Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie GE: o 2 w nocy po 3 godzinach grania w jednej ekipie udało nam się w końcu ukończyć bezbłędnie Falcon. I to by było na tyle bo z jakiegoś powodu nie dostaliśmy za to masek. Tyle czasu na darmo...

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ridcully76 napisał:

Ciekawe co będzie pierwsze, następny GE czy 1.8? PTS rusza chyba dzisiaj na konsolach.

Nie bede ukrywał, że było by chyba lepiej jakby 1.8 wyszedł w pierwszej kolejności..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komedia z tymi skrzynkami. Wogóle dlaczego lecą z nich zwykle sety? Wczoraj miałem kilka pod rząd z nakolannikami napastnika.... oczywiście nie tajne.

Egzotyki jestem jeszcze w stanie przeboleć bo takiego np. showstoppera nie miałem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, mataman napisał:

Komedia z tymi skrzynkami. Wogóle dlaczego lecą z nich zwykle sety? Wczoraj miałem kilka pod rząd z nakolannikami napastnika.... oczywiście nie tajne.

Egzotyki jestem jeszcze w stanie przeboleć bo takiego np. showstoppera nie miałem.

 

 

Pewnie po to żeby było trudniej dostać to czego się chce. W końcu to "tajny" set :) ale fakt też bym się mega wkurzył jakby mi leciało wszystko tylko nie to czego szukam. Tym bardziej że uzbierałeś 68 skrzynek... U mnie wystarczyły 24

Edytowane przez gajer8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

68 skrzynek to po moich obliczeniach trochę ponad 13h Lexa i queens. I wszystko psu w d....
Ale jestem zły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z taktykiem będzie pewnie identycznie.. Każdy chce taktyka a tu dupa będzie leciał równie żadko jak teraz.. czyli od wielkiego dzwonu :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie inne sety oprócz taktyka będą. Możliwe że taktyk będzie leciał dobrze a inne nie.

Przyfarciłem. Brakującą klata napastnika wypadła z przedostatniej skrzynki... 6 piece Striker complete:)
Już możesz napisać jak się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, rgomez napisał:

Zależy jakie inne sety oprócz taktyka będą. Możliwe że taktyk będzie leciał dobrze a inne nie.

Już możesz napisać jak się sprawuje?

Niestety, nie zdążyłem przetestować. Właściwie to tylko podkręciłem kilka rzeczy i zaraz wyłączałem konsolę bo już żona się krzywo patrzyła... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie zdążyłem przetestować. Właściwie to tylko podkręciłem kilka rzeczy i zaraz wyłączałem konsolę bo już żona się krzywo patrzyła...
To czekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ridcully76 napisał:

Nam pozostaje iść na DZ szukać brakujących elementów ;)

no właśnie a te brakujące elementy z czego właściwie lecą? Z bossów (zielone skrzynki), ze zwykłych skrzynek (żółtych), ze skrzynek do których trzeba klucze, ze zrzutów, skarżeń, oczyszczania lokalizacji czy ze wszystkiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Classified Gear Last Stand Cache 1%

Classified Gear DZ Named Bosses 3%

Classified Gear DZ Contamination Event 3%

Classified Gear Survival Cache 1%

Classified Gear UG Cache 1%

Classified Gear LZ Named Bosses 3%

Classified Gear Field Proficiency Cache 1%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, mataman napisał:
Cytat
Classified Gear Last Stand Cache 1%

Classified Gear DZ Named Bosses 3%

Classified Gear DZ Contamination Event 3%

Classified Gear Survival Cache 1%

Classified Gear UG Cache 1%

Classified Gear LZ Named Bosses 3%

Classified Gear Field Proficiency Cache 1%
 

Serio? Szansa że wypadnie tajny set to 1-3%? Do tego jest na razie 6 tajnych zestawów a  każdy ma 6 elementów... Szansa na to że trafi się to czego chce jest prawie zerowa :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, mataman napisał:

No co ty nie powiesz :1_grinning: Może kiedyś trafię te pieprzone nakolanniki :/

Taa, w 3 wcieleniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio? Szansa że wypadnie tajny set to 1-3%? Do tego jest na razie 6 tajnych zestawów a  każdy ma 6 elementów... Szansa na to że trafi się to czego chce jest prawie zerowa :22_stuck_out_tongue_winking_eye:
Serio, i tak mniej więcej to leci, przynajmniej dla mnie z DZ. Po każdym kolejnym GE będzie gorzej czyli trudniej uzupełnić zestaw. Dlatego m.in. ja czy Edmunt, nie wiem jak gomezik nie mając wielkiego parcia na te sety zostawiliśmy sobie po 10k kredytów na następny GE i startujemy wtedy od zakupu i otwarcia zasobników. Jak będą marne zestawy to powtarzamy akcję bo jednak taktyk to dla mnie też jest pozycja obowiązkowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio, i tak mniej więcej to leci, przynajmniej dla mnie z DZ. Po każdym kolejnym GE będzie gorzej czyli trudniej uzupełnić zestaw. Dlatego m.in. ja czy Edmunt, nie wiem jak gomezik nie mając wielkiego parcia na te sety zostawiliśmy sobie po 10k kredytów na następny GE i startujemy wtedy od zakupu i otwarcia zasobników. Jak będą marne zestawy to powtarzamy akcję bo jednak taktyk to dla mnie też jest pozycja obowiązkowa
W takim razie liczę na brakującą część napastnika od Ciebie. Jak oceniacie set wartownika? Wnosi coś ciekawego czy niewart uwagi?

 

Ja niestety miałem skrócony GE i liczyłem do ostatniej skrzynki na napastnika właśnie. I się przeliczyłem. Kasy nie zbierałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wartownik do pve idealny.
Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyło dzisiaj. Dostęp dostali/mają ci sami co mieli do 1.7, nie wiem czy nowe zaproszenia będą wysyłane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkórw*a mnie to takie dzielenie graczy na lepszych i gorszych.. Na PC do PTS dostęp ma każdy. Na consolach niedość, że trzeba czekać to jeszcze potem okazuje się, że dostęp mają wybrani.. Tyle co ja gram w tą grę to powinni mnie prosić abym brał w tym udział.. To jeszcze jakieś zaproszenia wymyślili.. masakra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×