Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzaj. Na Bastionie nawet fajnie się bawię. Wolę to niż napindalankę typu BOPS 3 albo Titanfall. Ale jak kto lubi, ja niestety chyba się uzależniłem więc nie jestem zbytnio obiektywny.


Dla mnie martwa gra jest wtedy gdy wchodzę na serwer a tam nikogo nie ma. Tutaj w kij ludzi jeszcze gra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i zresztą nie tylko ja, grałem właściwie nonstop od premiery (plus beta). Wystarczy poczytać komentarze ludzi na reddit, niby coś tam będzie w najbliższym czasie ale cały "year 2" to olbrzymi zawód i player base spada z dnia na dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie jeszcze ten syndrom nie dopadł, może za dużo oczekiwałeś od gry. Najgorsze że nie ma żadnej alternatywy dla Divisiona, i to już jest niestety gorsza wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy chyba czekał na jakieś konkretne dodatki w drugim roku gry, a okazało się że raczej szału nie będzie.

 

Pozostaje czekać na dwójkę. Mam nadzieję na zapowiedź na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest martwa :24_stuck_out_tongue:

 

Nie jest źle, ludzi w DZ od groma...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie czas na konkrety.

 

Wesołych i pogodnych świąt oraz szczęśliwych powrotów abyśmy mogli się jeszcze spotkać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bullfrog :1_grinning: ładnie

 

 

 

 

No właśnie wieki już go nie widziałem...

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullfrog - bez szału ;)

 

Wczoraj ładnie się wkurzyłem, na szybko robiłem 6 misji (lex oczywiście) i ubjałem bojówkarzy na DZ aby zdążyć wykonać zadania tygodniowe... Siedziałem prawie do 24 a do roboty wstawałem po 5. Wszystko dla egzotycznej skrzynki. I co dostałem??? pistolet Damascus... 

W łeb sobie chyba nim strzelę :24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał, że fajny montaż :) fajnie się oglądało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkanocny weekend w DZ

 

 

 

 

Ładnie, ładnie, ale widać że straszne leszczyny po DZ teraz latają :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mataman napisał:

 

 

Ładnie, ładnie, ale widać że straszne leszczyny po DZ teraz latają :24_stuck_out_tongue:

Wiesz teraz każdy biega z wytrzymałością rzędu 200-280 reszta w broń palną :1_grinning: takie "cannon glass".. to co się dziwisz.. zwłaszcza, że don ich "martwym okiem" nacierał :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bullfrog - bez szału

 

Wczoraj ładnie się wkurzyłem, na szybko robiłem 6 misji (lex oczywiście) i ubjałem bojówkarzy na DZ aby zdążyć wykonać zadania tygodniowe... Siedziałem prawie do 24 a do roboty wstawałem po 5. Wszystko dla egzotycznej skrzynki. I co dostałem??? pistolet Damascus... 

W łeb sobie chyba nim strzelę :24_stuck_out_tongue:

 

 

Niedawno też miałem taki speed run, 8x napalm, ok 40 żołnierzy LMB w DZ, zbieranie elektroniki i w nagrodę dostałem rękawice McSkulls. Dałbym Ci gdybym mógł co by Damascus lepiej w ręku leżał hehe

 

Nie będę ukrywał, że fajny montaż  fajnie się oglądało..

 

Montaż zajął mi chyba więcej czasu niż samo zabijanie hehe

 

 

 

Ładnie, ładnie, ale widać że straszne leszczyny po DZ teraz latają :24_stuck_out_tongue:

 

Wpadnij, pokażesz jak grają zawodowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napewno nie biegnie się w twoją stronę w linii prostej :1_grinning:. A jak już się podbiegnie to leżysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No napewno nie biegnie się w twoją stronę w linii prostej :1_grinning:. A jak już się podbiegnie to leżysz

 

To prawda ale Ty to wiesz po obejrzeniu filmiku😉 SVD naprawdę nieźle niszczy, więc pewnie jak już się zorientowali to było za późno. Zresztą nawet jak by biegli wężykiem to i tak 3-4 razy trafie a to oznacza że wpadna do mnie z mniej niż połowa HP albo bez aktywnego leczenia. A broń dodatkowa mam PM Vector z 57% szans na krytyka i 90% obr. krytycznych, więc jeszcze mnie tak nie skreślaj w bliskim kontakcie😉 No ale oczywiście masz rację, w bezpośredniej odległości już tak łatwo nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no sam trochę pogralem dead eye i wiem jak się sprawy mają. Podstawa to utrzymanie pewnego dystansu i na ogarnięte grupy jest to set który długo się nie sprawdza.

 

Natomiast na nieogarów jest idealny, czasem nawet nie wiedzą co ich zabiło :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jakie broni zamierzają wprowadzić w 1.7 nurtuje mnie to pytanie od kiedy potwierdzili wyjdzie kolejnych DLC..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie no sam trochę pogralem dead eye i wiem jak się sprawy mają. Podstawa to utrzymanie pewnego dystansu i na ogarnięte grupy jest to set który długo się nie sprawdza.

 

 

 

Natomiast na nieogarów jest idealny, czasem nawet nie wiedzą co ich zabiło :1_grinning:

 

 

 

 

Jako, że gram solo to na ogarnięte grupy żaden set mi nie pomoże, ale z DeadEye mam dużą szansę, że zanim padnę to zdążę zabić jednego albo dwóch.

 

 

Ja jestem ciekaw jakie broni zamierzają wprowadzić w 1.7 nurtuje mnie to pytanie od kiedy potwierdzili wyjdzie kolejnych DLC..

 

 

 

 

Broni myślę, że jest sporo do wyboru, mogliby dodać jakieś sety nowe. I fajnie by było gdyby dodali jakiś nowy event coś w stylu skażenia w DZ i może jakaś nowa frakcja pojawiajaca się w losowym miejscu i czasie.

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany mam takie leczenie, że jak uciekam to nawet 3-4 osoby mają spory problem aby mnie posłać mnie na deski ale w konfrantacji mam przerąbane.. zazwyczaj :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy spotkaliście się z takim błędem: CE-34878-0 . Wyskakuje mi zaraz na początku i nie mogę się zalogowac do serwerów.
Próbowałem kilka razy,wyłaczyłem i włączyłem konsolę. Inne gry działają i wygląda,że to tylko problem z Division.
Dziś rano połączyłem się bez problemu,pokupowałem trochę sprzętu i zadowolony miałem ruszyć swoim agentem w miasto ,a tu nagle ten błąd i klops.
Mamcie może jakąś rade, co z tym draństwem zrobić?

Sorry,już znalazłem temat o tym błędzie. Myslałem,że on dotyczy tylko Division,a tu wygląda ze to większy problem.
Ale tak z ciekawości,miał ktoś ten błąd właśnie w Division?

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×