Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

1. ozywienie, specialized, odswiezenie, mc skulls, 2 classiefied

~6k FA 270-300 stamina, 200+ SP

anytscan, booster shot, przyspieszenie na kazdy modzie i sprzecie 

 

2. ozywienie, ninja + 2x taktyk + 2x banshee

~5k FA, 270-300 stamina, 200+SP

i j/w

Edytowane przez nenesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. ozywienie, specialized, odswiezenie, mc skulls, 2 classiefied ~6k FA 270-300 stamina, 200+ SP anytscan, booster shot, przyspieszenie na kazdy modzie i sprzecie 

 

2. ozywienie, ninja + 2x taktyk + 2x banshee

~5k FA, 270-300 stamina, 200+SP

i j/w

 

 

Dzięki. Pierwszy zestaw jeżeli chodzi o sam zestaw części setów mam, odświeżenie zamiennie z zawziętością. Teraz objaśnij proszęFA ? Broń palna?SP? Siła umiejętniści?.

Drugi zestaw również posiadam/próbuję/bawię się. Warto iść w w 3 x banshee + 2 x taktyk + ninja?

 

ae7133d5efd25be90bf782b752ead815.jpg

 

a5947f460d27c8ae6a2f7ddc76aad5d8.jpg0da744d9a29d9cdc587bc7e2e170ba53.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kilka pytań:

 

- załóżmy że mam dwa buildy z 40% przyspieszenia i na jednym elektronika jest 300k a na drugim 150k. Czy czas odświeżenia np działka będzie taki sam na obu kompletach?

 

- fioletowe mody na PvE. Chodzi o mody na broń czy pancerz? I mogę to gdzieś kupić czy muszę złożyć? 

 

-  pamiętacie jak dolaczyliscie do mnie na samym końcu Times Square aby mi zaliczylo bezbłędna współpraca? Zastanawiam się czy zaliczyloby mi zadanie gdyby ktoś zaczął ze mną misje i po chwili odszedł. I czy siła mobkow wróciłaby do normalnego "jednoosobowego" poziomu. Pytam bo mam ambitny cel zaliczyć jedna misje solo ale nie sądzę żebym miał czas zapraszać kogoś na samym końcu misji i kombinuje czy jakbym z kimś tylko zaczął to czy zaliczyloby współpraca.

 

Dzięki agenci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, kilka pytań:   - załóżmy że mam dwa buildy z 40% przyspieszenia i na jednym elektronika jest 300k a na drugim 150k. Czy czas odświeżenia np działka będzie taki sam na obu kompletach?

 

- fioletowe mody na PvE. Chodzi o mody na broń czy pancerz? I mogę to gdzieś kupić czy muszę złożyć? 

 

-  pamiętacie jak dolaczyliscie do mnie na samym końcu Times Square aby mi zaliczylo bezbłędna współpraca? Zastanawiam się czy zaliczyloby mi zadanie gdyby ktoś zaczął ze mną misje i po chwili odszedł. I czy siła mobkow wróciłaby do normalnego "jednoosobowego" poziomu. Pytam bo mam ambitny cel zaliczyć jedna misje solo ale nie sądzę żebym miał czas zapraszać kogoś na samym końcu misji i kombinuje czy jakbym z kimś tylko zaczął to czy zaliczyloby współpraca.

 

Dzięki agenci

 

 

Odpowiedź na pierwsze pytanie, dwa razy więcej siły umiejętności to powiedzmy uogólniając, dużo szybsze odnawianie umiejętności. Chciałbym napisać dwa razy szybsze, ale nie była by to do końca prawda. Odpowiedź na drugie, mody fioletowe są na części setu czyli pancerz, maska itp. Czasami do kupienia u sprzedawców. Nie wiem czy aktualnie są dostępne. Czy można złożyć? Nie wiem, nie widziałem takiego schematu.   

Teraz, jeśli pozwolisz, pytanie do Ciebie. Ten Time Square robisz na legendarnym solo? Czy siła mobków jest dużo słabsza?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-  pamiętacie jak dolaczyliscie do mnie na samym końcu Times Square aby mi zaliczylo bezbłędna współpraca? Zastanawiam się czy zaliczyloby mi zadanie gdyby ktoś zaczął ze mną misje i po chwili odszedł. I czy siła mobkow wróciłaby do normalnego "jednoosobowego" poziomu. Pytam bo mam ambitny cel zaliczyć jedna misje solo ale nie sądzę żebym miał czas zapraszać kogoś na samym końcu misji i kombinuje czy jakbym z kimś tylko zaczął to czy zaliczyloby współpraca.

 

Dzięki agenci

Modów teraz nie ma do kupienia.

A z tym zaproszeniem. Rozumiem, że chodzi o to, że gdy włączysz menu mogą ciebie ubić w tym czasie, tak? Jeżeli o to chodzi to umów się z kimś , wejdźcie na imprezę i na imprezie powiedz mu kiedy ma dołączyć.

P.S. Kreli z ekipą zrobili skradzioną łączność bez powalenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Modów teraz nie ma do kupienia.
A z tym zaproszeniem. Rozumiem, że chodzi o to, że gdy włączysz menu mogą ciebie ubić w tym czasie, tak? Jeżeli o to chodzi to umów się z kimś , wejdźcie na imprezę i na imprezie powiedz mu kiedy ma dołączyć.
P.S. Kreli z ekipą zrobili skradzioną łączność bez powalenia
Mocni. Tylko pogratulować. I się wstydzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, rgomez napisał:

Odpowiedź na pierwsze pytanie, dwa razy więcej siły umiejętności to powiedzmy uogólniając, dużo szybsze odnawianie umiejętności. Chciałbym napisać dwa razy szybsze, ale nie była by to do końca prawda. Odpowiedź na drugie, mody fioletowe są na części setu czyli pancerz, maska itp. Czasami do kupienia u sprzedawców. Nie wiem czy aktualnie są dostępne. Czy można złożyć? Nie wiem, nie widziałem takiego schematu.   

Teraz, jeśli pozwolisz, pytanie do Ciebie. Ten Time Square robisz na legendarnym solo? Czy siła mobków jest dużo słabsza?

 

 

Czyli nie tylko przyspieszenie odpowiada za czas odnawiania. Ok dzięki.

 

Dawno nie robiłem Times Square w grupie, więc nie wiem czy są dużo bardziej słabsi na solo ale i tak wystarczająco mocni żeby Cię położyć bez trudu. Na szczęście najtrudniejsze jest metro więc jak tylko to przejdziesz to potem już jest łatwo. Jeśli Ci się Rambo nie zalaczy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie tylko przyspieszenie odpowiada za czas odnawiania. Ok dzięki.
 
Dawno nie robiłem Times Square w grupie, więc nie wiem czy są dużo bardziej słabsi na solo ale i tak wystarczająco mocni żeby Cię położyć bez trudu. Na szczęście najtrudniejsze jest metro więc jak tylko to przejdziesz to potem już jest łatwo. Jeśli Ci się Rambo nie zalaczy;)
Szkolę się u Michała. Rambo tylko na Bastionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ridcully76 napisał:

Modów teraz nie ma do kupienia.

A z tym zaproszeniem. Rozumiem, że chodzi o to, że gdy włączysz menu mogą ciebie ubić w tym czasie, tak? Jeżeli o to chodzi to umów się z kimś , wejdźcie na imprezę i na imprezie powiedz mu kiedy ma dołączyć.

Też o tym myślałem tylko cholera wie ile by mi to zajęło, więc raczej impreza odpada.

 

 P.S. i pomyslec, ze wczoraj mnie zapraszali bo im czwartego brakowało. A ja do roboty niestety musiałem isc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rgomez napisał:

Szkolę się u Michała. Rambo tylko na Bastionie.

U mnie? Ale, że niby co? ;)

 

p.s. Nadal niema daty wydania 1.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie? Ale, że niby co?
 
p.s. Nadal niema daty wydania 1.8
Jak u mistrza Jedi. Szkolę wolę umysłu i spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście/słyszeliście info o 1.8? Do końca roku będzie hehehe, bez nerwówy ;)
A ja myślałem że do końca roku to 1.8 i jeszcze GE3 obgonimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzieliście/słyszeliście info o 1.8? Do końca roku będzie hehehe, bez nerwówy
A ja myślałem że do końca roku to 1.8 i jeszcze GE3 obgonimy.
Jaja se robią. Sami sobie w kolano strzelają, gracze pospier..ją. Ile można cisnąć to samo zwłaszcza że Bastion jest totalnie zjeb..y, nie da się grać. Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ridcully76 napisał:

Widzieliście/słyszeliście info o 1.8? Do końca roku będzie hehehe, bez nerwówy ;)

Z kąd masz takie informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład nie gram już wcale, bo ile można to samo robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na ten przykład nie gram już wcale, bo ile można to samo robić.
Kuźwa, nie dziwię się wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rgomez napisał:
3 godziny temu, mataman napisał:
Ja na ten przykład nie gram już wcale, bo ile można to samo robić.

Kuźwa, nie dziwię się wcale.

Ty też gomez nie grasz już w division? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty też gomez nie grasz już w division?

Powoli tracę cierpliwość. Ale to, niestety nałóg. Fakt że przeginają. Prawda czy nie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeginają.. ale **j z tym.. ja i tak będę grał ;)

 

Dziś będe testował coś takiego :24_stuck_out_tongue:

banshee.jpg

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeginają.. ale **j z tym.. ja i tak będę grał

 

Dziś będe testował coś takiego :24_stuck_out_tongue:

banshee.jpg

No kuźwa, testowałem/ testuję. Widzę że idziesz bardziej w PVP teraz, to fajnie. Ale świadczy to też o tym że w tej grze nie ma tak naprawdę nic do roboty w PVE. Ty zagorzały gracz PVE idziesz w zestaw na graczy. O czym innym może to świadczyć? Hmm...

I Nenesior ma rację, są lepsze zestawy na PVP, ale ten co mam zjada te jego. Nie widzę zbytniej przewagi M4, MP5 z 20 000 obrażeń ( w proponowanych, zresztą testowanych zestawach) nad 26 000 obrażeń mojego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rgomez napisał:

..Widzę że idziesz bardziej w PVP teraz, to fajnie. Ale świadczy to też o tym że w tej grze nie ma tak naprawdę nic do roboty w PVE..

Nie nie ja po prostu chce zrobić akta m.in. mistrz topografii :22_stuck_out_tongue_winking_eye: A skoro i tak mam biegać po DZ to spróbuje coś innego niż typowy Taktyk.. Sam mnie na to namówiłeś hehe Zwykle i tak wracam do taktyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeginają.. ale **j z tym.. ja i tak będę grał

 

Dziś będe testował coś takiego :24_stuck_out_tongue:

banshee.jpg

Na co to to ma być?

Nie widzi mi się

Edit: Sorki nie zauważyłem twojego ostatniego postu jak pisałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie nie ja po prostu chce zrobić akta m.in. mistrz topografii :22_stuck_out_tongue_winking_eye: A skoro i tak mam biegać po DZ to spróbuje coś innego niż typowy Taktyk.. Sam mnie na to namówiłeś hehe Zwykle i tak wracam do taktyka

Zgodzę się z Tobą, taktyk najbardziej uniwersalny. Zresztą nie przypadkiem dużo zestawów na PVP zawiera 1/2 części taktyka. Nasi górą.  W co gra teraz Riddi? Może to nie Riddi.

Wracając do Division, żadna gra ( dla mnie przynajmniej ) nie ma podobnego klimatu. Dlatego gram w to. Szkoda tylko że developerzy nas olewają.

 

 

 

2e5e969a5c43c7077ef407e4ed7fbd69.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jak przewidywałem.. wróciłem do taktyka. Banshee nie jest złe ale nie odczówam w zasadzie żadnej różnicy. Zapewne wynika to z faktu, że oba buildy mam nastawione ściśle na elektronike. Ale mimo wszystko wygodniej gra mi się pełnym taktykiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

W co gra teraz Riddi? Może to nie Riddi. Wracając do Division, żadna gra ( dla mnie przynajmniej ) nie ma podobnego klimatu. Dlatego gram w to. Szkoda tylko że developerzy nas olewają.

PS jest moich młodych, ja tylko korzystam

Od PS3 głównie grałem w Fifę. Plus trochę w inne, głównie z plusa czasami żeby dzieciakom pomóc (np. little big planet - zarąbiste). W zasadzie żeby przejść całą grę to chyba w tym czasie tylko Spec Ops: the line czy jakoś tak bo też miała fajny klimat. No i teraz division mnie wciągnęło.

Chyba że o co innego pytałeś, bo nie bardzo idzie zrozumieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×