Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie czy w Warren Gate legendarnym czas jeszcze idzie po zakręceniu 3 zaworów? Pamiętam, że potem jest kilka fal przeciwników i po nich trzeba zakręcić główny zawór ale nie pamiętam czy czas leci do głównego zaworu czy tylko do tych 3 zaworów. Ktoś pamięta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie czy w Warren Gate legendarnym czas jeszcze idzie po zakręceniu 3 zaworów? Pamiętam, że potem jest kilka fal przeciwników i po nich trzeba zakręcić główny zawór ale nie pamiętam czy czas leci do głównego zaworu czy tylko do tych 3 zaworów. Ktoś pamięta?
Do głównego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, donsarcasm napisał:

Będzie mobkow bolało;)

FB_IMG_1510419848679.jpg

Ciekawe co dałeś zamiast zdrowia na klacie.. czyżby życie za śmierć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Edmunt napisał:

Ciekawe co dałeś zamiast zdrowia na klacie.. czyżby życie za śmierć?

Mogłem slalibrowac tylko jedna rzecz, więc wybrałem przyspieszenie 9%

 

Warren Gate na legendarnym solo prawie zrobione. Zgon tuż przed bossem...

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, donsarcasm napisał:

Będzie mobkow bolało;)

FB_IMG_1510419848679.jpg

Witam, Kolego na nakolanikach i kaburze prawy górny róg ikonka folder co oznacza? Bo chciałem ulozyc sobie napastnika i właśnie tych dwoch setów nie doliczylo do kompletu, na 4 się skończyło a 5 i 6 był przyciemniony, wiecie dlaczego? Jeszcze pytanko w ustawieniach sterowania na czułość celownika i kamera i cos tam jeszcze jest, na ile macie procent? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kolego na nakolanikach i kaburze prawy górny róg ikonka folder co oznacza? Bo chciałem ulozyc sobie napastnika i właśnie tych dwoch setów nie doliczylo do kompletu, na 4 się skończyło a 5 i 6 był przyciemniony, wiecie dlaczego? Jeszcze pytanko w ustawieniach sterowania na czułość celownika i kamera i cos tam jeszcze jest, na ile macie procent? 
To są części setu specjalnego. Żeby działał cały set ( 6 elementów) musisz mieć wszystkie specjalne części. Inaczej działa set zwykły składający się z 4 elementów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don, specjalnie dla Ciebie. O to chodziło?DSC_0651.JPGDSC_0653.JPGDSC_0654.JPGDSC_0655.JPGDSC_0656.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legendarne poziomy są mega przepier**lone. 6 razy z rzędu przechodziłem napalm solo aby przed zabiciem ostatniego mobka zaprosić innych graszy i zaliczyć misje na bezbłędnym. Wszystko zawsze idzie idealnie do ostatniej sali z 4 agentami. Wdowa dostaje sticka na ryj i siada. poczym wpadają pompki i albo na strzała albo z kolby w ryj i do widzenia.. ostatnia próba a jak nie uda się to *uj kłade :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale ja bym wołał ekipę przed rozpoczęciem potyczki z bosami. Odzysk, taktyk i dwa DPS z mocnym przebiciem pancerza. Nie schodzić na dół schodami. Apteka, dwie palące, może jedna paraliżująca. Skan, żeby wiedzieć kiedy kto wchodzi. Jeden szpryca pod wszystkich jak ktoś wchodzi i ogień. Jak Boss to można ulti poprawić. I trochę szczęścia żeby się nie wpierd... wszyscy na górę naraz

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, rgomez napisał:

Don, specjalnie dla Ciebie. O to chodziło?DSC_0651.JPGDSC_0653.JPGDSC_0654.JPGDSC_0655.JPGDSC_0656.JPG

Nieźle, ja zamieniłem tylko plecak na ten z uporem. Zajebiscie leczy, jedna seeker mine i z jednego segmentu zdrowia leczy mnie na full. Ogolnie moge wydac poradnik jak przejsc warren gate solo bez używania broni hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieźle, ja zamieniłem tylko plecak na ten z uporem. Zajebiscie leczy, jedna seeker mine i z jednego segmentu zdrowia leczy mnie na full. Ogolnie moge wydac poradnik jak przejsc warren gate solo bez używania broni hehe
Jak z czasówką solo? Mocno trzeba się sprężać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ridcully76 napisał:
11 godzin temu, donsarcasm napisał:
Nieźle, ja zamieniłem tylko plecak na ten z uporem. Zajebiscie leczy, jedna seeker mine i z jednego segmentu zdrowia leczy mnie na full. Ogolnie moge wydac poradnik jak przejsc warren gate solo bez używania broni hehe

Jak z czasówką solo? Mocno trzeba się sprężać?

 

Ok 1.5h, w zależności od tego jak w kilku miejscach mobki sie uloza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ok 1.5h, w zależności od tego jak w kilku miejscach mobki sie uloza.
Chodziło chyba o sam fragment od włączenia zaworów, kiedy zaczyna odliczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wieczorem wreszcie zrobiłem napalm na legendarnym. Jak został jeden boss i tarczownicy to zawołałem chłopaków i zaliczyłem akta na bezbłędnym :1_grinning:

9_F5_C839_B-_BECF-4423-_BBAA-_DEE3_FF459

satysfakcja gwarantowana :1_grinning:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Edmunt napisał:

Ja wczoraj wieczorem wreszcie zrobiłem napalm na legendarnym. Jak został jeden boss i tarczownicy to zawołałem chłopaków i zaliczyłem akta na bezbłędnym :1_grinning:

9_F5_C839_B-_BECF-4423-_BBAA-_DEE3_FF459

satysfakcja gwarantowana :1_grinning:

 

Poczekaj na WarrenGate. Jest tak prosta, ze aż trudna. Skończyłem ja 3 razy bezbłędnie i jeszcze mi nie zaliczylo. Dobra rada, we 2 jest łatwiej niż w 4. A najlepiej solo i jak zostanie ostatni boss to wtedy kogoś zawolac.

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don jak plany na wieczór? Może elektrownie pomęczymy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem znowu gierke, tym razem z season passem, 256 juz wbity i mam zamiar zaczac robic legendary, incursions i troche PvP, jakies wskazowki dla kogos kto ostatni raz gral w okolicach premiery? Jakies fajne buildy pod pvp, pve czy jedno i drugie jednoczesnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupilem znowu gierke, tym razem z season passem, 256 juz wbity i mam zamiar zaczac robic legendary, incursions i troche PvP, jakies wskazowki dla kogos kto ostatni raz gral w okolicach premiery? Jakies fajne buildy pod pvp, pve czy jedno i drugie jednoczesnie?

Poczytaj wyżej. Podawane było nie tak dawno, przynajmniej pod pvp.

 

Riddi chyba sami skończymy te czyste niebo. Na niektórych już nie można liczyć.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj wyżej. Podawane było nie tak dawno, przynajmniej pod pvp. 
Riddi chyba sami skończymy te czyste niebo. Na niektórych już nie można liczyć.
 
 
Pykniem z marszu hehe ty będziesz mobów bił a ja walizki nosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stało się :1_grinning:

E4_FE4_E21-9621-458_E-_AA3_D-_C2_EFA92_E

legendarne bezbłędnie zaliczone. Solo i pod koniec zapraszam znajomych lub randomów i koniec. Elektrownia była upierdliwa.. ale idzie ogarnąć.

 

Poniedziałek - napalm ~0:55 godz. (1x próba)

Wtorek - time squer ~1:40 godz. (7x próba)

Środa - elektrownia ~2:10 godz. (2x próba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×