułem tego jakoś negatywnie. Nadal mam powera a wzrosła celność bo recoil spadł.

 

 

 

 

Ja pogralem wczoraj taktykiem na AB i muszę się trochę przyzwyczaić. Trochę ciężko mi się przestawić ze snajperki na karabinek szturmowy. 2 miesiące grania DeadEye jednak robi swoje i muszę pozbyć się kilku nawyków. Ale ogólnie nie jest źle.

 

 

Mój taktyk-ninja build:

 

 

 

 

8fbbef094b8097106f3ffe9522703196.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mój taktyk-ninja build:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8fbbef094b8097106f3ffe9522703196.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego ninja? Brakuje plecaka ninja bike

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego rgomez dzięki za pomoc podczas misji (i kilkakrotne leczenie). Sorry ,że nie skorzystałem z zaproszenia ale musiałem udać się na rodzinny obiad.
Ale powiedz mi w jaki sposób dołączyłeś do mojej rozgrywki,bo ja nikogo nie zapraszałem. Nagle sesja mi się przeładowała i podczas misji juz byłes jako dowódca grupy.
Jak to jest możliwe,czy ja cos niechcący nacisnąłem?
Trochę mi to skomplikowało moją taktykę rozwoju postaci, bo nagle wraz z lepszymi znajdzkami po mobkach,ceny u sprzedawców skoczyły o 100%(a miałem na oku fajnego LVOC-a) i poziom wrogów znacznie wzrósł. A mi wpadaja teraz z silniejszych zestawów tylko Alpha Bridge. A DeadEye nie ma. A ja chciałem tak powolutku.Ale nic to,może odnajdę się w tej nowej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolego rgomez dzięki za pomoc podczas misji (i kilkakrotne leczenie). Sorry ,że nie skorzystałem z zaproszenia ale musiałem udać się na rodzinny obiad.

 

 

 

 

 

Ale powiedz mi w jaki sposób dołączyłeś do mojej rozgrywki,bo ja nikogo nie zapraszałem. Nagle sesja mi się przeładowała i podczas misji juz byłes jako dowódca grupy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak to jest możliwe,czy ja cos niechcący nacisnąłem?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trochę mi to skomplikowało moją taktykę rozwoju postaci, bo nagle wraz z lepszymi znajdzkami po mobkach,ceny u sprzedawców skoczyły o 100%(a miałem na oku fajnego LVOC-a) i poziom wrogów znacznie wzrósł. A mi wpadaja teraz z silniejszych zestawów tylko Alpha Bridge. A DeadEye nie ma. A ja chciałem tak powolutku.Ale nic to,może odnajdę się w tej nowej sytuacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dołączyłeś do mnie. Też dziwne mi się to wydało, ale co za problem pomóc. Od tego są koledzy z forum. Na drugi raz nie krępuj się, gramy często razem z edmuntem, Ridiculem itd. chcesz to wbijaj. Pozdrawiam.

 

 

 

 

I w Twoim przypadku nie ma powolutku ponieważ się stopujesz w rozwoju postaci. Powinieneś mieć już GS 256, powolutku to w fabule, teraz wal na maksa bo tak nic nie ugrasz i będziesz tylko się męczył. Od levelu 30 staramy się być jak najmocniejsi, to jest walka o "życie". GS 186 w tym nie pomoże. Nie krępuj się, razem jest lepiej niż samemu. To gra drużynowa i fajnie się razem gra..

 

 

 

 

 

Myślę że jak się przenosiłeś do bazy/terminala to najechałeś niechcący na mnie i dołączenie gotowe. Ale jak pisałem wyżej tak niski GS nic nie daje.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje,ale ja delektuję się tą grą. Jeszcze w żadną tak długo nie grałem(oprócz serii NBA 2K) i cały czas sprawia mi frajdę.
W grupie -nawet małej dwuosobowej naprawdę gra sie fajnie . Zawsze jest ktoś kto osłoni ci plecy i uzdrowi jak będzie potrzeba.
Tyle ,ze ja raczej preferuję spokojniejszą rozgrywke,troche taktyki, wybranie miejsc które będą mi dawały przewagę w starciu. Dlatego nie bardzo mi pasuje takie podbieganie do przeciwnika,ganianie w kołko i kto pierwszy zdoła z bliska się wstrzelić. Oczywiście podziwiam umiejętności w takiej walce ,ale strasznie dużo zależy tu od tego,kto lepiej dobrał set wyposażenia. Nie goniłem z upgradem pancerza ,bo chciałem poznać trochę strefę DZ. A myslałem(może błednie),że będzie tam mniej ludzi polujących na pojedyńczych graczy. No i że mobki tez będą słabsi i mniej ogarnięci taktycznie.
W każdym razie przebudowałem sie na build AlfaBridge (4 szt) i 2 Samotnej gwiazdy (zależy mi na amunicji) i latam z dwoma snajperkami. Z czego tej słabszej praktycznie nie używam. I gra się o dziwo bardzo przyjemnie. Ale będę polował na DeadEye.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz racje,ale ja delektuję się tą grą. Jeszcze w żadną tak długo nie grałem(oprócz serii NBA 2K) i cały czas sprawia mi frajdę.

W grupie -nawet małej dwuosobowej naprawdę gra sie fajnie . Zawsze jest ktoś kto osłoni ci plecy i uzdrowi jak będzie potrzeba.

Tyle ,ze ja raczej preferuję spokojniejszą rozgrywke,troche taktyki, wybranie miejsc które będą mi dawały przewagę w starciu. Dlatego nie bardzo mi pasuje takie podbieganie do przeciwnika,ganianie w kołko i kto pierwszy zdoła z bliska się wstrzelić. Oczywiście podziwiam umiejętności w takiej walce ,ale strasznie dużo zależy tu od tego,kto lepiej dobrał set wyposażenia. Nie goniłem z upgradem pancerza ,bo chciałem poznać trochę strefę DZ. A myslałem(może błednie),że będzie tam mniej ludzi polujących na pojedyńczych graczy. No i że mobki tez będą słabsi i mniej ogarnięci taktycznie.

W każdym razie przebudowałem sie na build AlfaBridge (4 szt) i 2 Samotnej gwiazdy (zależy mi na amunicji) i latam z dwoma snajperkami. Z czego tej słabszej praktycznie nie używam. I gra się o dziwo bardzo przyjemnie. Ale będę polował na DeadEye.

Z Twojej wypowiedzi rodzi sie tylko jeden wniosek - set taktyczny. I dalej uparcie będę jednak namawiał do GS 256, tylko ma tym poziomie masz szansę na dobry sprzęt, deadeye na niższym poziomie może w ogóle nie wpada. I nie chodzi tu o pancerz tylko o samą rangę wyposażenia, nie widzę sensu grania na niższym niż 256 poziomie. Bo po co? Tu upgrejdujemy na 256 i szukamy lepszego sprzętu. Ale jest demokracja i każdy gra jak chce. Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×