Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Gram z 4ab i m4/lvoa-c. Stackuje hs dmg i mam tego jakies 120%. Chcialem spytac, czy dobrze robie, czy moze korzystniej bedzie zamienic hs dmg na chc i chdmg. Co sie lepiej sprawdza i jest efektywniejsze w szybszym sciaganiu przeciwnikow? Interesuje mnie narazie tylko pve. 

 

 

Jeżeli ładujesz same heady to jak najbardziej dobrze robisz idąc w hs dmg. Zresztą crit chnc i crit dmg używając karabinu to kiepski pomysł.

 

Przy smg to było by znaczniej przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Jeżeli ładujesz same heady to jak najbardziej dobrze robisz idąc w hs dmg. Zresztą crit chnc i crit dmg używając karabinu to kiepski pomysł.

 

Przy smg to było by znaczniej przydatne.

 

No chyba raczej na pewno nie wydaje mi się agencie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rozbieżność zdań. Czemu karabinek typu M4 z szybkostrzelnością prawie 900 to kiepski pomysł na krytyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w krytykach się nie do końca znam bo nie używam ale jeśli się myle to mnie poprawcie. Z tym przysłowiowym M4 chodzi o to, że to karabin szturmowy i on ma x% przebicia pancerza. Natomiast SMG to pistolety maszynowe które mają szanse na trafienie krytyczne. Więc jeśli zainwestujesz w smg i chc to jest szansa na uzyskanie 60% a wtedy praktycznie co drugi strzał jest krytykiem..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, Edmunt napisał:

Ja w krytykach się nie do końca znam bo nie używam ale jeśli się myle to mnie poprawcie. Z tym przysłowiowym M4 chodzi o to, że to karabin szturmowy i on ma x% przebicia pancerza. Natomiast SMG to pistolety maszynowe które mają szanse na trafienie krytyczne. Więc jeśli zainwestujesz w smg i chc to jest szansa na uzyskanie 60% a wtedy praktycznie co drugi strzał jest krytykiem..

Dobrze prawisz ;) 

16 godzin temu, rgomez napisał:

To racja że mdr ciężki używać w samym centrum walki, lepiej się sprawdza np. M4 dla mnie. Jak Ci gajer sprawdza się drapieżnik? Ja jestem mile zaskoczony moim zestawem z wartownikiem. W miarę sensowne m4 z w miarę sensownymi talentami + modyfikacje na secie i na pvp dla dobrego operatora pada jest ok. Jenak ja wolę seekera zapuścić na pvp. Zestaw do dopracowania, na razie brak części wartownika typu maska czy nakolanniki. Dałbym wtedy kamizelę z brawurą i rękawice z polowaniem. Szukam dalej.

.

Jak dla mnie póki co lepiej sprawdza się napastnik. Ale drapieżnika mam słabo dopracowanego głównie z tego powodu, że kiedyś kalibrowałem go pod kątem elektroniki (kilka elementów) a nie broni palnej czy wytrzymałości.

A gdzie można dostać zestaw seekera? Nie trafiłem jeszcze na żaden element wyposażenia tego setu... Chyba że to jakoś inaczej się po polsku nazywa :24_stuck_out_tongue: 

Obczajcie to ... ;)
https://www.youtube.com/watch?v=A9Hu1eraDKs

 

Edytowane przez gajer8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten set miał być w patchu 1.6 ale go wycofali do dalszych prac.. Bo w trakcie testów na PTS wyszło, że jest "total broken" a przez to mega OP. Jakprawdopodobnie w okolocy wakacji wraz z patchem 1.7 powinien poniwnie trafić do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki edmunt za oczywistą oczywistość, mataman dobrze napisał. Myślenie mi się wyłączyło. Gajer, seeker to nie zestaw tylko mina poszukująca, najlepszy do tego taktyk. Oczywiście w tym momencie bo jak edmunt pisze może wprowadzą ten zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w krytykach się nie do końca znam bo nie używam ale jeśli się myle to mnie poprawcie. Z tym przysłowiowym M4 chodzi o to, że to karabin szturmowy i on ma x% przebicia pancerza. Natomiast SMG to pistolety maszynowe które mają szanse na trafienie krytyczne. Więc jeśli zainwestujesz w smg i chc to jest szansa na uzyskanie 60% a wtedy praktycznie co drugi strzał jest krytykiem..

 

 

Otóż to. Dlatego przy M4 nie ma sensu pakować w krytyki bo bardzo rzadko one się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, rgomez napisał:

Dzięki edmunt za oczywistą oczywistość, mataman dobrze napisał. Myślenie mi się wyłączyło. Gajer, seeker to nie zestaw tylko mina poszukująca, najlepszy do tego taktyk. Oczywiście w tym momencie bo jak edmunt pisze może wprowadzą ten zestaw.

A no właśnie dziwne było dla mnie, że masz zestaw seekera bo ja się z nim nie spotkałem a czytałem gdzieś że od patcha 1.6 miał być ;) Nie wiedziałem że seeker=mina poszukująca ;)

Apropo jeszcze setu na wysoki DPS, co myślicie o ustawieniu 3 elementów drapieżnika (+8% obrażenia od SMG oraz Karabinków) oraz 3 elementów alphabridge (+5% obrażenia)? Zapowiada się nieźle ;) do tego za 2 elementy alfy jest +100% regeneracji zdrowia. Muszę to w wolnej chwili wytestować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że mam zestaw tylko że wolę zapuścić seekera, czyli przypindolić z miny. A do seekera trzeba mieć w kij elektroniki, najlepiej jak najwięcej i w tym momencie leży dps, czyli walka twarzą w twarz nie za bardzo mi wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rgomez napisał:

Nie napisałem że mam zestaw tylko że wolę zapuścić seekera, czyli przypindolić z miny. A do seekera trzeba mieć w kij elektroniki, najlepiej jak najwięcej i w tym momencie leży dps, czyli walka twarzą w twarz nie za bardzo mi wychodzi.

Tak tak wiem moja wina, źle przeczytałem ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wszedłem do DZ i na wydre co ma być to będzie... Przy pomocy MDR'a zaatakowałem 3 typów czyli 1 vs 3 i wyszedłem żywy. Okradłem ich i wysłałem helikopterem. Potem okazało się, że mieli klate z ożywieniem na poziomie którego dłuuuugo szukałem więc wieczór był owocny..:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa rozbieżność zdań. Czemu karabinek typu M4 z szybkostrzelnością prawie 900 to kiepski pomysł na krytyki?

 

Chodziło mi o to, że nie ma sensu wkładać modyfikacji/talentow na headshoty skoro Spizzy używa LVOA-C a to nie jest broń do precyzyjnego celowania. LVOA-C ma dobrą szybkostrzelność bazową, więc warto dodać szansę na 30% i obrażenia krytyków na 100%. Zgadzam się, że najlepsze krytyki są na SMG, (sam mam w skrzyni wędrowca + Vectora z 59% szans na krytyki i ok 100% obrażenia krytykow), ale Spizzy napisał że chodzi mu głównie o PvE a tam SMG że względu na brak przebicia pancerza sprawują się gorzej od karabinków szturmowych.

 

Mi osobiście najlepiej w PvP i PvE gra się setem DeadEye + SVD. 100% szansa na krytyki i 150% obrażenia od krytyków.

 

 

P.S. Edmunt, do MDRa to właśnie powinieneś podpakowac w krytyki. Ta broń jest stworzona do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, donsarcasm napisał:

P.S. Edmunt, do MDRa to właśnie powinieneś podpakowac w krytyki. Ta broń jest stworzona do tegoemoji6.png

Wczoraj przy boostershocie miałem na MDR 378K DPS 323 wytrzymałości i 299 siły :thumbsup:

 

Edit:

IMG_1665.jpg

Na filmie nie wygląda to tak spektakularnie :24_stuck_out_tongue: ale ja miałem pikawe na full :24_stuck_out_tongue: zwłaszcza, że zabiłem 3 a zwykle padam jak szmata :1_grinning:

 

Edytowane przez Edmunt
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna walka, nie powiem. Jako że na bastionie nie leci nic, tylko śmieci, pogrywam na podziemiach i tam leci mniej ale zdecydowanie lepiej . Szkoda że jest w tej grze babol i z bosów nie leci tam legenda. Dziwna rzecz, niedopatrzenie które trochę zniechęca do tego dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edmunt nieżle jak na 3 noobków ;) Ja wolę jednak zabijać trochę dynamiczniej (chyba już to wklejałem :P)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Edmunt napisał:

 Potem okazało się, że mieli klate z ożywieniem na poziomie którego dłuuuugo szukałem więc wieczór był owocny..:thumbsup:

Mam klate z ożywieniem 2000 pancerza, ale nie pamiętam czy pod wytrzymałość czy broń palną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja im zabrałem klatę o ile dobrze pamiętam "1946 pancerza + 1172 elektronika + 8% przyspieszenia + 5,5% uszkodzenie pancerza + 51% ammo"

Więc przekręciłem uszkodzenie pancerza na zdrowie i jest gitara :thumbsup:

 

To mega uczucie jak zabijesz typa i okradniesz go a następnie dasz rade to odesłać helikopterem. A potem się okazuje, że to coś wartościowego..

Koleś biea po mapie i cię znajduje prubując się zemścić. Wbija rogala a ty go jak szmate kładziesz :1_grinning: hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, Edmunt napisał:

To mega uczucie jak zabijesz typa i okradniesz go a następnie dasz rade to odesłać helikopterem. A potem się okazuje, że to coś wartościowego..

Koleś biea po mapie i cię znajduje prubując się zemścić. Wbija rogala a ty go jak szmate kładziesz :1_grinning: hehe

Tak tak znam to uczucie. Wczoraj chwilę latałem po DZ, i raz mnie typek zaatakował i okradł ze sprzętu (miałem nawet do podjęcia egzotyka w postaci ninjabike'ów który wypadł z imiennego bossa). Zrespawnowałem się, dopadłem go i odebrałem sprzęt ;) Ostatecznie nie udało się wysłać wszystkiego co zebrałem bo trafiłem na 3 rogali... Zabrali ninjabike'i ale resztę zostawili więc pozostałą rzecz wysłałem ;)  Nawet fajne MP5 trafiłem.  Generalnie bardzo fajnie się wczoraj grało, dawno tak dobrze się nie bawiłem na DZ. Chyba znowu trochę czasu tam spędzę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ninjabike to najgorszy przedmiot w całej grze chyba, więc nie masz czego żałować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj z napalmu na legendarnym dostałem ninjabike.. myślałem, że się wkurwie na maksa.. dziś chyba z chłopakami walniemy jeszcze pewnie smocze gniazdo i falnoc lost lub elektrownie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, mataman napisał:

Akurat ninjabike to najgorszy przedmiot w całej grze chyba, więc nie masz czego żałować ;)

Tak wiem, ale zawsze to egzotyk :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

13 minut temu, Edmunt napisał:

Ja wczoraj z napalmu na legendarnym dostałem ninjabike.. myślałem, że się wkurwie na maksa.. dziś chyba z chłopakami walniemy jeszcze pewnie smocze gniazdo i falnoc lost lub elektrownie..

Jak coś to zapraszajcie ;) Będę wieczorem na pewno  ;) pewnie bliżej 22.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest, nikt nic? Nic się nie dzieje? W ramach dodatkowych nagród z bosów dostałem już Caduceusa i uwaga - Thompson M1928.


No i oczywiście zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Pozdrowienia dla wszystkich.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×