Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Warto jeśli jest promocja, ale jeśli Ci chodzi o PVP na podziemiach to czegoś takiego nie ma. Jeżeli chcesz natomiast robić misje z randomami to bez problemu znajdziesz towarzyszy. PVP to Ostatni Bastion i tam gra cała masa ludzi. Generalnie dla każdego coś miłego w passie jest.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 26.04.2017 o 07:25, gajer8 napisał:

Potrzebny chętny lub ewentualnie kilku (tylko nie wszyscy naraz :P) do pomocy w zdobyciu trofeum "Zgoda buduje" - Będąc na poz. 30, wykonaj misję w trybie współpracy, w której nikt nie został powalony ani nie zginął. Jedyna trofka jaka potrzebna mi do zdobycia platyny ;) Orientacyjny termin - piątek 22.00-23.00 ;) Potem mogę pomóc ogarnąć inne potrzebne rzeczy, zrobić misje legendarne czy jeszcze coś innego ;)

Już nieaktualne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja se robisz? Kupiłem już piwo, chipsy, rodzinę wysłałem do babci, i co teraz?

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rgomez napisał:

Jaja se robisz? Kupiłem już piwo, chipsy, rodzinę wysłałem do babci, i co teraz?

 

A teraz idziemy na jednego.. :1_grinning:

 

a tak na serio to co się przejmujesz i tak będziemy grać i tak :1_grinning: Pobiegamy po DZ i też będzie zajebiście :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE nie powiedziałem, że nie będę grał ;) Chętnie z wami pogram  ;)

Ostatnio strasznie bawi mnie latanie po DZ i polowanie na rogali :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Fajna zabawa :24_stuck_out_tongue: Szczególnie gdy na jednego gościa leci kilkunastu innych

Edytowane przez gajer8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spoko, żarcik taki coby smutno nie było. Michał widziałeś dps mdra?

 

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, rgomez napisał:

Spoko, żarcik taki coby smutno nie było. Michał widziałeś dps mdra?

Wczoraj pokazywałeś.. a ja ci na imprezie skomentowałem.. chyba, że miałem wyłączony mikrofon :tongue:

bo czasami się na tym łapie.. gadam i gadam a wszyscy pełna zlewa.. a następnie się okazuje, że mikro jest wyłączone :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie jest to samo, ale Ciebie na imprezie wczoraj nie zanotowałem. Chyba że coś przeoczyłem.

 

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Wczoraj wieczorem graliśmy na Bastionie i porażka. Tam wieczorem się nie da grać, problem jest chyba z lagiem na serwerach. Strzelam, bombarduję i nie trafiam, za to jak uciekam/schowam się za osłonę to okazuje się że ginę z niewyjaśnionych powodów. W godzinach popołudniowych jest bajka a wieczorem lipa. To samo miał kolega( webshop). Się wkurzył na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na DZ biegałem solo.. i też zauważyłem klepiąc bosy, że bywały bardzo często lagi sięgające do 10 sek. tragicznie się grało więc showałem się w schronie na DZ02 i wylogowałem się :1_grinning: z żoną film obejrzeliśmy i też było fajnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem że ten zestaw drapieżnika to ma siłę, byle celność była. Ściąga ludzi aż iskry idą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rgomez napisał:

Ale powiem że ten zestaw drapieżnika to ma siłę, byle celność była. Ściąga ludzi aż iskry idą.

Mówiłem że fajnie się na drapieżniku gra ;)

 

Ostatnio testuję wędrowca i też całkiem nieźle to wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wędrowca też zbieram, jednak dalej podstawa to dla mnie taktyk i wszelakie jego mody. Nie znaczy to że nie próbuję innych zestawów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam Klaty samotnej gwiazdy aby przenosić jednorazowo prawie 2600 do MDR'a :1_grinning:

Czyli:

Kamizelka - samotnej gwiazdy

Maska - Ferro

Plecak - Obsługa taktyczna

Nakolanniki - Obsługa taktyczna

Rękawiczki - Obsługa taktyczna

Kabura - samotnej gwiazdy

 

Tylko, że z tą klatą to problemy są :24_stuck_out_tongue: bo niedość, że leci wyjątkowo żadko to jeszcze do dupy parametry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ammo? A co schrony zamykają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, rgomez napisał:

Tyle ammo? A co schrony zamykają?

Powód jest banalny "bo ja tak chce" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To wsio ok. A już się bałem.

 

 

Warto Barette przekalibrować na broń? Obecnie mam na elektronice, używana do taktyka. Nie wiem czy więcej pożytku nie byłoby z niej jednak na broni palnej - używana by była i do innych setów. Teraz maskę obsługi taktycznej mam na broni i może lepsza na broni byłaby baretta a maska na elektronice?

45b672dd3bd1918fadbc63e405db5ca1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ty jesteś rozbójnik :1_grinning: Przeżyłeś?

 

Nie udało się, przelecialem pół mapy, zaczailem się w korytarzu i podczas walki z kolesiami ubili mnie bojowkarze z tylu hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.04.2017 o 15:35, rgomez napisał:

 

 

To wsio ok. A już się bałem.

 

 

Warto Barette przekalibrować na broń? Obecnie mam na elektronice, używana do taktyka. Nie wiem czy więcej pożytku nie byłoby z niej jednak na broni palnej - używana by była i do innych setów. Teraz maskę obsługi taktycznej mam na broni i może lepsza na broni byłaby baretta a maska na elektronice?

45b672dd3bd1918fadbc63e405db5ca1.jpg

A ile tej elektroniki masz? Bo jeśli sporo to ja bym zminił życie za śmierć na zdrowie i zajebista klata pod elektronika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
O 27.04.2017 o 06:46, rgomez napisał:

Warto jeśli jest promocja, ale jeśli Ci chodzi o PVP na podziemiach to czegoś takiego nie ma. Jeżeli chcesz natomiast robić misje z randomami to bez problemu znajdziesz towarzyszy. PVP to Ostatni Bastion i tam gra cała masa ludzi. Generalnie dla każdego coś miłego w passie jest.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Spóźniłem się na promocję. 

Jednak chyba kupię wersję gold.

Stąd też mam pytanie, czy będę musiał kasować grę i instalować ją od nowa, co wtedy z moją postacia?

 

Czy wystarczy zmienić płytę i ściągnąć dodatki a płyta zostanie normalnie odczytana?

 

Przepraszam za banalne pytania, ale niechce, aby to była ppzorna oszczędność,  a tym bardziej abym musial grać od nowa.

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Tiburon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego ci się orientuję to postać będziesz miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postać jest na serwerach. Na konsoli nie ma żadnego save'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×