Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie wie o co chodzi to sie robi w ok 40 minut

Edytowane przez nenesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie wie o co chodzi to sie robi w ok 40 minut

Zawsze jest ten pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:

Zawsze jest ten pierwszy raz.

Ja dopiero w sobotę będę mógł pograć.. wczoraj było spięcie z żoną i nadal iskry lecą :tongue: tak więc do jutra hehe :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, skąd ja to znam ;) moja już po tym jak do 2 siedzieliśmy to się krzywo patrzyła następnego ranka, a co dopiero u was po tym maratonie. Nie zrozumieją nas niestety ;)

Ja może dzisiaj trochę, a później dopiero poniedziałek bo w weekend wyjazd do Lwowa (pół służbowo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Ja dopiero w sobotę będę mógł pograć.. wczoraj było spięcie z żoną i nadal iskry lecą :tongue: tak więc do jutra hehe 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trudno, poczekamy, z żoną żartów nie ma. Żałuj że wczoraj nie grałeś, pewnie byśmy się tak nie męczyli.

 

 

 

 

 

 

Hehe, skąd ja to znam moja już po tym jak do 2 siedzieliśmy to się krzywo patrzyła następnego ranka, a co dopiero u was po tym maratonie. Nie zrozumieją nas niestety

 

 

Ja może dzisiaj trochę, a później dopiero poniedziałek bo w weekend wyjazd do Lwowa (pół służbowo).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fajna wycieczka.

 

 

 

Żałujcie, są podwójne nagrody z bossów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji "ładnej pogody" jak i inny czynników szykuje się całodzienna oraz wieczorowa i nocna rzeź. Chętnych zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pograłby, ale niestety muszę wątrobę ćwiczyć hehehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam zakończenie rzezi. Pozytywnie. Jedyny mankament to skradziona łączność.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszym SOTG była mowa o najnowszym patchu 1.7. Pamiętacie jak informowano nas o tym aby plecaki "ninja bike" zostawić bo niewiadomo co z nimi zrobią? No to teraz już wiadomo. Plecak uzyska nowy talent nazwany jako "dzika karta". Będzie on dopełniał aktualne bonusy z setów o jeden. A bardziej obrazowo mamy np.: 3x ostateczny środek + 2x drapieżnik + ninjabike w efekcie będzie on działał tak jakbyśmy mieli na sobie 4x ostateczny środek + 3x drapieżnik.

 

Już widze mega wiele zastosowań dla tego plecaka.. zwłaszcza, że służba wartownicza ma w trybie PVE uzyskać bonus zaznaczanie do 6 razy a nie jak obecnie tylko do 3.

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe wieści. Zobaczymy w praniu. Data patcha znana już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może czy przy trofce "Nie znam strachu" trzeba misje wykonywać na najwyższym poziomie typu legendarny , ambitny czy wystarczy na trudnym ? I czy mozna gdzieś sprawdzić na jakim poziomie się wykonywało ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wasil187Trudnym.

 

Takie czasy przyszły że najgorszym wrogiem gracza są ich drugie połówki odbierające czas i chęć do grania (siły) :) Bo jak mam przedobrzyć i później widzieć ten wzrok mordercy/ foch/ "o nic mi nie chodzi" :) To wolę odpuścić bo i tak nie czuję przyjemności z gry wiedząc że szykuje się ciche piekło.

 

Taka lekka dygresja co do wypowiedzi stronę wcześniej. Temat rzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Wasil187Trudnym.

 

Takie czasy przyszły że najgorszym wrogiem gracza są ich drugie połówki odbierające czas i chęć do grania (siły)  Bo jak mam przedobrzyć i później widzieć ten wzrok mordercy/ foch/ "o nic mi nie chodzi" To wolę odpuścić bo i tak nie czuję przyjemności z gry wiedząc że szykuje się ciche piekło.

 

Taka lekka dygresja co do wypowiedzi stronę wcześniej. Temat rzeka.

To chyba mam jakiś błąd bo nie chce wpaść

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Edmunt napisał:

We wczorajszym SOTG była mowa o najnowszym patchu 1.7. Pamiętacie jak informowano nas o tym aby plecaki "ninja bike" zostawić bo niewiadomo co z nimi zrobią? No to teraz już wiadomo. Plecak uzyska nowy talent nazwany jako "dzika karta". Będzie on dopełniał aktualne bonusy z setów o jeden. A bardziej obrazowo mamy np.: 3x ostateczny środek + 2x drapieżnik + ninjabike w efekcie będzie on działał tak jakbyśmy mieli na sobie 4x ostateczny środek + 3x drapieżnik.

 

Już widze mega wiele zastosowań dla tego plecaka.. zwłaszcza, że służba wartownicza ma w trybie PVE uzyskać bonus zaznaczanie do 6 razy a nie jak obecnie tylko do 3.

 

 

Wuj z plecakiem, będą bonusy za 5 lub 6 elementów jednego setu. No i nerf dla dead eye ;)

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wuj z nerfem dla snajp. Czekam na nerfa seekera. Sam gram ale za duży rozpiździaj jest jak wszyscy miny walą. Sześć masek ferro nie pomoże.


A co do snajperek, skoro snajper w realnym świecie kładzie przeciwnika jednym strzałem z odległości 3,5 km to o co pretensje do deadeye? I tak nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Edmunt napisał:

We wczorajszym SOTG była mowa o najnowszym patchu 1.7. Pamiętacie jak informowano nas o tym aby plecaki "ninja bike" zostawić bo niewiadomo co z nimi zrobią? No to teraz już wiadomo. Plecak uzyska nowy talent nazwany jako "dzika karta". Będzie on dopełniał aktualne bonusy z setów o jeden. A bardziej obrazowo mamy np.: 3x ostateczny środek + 2x drapieżnik + ninjabike w efekcie będzie on działał tak jakbyśmy mieli na sobie 4x ostateczny środek + 3x drapieżnik.

 

Już widze mega wiele zastosowań dla tego plecaka.. zwłaszcza, że służba wartownicza ma w trybie PVE uzyskać bonus zaznaczanie do 6 razy a nie jak obecnie tylko do 3.

A gdzie taki plecaczek najczęściej wypada ? (oprócz DZ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo chyba nigdzie nie wypada nawet na DZ. W ostatnim patchu go przyblokowali. Teraz pewnie po tym 1.7 znowu będzie wypadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ‎2017‎-‎06‎-‎23 o 15:53, Wasil187 napisał:

To chyba mam jakiś błąd bo nie chce wpaść

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O ile pamiętam to ta trofka była zbugowana i trzeba kilka razy zrobić te misje na trudnym. W końcu załapie i wskoczy. Ja bankowo zrobiłem wszystkie misje dwa/trzy razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czego dotyczyła wczorajsza aktualizacja nr 1.14 w The Division?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno naprawili glitch z przechodzem przez ściany przy pomocy sticky (EMP) + mobilna osłona. I chyba naprawili leczenie (defibrylator) bo wczoraj 4 razy pod rząd zadziałał bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie udało mi się w końcu skompletować cały sprzęt na poziomie 256 i myślałem,że moj ogólny poziom też osiągnie tę wartość.
A okazało się,że jestem na poziomie 245. Gdzie jeszcze muszę się podciągnąć,by wskoczyć na 256 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie masz całego sprzętu na 256. Jeżeli tak by było to miałbyś gs 256. Sprzęt to wszystko co masz czyli broń i ubranko. Coś Ci zaniża. Wrzuć screena.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się. Myślałem ,że cała broń miała klasę 256,a okazało się że broń boczna była 204. Już teraz wszystko jest na maksa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy opłaca się udostępnić od razu najwyższy poziom świata, czy też lepiej trochę pobiegać po niższych? Tam pozbierać trochę lepszego sprzętu i dopiero wejść na ten piaty poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu na piąty wbijaj. I tam zbieraj. Jakbyś szukał towarzystwa do gry bez napinki i na luzie to ja chętnie. Czasami chłopaki mają pełną pakę i człowiek wolny sam się snuje po mieście lub z randomami ;)

Psn id takie jak na forum. Tylko teraz jestem na urlopie i wracam około 14 lipca :)

Chociaż wczoraj lekki szok nas spotkał jak nam chałupą w której teraz jesteśmy bujnęło. Podobno około 5 stopnia wstrząsy poszły. Jeszcze później kilka słabszych, ale i tak robi wrażenie. Za większe podziękuję, nie chcę wiedzieć jak wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×