Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, rgomez napisał:

Czy masz osiągnięty 30 level?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

"Za chwilę" mi wpadnie. Już wiem, że GS (klasa pancerza) pojawi mi się w prawym dolnym rogu. Ale w jaki sposób będę ją zwiększał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Za chwilę" mi wpadnie. Już wiem, że GS (klasa pancerza) pojawi mi się w prawym dolnym rogu. Ale w jaki sposób będę ją zwiększał ?

Jak będziesz miał 30 level to zaczniesz zdobywać sprzęt, który będzie miał klasę wyposażenia. Zaczyna sie chyba od 158 klasy a konczy na 256. Spokojnie, sam zobaczysz....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobywając wyposażenie oraz broń.Czy to w walce czy u dostawców broni w bazie/kryjówkach. Im wyższa klasa wyposażenia tym wyższy GS

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

GS to raczej klasa wyposażenia.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, już wiem o co kaman. Dzięki! Czyli nabijanie lvl w DZ nic tak naprawdę nie znaczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest level DZ i tylko do DZ się odnosi. Wyposażenie prościej o szybciej zdobywać w inny sposób/w innych miejscach. Żeby mieć GS w klasie 256 musisz walczyć na 5 poziomie świata. I to Tobie radzę robić. Będziesz miał poziom 30 to Cię przygarniemy i szybko się wyposażysz w miarę dobry GS

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, już wiem o co kaman. Dzięki! Czyli nabijanie lvl w DZ nic tak naprawdę nie znaczy ?

Cos tam znaczy, na samym początku nie będziesz mógł otwierać wszystkich skrzyń w DZ. Na pewno też nie wszyscy sprzedawcy będą mieli asortyment dla Ciebie ale to już chyba zależy od klasy wyposażenia. Średnio pamiętam bo już trochę temu to było

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby korzystać z dodatku podziemia,też trzeba być na jakims wyzszym poziomie? A może on jest w ogóle nie dostępny, jeśli postać ma za niski level?
No i czy w nim łatwiej jest wydropić jakiś lepszy sprzęt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest płatne DLC

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

I nie, nie jest łatwiej. To jest tryb gry, raczej trudny.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Alphabridge 4-piece bonus now shares the free talent from your weapons instead of all three.
  • Frontline’s 4-piece no longer removes the critical hit chance, instead it removes the effect of any mods you have applied to the shield.
  • The Reclaimer set focuses on the Support Station. Its 4-piece bonus activates all Support Station mods simultaneously. It no longer has an effect on consumables.
  • Tactician’s Authority’s buff only disappears after you use a skill.
  • A new Gear Set, SEEKR, has been added to the game.

 

UUUUUU nerfiki i to ladne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkudziesięciu przejściach survivalu wreszcie "wyleciał" MDR.....Szału nie ma.

5d5ebce8ad3fb6d2a2ed28a9c171e796.jpg

N6 & TT

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rejpsnake68 napisał:

Po kilkudziesięciu przejściach survivalu wreszcie "wyleciał" MDR.....Szału nie ma.

5d5ebce8ad3fb6d2a2ed28a9c171e796.jpg

N6 & TT

Moja zazdrość sięga zenitu.. :) brawo moje gratulacje!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co jestem na etapie zbierania skrzynek jak uzbieram 20 to otworze wszystkie jedan po drugiej.. Może się uda i "RNG jesus" też mi da złotego ziemniaka :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną akcję mieliśmy ostatnio.

Koleś w bonusie podarował nam swojego Huntera, sam gdzieś się schował....Ale sepsa jest bezwzględna.

N6 & TT

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ale niefart tuż przed odlotem :biggrin:

 

Edit by Edmunt

Otworzyłem włąśnie 25 survival cache i dupa... złotego ziemniaka jak nie było tak niema.. :sad:

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną akcję mieliśmy ostatnio.

Koleś w bonusie podarował nam swojego Huntera, sam gdzieś się schował....Ale sepsa jest bezwzględna.

N6 & TT

Wczoraj walczyłem z imiennym bossem, zabiłem go i nie zdążyłem zabrać skrzynki przetrwania bo jakiś koleś był szybszy. Dobra trudno mówię, poleciałem do następnego bossa, zabiłem jego pomagierow, już prawie ubilem bossa i zobaczylem tego samego kolesia. Chowal się za osłona, nic nie pomagał tylko czekał, żeby przejąć kolejna skrzynkę. Zmieniłem snajperke na G36, poszedłem na bossa frontalnie i dosłownie o pół sekundy byłem szybszy do skrzynki. Lecę dalej i widzę, że koleś podąża za mną, więc poleciałem do kryjówki, posiedzialem tam ze 3 minuty i już go nie było. Za jakiś czas widzę, że koleś wzywa helikopter, wpadłem tam, poczekalem chwilę na drugiego lowce i zostawiłem kolesia samego. Za 30 sekund info na ekranie, że go łowca ubil. Skrzynki nie odzyskalem bo miałem już 4 w ekwipunku i nie chciałem ryzykować walki z dwoma lowcami

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reddit ktoś zapytał jak można zdobyć MDR i padła odpowiedz, że tylko z survival cache. Jednak kilka postów niżej ktoś powiedział, że wraz z wejściem w życie patcha 1.6 będzie wypadał również z "exotic cache". Ktoś wie o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na reddit ktoś zapytał jak można zdobyć MDR i padła odpowiedz, że tylko z survival cache. Jednak kilka postów niżej ktoś powiedział, że wraz z wejściem w życie patcha 1.6 będzie wypadał również z "exotic cache". Ktoś wie o co chodzi??

Exotic cache będzie dostępne w ostatnim DLC. Będą nowe egzotyczne bronie i chyba sety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem w internecie i doszedłem do pewnych wniosków. Raczej słusznych :tongue:

A więc.:

Pojawi się nowy poziom trudności "Legendarny". Będzie to coś w rodzaju obecnych misji dziennych jednak te będą tygodniowe. I tu właśnie niewiem 1, 2 albo 3 misje tygodniowo. Tak czy owak NPC na tym poziomie będą miały mieć inny AI i będą się więcej chować oraz starać się nas flankować itp.. Jednym słowem ma być bardzo trudno. Po ukończeniu takiej misji dostaniemy "Exotic cache". Z takiej skrzyni niewiem ile itemów ma wylecieć ale na pewno leci gwarantowany 1 item imienny. Tak więc w zależności od tego ile misji tygodniowo dostaniemy można będzie mieć od 4 do 12 "Exotic cache" tygodniowe jeśli mamy 4 postacie a co za tym idzie imiennych przedmiotów :thumbsup: Każdy rodzaj broni imiennej oraz ekwipunku będzie można z tych skrzynek zdobyć. A i jeszcze famas trafi do grona imiennych :tongue: Wszystkie imienne przedmioty będą miały czerwony kolor aby łatwo je odróżnić.

 

Wniosek.:

Myśle, że generalnie będzie spoko. Przynajmniej nie trzeba będzie robić survivala aby zdobyć złotego ziemniaka.. Jednak patrząc na obecny wygląd gry oraz łaskawość RNG mogę śmiało stwierdzić, że będzie z tych skrzynek leciało dużo gówna z dobrymi statystykami oraz naprawdę fajne rzeczy z beznadziejnymi statystykami.. A trafienie, na coś naprawdę fajnego będzie zajmowało po kilka tygodni.. Dobrze, że szukam tylko ziemniaka :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz robilem ten survival.

Odlecialem, otworzylem skrzynke a tam ten MDR Urban czy jakos tak - nie podobal mi sie wogole to poszedl na czesci :)

hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rejpsnake68 napisał:

Dzięki Edmund, lekcje odrobione na 6+

N6 & TT

Dzięki dzięki :biggrin: ale coś czuje, że do tego czasu sam ziemniaka wydropie.. bo do kwietnia jest jeszcze masa czasu... Widzę, że problem nie jest w DZ tylko w dotarciu do niego w jednym kawałku :tongue: no i jeszcze łowca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam linkowałeś mapę gdzie były zaznaczone główne szlaki jakimi poruszać się do DZ by było to najefektywniejsze, najlepiej już na początku zdobyć 1 element broni i z niego pierwszy lepszy karabin, chyba ze ma się szczęście i z pierwszego mobka leci niebieski :),  wtedy jest zdecydowanie łatwiej,..

dobrze gra się we dwójkę (niekoniecznie biegając obok siebie na początku), można się wymienić sprzętem przed wejściem do DZ (jak się ma mniej szczęścia),  sfocusować na jednym hunterze (jest łatwiej), i jeden drugiemu pomoże, z takich wypadów zwykle mam po 3 survival cache.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje w środe mieć 8 :1_grinning: zobacze co mi z tego wyjdzie :1_grinning: koleś w 35 minut ma 8 skrzynek i łowce wiec mysle ze w godzine sie uwine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×