Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba jak narazie jedyne sensowne zintegrowanie tabletow z grami, a nie to prezentuje chociazby BF, czyli: odloz pada > podnies tablet > zrob to samo co mogles na padzie 3x szybciej > odloz tablet > podnies z powrotem pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie dla tej gry kupuje PS4 :)) I ciekawi mnie dlaczego wątek od niej znajduje się na 2 stronie ? ? Przeciez to jak na razie najlepsza gra na PS4

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ibuag5S81OM6f4.gif   :woot: 

Takie detale robią na mnie wrażenie.  :wub: 
Jeżeli gra będzie tak dobra jak pokazał to gameplay to jest to kolejny MUST HAVE.

Edytowane przez glugi
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi jest znane z takich zagrywek. Watch Dogs początkowo na tym podpakowanym buildzie też zrywało czapki z głów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak to wyjdzie w praniu, pierwsze gameplaye byly pokazywane na ultra-high-endowych PC bo jeszcze same konsole nie byly ukonczone, ale do premiery zarowno WD jak i The Division jest jeszcze sporo czasu, wiec kto wie jak do tego czasu podszlifuja kody obu gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby tylko nie zepsuli systemu rozgrywki, drużyn itd, bo wtedy po grze słuch zaginie niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tej gry kupuje praktycznie PS4 hehe więc musi być udana xD A ja nadal głodny jakiś nowości a wszędzie cicho :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo pokazali tym screenem...nie mniej czekam na gierkę w niecierpliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam z niecierpliwością na ten tytuł. Wiadomo jakieś konkrety odnośnie  premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera ja mam tylko nadzieję że gra będzie posiadała polski język jeżeli chodzi o fabułę. bo tak, wiem że gra online itp. Ale tło fabularnr fajnie by było przeczytać po polsku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera ja mam tylko nadzieję że gra będzie posiadała polski język jeżeli chodzi o fabułę. bo tak, wiem że gra online itp. Ale tło fabularnr fajnie by było przeczytać po polsku ;)

Będzie wydawać Ubisoft Polska, więc polski język (minimum napisy) pojawi się w "The Division" 100 procent. Musowy zakup za jakieś 11 miesięcy na PS4. Wygląda smakowicie.

Edytowane przez blackhawkPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie :]]]]]]] ojj jak mi się japa ucieszyła xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieli podac czy chodzi o next-genowe konsole czy pecety .. ;) Grafika robi wrazenie, obawiam sie ze tak bedzie wygladac PC, a nie konsole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pewien że gra będzie tak samo dobrze wyglądać przynajmniej na ps4 (z xbonem może być problem), skoro w trailerze ciągle pada słowo next-gent to myślę że chodzi głownie o konsole właśnie bo nie oszukujmy się ale to będzie ich główny target  platformy na których zarobią. Na kompie ludzie w większości będą korzystać z zatoki piratów. Ciekaw jestem jak wyglądać będzie sama rozgrywka bo jeżeli faktycznie gra będzie całkowicie oparta na multiplayerze to pewnie będzie klasyczny problem że dobre granie będzie można urządzić tylko ze znajomymi, a z randomami będzie trudno przeprowadzić składne i sensowne działanie, bez latania na pałę.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam jakiej gry to dotyczy, ale nie tak dawno temu odbywal sie jakis pokaz na ktorym uzywano pada od PS'a .. wszyscy wiec spodziewali sie ze tak piekna grafika bedzie na konsoli, a tu klops - pad byl sparowany z pecetem, o czym powiedzieli kilka dni pozniej :D

 

Gdyby to tech demo bylo na PS4/XO to na pewno by o tym wspomnieli. Jestem nastawiony sceptycznie i mysle ze prezentuja nam mozliwosci mocnego PC, a nie konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo tam nadal szukam szczeki po podłodze :]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru dla tej gry kupować pc za 7k żeby cieszyć się takimi efektami :D

 

co nie zmienia faktu że będzie to must have na konsole ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardziej niz pewien, ze w 3 tys bys sie zmiescil ze sprzetem ktory uciagnie kazda gre tego i przyszlego roku w ustawieniach ultra i fps nie schodzacym ponizej 30. Byc moze jedynie antyaliasign musial bys obnizyc dla rozdzielczosci full hd, ale pozostale parametry ultra i gry łachy nie robia ;)

 

Mialem podobnego kompa ktorego kupilem w marcu tego roku … i sprzedalem go miesiac temu, bo stal w szafie nie uzywany, za to ja wciaz pogrywalem w wolnych chwilach (za duzo ich nie bylo) na konsoli ;) Teraz do kompletu doszla PS4 i jest optymalnie :D

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest must have i dla tej gry warto kupić konsole...szkoda że nie ma dokładnej daty premiery :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×