Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Sipap napisał:

Koledzy czy opłaca się udostępnić od razu najwyższy poziom świata, czy też lepiej trochę pobiegać po niższych? Tam pozbierać trochę lepszego sprzętu i dopiero wejść na ten piaty poziom.

Ja gram codziennie.. jak chcesz to podeślij zaproszenie na PSN i wbijaj.. dziś będe pykał do około północy.. DZ lub inne rzeczy.. coś się znajdzie..

W ostateczności będę robił napalm na legendarnym solo (naprawde przyjemnie się robi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmunt, masz zdrowie solo cisnąć napalm na legendarnym. Na taktycznym secie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ridcully76 napisał:

Edmunt, masz zdrowie solo cisnąć napalm na legendarnym. Na taktycznym secie?

Tak taktyk.. już dwa razy zrobiłem.. tylko wolno idzie bo około godzine trzeba poświęcić o ile nie zginiesz w trakcie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dostał kod na PTS? Totalnie zdupilu jego zasady na konsolach.

 

Po kilku dniach testów na pc mogę stwierdzić że 6 elementów napastnika to będzie TO! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kody na PS4 to my jesteśmy za ciency. Napisałem do Ubi skargę, odnośnie dyskryminacji. Skoro pecetowcy mogą wszyscy to dlaczego konsolowi gracze nie? Napastnik...hm.. o ile nie dostanie kopa. W dół oczywiście.

 

 

Ze skargą żartowałem, poleciałem do sklepu po nową kartę graficzną do kompa. Za pierdylion złociszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomezik ty wariacie ;)

W czwartek późnym wieczorem wracam, w piątek jestem na mieście bankowo ;) i łupię do upadłego haha. Tymczasem panowie, pozdrowionka 3f513f92418db2bd69752048d0791efe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ściema nie jest zła... miało być 10k aktywnych graczy a podostawali ludzie co mają przegrane łącznie 4 dni... wszystko odbyło się losowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił mi się dziwny problem podczas gry. Otóż podczas zmiany broni, ta nowa oddaje strzał. Sama ,bez naciskania na triger. O ile przy snajperkach jest to 1 wystrzał,to przy karabinach maszynowych(szturmowych) wywala cały magazynek. Do tego jak nacisniemy przycisk,aby schowac się za przeszkodą,to postac chowa się,ale przyjmuje sama pozycję do strzelania za zasłony.
Myślałem,że to może problem z kontrolerem. Zmieniłem na nówkę sztukę. Przez jakis czas był spokój,ale po kilku sesjach problem wrócił i jest to samo.
Nie da się przez to grać. Mieliście może podobny problem? Jakies sugestie na jego rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, dzisiaj chwilę pograłem i nic z tych rzeczy nie zauważyłem. Za tygodniówkę po dłuższej przerwie myślałem, że może coś fajnego wpadnie. Ale nic z tych rzeczy ;) jakiś lipa pistolecik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś patent na taką sytuację w grze, kiedy mimo dostępnej umiejętności nie można jej użyć, tzn. naciskam np. R1, postać robi ruch ręką ale nie stawia apteczki, nadal jest dostępna i tak w kółko. Mimo zmiany miejsca. Może zmiana na inną umiejętność? Wczoraj w końcówce napalmu tak mi się zrobiło, ale nie miałem jak sprawdzić bo najpierw uznałem, że damy radę dobić ostatniego agenta a za chwilę byłem jedynym na nogach i było nieciekawie, ale jakoś za filarem się uchowałem i ręcznie poleczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy tak się dzieje musisz rzucić apteczkę trochę dalej (nie stawiać pod nogami). Innej rady nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zdarza. Bywają takie momenty kiedy nawet zmiana umiejętności nie pomaga.. trzeba długo i namiętnie spamować klawisz. Zazwyczaj pomaga całkowity zgon. A dzieje się to głównie w momencie kiedy jesteś wychylony i trzymasz wciśnięty klawisz (np.: mierzysz szprycą) i zostaniesz oślepiony ogłuszony podpalony lub wytrącony. Wówczas często dochodzi do takiej wytuacji. Na napalmie jest to notoryczne zwłaszcza, że tam cały czas się wszystko pali.. Massive nieumie chyba sobie z tym poradzić..

 

Kilka razy jak grałem napalm to w ogóle ani lewej ani prawej umiejętności nie dało się użyć. A mój zgon to zgon wszystkich..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie to czekamy na poprawę wszystkich (no dobra większości) bugów i patch 1.7. Wiadomo już kiedy planowany jest update do 1.7??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli generalnie to czekamy na poprawę wszystkich (no dobra większości) bugów i patch 1.7. Wiadomo już kiedy planowany jest update do 1.7??

Czekamy na naprawienie błędów, ale znając Ubi to się niedoczekamy. Oni jedno naprawiają a inne psują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna jaki popier.. jest ten najazd stracony sygnał czy jak go tam zwał. Pasowałoby z raz przejść, wczoraj próbowałem - dołączyłem do ekipy która już była przed ostatnim pokojem. Myślę sobie fajno, będzie z górki. I ch... bombki strzelił. Dobrze, że wcześnie zączołem ;). Ponad 3 godziny walki, i spora rotacja uczestników i nie dało rady. Byliśmy już ze dwa czy trzy razy przy tym momencie gdzie trzeba bronić wszystkich trzech jednocześnie i dupa. Albo ktoś padał albo zakładnik ginął mimo że ktoś stał z tarczą. Tam na centymetry trzeba się ustawiać do ochrony czy jak? Nawet gomezik nie dał się namówić na kolejne podejście do tego najazdu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurna jaki popier.. jest ten najazd stracony sygnał czy jak go tam zwał. Pasowałoby z raz przejść, wczoraj próbowałem - dołączyłem do ekipy która już była przed ostatnim pokojem. Myślę sobie fajno, będzie z górki. I ch... bombki strzelił. Dobrze, że wcześnie zączołem . Ponad 3 godziny walki, i spora rotacja uczestników i nie dało rady. Byliśmy już ze dwa czy trzy razy przy tym momencie gdzie trzeba bronić wszystkich trzech jednocześnie i dupa. Albo ktoś padał albo zakładnik ginął mimo że ktoś stał z tarczą. Tam na centymetry trzeba się ustawiać do ochrony czy jak? Nawet gomezik nie dał się namówić na kolejne podejście do tego najazdu

Myślę że Michał też nie da się namówić. Chciałem to robić ale kiedy nie wyszło nam raz to nie było chętnych później. Za dużo się traci czasu, nagrody jak wszędzie gówniane. Ja miałem to szczęście że udało mi się wcisnąć do gracza gdzie został ostatni pokój i randomy pouciekały. Końcówka zajęła nam 3,5 godziny ale zrobiliśmy. Największy problem to tarcze, bez mocnych ni dy rydy. No ale może kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz nagrody za farmienie "Global events" w 1.7 to dopiero się załamiesz.

 

Przynajmniej narazie w PTS 3 samo farmienie kolejnej waluty zajmuje masę czasu. Np misja na heroic plus modyfikatory i masz na jedną skrzynkę.

 

Z tej skrzynki nowe sety "Classified Gear " mają 30% szans na drop, a setów jednorazowo dają trzy. Jaka jest szansa że dostaniesz to co chcesz?

Nie wiem ile trzeba będzie farmić żeby zebrać 6 elementów zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pewnie jeszcze zrobię podejście do tego. Ale jak się uda to na powtórki się pewnie nie skuszę już. A co do tych tarcz to jeszcze oprócz tego że powinny być mocne to trzeba chyba dosyć dokładnie się ustawić. Tak przynajmniej mi się wydaje Moja wytrzymywała a mimo to zdarzyło się że zginął ten zakładnik przy którym stałem. A strzały waliły mi w tarczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zobaczysz nagrody za farmienie "Global events" w 1.7 to dopiero się załamiesz.

 

 

 

Przynajmniej narazie w PTS 3 samo farmienie kolejnej waluty zajmuje masę czasu. Np misja na heroic plus modyfikatory i masz na jedną skrzynkę.

 

 

 

Z tej skrzynki nowe sety "Classified Gear " mają 30% szans na drop, a setów jednorazowo dają trzy. Jaka jest szansa że dostaniesz to co chcesz?

 

Nie wiem ile trzeba będzie farmić żeby zebrać 6 elementów zestawu.

 

 

 

No to będzie ciekawie. Ale może jest szansa że jak już coś zdobędziesz to będzie to przedstawiało jakąś wartość. Co z tego że teraz farmimy na Bastionie po kilkadziesiąt skrzynek jak to WSZYSTKO to szmelc. Szmelc leci dosłownie wszędzie. Bezużyteczny szmelc. Ale i to nie jest najgorsze, dla mnie najgorsze są lagi, zlagowane serwery na PVP przez które grać się nie da. No, nie zawsze, na kilkanaście meczy jeden się trafi ok. Robią patche, PTSy, inne pierdoły, a nie potrafią naprawić rzeczy już istniejących. Ale czekamy. Cierpliwie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największą wadą tych "Classified Gear " jest to, że nie dotyczą one między innymi taktyka.. A co do Straconej łączności to powiem tyle stracona łączność = stracony czas i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie największą wadą tych "Classified Gear " jest to, że nie dotyczą one między innymi taktyka.. A co do Straconej łączności to powiem tyle stracona łączność = stracony czas i tyle w temacie.

Ty tyle nie gadaj tylko graj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmunt, sorki że się zmyłem bez słowa ale nie nadążałem za tobą ganiającym za rogalami a i jeszcze kobitę miałem nad głową, więc ani się skupić ani gadać nie dało rady. Na pvp też taktykiem z mdr lecisz czy masz inny set? Muszę przyznać że potyczki z innymi graczami to wciąż nie moja bajka. Chyba żeby zmontować set tylko pod ons. Na razie mam taktyczny i drugi podkręcony na broń palną ale do ok. 7 tys. tylko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ridcully76 napisał:

Muszę przyznać że potyczki z innymi graczami to wciąż nie moja bajka. Chyba żeby zmontować set tylko pod ons. Na razie mam taktyczny i drugi podkręcony na broń palną ale do ok. 7 tys. tylko.

 

Wtrącę się trochę do rozmowy. Powiem Ci, że dla mnie potyczki z innymi graczami to też mega wyzwanie. Gram na drapieżniku, 9000+ broni palnej, 337k wytrzymałości. Elektroniki malutko ale wiadomo, że coś za coś. I pomimo tego, że zadaję bardzo dużo obrażeń i mam stosunkowo sporo życia, to jak trafię na taką mendę z shotgunem, to w 95% ginę, leżę i kwiczę. Wkurza to strasznie. Jak trafię na dobrego taktyka, to też miny czy bomby zjedzą mi sporo życia a potem rywalowi zostaje już tylko formalność...

Także nie przejmuj się zabardzo jeśli nie idzie ci gra pvp ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie będzie chyba seta pod snajperkę zrobić i ..uj ;) jak z bliska nie idzie gadziny ubić to się z daleka może trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pooglądaj czasem mojego streama, gram tylko pvp dz, może zobaczysz z czym to się je

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×