Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

To jest misja do odblokowania podziemi( jeśli masz) do wykonania solo, bardzo prosta i krótka.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neeee, Komar to cienias :1_grinning:

Te, nie każdy ma czas spędzać po 12h dziennie w DZ :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie jestem winny, bo zamiast pojechac wczoraj bezposrednio do sklepu, to mi sie zachcialo przesylki kurierskie robic (ehhh to lenistwo).

Raczej dzis nie bede mial gry :38_worried:

Zatem dopiero po swietach pobiegam po tych podziemiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja plan w święta mam tak napięty, że czasu na granie dużo nie będzie :38_worried:

Jeszcze jedna uwaga apropos Survival. Coś mi się wydaje, że Massive ręcznie steruje gdzie leży ta szczepionka w DZ. Wczoraj nonstop pojawiała się w DZ05 i 06. Dzień wcześniej za każdym razem w DZ02.

Oczywiście nie muszę mówić jak się kończyły wycieczki przez całe DZ. Szczególnie że dwa razy skrzynka leżała zaraz pod nogami LMB :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o małą radę jak grać :)

 

Wczoraj kurier przyniosl do mnie gre. Zainstalowalem te wszystkie patche, wpisalem kod na sezon passa plus jakis ekwipunek (notabene nie mam zielonego pojecia gdzie on jest).

Po uruchomieniu gry okazalo sie ze mam zrobiona postac (gralem w te gre z rok temu) na wtedy maksymalym levelu (nie wiem czy teraz ten level nadal jest maksymalny).

Ekwipunek na postaci na ok. 195 - ale to jakas skladanka roznych gratow bez zadnego skladu i ladu.

 

Gra podpowiedziala mi ze teraz zostaly wprowadzone jakies  poziomy trudnosci i zebym na mapce przytrzymal "trojkacik". No to przytrzymalem i dla mojego ekwipunku pasowal 3 poziom trudnosci. No to wybralem ten poziom. 10 sekund pozniej otrzymalem komunikat ze w miescie jest jakis zrzut.

To sobie mysle, ze zanim wylacze gre sprawdze co to wogole jest. Zaczalem biegnac w kierunku ikony. Po drodze zaczepialy mnie grupki wrogow.

Jesli ze zwyklymi "czerwonymi" nie mialem problemow to ci "zolci" z dodatkowym armorem orali mna jak psem.

Jakos ich obeszlem i dobieglem do zrzutu. Paczki pilnowali nastepni "zolci" - poginalem i to dosc sporo razy zanim udalo mi sie ich ubic.

Myslalem ze jestem mocny, a okazalo sie ze jestem lama jak jasna cholera - ewentualnie ten 3 poziom trudnosci (ktory niby do mnie pasuje) jest za trudny (no chyba ze tak ma byc ze nie mam przechodzic po mobach jak przecinak).

 

Panie prezesie jak zyc?

Jak grac byc cieszyc sie gra, a nie frustrowac ze mam padac jak kawka na kazdej wiekszej grupie zoltych?

Jak zmniejsze poziom trudnosci to jest szansa ze wypadna mi przedmioty powyzej 200?

 

Na razie nie mam towarzyszy do gry (ale to sie moze zmienic).  Poradzcie jakie misje robic (a moze poprostu wejsc do podziemi - tam tez jest stopniowanie poziomow trudnosci?)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW - da się w to sensownie grać w singlu, czy koniecznie, żeby miało to sens musi być team z headsetami? A może fajnie się tez da jakoś bawić wchodząc do losowej gry lub istnieje opcja, że świat offline i online jakoś się przenikają? Najchętniej pograłbym na spokojne w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, aem napisał:

Tak BTW - da się w to sensownie grać w singlu, czy koniecznie, żeby miało to sens musi być team z headsetami? A może fajnie się tez da jakoś bawić wchodząc do losowej gry lub istnieje opcja, że świat offline i online jakoś się przenikają? Najchętniej pograłbym na spokojne w singlu.

 

Tylko DZ jest online. Chcesz czy nie w Strefie będą inni gracze. W pozostałych dzielnicach możesz grać offline. Przy czym powiedzmy sobie szczerze: to gra stworzona do coop. Po pierwsze jest łatwiej (w kupie siła, drugi gracz podniesie cię po powaleniu) a po drugie we dwóch zawsze przyjemniej się gra.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to gra jest zawsze online. Bez internetu lub połączenia z serwerami ubisoftu nie da się w ogóle grać. Róznica jest tylko taka, że ps+ jest wymagany do grania w dz oraz w szeroko pojętym coopie. A w otwartym świecie soli już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajefajna jest ta gra. Dla mnie dośc trudna,bo raczej nie gram w strzelanki. A jak juz gry rpg to w klimatach fantasy.
Ale się wciągnąłem. Boję sie co prawda kolejnych bossów,jak juz przy pierwszych miałem problemy. Ale jaka jest frajda,jak takiego gada uda się wykończyć. Zastanawiam sie też jak Kolega piszący parę postów wcześniej,gdzie się znajdują rzeczy zakupione w dodatkach?
Ale gierka stanowczo na plus. Nawet pomimo tego,ze zostałem w końcu z dwoma sztukami,bo poczta po 18 dniach dostarczyła łaskawie po świetach zamówioną grę(notabene,jak ktoś jeszcze się waha czy kupic The Division-to w dziale Sprzedaży jest do kupienia nówka w dobrej cenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy zakupione z sp znajdują się u dostawcy nagród w bazie operacyjnej przy zejściu do podziemi.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Przy zejściu do terminalu też.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za enigma?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem że od paru dni nie mogę się zalogować do postaci wywala taki o to błąd division C-0-1243 , reinstal gry zrobiłem i dalej mam to samo może ktoś miał taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rgomez napisał:

Co to za enigma?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Klawiatura i mysz dedykowana PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, michalbest napisał:

Witam mam taki problem że od paru dni nie mogę się zalogować do postaci wywala taki o to błąd division C-0-1243 , reinstal gry zrobiłem i dalej mam to samo może ktoś miał taki problem ?

Postaraj sie skontaktowac z supportem ubisoftu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Edmunt napisał:

Postaraj sie skontaktowac z supportem ubisoftu

Tyle to zrobiłem odpiszą za 3dni a dziwne ze jak zakładam nową postać to mogę grać a na tej to mi ładuje i ładuje i po chwili błąd wywala tak jakby postać gdzieś się zawiesiła jedna wielka dzicz z tym divisionem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, rgomez napisał:

Rzeczy zakupione z sp znajdują się u dostawcy nagród w bazie operacyjnej przy zejściu do podziemi.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

14 godzin temu, mataman napisał:

Przy zejściu do terminalu ;)

Panowie bardzo dziękuję za wskazówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje chętnych do zarobienia realnej kasy jeśli do poniedziałku włącznie dadzą rade wydropic w survivalu "Urban MDR". Oczywiście na moim koncie.

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje chętnych do zarobienia realnej kasy jeśli do poniedziałku włącznie dadzą rade wydropic w survivalu "Urban MDR". Oczywiście na moim koncie.

Co ten urban dmr ma takiego, że na niego polujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, donsarcasm napisał:

Co ten urban dmr ma takiego, że na niego polujesz?

Podoba mi się :) Przypomina wyglądem AUG'a lub PDW-R z battlefield'a 3/4.. I dlatego chce go mieć.. a nie potrafię grać w ten piepr**lony survival.. więc wydropienie go staje się praktycznie nie wykonalne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się Przypomina wyglądem AUG'a lub PDW-R z battlefield'a 3/4.. I dlatego chce go mieć.. a nie potrafię grać w ten piepr**lony survival.. więc wydropienie go staje się praktycznie nie wykonalne..

Aha. Nie załamuj sie, próbuj dalej. Co jest nie tak z survivalem?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×