Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mataman napisał:

Nie wiem czy mi się chce :1_grinning:

Hehe zadeklarowałeś się, że nawet za darmo w ramach funu mógłbyś to zrobić... Tak więc trzymam za słowo :27_sunglasses:

Ja z swojej strony nie mogę pozwolić abyś był lub czuł się wykorzystany więc wiesz. Więc będziesz miał moją wielką wdzięczność.

A kiedy już dokonasz tego co dla mnie jest niewykonalne i zmienisz zdanie w sprawie $$ to niema problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo Edmunt jedziesz, przyślij gierkę to Ci to zrobię :1_grinning: Be Masakra czego to ludzie nie zrobią dla głupiej gierki... Serio nie możesz przejść sobie tego sam tylko musisz komuś zapłacić za to ? :1_grinning: A może ty jaja sobie robisz z ludzi, taki dowcipniś :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mataman napisał:

Dziś wieczorem mogę spróbować kilka razy ;)

No i już jesteś bohaterem :1_grinning:

Dobra reszte dogadamy na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Edmunt napisał:

Ja biegam w.:

Klata - Złota (talent ożywienie)

Maska - Złota maska tlenowa Ferro (biegasz i strzelasz kiedy się palisz)

Nakolanniki - Obsługa taktyczna

Plecak - Złoty (specjalizacja)

Rękawice - Obsługa taktyczna

Kabura - Obsługa taktyczna

image.jpg

 

 

 

Czemu akurat tylko 3 czesci obslugi taktycznej (swoja droga nie pamietam co ten set wogole daje)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mierniczek napisał:

 

Czemu akurat tylko 3 czesci obslugi taktycznej (swoja droga nie pamietam co ten set wogole daje)?

4 elementy obsługi taktycznej pozwala ci nabijać do 30% siły umiejętności. Problem w tym, że jak zauważyłeś ja mam już bazowo 295K siły umiejętności. Więc dalsze nabijanie siły mija się z celem. Bo już ogranoleptycznie sprawdziłem, że różnica pomiędzy 300K a 460K nic nie daje. Sticky bomb uzyskuje cap w okolicach 380K smart cover także.. a wartości o jakie to rożnie to 2-3 procent. Przy 295K moje miny mają 102K dmg, a przy 460K 108K dmg. Więc jak sam widzisz..

 

Jeden element poświęciłem na rzecz maski ferro. Na upartego mogę klatę zamienić ale nie mam lepszej od tej jaką używam. Plecak moge zamienić na ten co daje 15% przy pełnym zdrowiu ale on bardzo często się wiesza i w ostateczności masz ponad 15K siły mniej niż ja mam teraz.

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mierniczek napisał:

Czyli jak za przeproszeniem "pieprzniesz z granatnika" to nie ma co zbierac :)

Od chwili kiedy osłabili sticky bomb stał się bez użyteczny.. Chyba, że jako środek dobijający lub stawiający kropke nad i :1_grinning: ale minu kasetowe to inna bajka. Pomijam sztuczną inteligęcje miny  przez co czesto doprowadza mnie do białej gorączki to kiedy działa prawidłowo wówczas jest miazga :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie widać że ogarniasz ten tryb ja mając wczoraj 18 minut do końca niemiałem nic. Ani wody konserwy o lekach nie wspomne. Miałem tylko M44 do tego niebieska klata i plecak reszta zielona więc wiesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie fajnie widać że ogarniasz ten tryb ja mając wczoraj 18 minut do końca niemiałem nic. Ani wody konserwy o lekach nie wspomne. Miałem tylko M44 do tego niebieska klata i plecak reszta zielona więc wiesz..

Ogarnij mapę stary i pamiętaj, że musisz być jak Tommy Lee Jones w "Sciganym".

Atakuj wszystkich łatwych mobkow, do kryjowek zaglądają tylko wtedy gdy masz mało hp, lataj po tych fioletowych miejscowkach i sprawdzaj co chwile mapę zeby obczaić czy jakiś gracz gdzieś nie leży co by przejąć jego stuff. Pod koniec zrób sobie różowego LVOA i będziesz gotowy na DZ

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy warto kupić tłumik? Chodzi o to czy po zamontowaniu go na np. karabin, mogę po cichu zdejmować bandytów? Którzy np. są oddaleni od reszty i ich zniknięcie nie zostanie zauważone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy warto kupić tłumik? Chodzi o to czy po zamontowaniu go na np. karabin, mogę po cichu zdejmować bandytów? Którzy np. są oddaleni od reszty i ich zniknięcie nie zostanie zauważone.

W Division to tak nie działa, jak tylko oddasz strzał to przeciwnicy już będą o tym wiedzieli. Oczywiście tłumik jak najbardziej należy założyć bo poprawia statystyki broni. Ale czy warto kupić? Na pewno Ci wypadnie z jakiegoś przeciwnika albo skrzynki, więc chyba szkoda kasy na to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra mataman przez dwa wieczory męczył survival na moim koncie ale w ostatecznym rozrachunku MDR nie wypadł.. RNG mnie chyba nie lubi hehe na koniec otrzymałem kilka rad co i jak jednak teraz przy dziecku musze czekać na jakiś urlop aby to sprawdzić. Więc to troche potrwa. Tak więc ostatni raz odświerzam oferte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj caly dzien gralem w secie na tarcze balistyczna. Alez to zmienia rozgrywke.

Idzie sie jak terminator na przeciwnikow :)

Ta tarcza jest tak mocna, ze wczoraj na ktorejs z misji dziennej (oczywiscie mowa o poziomie ambitnym) bralem na klate (tarcze) 3ch zoltych shotgunowcow plus goscia z ciezkim karabinem maszynowym.

Oczywiscie w koncu mnie ubili, ale dlugo musieli we mnie strzelac (na tyle dlugo, ze reszta mojej druzyny mogla "w spokoju" zjac sie innymi przeciwnikami i mnie pozniej podniesc). Dobry tank :)

 

Pytanie z innej beczki

Zauwazylem ze czasem podczas wiekszej rozroby na ekrenie (duzo przeciwnikow plus efekty od granatow) czasem zacina mi sie "głos" w grze (na krótką chwilke).

Kurcze - mam nowke konsole (PRO) i takie numery.

Czy ktos z Was zauwazyl moze u siebie taki efekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nenesior napisał:

jaka oferta ? :1_grinning:

Oferta jest czymś w rodzaju misji hehe. Już objaśniam. Ja udostępniam konto (moje konto) dana osoba gra jako ja na survivalu. Gra i gra i gra i .... aż wypadnie "Urban MDR". Wówczas daje mi znak, że osiągnoł założony cel. Wówczas ja zabieram konto z powrotem i potwierdzam, że faktycznie jest tak jak dana odoba mówi. Wówczas w zależności od tego czy to w ramach "fanu" wielkie podziękowanie i wdzięczność czy też w formie zapłaty. Podaje konto albo rachunek PayU lub inna forma zapłaty i regulujemy usługe. Obie strony zadowolone. I co ważne legalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nenesior napisał:

ile rubli oferujesz ? 8)

W rublach to będzie 1510,57rub (rub=0,0662zł) :24_stuck_out_tongue: a na poważnie wcześniej chyba podałem 100zł więc przy tym zostane.

Więc 100zł za wydropienie mi "Urban MDR".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, donsarcasm napisał:

W Division to tak nie działa, jak tylko oddasz strzał to przeciwnicy już będą o tym wiedzieli. Oczywiście tłumik jak najbardziej należy założyć bo poprawia statystyki broni. Ale czy warto kupić? Na pewno Ci wypadnie z jakiegoś przeciwnika albo skrzynki, więc chyba szkoda kasy na to...

Dzięki za info. Już się właśnie zorientowałem,że w Division to tak nie działa i po prostu tłumik wpływa tylko na jakość broni.
A tak w ogóle ,to w co warto ładowac punkty i odblokowywać ? Tak żeby postać w miarę szybko się wzmocniła. W oddział medyczny,techniczny.... ?
Kurcze ale ta gra mnie wciągnęła,druga nocka zarwana. Od dawien ,dawna nie przysiadłem tak nad jakąs grą. Mimo,ze przechodzę solo to mam z nią naprawdę sporo funu. Choc ginę często,ale jaka jest frajda jak uda się zaliczyc kolejne zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info. Już się właśnie zorientowałem,że w Division to tak nie działa i po prostu tłumik wpływa tylko na jakość broni.

A tak w ogóle ,to w co warto ładowac punkty i odblokowywać ? Tak żeby postać w miarę szybko się wzmocniła. W oddział medyczny,techniczny.... ?

Kurcze ale ta gra mnie wciągnęła,druga nocka zarwana. Od dawien ,dawna nie przysiadłem tak nad jakąs grą. Mimo,ze przechodzę solo to mam z nią naprawdę sporo funu. Choc ginę często,ale jaka jest frajda jak uda się zaliczyc kolejne zadanie.

Jak ja grałem to po prostu czyscilem każda dzielnice po kolei, więc te wszystkie skrzydła w miarę równocześnie rozwijalem. Tak naprawdę dopóki nie osiągniesz 30 lvl to po prostu baw się i próbuj różnych opcji. Prawdziwy fun zaczyna się po trzydziestce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jak jest z sejwowaniem stanu gry? Czy jak wyjdę w trakcie jakies misji- już po wykonaniu kilku etapów,to będę musiał rozpoczynac ją od początku?
Na przykład jak w misji,którą robiłem przedwczoraj- kostnica w metrze. Ona  składa się jakby z kilku etapów. Jak się ginie,to rozpoczynasz od nowa ostatnią walkę. A jak wyjdę to czy też zacznę od ostatniej potyczki,czy też będę musiał rozpoczynać od samego początku zadania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×