Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Tak,tak chodziło mi o ogólną rangę wyposażenia. I oczywiście masz rację,teraz już jak najszybciej robię upgrade na 256. Sam do końca nie wiem,dlaczego chciałem tak powoli,kroczek po kroczku podnosić poziom. Bo jak się dobrze zastanowić ,to bez sensu.
Mam jeszcze pytanie o jedną z cech wyposażenia do broni. Chodzi mi mianowicie o"zwiększone zagrożenie" i " zmniejszone zagrożenie". Bo spotkałem się z obydwoma.
Co lepiej wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak chodziło mi o ogólną rangę wyposażenia. I oczywiście masz rację,teraz już jak najszybciej robię upgrade na 256. Sam do końca nie wiem,dlaczego chciałem tak powoli,kroczek po kroczku podnosić poziom. Bo jak się dobrze zastanowić ,to bez sensu.

Mam jeszcze pytanie o jedną z cech wyposażenia do broni. Chodzi mi mianowicie o"zwiększone zagrożenie" i " zmniejszone zagrożenie". Bo spotkałem się z obydwoma.

Co lepiej wybrać?

Ja tego nie ogarniam, ale myślę że to gra w miarę jak jej pasuje to zmniejsza/zwiększa zagrożenie. Niech ktoś mądrzejszy się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chodzi chyba o zagrożenie jakie my stwarzamy. I dlatego jestem ciekawy,czy lepiej stwarzać większe czy mniejsze?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się kojarzy że niby od tego zależy jak chętnie wrogowie ciebie atakują czy coś w tym stylu. Czyli ogólnie daj sobie spokój z tym ;) ja nigdy różnicy nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to chodzi chyba o zagrożenie jakie my stwarzamy. I dlatego jestem ciekawy,czy lepiej stwarzać większe czy mniejsze?

 

Rozumując tym tokiem to chyba lepiej stwarzać zagrożenie. Ale tak jak Ridicully? nie zawracałbym sobie tym du, sorry głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem, w teorii:

Zwiększone zagrożenie (Increased Threat) - wpływa na to, jak postrzegają cię wrogowie. Im większe zagrożenie stanowisz, tym większa szansa, że skupią na tobie ogień. Doskonały wybór dla kogoś, kto buduje swoją postać jako tanka, który ma na sobie skupiać całą uwagę wrogów.

Zmniejszone zagrożenie (Reduced Threat) - sytuacja odwrotna do opisanej powyżej. Im większa wartość zmniejszonego zagrożenia, tym mniejsza szansa na to, że wróg cię zaatakuje. Przydatne przede wszystkim dla snajperów i postaci wspierających.

 

W praktyce tak jak pisaliśmy powyżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w praktyce wygląda to tak, że nie ma to żadnego znaczenia. Bo to czy npc skoncentrują się właśnie na tobie a nie nakimś innym jest równie przewidywalne jak przedmioty które można wydropić. Tak więc się niema co przejmować tylko trzeba grać jak się lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potestowałby tego MDRa ;) gdzieś pisali że najlepiej centrum konferencyjne lex coś tam, czy jeden czort i wszędzie może wypaść? Z tych bossów na mieście (nie w DZ) też? Bo testuję na nich sprzęt i już chyba ze dwa razy jakieś egzotyki poleciały :) Co ile można ich tłuc (resetują się)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MDR wypadl mi 4 razy na misji centrum konferencyjne lexington tryb ambitny i tylko tam ponoc wypada.Trafic tez tam mozna klate Baretta.Z tych 16 bossow na miescie MDR nie wypadl mi nigdy...przewaznie z egzotykow leci mi plecak ninja rekawice skula oraz casadus.....respia sie chyba co 3 godziny bossowie.

P.s MDRy droply mi tylko jak bylem przywodca grupy....nie wiem czy to ma znaczenie jakies ale w moim przypadku tak bylo 4 krotnie

Edytowane przez Pro100wserce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzieś czytałem, że i na innych misjach komuś wypadł. W sumie na mieście to chyba rzeczywiście nikomu nie poleciał. Klaty Baretta to już dwie mam, jeszcze maskę ferro, chyba ze 3 pary rękawic, plecak ninja i coś tam jeszcze z ekwipunku i ponad 10 szt. ciulowej broni ;)

 

Dobra, to od dzisiaj z raz dziennie trza będzie to łupać, zobaczymy ile się zejdzie :)

 

A to mnie teraz zaciekawiłeś z tym przywódcą grupy, ktoś też tak miał jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już jedną postać zapchaną 120 exotyków. Teraz powoli zapycham następną. I powiem ci tylko tyle, że MDR leci najszybciej na lexingtonie. Można zdobyć jeszcze na tunelu linkolna ale to sporadycznie. Albo przetrwanie lub legendarne. Nic innego niezostaje.. A bosowie respią się co 4 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.06.2017 o 12:48, ridcully76 napisał:

Potestowałby tego MDRa ;) gdzieś pisali że najlepiej centrum konferencyjne lex coś tam, czy jeden czort i wszędzie może wypaść? Z tych bossów na mieście (nie w DZ) też? Bo testuję na nich sprzęt i już chyba ze dwa razy jakieś egzotyki poleciały :) Co ile można ich tłuc (resetują się)?

Ufff nadrobiłem pare tygodni czytania :24_stuck_out_tongue:

 

Na Lexie to wszytko ma niby wypadać a mi dopiero drugi raz klata Baretta wypadła a codziennie robiłem tą misje 3-4x. Masakra ;)

Piątek sobota, żona wyjeżdża można pograć ^^

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest pewniak, ale jest też w sieci takie info odnośnie skąd można wyłapać MDRa:

 

Mission | Boss | Difficulty
Subway Morgue | Benchley | Hard
Lincoln Tunnel Checkpoint | Finch | Hard
Russian Consulate | Hornet | Challenging
WarrenGate Power Plant | Keller | Challenging
Lexington Event Center | Larae Barret | Challenging
Hudson Refugee Camp | Martinez | Challenging
Queens Tunnel Camp | Sgt. King | Challenging
Times Square Power Relay | Slingshot | Hard

Caches
DZ Leaderboard Monthly Grey Large Dark Zone Cache
DZ Leaderboard Monthly Grey Medium Dark Zone Cache
DZ Leaderboard Weekly Grey Large Dark Zone Cache
DZ Leaderboard Weekly Grey Medium Dark Zone Cache
Exotic Cache
Field Proficiency Cache
Last Stand Cache
Survival Cache
Underground Cache
Weekly Assignment Cache

 

Aczkolwiek z misji ja się skupiam na Lexington, ogrywane po średnio 2 razy dziennie, na razie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mataman napisał:

Żeby jeszcze ta broń była warta tego wszystkiego :24_stuck_out_tongue:

Oj żebyś wiedział, że jest :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to jest pewniak, ale jest też w sieci takie info odnośnie skąd można wyłapać MDRa:

 

Mission | Boss | Difficulty

Subway Morgue | Benchley | Hard

Lincoln Tunnel Checkpoint | Finch | Hard

Russian Consulate | Hornet | Challenging

WarrenGate Power Plant | Keller | Challenging

Lexington Event Center | Larae Barret | Challenging

Hudson Refugee Camp | Martinez | Challenging

Queens Tunnel Camp | Sgt. King | Challenging

Times Square Power Relay | Slingshot | Hard

 

Caches

DZ Leaderboard Monthly Grey Large Dark Zone Cache

DZ Leaderboard Monthly Grey Medium Dark Zone Cache

DZ Leaderboard Weekly Grey Large Dark Zone Cache

DZ Leaderboard Weekly Grey Medium Dark Zone Cache

Exotic Cache

Field Proficiency Cache

Last Stand Cache

Survival Cache

Underground Cache

Weekly Assignment Cache

 

Aczkolwiek z misji ja się skupiam na Lexington, ogrywane po średnio 2 razy dziennie, na razie lipa.

No i trafił kolega na Lexingtonie dzisiaj rzeczonego MDRa. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano trafił :) dzięki koledzy za pomoc i towarzystwo. Polecieliśmy z rgomez i edmunt trzy razy na lexington, za drugim wypadło i to akurat mi który jako jedyny jeszcze nie miałem :) no fajno jednym słowem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poluję jeszcze na klatę barrett z bronią palną i gratisem do życia ale nic nie chce lecieć. Mam jedną, tylko z gratisem do przyspieszenia i życie za śmierć, więc musiałem do czegoś ją zrollować ;/ Kapa, ciężko mi strasznie to trafić... A jak już widzę wypadające z egzotyków casadeusy to nie "ch" strzela :24_stuck_out_tongue:

 

Klata barret wypada chyba głównie na lexingtonie tak? Gdzieś jeszcze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klata Barreta czesto leci mi z bossow na mapie,na lexington mialem raz......ale z 3 polecialy mi na misji zgromadzenie ogolne....tak sie chyba nazywa...to ta gdzie trzeba zestrzelic helikopter.Polecam takze robic misje na poziomie legendarnym czy naloty na bohaterskim ze skrzynek czesto leci...niestety tylko raz tydzien.

PS:Moze mi ktos powiedziec dlaczego nie zalicza mi misji dziennych w podziemiach?Musze miec max lvl by je zaliczalo czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pro100wserce napisał:

Moze mi ktos powiedziec dlaczego nie zalicza mi misji dziennych w podziemiach?Musze miec max lvl by je zaliczalo czy jak?

Bo mijse w podziemiach to nie misje dzienne. Dlatego ci ich nie zalicza. Misje dzienne masz tylko 3 i one są na powierzchni. Więc sorry ale trzeba wyjść z kanałów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie.....chodzi mi o misje w podziemiach....masz 2 misje dzienne do zrobienia w podziemiach jedna na trudnym druga na ambitnym poziomie

Inaczej....

Po wlaczeniu przegladu misji pojawia sie

Zadania codzienne

Walka.wytworzenie.SM.przetrwanie

 

Zadania tygodniowe:

Tygodniowe i przetrwania

 

Zadania w podziemiach

Zadanie w podziemiach-trudne

Zadanie w podziemiach-ambitne

(Ukoncz te codzienne zadania w podziemiach!)

I wlasnie o te zadanie mi chodzi....jak je zaliczyc mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pro100wserce napisał:

Klata Barreta czesto leci mi z bossow na mapie,na lexington mialem raz......ale z 3 polecialy mi na misji zgromadzenie ogolne....tak sie chyba nazywa...to ta gdzie trzeba zestrzelic helikopter.Polecam takze robic misje na poziomie legendarnym czy naloty na bohaterskim ze skrzynek czesto leci...niestety tylko raz tydzien.

PS:Moze mi ktos powiedziec dlaczego nie zalicza mi misji dziennych w podziemiach?Musze miec max lvl by je zaliczalo czy jak?

Dzięki za radę. Mi z kolei z bossów na mapie leci najczęściej karabin casadeus i snajperka tanabrae. Właściwie tylko to :/ Ze skrzynki po bohaterskim nalocie też wyleciał przedwczoraj casadeus :38_worried: Sprawdzę to zgromadzenie ogólne, może faktycznie tam uda się klatę barret dostać. Bo ba lexington nie ma chyba co liczyć :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pojęcia dzisiaj :) na razie poza domem, później muszę być pod telefonem jeszcze na krótki wyjazd. Pewnie chwilę polatam ale nie mam pojęcia o której, raczej pewnie około 23 dopiero ;) jakby coś to będę was szukał na mieście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jak panowie? Farmimy dziś dalej?

Jasne. O której godzinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×