Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, rgomez napisał:

No, z taką siłą to mury idzie burzyć. Taktyk działa za mnie a ja maluję paznokcie bo nie mam nic do roboty.

No właśnie. Po co więc dalej w to grać? Prawie 700 tyś. skill power. Nie uważacie że to przesada? Kompletowanie innych setów nie ma w tym wypadku żadnego sensu. Wszyscy będą grać taktykami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko i tak sprowadza się do tego czy jest jeszcze w grze coś wartego ogrania. Na razie czekamy na 1.8 i dwa kolejne GE. Poza tym są akta jak ktoś ma chęć. Ale z czasem będzie ubywać graczy i to bez znaczenia czy będą wychodzić nowe mocniejsze sety wyposażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko i tak sprowadza się do tego czy jest jeszcze w grze coś wartego ogrania. Na razie czekamy na 1.8 i dwa kolejne GE. Poza tym są akta jak ktoś ma chęć. Ale z czasem będzie ubywać graczy i to bez znaczenia czy będą wychodzić nowe mocniejsze sety wyposażenia.
Będzie Division 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziś zostało co najwyżej czyste niebo.. albo trzeba będzie ograć kolejną postać :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czyste niebo plus DZ raczej. Tak przy okazji, te kredyty GE lecą też ze skrzynek za bastion, ale z tych zebranych przed rozpoczęciem GE pewnie nie polecą, co? Sprawdzał ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja czyste niebo plus DZ raczej. Tak przy okazji, te kredyty GE lecą też ze skrzynek za bastion, ale z tych zebranych przed rozpoczęciem GE pewnie nie polecą, co? Sprawdzał ktoś?
Wątpliwe raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten weeckend co 30 minut supplay drop w DZ. Ponoć podwójne nagrody. To w sobote a w niedziele ponoć jakaś inna zawartość czy coś.. wiec moze byc ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lecim po towara, ni ma bata
Kuźwa, moje szefostwo chyba jest z Ubi. W delegację mnie wyj....bali na weekend. Fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i co będziecie zbierać? Toć sam śmieć będzie leciał.
Ale może lepszy śmieć niż zwykle ;)
Pójdziemy, obaczymy, coś trzeba robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mataman napisał:

No i co będziecie zbierać? Toć sam śmieć będzie leciał.

Idąc tym rozumowaniem to wzasadzie powinniśmy przestać w to w ogóle grać.. bo przecież same śmieci lecą ;) spokojnie ja czerpie przyjemność ze strzelania i jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu i mnie się trafilo, cos się dzieje w Division a ja nie w pracy, może w końcu wpadnie cos fajnego  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to w końcu i mnie się trafilo, cos się dzieje w Division a ja nie w pracy, może w końcu wpadnie cos fajnego 
Jakby co to my przeważnie wieczorami się zbieramy czyli ok 21-22. Po nowe elementy lepiej w ekipie bo wieksza szansa na łup, zawsze ktoś z ekipy może oddać coś co mu niepotrzebne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to w końcu i mnie się trafilo, cos się dzieje w Division a ja nie w pracy, może w końcu wpadnie cos fajnego 
Mnie pociesza to że coś fajnego to może się trafić tylko w nowym patchu lub GE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rgomez napisał:
6 godzin temu, devilseed napisał:
No to w końcu i mnie się trafilo, cos się dzieje w Division a ja nie w pracy, może w końcu wpadnie cos fajnego  emoji4.png

Mnie pociesza to że coś fajnego to może się trafić tylko w nowym patchu lub GE.

Gomezik ja mam mega zaleglosci w Division wiec kazda akcja z jakimiś dodatkami dla mnie na plus tym bardziej ze w nastepna srode znowu wyjezdzam i przerwa w graniu na co najmniej 2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyt. "We don't have any news regarding 1.8's release. There's still more PTS testing to be done."
Oj nie wygląda na to żebyśmy się w najbliższym czasie doczekali. Następny GE może będzie pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gomezik ja mam mega zaleglosci w Division wiec kazda akcja z jakimiś dodatkami dla mnie na plus tym bardziej ze w nastepna srode znowu wyjezdzam i przerwa w graniu na co najmniej 2 tygodnie
Spoko. Niestety, ta gra( jest, myślę, jakiś przelicznik godzinowy grania, albo co innego) wymaga grania non stop. Nie grasz - nie masz. Wiele razy tego doświadczyłem. Przerwa 2, 3 dni i gówno dostajesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zła wiadomość.. Settaktyka będzie dopiero w czwartym GE.. fuck

5_B72091_D-15_F3-4146-_B474-_EDCF99_E627

teraz będą zmiany i zamiast 3 będą dawać 4 sety. Najlepszy set oczywiście na końcu.. Masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Edmunt napisał:

Panowie zła wiadomość.. Settaktyka będzie dopiero w czwartym GE.. fuck

5_B72091_D-15_F3-4146-_B474-_EDCF99_E627

teraz będą zmiany i zamiast 3 będą dawać 4 sety. Najlepszy set oczywiście na końcu.. Masakra

 

3 sety ciężko uzbierać a co dopiero 4. Dla mnie wędrowiec to absolutny must have, reszta w zależności od tego jaki talent jest za 6 części ale chyba raczej skupię się na wędrowcu i d3fnc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby trochę ruszyć łbem i dać więcej możliwości zdobycia setów po GE. Np. tak jak teraz zrobili coś niby promo na zrzutach to mogli dać żeby z każdego wypadał jeden nowy element. Albo mogliby co tydzień dać z jeden czy dwa elementy do kupienia u handlarzy. Mogłyby i z 5.000 fenixow kosztować, i tak nie ma na co ich wydawać. A tak z tym drop rate to się nawet iść nie chce.

Z tych zrzutów to leci tylko więcej śmieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie nakręcajmy się.. co robicie dziś wieczorem? Został jeszcze napalm i elektrownia do ogrania :) wczoraj poszedł smok, niebo, time i zaginieni ;) na tej postaci już 15 skrzynek i dwie tygodniowe :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 :) a elektrownie właśnie ograłem bo miałem chwilkę więc z tym nie czekajcie na mnie. Napalm piszę się, w czyste niebo jak chce na innej postaci to pomogę bo mnie cały czas ciągnie żeby lepiej to ogarnąć. A poza tym to nie wiem, coś się wymyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie nakręcajmy się.. co robicie dziś wieczorem? Został jeszcze napalm i elektrownia do ogrania  wczoraj poszedł smok, niebo, time i zaginieni  na tej postaci już 15 skrzynek i dwie tygodniowe :1_grinning:
Ja wróciłem i wchodzę w temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×