Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi



 
Z innej beczki - mamy lepszą lokalizację na farmienie od lexa. Nazywa się (chyba , Michał popraw w razie co) Grand Central Station. Idzie szybciej i trochę lepiej płatne ( czterech bossów).

Obóz uchodźców w tunelu queens czy jakoś tak to jest, idzie w ok. 8 min biegiem zrobić ze spuszczeniem cysterny, wpada ok. 900 waluty. Oczywiście poza tym najazdem czyste niebo jak ktoś ogarnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Obóz uchodźców w tunelu queens czy jakoś tak to jest, idzie w ok. 8 min biegiem zrobić ze spuszczeniem cysterny, wpada ok. 900 waluty. Oczywiście poza tym najazdem czyste niebo jak ktoś ogarnia.
No i o to mi chodziło. Nazwy mi się poplątały.




Obóz uchodźców w tunelu queens czy jakoś tak to jest, idzie w ok. 8 min biegiem zrobić ze spuszczeniem cysterny, wpada ok. 900 waluty. Oczywiście poza tym najazdem czyste niebo jak ktoś ogarnia.
No i o to mi chodziło. Nazwy mi się poplątały.
No i o to mi chodziło. Nazwy mi się poplątały.
Kuźwa na takim zadupiu jestem że mi internet odwala takie numery. Sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Grand Central Hudson w Queens. No i mamy wszystko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli Grand Central Hudson w Queens. No i mamy wszystko.
Hehehe wiadomo że jakby nie Michał to byśmy się pogubili na mieście. Nas to tylko z przewodnikiem z bazy wypuszczać bo inaczej drogi powrotnej nie znajdziemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehehe wiadomo że jakby nie Michał to byśmy się pogubili na mieście. Nas to tylko z przewodnikiem z bazy wypuszczać bo inaczej drogi powrotnej nie znajdziemy
Tu nie gadaj tylko dawaj kasę zarabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie 15 skrzynek w 90% to zwykle sety. To są chyba jakieś jaja :/
Nie strasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie 15 skrzynek w 90% to zwykle sety. To są chyba jakieś jaja :/
Wg mnie więcej leci zwykłych sprzętów i egzotyków ze skrzynek niż w poprzednim GE. Takie mam wrażenie. Z nowych to mi rękawiczkami obrodziło. Mam już łącznie z 3 setów aż 10 sztuk. No cóż, zima idzie... przydadzą się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakończyłem obecny GE. Udało się zabrać 5x napastnik, 5x odzysk, i cały set służby wartowniczej. Cóż, trzeba liczyć na szczęście w dalszym czasie. Obóz Hudson nieoceniony w farmieniu. Nawet solo szybko idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5000x fenixów, 4000x Division tech, 10K GE credit. Czekam na kolejny oby był już taktyk :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie, że jeszcze nie będzie ;)
Biorąc pod uwagę czas od ostatniego GE do tego i że po drodze wychodzi 1.8 to na następny GE przyjdzie nam czekać pewnie co najmniej 2 m-ce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie liczę, że wyjdzie już po 1.8 :) bo od razu będzie można optymalizować :)

 

edit by Edmunt.:

zastanawia mnie czy optymalizować będzie można tylko to co wyjdzie od momentu wydania 1.8 czy także to co mamy już teraz..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam przeczucie, że jeszcze nie będzie
Biorąc pod uwagę czas od ostatniego GE do tego i że po drodze wychodzi 1.8 to na następny GE przyjdzie nam czekać pewnie co najmniej 2 m-ce.


Skąd te przypuszczenia? Ten był opóźniony przez zmianę zasad w leaderbordach. Następny będzie normalnie za miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A patch 1.8? Po GE ma ruszyć PTS na konsolach. Nie dadzą na raz lub prawie na raz i następnego GE i 1.8. Coś będzie musiało poczekać. Stawiam, że poczeka kolejny GE żeby ludzie się nacieszyli tym co wejdzie w patchu 1.8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają tylko tyle, że muszą szanować to co mają i za szybko nie dadzą ;)
Odzysk na szybko montowany
66c783b7f837dcb6cb4f3928376a4fac.jpg4c75c97061a23f29cbfcf0859ce09507.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie Ubisoft wkur.... Z racji tego, że praktycznie przez cały GE pracowałem i miałem 2-3 godziny na granie a sety w tym GE jakoś średnio mnie interesowały (oprócz odzysku, który dość szybko skompletowalem), więc skupilem się na wyróżnieniach i maskach. Z randomami wiadomo jak sie gra, ale wczoraj w końcu, po 3 dniach prob, udało mi się nie zaliczyć gleby na falconie i co? I kur..a jajco. Może ja jakiś głupi jestem, ale weźcie przeczytajcie te wyróżnienie z maska klauna i powiedzcie mi skąd ja biedny miałem wiedzieć, że to nie tylko ja ale cała drużyna nie może zaliczyć zgona. Jakbym to wiedział to w ogóle bym się za to nie zabierał (z racji braku ekipy) tylko pofarmil skrzynki, klucze i kredyty. Pierwszy GE był fajny, o drugim wolę zapomnieć.. .

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten set będą mieć wszyscy i nikt nie będzie go używał :1_grinning:

No ciężko będzie znaleźć dla niego zastosowanie w tej postaci (wszystko na elektronikę) bo poza mocnym leczeniem i szybka reanimacją nic nie wnosi. Zobaczę później jak będzie to wyglądało jakby dać mody na broń lub ze dwa elementy skręcić na broń palną.

 

Z randomami wiadomo jak sie gra, ale wczoraj w końcu, po 3 dniach prob, udało mi się nie zaliczyć gleby na falconie i co? I kur..a jajco. Może ja jakiś głupi jestem, ale weźcie przeczytajcie te wyróżnienie z maska klauna i powiedzcie mi skąd ja biedny miałem wiedzieć, że to nie tylko ja ale cała drużyna nie może zaliczyć zgona. Jakbym to wiedział to w ogóle bym się za to nie zabierał (z racji braku ekipy) tylko pofarmil skrzynki, klucze i kredyty. Pierwszy GE był fajny, o drugim wolę zapomnieć.. .

No nie ty jeden tak myślałeś z tym, że my zrobiliśmy tylko jedno podejście (jeden wieczór, kilka prób) i odpuściliśmy temat bo nam szkoda czasu było.

Sety takie sobie, chociaż ja poprawiłem sobie całkiem ładnie zestaw w którym miałem po 1 el. wartownika i napastnika. Odzysk może kiedyś się przydać jak znowu będą misje do zrobienia bez padaki. Postawić takie 3 skrzynki i nie ma bata żeby coś nas położyło ;) Napastnik nie wiem bo nie zebrałem całego. Ogólnie kupiłem chyba 31 skrzynek i odpuściłem już zakupy, zebrane wczoraj 10k kredytów zostawiam na zakupy na następny GE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie GE. Otwarte 68 skrzynek i ani razu nie wypadły nakolanniki napastnika których mi brakuje. Nosz kur..... Pozostałe dwa sety leciały jak pojebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyfarciłem. Brakującą klata napastnika wypadła z przedostatniej skrzynki... 6 piece Striker complete:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszło tak:

Kupione 35 zasobników z tego wyleciało 72 fanty.

Z tego 42 to elementy nowych zestawów czyli niecałe 60%. W poszczególnych mam:

Odzysk 6/6

Służba wartownicza 6/6

Napastnik 4/6

Pojedyńczych sztuk nie chciało mi się liczyć ale zdecydowanie napastnik wypadał najmniej. W porównaniu do poprzedniego GE wg mnie zdecydowanie więcej egzotyków leciało. Wczoraj jeszcze skusiłem się na 4 skrzynki po których otwarciu już tylko dozbierałem kredyty do 10k i zostawiam na następne zakupy. Zasobnikiem który mnie ostatecznie przekonał żeby dać sobie spokój z kupowaniem był ten e1459d06695cf054ed9cb475418b4900.jpg

 

Ciekawe co będzie pierwsze, następny GE czy 1.8? PTS rusza chyba dzisiaj na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×