Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Edmunt napisał:

Wkórw*a mnie to takie dzielenie graczy na lepszych i gorszych.. Na PC do PTS dostęp ma każdy. Na consolach niedość, że trzeba czekać to jeszcze potem okazuje się, że dostęp mają wybrani.. Tyle co ja gram w tą grę to powinni mnie prosić abym brał w tym udział.. To jeszcze jakieś zaproszenia wymyślili.. masakra..

Zgadzam się ale jest jak jest. cud że wogóle im sie chciało bawić w serwer testowy -  sony i microsoft nie pomagają w tej kwestii wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wkórw*a mnie to takie dzielenie graczy na lepszych i gorszych.. Na PC do PTS dostęp ma każdy. Na consolach niedość, że trzeba czekać to jeszcze potem okazuje się, że dostęp mają wybrani.. Tyle co ja gram w tą grę to powinni mnie prosić abym brał w tym udział.. To jeszcze jakieś zaproszenia wymyślili.. masakra..

A po co Ci to? Chcesz sobie psuć zabawę przed oficjalnym 1.8? Nawet jakby wysłali mi zaproszenie to bym z niego nie skorzystał...

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, donsarcasm napisał:

A po co Ci to? Chcesz sobie psuć zabawę przed oficjalnym 1.8? Nawet jakby wysłali mi zaproszenie to bym z niego nie skorzystał...

Rozwiń swoja myśl.. dlaczego sugerujesz, że będe sobie psuł zabawę przed patchem.. Mam okazje sprawdzić dowolną konfiguracje setu(ów) i ocenienie go pod kontem czy jest dla mnie ok czy nie. Nie wiem jak ty ale ja nie lubię poświęcać masy czasu na zbieranie rzeczy które potem okazują się bardzo średnio użyteczne..

 

Set taktyka o który ostatnio prosiłem mataman'a wygląda i prezentuje się naprawdę wybornie. I już wiem, że to będzie mój "must have" choćbym z żoną cyrograf musiał podpisać to musze go mieć ten zestaw zanim kolejny GE dobiegnie końca..

 

============================================================

 

Mataman kolejna proźba.. jak dasz oczywiście rade i masz chęć oraz czas.. Taki sam zestaw co poprzednio tylko.:

 

Wariant nr.1.:

1.) Kamizelka Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + zdrowie + przyspieszenie

2.) Maska Ferro (exotyk) - elektronika + siła umiejętności

3.) Nakolanniki Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + zdrowie

4.) Plecak Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + siła umiejętności

5.) Rękawice Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + przyspieszenie

6.) Kabura Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - przyspieszenie

 

Wariant nr.2.:

1.) Kamizelka Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + zdrowie + przyspieszenie

2.) Maska Ferro (exotyk) - elektronika + siła umiejętności

3.) Nakolanniki Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + siła umiejętności

4.) Plecak Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + siła umiejętności

5.) Rękawice Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + przyspieszenie

6.) Kabura Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - przyspieszenie

 

Jakby co to nie wklejaj screenów. Wystarczy, że napiszesz ile wytrzymałości i siły przed i po optymalizacji dla danego wariantu.. :)

Ale to tak jak mówie jeśli znajdziesz chwile i masz chęć :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozwiń swoja myśl.. dlaczego sugerujesz, że będe sobie psuł zabawę przed patchem.. Mam okazje sprawdzić dowolną konfiguracje setu(ów) i ocenienie go pod kontem czy jest dla mnie ok czy nie. Nie wiem jak ty ale ja nie lubię poświęcać masy czasu na zbieranie rzeczy które potem okazują się bardzo średnio użyteczne..

 

Set taktyka o który ostatnio prosiłem mataman'a wygląda i prezentuje się naprawdę wybornie. I już wiem, że to będzie mój "must have" choćbym z żoną cyrograf musiał podpisać to musze go mieć ten zestaw zanim kolejny GE dobiegnie końca..

 

============================================================

 

Mataman kolejna proźba.. jak dasz oczywiście rade i masz chęć oraz czas.. Taki sam zestaw co poprzednio tylko.:

 

Wariant nr.1.:

1.) Kamizelka Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + zdrowie + przyspieszenie

2.) Maska Ferro (exotyk) - elektronika + siła umiejętności

3.) Nakolanniki Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + zdrowie

4.) Plecak Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + siła umiejętności

5.) Rękawice Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + przyspieszenie

6.) Kabura Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - przyspieszenie

 

Wariant nr.2.:

1.) Kamizelka Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + zdrowie + przyspieszenie

2.) Maska Ferro (exotyk) - elektronika + siła umiejętności

3.) Nakolanniki Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + siła umiejętności

4.) Plecak Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + siła umiejętności

5.) Rękawice Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + przyspieszenie

6.) Kabura Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - przyspieszenie

 

Jakby co to nie wklejaj screenów. Wystarczy, że napiszesz ile wytrzymałości i siły przed i po optymalizacji dla danego wariantu..

Ale to tak jak mówie jeśli znajdziesz chwile i masz chęć 

Wysyłam dzisiaj prośbę do Ubi aby jednak zaprosili Ciebie na PTS. Jak nie pomoże to napiszę petycję i będę zbierał podpisy pod nią.

Do żony Twojej zresztą też napiszę prośbę coby nie ograniczała w okresie GE grania Twojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozwiń swoja myśl.. dlaczego sugerujesz, że będe sobie psuł zabawę przed patchem.. Mam okazje sprawdzić dowolną konfiguracje setu(ów) i ocenienie go pod kontem czy jest dla mnie ok czy nie. Nie wiem jak ty ale ja nie lubię poświęcać masy czasu na zbieranie rzeczy które potem okazują się bardzo średnio użyteczne..

 

Set taktyka o który ostatnio prosiłem mataman'a wygląda i prezentuje się naprawdę wybornie. I już wiem, że to będzie mój "must have" choćbym z żoną cyrograf musiał podpisać to musze go mieć ten zestaw zanim kolejny GE dobiegnie końca..

 

============================================================

 

Mataman kolejna proźba.. jak dasz oczywiście rade i masz chęć oraz czas.. Taki sam zestaw co poprzednio tylko.:

 

Wariant nr.1.:

1.) Kamizelka Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + zdrowie + przyspieszenie

2.) Maska Ferro (exotyk) - elektronika + siła umiejętności

3.) Nakolanniki Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + zdrowie

4.) Plecak Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + siła umiejętności

5.) Rękawice Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + przyspieszenie

6.) Kabura Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - przyspieszenie

 

Wariant nr.2.:

1.) Kamizelka Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + zdrowie + przyspieszenie

2.) Maska Ferro (exotyk) - elektronika + siła umiejętności

3.) Nakolanniki Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + siła umiejętności

4.) Plecak Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + siła umiejętności

5.) Rękawice Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - elektronika + przyspieszenie

6.) Kabura Obsługi Taktycznej (tajny zestaw) - przyspieszenie

 

Jakby co to nie wklejaj screenów. Wystarczy, że napiszesz ile wytrzymałości i siły przed i po optymalizacji dla danego wariantu..

Ale to tak jak mówie jeśli znajdziesz chwile i masz chęć 

Luzik

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edmunt


Wariant 1:
161/333/314

Po optymalizacji
162/349/330
------------------------------------------

Wariant 2:
160/306/328

po iptymalizacji
160/324/346

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chwilę polatałem na DZ. Z bossów wypadły dwa tajne elementy zestawu - maska napastnika i coś tam odzysku. W sumie jakoś specjalnie długo nie grałem, wystarczyło chwilę się pokręcić i od razu dwa elementy. Nie wiem, może to przypadek ale możliwe że wcale nie będzie tak trudno znaleźć brakujące elementy zestawu. 

Co do kompletu napastnika, to gra się przyjemnie, generalnie set dobry dla PVE gorzej PVP (wiadomo chodzi tu o zniszczenie pancerza u mobków), nieźle moim zdaniem trzyma stabilność broni (szczególnie dla Famasa, gdzie broń latała jak szalona). Nie do końca ogarniam jeszcze tego 6 bonusu za kompletny zestaw. Leczenie jest moim zdaniem strasznie słabe, ale może coś źle poprostu robię :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Poniżej zrzut jak to wygląda, zastanawiam się jeszcze nad podmianą maski na tą która wyleciała na DZ i skalibrowaniu jej na maxa na broń palną. Chociaż wtedy będzie gorzej z leczeniem...

napastnik.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, mataman napisał:

No proszę, a to ci niespodzianka.

 

4f69f3bb9e63a5f8253b2dfcdd03e194.jpg

Gdzie to znalazłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to mail poszukam w spamie.. albo co.. ale zapewne ch*ja dostałem.. masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki to mail poszukam w spamie.. albo co.. ale zapewne ch*ja dostałem.. masakra.
Dostałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było się rejestrować w krótkiej ankiecie jakiś czas temu. Bez tego zapa się nie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było się rejestrować w krótkiej ankiecie jakiś czas temu. Bez tego zapa się nie dostanie.
Trudno. Przeżyjemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty napewno
Wiem, gorzej z Edmuntem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rgomez napisał:
12 minut temu, mataman napisał:
Ty napewno emoji14.png

Wiem, gorzej z Edmuntem

Nic mi nie mów :24_stuck_out_tongue: ale za to mam czas na akta podziemi.. tłukę misje na 5 dyrektywach aby skończyć przed patchem.. bo potem zmieniają dyrektywy i dodają łowców :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że też chce Ci się w ten nudny tryb grać.
Co prawda to prawda. No ale jak chce zaliczyć akta to wyjścia nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i jutro u mnie rozpusta. Mogę cisnąć i do rana ;)
Na pewno zechcę smocze gniazdo zrobić bo przytulam skrzynki egzotyczne z nadzieją że po 1.8 wypadną nowe egzotyki, piszecie się?
Wczoraj byłem odzyskiem nowym na bastionie. Było śmiesznie, wiadomo że czasami ciężko się dobrze ustawić z apteką ale jak już postawiłem to praktycznie 1 na 1 z samej broni nie byli w stanie mnie położyć. Do tego stawia w 3 sek. więc jak nie doskoczą od razu dobić to za chwilę już byłem na nogach, tylko obrażenia cienkie. Muszę zobaczyć jak by wychodziły jakieś hybrydy z tymi nowymi elementami odzysku kosztem premii za 5 i 6 el.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie sie pisze ale wiesz.. żona jest nie obliczalna hehe jak bede mógł to dołącze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie sie pisze ale wiesz.. żona jest nie obliczalna hehe jak bede mógł to dołącze
A widzisz ja zostaję wolny na weekend :) więc mogę posiedzieć.
Ok, przed 22 i tak nie zacznę tego, chyba że coś innego na rozgrzewkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj i jutro u mnie rozpusta. Mogę cisnąć i do rana
Na pewno zechcę smocze gniazdo zrobić bo przytulam skrzynki egzotyczne z nadzieją że po 1.8 wypadną nowe egzotyki, piszecie się?
Wczoraj byłem odzyskiem nowym na bastionie. Było śmiesznie, wiadomo że czasami ciężko się dobrze ustawić z apteką ale jak już postawiłem to praktycznie 1 na 1 z samej broni nie byli w stanie mnie położyć. Do tego stawia w 3 sek. więc jak nie doskoczą od razu dobić to za chwilę już byłem na nogach, tylko obrażenia cienkie. Muszę zobaczyć jak by wychodziły jakieś hybrydy z tymi nowymi elementami odzysku kosztem premii za 5 i 6 el.
Też będę. Żona mnie nie ciśnie. Już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mataman napisał:

Że też chce Ci się w ten nudny tryb grać.

Mam już 60/100 :24_stuck_out_tongue: za sobą :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×