Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, rgomez napisał:
3 minuty temu, Edmunt napisał:
Taktyk wygląda bardzo ciekawie emoji4.png
Bonus za 2 taktyki daje 15% + bonus za 5 daje następne 10%. Razem jest 25% do tego klata i rękawice po 9% + kabura 7% i mamy kolejne 25%. Wiec mamy ostatecznie 50% przyspieszenia i nadal żadnego moda :1_grinning:

Rozwiń. Piszesz o secie specjalnym?

Film umieściłem w/w poście sam zobacz. Bonus za 5 taktyków. 10% skill haste i 10% skill power :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnego filmu nie widzę ;)
Na pewno warto będzie się postarać o ten zestaw. Tylko trzeba będzie trochę szczęścia jeszcze mieć. Bo ja tak prawdę mówiąc chociaż i tak bym nie korzystał z nich to jednak do tej pory nie skompletowałem całości żadnego z tych pierwszych 3 setów. W ogóle po GE wypadły mi w następnym dniu na DZ dwie części z tych zestawów i od tamtej pory nic. Ani na DZ, ani z bastionu, czy innych skrzynek. Więc jak dadzą nowego taktyka na GE to trzeba chyba będzie ostro cisnąć żeby jednak wtedy skompletować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam żadnego filmu nie widzę Na pewno warto będzie się postarać o ten zestaw. Tylko trzeba będzie trochę szczęścia jeszcze mieć. Bo ja tak prawdę mówiąc chociaż i tak bym nie korzystał z nich to jednak do tej pory nie skompletowałem całości żadnego z tych pierwszych 3 setów. W ogóle po GE wypadły mi w następnym dniu na DZ dwie części z tych zestawów i od tamtej pory nic. Ani na DZ, ani z bastionu, czy innych skrzynek. Więc jak dadzą nowego taktyka na GE to trzeba chyba będzie ostro cisnąć żeby jednak wtedy skompletować.

 

Na kompie film jest. Nie wiem czemu Tapatalk nie pokazuje. Jeżeli chodzi o wypadanie to wczoraj zrobiłem sobie, jak zawsze zresztą, objazd po bossach w zwykłym świecie. Wynik - cztery egzotyki plus 2 części setów specjalnych. Nieźle. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POWER rower :24_stuck_out_tongue: taktyk jest najbardziej przyjemnym setem. Dla mnie oczywiście. DPS'a nie robie bo i tak dostaje wpier**l więc sobie odpuszczam. Ale zwykle gram PVE więc tam się sprawdza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PVP teraz jest mocno zepsute, chyba co drugi w DZ biega z tym gliczem na stakowanie rpm. Oby szybko to naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrozili banami, oczywiście skończy się jak zwykle i żadnych banów nie będzie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za błędy programistów gracze mają odpowiadać? Bez brawury. Ale myślę że już jutro będzie po glitchu.

 

Ale z napastnikiem specjalnym to racja, będzie moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oglądać - komentować !!!
Już mogę skomentować - gites majonez, zaje...ście. Division jeszcze żyje.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może było już ale nie pamiętam. Wartość % przebicia pancerza ma jakiekolwiek znaczenie przy starciach pvp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się zdawało, dzięki.
Na pvp się szykujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś muszę pokombinować jeszcze żeby na Bastionie grało się przyjemniej ;) bo dotychczasowy pvp to taki z łapanki trochę.
Coś trzeba robić zanim nowe przyjdzie. A mam set chyba niegłupi na pve, między innymi z 27% obrażeń dla elitarnych, 54% przebicia pancerza, i myślałem czy na tym nie bazować. Ale coś trzeba innego będzie złożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No coś muszę pokombinować jeszcze żeby na Bastionie grało się przyjemniej bo dotychczasowy pvp to taki z łapanki trochę.
Coś trzeba robić zanim nowe przyjdzie. A mam set chyba niegłupi na pve, między innymi z 27% obrażeń dla elitarnych, 54% przebicia pancerza, i myślałem czy na tym nie bazować. Ale coś trzeba innego będzie złożyć.
No niestety pvp a pve to dwie różne sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



No coś muszę pokombinować jeszcze żeby na Bastionie grało się przyjemniej bo dotychczasowy pvp to taki z łapanki trochę.
Coś trzeba robić zanim nowe przyjdzie. A mam set chyba niegłupi na pve, między innymi z 27% obrażeń dla elitarnych, 54% przebicia pancerza, i myślałem czy na tym nie bazować. Ale coś trzeba innego będzie złożyć.


Spróbuj któryś z setów typowych dla PvP (napastnik, AB, banshee itp - a najlepiej jakiś mix 2 setów z plecakiem ninja) i pistolet maszynowy z 60% szansa na krytyka i ~100% critical dmg. PMy na PvP sprawują się bardzo dobrze.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapewne predator i banshee
Hexo ze specjalnymi teraz w modzie. Banshee i owszem ale raczej na Darka. Nic tak nie dowala do pieca jak skulsy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hexo to akurat od dawna jest w modzie ;) Mniej więcej od momentu wprowadzenia egzotyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hexo to akurat od dawna jest w modzie Mniej więcej od momentu wprowadzenia egzotyków.
Napisałem hexo ze specjalnymi. A te chyba od niedawna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to fakt

Ale dzięki za czujność Na marginesie,glitcha naprawili?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×