Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

43 minut temu, gajer8 napisał:

Skąd takie dane masz? ;)

To są informacje z SOTG :) chyba, że źle zrozumiałem.. ale raczej nie wydaje mi się.. co prawda obstawiam, że chodzi o 1.7 bo 1.6.1 wychodzi w maju a 1.7 zapewne w okolicach wakacji albo już w ich trakcie. I on ma wprowadzić nowy GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie od wczoraj w mojej stajni ;)

17493101_1469511283123661_2312533580715992620_o.jpg

 

Testowałem go jakieś 30 min na bastionie ale trochę ciężko tym się gra ;) Chyba do tego trybu ta broń nie będzie najlepszym wyborem, raczej do PvE

Edytowane przez gajer8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko kwestia przyzwyczajenia i stylu gry. Ja gram tylko tym i snajperką M700 taktyczną. Mój styl gry to trzymanie graczy i mogków na względnie średnim dystansie. Ale to tak jak mówie to kwestia stylu gry jak ty grasz np jako taki typowy fajter. W pierwszej lini wchodzisz graczą na głowy i giegasz między nimi strzelając z biodra to MDR faktycznie sie nie sprawdza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajterem to na pewno nie jestem bo ginę praktycznie od strzału :24_stuck_out_tongue: dlatego też staram się trzymać graczy na średnim dystansie. Tak jak pisałem z MDRem miałem póki co niewiele do czynienia, a że zbliża się weekend to pewnie dłużej go wytestuję.

Muszę też zainwestować więcej w przyspieszenie bo aktualnie jest gdzieś na 25%, myślałem, żeby dobrać dwa elementy taktyka - dają dodatkowe 15%. 40-45% przyspieszenia to już by było coś ;) Ktoś przedtem chwalił się postacią która miała niemal 3x300 (ONS, wytrzymałośći siła umiejętności). Myślę, że to takiego ustawienia chciałbym dążyć

Edytowane przez gajer8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajterem to na pewno nie jestem bo ginę praktycznie od strzału :24_stuck_out_tongue: dlatego też staram się trzymać graczy na średnim dystansie. Tak jak pisałem z MDRem miałem póki co niewiele do czynienia, a że zbliża się weekend to pewnie dłużej go wytestuję.

 

Muszę też zainwestować więcej w przyspieszenie bo aktualnie jest gdzieś na 25%, myślałem, żeby dobrać dwa elementy taktyka - dają dodatkowe 15%. 40-45% przyspieszenia to już by było coś  Ktoś przedtem chwalił się postacią która miała niemal 3x300 (ONS, wytrzymałośći siła umiejętności). Myślę, że to takiego ustawienia chciałbym dążyć

 

 

 

Niejaki kolega edmunt chyba cosik takiego posiada. Też próbuję zrobić takie proporcje ale ciężko to mi wychodzi. Zawsze coś nie pasuje, jak dociągnołem do 290 ons i 312 siły umiejętności to wytrzymałość leży w okolicach 200, 000

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rgomez napisał:

 

 

 

 

Niejaki kolega edmunt chyba cosik takiego posiada. Też próbuję zrobić takie proporcje ale ciężko to mi wychodzi. Zawsze coś nie pasuje, jak dociągnołem do 290 ons i 312 siły umiejętności to wytrzymałość leży w okolicach 200, 000

 

 

To i tak ładnie Ci wychodzi. Jeśli uda mi się ustawić  ok. 300 ons, 300 wyt i 220-250 siły to będę już zadowolony ;) Generalnie musiałbym siłę podciągnąć o jakieś 50,000 ;) ciężko to widzę :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge się zdecydować :24_stuck_out_tongue:

IMG_1602.jpg IMG_1604.jpg

IMG_1605.jpg

Mam też inne konfiguracje ale podobne..

 

Póki co z napalmu na legendarnym wypadają mi najlepsze rzeczy.. Wczoraj wypadła widoczna na fotkach beretta 1920 pancerz 1184 broni palnej 9% przyspieszenia 16,529 zdrowia i 46% ammo :) szkoda, że nie była na elektronike.. no ale cóż niech leży w skrzyni :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć takie dylematy. Chociaż osobiście uważam iż baretta do elektroniki chyba nie za bardzo, no chyba że miałbyś od razu te 15% więcej siły czyli w granicach 350 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajterem to na pewno nie jestem bo ginę praktycznie od strzału :24_stuck_out_tongue: dlatego też staram się trzymać graczy na średnim dystansie. Tak jak pisałem z MDRem miałem póki co niewiele do czynienia, a że zbliża się weekend to pewnie dłużej go wytestuję.

Muszę też zainwestować więcej w przyspieszenie bo aktualnie jest gdzieś na 25%, myślałem, żeby dobrać dwa elementy taktyka - dają dodatkowe 15%. 40-45% przyspieszenia to już by było coś  Ktoś przedtem chwalił się postacią która miała niemal 3x300 (ONS, wytrzymałośći siła umiejętności). Myślę, że to takiego ustawienia chciałbym dążyć

 

Skup się przede wszystkim na elektronice i wytrzymałości i pamiętaj, że wartość ONS rzadko kiedy oddaje stan rzeczywisty broni, która posiadasz (wielokrotnie testowane przeze mnie na strzelnicy). Do tego każda broń ma inny bazowy ONS i gdybyś miał patrzeć tylko na cyferki to nie miałoby to sensu. Załóżmy że masz 300 elektroniki, 300 wytrzymałości do tego używasz LVOA-C albo M4 i ONS masz powiedzmy 250. Zapewniam Cię, że jak zmienisz broń na Mk17 to Twój ONS podskoczy do ok 450k. Ale czy to oznacza, że jesteś silniejszy?

 

Edmunt używa MDR i dlatego łatwiej mu osiągnąć 300 ONS niż Tobie jeśli używasz LVOA-C/M4 albo jakiegoś SMG.

 

Druga sprawa to elementy i talenty broni, które mogą sztucznie zawyżać Twój ONS. Podam Ci przyklad: używam 4x DeadEye i mój SVD, w którym miałem uchwyt, który przyspiesza przeładowanie broni o 30% a jednym z talentów (nie pamietam nazwy) było obrażenia od strzałów w głowę są zwiększone o 12% i mój ONS był coś ok 550k. Zmieniłem uchwyt na inny, który daje mi +19% do obrażeń krytycznych a talent od headshotow (dla mnie kompletnie bezuzyteczny) zamienilem na talent 'Zabojczosc' (+15% do obrażeń krytycznych). Efekt? ONS spadł mi z ok 550k na 480k mimo że PRAWDZIWE obrażenia zwiększyły się o 34%.

 

Tak więc jak widzisz ONS nie jest do końca wyznacznikiem Twojej siły. Najważniejsze są modyfikacje i talenty broni.

 

Się rozpisalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmunt ty ten ons masz, jak pisze donsarcasm na MDR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, rgomez napisał:

Edmunt ty ten ons masz, jak pisze donsarcasm na MDR?

no przeciesz widać na załączonych obrazkach. Broni palnej mam tylko tyle aby odblokować talenty. A to co pisze don to prawda jak zakładam set wartownika to mój osn spada o jakieś 3-4K a na strzelnicy jest większy o około 15K. Na taktyku mam 79-80K a krytyk po 95-110K a na wartowniku 95-100K a krytyki 120-140K więc jest naprawde spoko..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna podstawowa zasada w tej grze po 1.6 - nie patrzymy na DPS czy jak kto woli ONS. Liczą się talenty na broni i ogólne staty. Idziemy teraz w firearms lub skill power i tyle w tym remacie. Buildy hybrydowe w moim przypadku kompletnie się nie sprawdziły i nie będą one "metą" jak to wieszczą niektórzy na youtube, a szczególnie w last stand. teraz rządzi pure power z broni i nuklearne uderzenia z kulek. 

Dodatkowo na konsoli hipfire poprzez auto aim stał się metą. Gra umiera moim zdaniem, w last stand i DZ większość to arabusy. RIP Division.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, donsarcasm napisał:

 

Skup się przede wszystkim na elektronice i wytrzymałości i pamiętaj, że wartość ONS rzadko kiedy oddaje stan rzeczywisty broni, która posiadasz (wielokrotnie testowane przeze mnie na strzelnicy). Do tego każda broń ma inny bazowy ONS i gdybyś miał patrzeć tylko na cyferki to nie miałoby to sensu. Załóżmy że masz 300 elektroniki, 300 wytrzymałości do tego używasz LVOA-C albo M4 i ONS masz powiedzmy 250. Zapewniam Cię, że jak zmienisz broń na Mk17 to Twój ONS podskoczy do ok 450k. Ale czy to oznacza, że jesteś silniejszy?

 

Edmunt używa MDR i dlatego łatwiej mu osiągnąć 300 ONS niż Tobie jeśli używasz LVOA-C/M4 albo jakiegoś SMG.

 

Druga sprawa to elementy i talenty broni, które mogą sztucznie zawyżać Twój ONS. Podam Ci przyklad: używam 4x DeadEye i mój SVD, w którym miałem uchwyt, który przyspiesza przeładowanie broni o 30% a jednym z talentów (nie pamietam nazwy) było obrażenia od strzałów w głowę są zwiększone o 12% i mój ONS był coś ok 550k. Zmieniłem uchwyt na inny, który daje mi +19% do obrażeń krytycznych a talent od headshotow (dla mnie kompletnie bezuzyteczny) zamienilem na talent 'Zabojczosc' (+15% do obrażeń krytycznych). Efekt? ONS spadł mi z ok 550k na 480k mimo że PRAWDZIWE obrażenia zwiększyły się o 34%.

 

Tak więc jak widzisz ONS nie jest do końca wyznacznikiem Twojej siły. Najważniejsze są modyfikacje i talenty broni.

 

Się rozpisalem...

Dzięki za podpowiedzi. Wiem że ONS nie oddaje faktycznego stanu broni bo tak jak piszesz jedna ją sztucznie zawyża, inna zaniża a obrażenia są różne. Ja też od 2 dni używam MDR i stąd mam wysoki jak dla mnie ONS  (około 300) ale na innych broniach jak M4 czy MP5 ta wartość jest już w granicach 220-250. Co nie oznacza że one są słabe ;). Tak jak piszesz muszę zwrócić jeszcze uwagę na talenty i do modyfikacje. Przydała by mi się też klata baretty bo tego jeszcze nie posiadam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy na wieczór. Plany: minimum 1 legendarny i heroiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, Edmunt napisał:

Szukam ekipy na wieczór. Plany: minimum 1 legendarny i heroiczny.

Ja byłbym chętny. Ale dopiero na jutro....Będziesz jutro? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, gajer8 napisał:

Ja byłbym chętny. Ale dopiero na jutro....Będziesz jutro? ;)

Raczej tak.. Jestem praktycznie co dziennie.. za wyjątkiem poniedziałków i wtorków.. z piątku na sobote i z soboty na niedziele to mam maratony :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pasuje Ci taktyk w moim wydaniu to wchodzę. Jest nad dwóch, możemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś dalej jest dzisiaj chętny pograć misje na legendarnym to ja jestem do dyspozycji. Pewnie gdzieś od 21 ;) mogę pograć nawet do 3, jeśli wcześniej nie padnę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wstępnie jesteśmy umówieni w 4. Tak jak mówie, jak żona czegoś nie wymyśli to bedziemy pykać :)

Ostatnio mam takie akcje, żę przed wykonaniem misji upewniam się, że dostane exotyk. A po wykonaniu misji exotyka niedostaje.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych czterech mnie też ująłeś?


Wczoraj Radom był tak miły że oddał mi kaburę czerwoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, myślę, że powinno dość gładko pójść ;) może uda się wszystkie 3 misje na legendarnym ogarnąć. to by było coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rgomez napisał:

W tych czterech mnie też ująłeś?


Wczoraj Radom był tak miły że oddał mi kaburę czerwoną.

Mam już jedna wiec po co to trzymać mam nadzieje ze przyda ci się :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rgomez napisał:

W tych czterech mnie też ująłeś?


Wczoraj Radom był tak miły że oddał mi kaburę czerwoną.

Tak.:

- Michal_015 (ja)

- gomezik

- webshop367

- gajer8 (podeślij mi zaproszenie w między czasie)

 

No i jest ekipa. :)

Godzinę temu, gajer8 napisał:

Fajnie, myślę, że powinno dość gładko pójść ;) może uda się wszystkie 3 misje na legendarnym ogarnąć. to by było coś ;)

Ale w czym problem? zostały nam jeszcze 2 legendarne.. napalm i elektrownia. Jak starczy czasu to jeszcze falcona można zrobić.. bo wczoraj zrobiliśmy smocze gniazdo i time squer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Edmunt napisał:

Tak.:

- Michal_015 (ja)

- gomezik

- webshop367

- gajer8 (podeślij mi zaproszenie w między czasie)

 

No i jest ekipa. :)

Ale w czym problem? zostały nam jeszcze 2 legendarne.. napalm i elektrownia. Jak starczy czasu to jeszcze falcona można zrobić.. bo wczoraj zrobiliśmy smocze gniazdo i time squer.

Jasne, podeślę zaproszenie ;)

Elektrowni warrengate jeszcze nie robiłem, tak samo nie mam jeszcze wykonanego żadnego najazdu także byłoby super ;) Napalm i times square udało się zrobić kilka razu także jeśli byłbym dopiero koło 22 (ale raczej będę wcześniej) to zacznijcie od napalmu ;) Pozdro i do wieczora agenci! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×