Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie u mnie go nie było.. W ogóle błąd z grą występuje u mnie bardzo bardzo sporadycznie. Ale mimo wszystko jak piszesz, że masz błąd a potem juz znalazłeś i temat do zamknięcia to chociaż powiedz co zrobiłeś. Może się kiedyś przyda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie nie ma żadnej porady. Tylko informacja,że ten błąd pojawia się w róznych grach. Zarówno na prosiaka i zwykła PS4.
Ja włączyłem grę po paru godzinach i wystartowała bez błędu i dało sie ze 2 godzinki pograc bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten błąd również dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz dziwna sprawa (może tylko dla mnie) z przerwą techniczną. Mam komunikat ,że będzie trwała 3 godziny od 9.30 , a mnie wyrzuciło z gry dziś o 2 w nocy i do tej pory przerwa trwa. Po co więc komunikat o 3 godzinach,jak to już trwa ponad 10 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge tylko gdybać. Ale możliwe, że to jest tylko podawany czas kiedy jest zaplanowana przerwa kiedy usługa sieciowa będzie wyłaczona na 100%. Natomias z powodu tego, że przygotowują serwery na PTS może są jakieś nieprzewidziane błedy które skutkują wyłaczamiem usługi. Ale jak mówie to tylko gdybanie :) Poza tym o 2 w nocy w środku tygodnia to się śpi aby do roboty jako tako wstać a nie w gry ciśnie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Edmunt napisał:

Moge tylko gdybać. Ale możliwe, że to jest tylko podawany czas kiedy jest zaplanowana przerwa kiedy usługa sieciowa będzie wyłaczona na 100%. Natomias z powodu tego, że przygotowują serwery na PTS może są jakieś nieprzewidziane błedy które skutkują wyłaczamiem usługi. Ale jak mówie to tylko gdybanie :) Poza tym o 2 w nocy w środku tygodnia to się śpi aby do roboty jako tako wstać a nie w gry ciśnie :thumbsup:

Na szczęście szedłem do pracy na 2 zmianę,więc mozna było odespać. Sam wiesz jak to jest,rodzinka idzie lulu i wtedy jest spokój by pogiercować:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam dwa pytania. Pierwsze,czy są jakieś miejscówki(normalny świat-nie w DZ) lub misje,gdzie możemy zdobyć sprzęt do zestawu dead eye ?
I drugie,czy podczas przekalibrowania wyposażenia ,zmieniamy tylko ilość ptk pomiędzy uzbrojeniem,wytrzymałością i umiejętnościami,czy równiez mozemy zmienia np. talenty? Chodzi mi o to,że mam w tej chwili za mało ptk. uzbrojenia,a przede wszystkim brakuje mi bonusu w postaci dodania % amunicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Deadeye leci wszędzie, wczoraj na DZ.masę tego zutylizowałem, jeśli chodzi o kalibrację to talenty też podlegają kalibracji.

 

 

Jak pisałem deadeye poleci wszędzie, poza DZ także.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam dwa pytania. Pierwsze,czy są jakieś miejscówki(normalny świat-nie w DZ) lub misje,gdzie możemy zdobyć sprzęt do zestawu dead eye ?

I drugie,czy podczas przekalibrowania wyposażenia ,zmieniamy tylko ilość ptk pomiędzy uzbrojeniem,wytrzymałością i umiejętnościami,czy równiez mozemy zmienia np. talenty? Chodzi mi o to,że mam w tej chwili za mało ptk. uzbrojenia,a przede wszystkim brakuje mi bonusu w postaci dodania % amunicji.

 

Spróbuj na mini bossach, tu masz mapkę z ich lokalizacją. No i mimo wszystko rob w DZ te misję z wysokim skazeniem, oprócz nagrody bossowie dropia też zielone skrzynki. Oprócz tego standardowe misję aczkolwiek jeśli masz dodatek Survival to też warto robić, jak już ogarniesz co i jak to w ciągu godziny skończysz Survival i zarobisz 10-12 skrzynek. No i oczywiście sprawdzaj sprzedawców, w sumie masz 4 którzy sprzedają zielone sety.

 

Z mojej strony polecam Ci w secie DeadEye mieć wszystko skalibrowane na broń palną, złoty plecak 200% uzbrojenia i wytrzymalosci dodaje Ci do skilla, SVD koniecznie z talentem +15% obrażeń od krytyków no i oczywiście wszystkie elementy broni i niektóre mini talenty setu muszą mieć +% od obrażeń krytycznych. Generalnie celujesz w 140-150% obrażeń krytycznych. 3e404024f3a5355076ab2e82ce43a247.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, donsarcasm napisał:

..w sumie masz 4 którzy sprzedają zielone sety..

W BoO zaraz przy schodach.. Potem na DZ06 w kościele.. i gdzie jeszcze ? :24_stuck_out_tongue: na DZ07-09 rzadko bywam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W BoO zaraz przy schodach.. Potem na DZ06 w kościele.. i gdzie jeszcze ? :24_stuck_out_tongue: na DZ07-09 rzadko bywam..

 

No właśnie w nowych DZ w dwóch kryjowkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc i cenne uwagi co do wyposażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cytuj

3x300

Na MDRze ;) czyli jakieś 200 na PM i 230-250 na "zwykłych" karabinkach (M4) ;) Troszkę mało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edmunt

IMHO ten celownik sztucznie zawyża ONS. Osobiście wolę tego z CHC lub CHD zarówno przy PM'kach jak i Karabinkach.

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p>Ciężko, o ile to wogóle możliwe na obecny moment, zrobìć więcej broni nie tracąc elektroniki i wytrzymałości. Na PVE jest ok ale na graczy może być problem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:

p>Ciężko, o ile to wogóle możliwe na obecny moment, zrobìć więcej broni nie tracąc elektroniki i wytrzymałości. Na PVE jest ok ale na graczy może być problem.

 

PVE jest spoko :1_grinning: DZ jest spoko.. PVP tragedia.. ale mam to w dupie bo liczy się fan.. poza tym zawsze w PVP dostawałem wpierdziel bez względu na to czym gram.. To nie battlefield gdzie jestem naprawdę dobry.. tu po prostu jest lipa i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny chętny lub ewentualnie kilku (tylko nie wszyscy naraz :P) do pomocy w zdobyciu trofeum "Zgoda buduje" - Będąc na poz. 30, wykonaj misję w trybie współpracy, w której nikt nie został powalony ani nie zginął. Jedyna trofka jaka potrzebna mi do zdobycia platyny ;) Orientacyjny termin - piątek 22.00-23.00 ;) Potem mogę pomóc ogarnąć inne potrzebne rzeczy, zrobić misje legendarne czy jeszcze coś innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 24 kwietnia 2017 o 11:44, Edmunt napisał:

PVE jest spoko :1_grinning: DZ jest spoko.. PVP tragedia.. ale mam to w dupie bo liczy się fan.. poza tym zawsze w PVP dostawałem wpierdziel bez względu na to czym gram.. To nie battlefield gdzie jestem naprawdę dobry.. tu po prostu jest lipa i tyle..

Ale w jakim sensie? To ma być misja na ambitnym, HVT czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie zacytowałeś - siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rgomez napisał:

Ładnie zacytowałeś - siebie.

Hehe faktycznie.. dałem ciała na całej lini :tongue: tak to jest jak się korzysta z telefonu :thumbsup:

Już poprawiam.

 

3 godziny temu, gajer8 napisał:

Potrzebny chętny lub ewentualnie kilku (tylko nie wszyscy naraz :P) do pomocy w zdobyciu trofeum "Zgoda buduje" - Będąc na poz. 30, wykonaj misję w trybie współpracy, w której nikt nie został powalony ani nie zginął. Jedyna trofka jaka potrzebna mi do zdobycia platyny ;) Orientacyjny termin - piątek 22.00-23.00 ;) Potem mogę pomóc ogarnąć inne potrzebne rzeczy, zrobić misje legendarne czy jeszcze coś innego ;)

Ale w jakim sensie? To ma być misja na ambitnym, HVT czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Edmunt napisał:

Ale w jakim sensie? To ma być misja na ambitnym, HVT czy jak?

W sumie to nie wiem, domyślam się że zwykła misja, typu lexington, na dowolnym poziomie trudności (nie jest podane w opisie na jakim), może być na ambitnym jeśli chcesz ;) Doczytam jeszcze ale myślę, że poziom trudności jest tu bez znaczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.  Napiszcie proszę czy warto kupić season pass, jest promocja jeszcze kilka godzin.

Sporo ludzi gra w podziemiach?

Podstawka mi sie podoba i mam jeszcze sporo do roboty stąd pytanie czy kupic dlc.

 

Dzieki z góry za opinie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tiburon napisał:

Mam prośbę.  Napiszcie proszę czy warto kupić season pass, jest promocja jeszcze kilka godzin.

Sporo ludzi gra w podziemiach?

Podstawka mi sie podoba i mam jeszcze sporo do roboty stąd pytanie czy kupic dlc.

 

Dzieki z góry za opinie.

Pozdrawiam

Jeśli ci się gra generalnie podoba to warto..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×