Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Masnki niedropią i póki co nie będą. Narazie będą dostępne tylko i wyłącznie jako nagroda za  bycie jednym z 7741 osób które znJdą się na liście wyników GE. Tak mówił "Yanick" więc tak będzie. Oby szybko to zmienili. Albo dali do kipienia u wendora premium.
Według rankingu łapiemy się.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem na YT ostatni odcinek SOTG i z tego co zrozumiałem to Yannick powiedział tak. Godzinowy pik czyli moment w którym miałeś najwyższy uzyskany przyrost kredytów GE na godzine. i to ten pik jest twoim wyznacznikiem miejsca w rankingu. Natomiast jak sprawdzałem na tabeli wyników to okazuje się, że to nie tak jak pisałem poprzednio 7741 ale ponad 25,5K osób dostanie maski. Teraz jestem w pracy więc niemam tego jak ponownie sprawdzić ale osoby będące w .:

- tier 3 - dostają 3 maski (czyli ten najwyższy pik)

- tier 2 - dostają 2 maski (czyli ten pośredni)

- tier 1 - dostają 1 maske (czyli ci najsłabsi)

Nie pamiętam ilości miejsc ale ostatnia osoba która łapie się na maskę jest na ~25,5K miejscu. Tymczasem gomez i ridiculy i ja jesteśmy na ~7k więc raczej możemy być spokojni. Łapiemy się na tą najsłabszą grupe :tongue:. Oby tak zostało albo żeby było lepiej :tongue:

 

p.s. jak widzeę"widdz" który robi clearsky w 3min. i 42 sek i w ten sposób wyciąga około 12,5K to aż się słabo człowiekowi robi:huh: więc dobrze, że on gra na PC

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta godzina to jak liczona? Kolejne 60 min gry? Czy jakoś zegarowo? Bo tak się zastanawiam gdzie my ten dotychczasowy wynik zrobiliśmy, na lexingtonach czy jednak wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lexie. Bo brany pod uwage jest tylko przyrosk kredytów GE. A nie miejsce skąd my je wytrzasneliśmy. Mam pomysł jak wskoczyć w tier2 albo przy dobrych wiatrach nawet w tier 1 ale musze to przemyśleć i poszukać na YT czy się nie mylę.. jeśli tak się uda jak sądze to nawet z 3676 wkoczylibyśmy na ~5100-6100 a to już myśle tier 3 :thumbsup:

 

Pomijam clearsky.. to trzeaba umiec to robić :24_stuck_out_tongue: choć nie ukrywam to najlepsza metoda.. ale możedziś spróbujemy zrobić jak się uda to by można pofarmić co wy na to chłopaki?

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No możemy zobaczyć, chociaż do tego clear sky to nie mam zapału ;) chyba że masz inny pomysł.
Lexa myślę że max 6 razy (co dałoby 4500) byśmy ograli na godzinę, tylko trzeba by deko mocniej cisnąć do przodu cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na lexa to dziś przygotuje mocniejszy build bo elektronik fajna sprawa ale na taką farme to raczej DPS :24_stuck_out_tongue: bo to trzeba szybko robić.. ale spoko jak żona i dzieciak nie będą przeszkadzać to dziś przetestujemy to i owo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba bajkowaty na takie misje, ok. 5.500 broń palna, ok. 290k wytrzymałości, i ok. 240k siły umiejętności. Ewentualnie zamiast ninja jak dam inny plecak da radę podbić siłę umiejętności do ok. 270k. Obie wartości bez bonusów, z nimi ok. 300k w obu wersjach wychodzi.

 

Ja myślę że lexa w 3-4 osoby, to dwie apteki coby po kątach się nie chować za bardzo, dwie wieżyczki, jakieś kulki do dobijania tych co spierdal... za daleko i może skan do obrażeń. Siła umiejętności wystarczy ok 250k z dobrym przyśpieszeniem i poszlibyśmy jak dziki w żołędzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie miejsce to chętnie z wami coś dzisiaj porobię bo wieczorem będę na pewno. A wy potrzebujecie DPSa... :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to próbuj :) jak powiedziałem jeśli żona nie będzie sapać to dziś jestem. Wtedy ja gomer i ridiculy na 100% Jakby co spoko. Jesteś pierwszym który sie oficjalnie zgłosił więc masz miejsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na lexie. Bo brany pod uwage jest tylko przyrosk kredytów GE. A nie miejsce skąd my je wytrzasneliśmy. Mam pomysł jak wskoczyć w tier2 albo przy dobrych wiatrach nawet w tier 1 ale musze to przemyśleć i poszukać na YT czy się nie mylę.. jeśli tak się uda jak sądze to nawet z 3676 wkoczylibyśmy na ~5100-6100 a to już myśle tier 3   

Pomijam clearsky.. to trzeaba umiec to robić :24_stuck_out_tongue: choć nie ukrywam to najlepsza metoda.. ale możedziś spróbujemy zrobić jak się uda to by można pofarmić co wy na to chłopaki?

 

Kto nie próbuje maski nie ma. Moby trochę szybciej schodzą, warto to wykorzystać. A ile wybuchających głów będzie. Mniam.Właśnie widzę build MarcoStyle na ostatecznym środku - Carbon 800 tyś. dps, SVD 1.500 tyś. dps. Broni palnej 10068. Wow. Donsarcasm atakuj.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kur... utknąłem od dwóch dni na tych 4 elementach tego zestawu ;) i duplikaty mi lecą a nie brakujące elementy. W weekend by pocisnął tylko żonę gdzieś do spa trzeba byłoby wysłać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja kur... utknąłem od dwóch dni na tych 4 elementach tego zestawu i duplikaty mi lecą a nie brakujące elementy. W weekend by pocisnął tylko żonę gdzieś do spa trzeba byłoby wysłać
Dla pocieszenia miał 5 elementów zestawu i kamizelę złotą, z ożywieniem chyba. Ale nawijał coś o Big problemie z maskami. Nie miałem czasu oglądać, film był świeży, warto sprawdzić

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że Massiv albo ostro robi Division 2 albo coś bo mało ludzi zajmuje się obecnie Division 1. Tak więc system jaki teraz przyjeli jest jedyny jaki póki co będzie. Biorą pod uwagę wszystkie krytyczne uwagi łącznie z MacroStyleNL ewentualna zmiana systemu wynagradzania wejdzie w życie dopiero przy kolejnym "global event" :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem polega na tym, że Massiv albo ostro robi Division 2 albo coś bo mało ludzi zajmuje się obecnie Division 1. Tak więc system jaki teraz przyjeli jest jedyny jaki póki co będzie. Biorą pod uwagę wszystkie krytyczne uwagi łącznie z MacroStyleNL ewentualna zmiana systemu wynagradzania wejdzie w życie dopiero przy kolejnym "global event" 
Był film zwiastun. Może, może. Ale nie wiem czy to dobry krok. Chyba żeby dało się to połączyć z jedynką w całość. Wtedy dla mnie wypas.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z tymi maskami jest jak mówicie to trochę lipa jak dla mnie. 25 tyś masek? Myślałem, że to będzie exlusive w formie farmy z jakimś małym procentem dropu. Wygląda na to, że wszyscy będą biegać teraz w maskach.

Co do farmy waluty to wydaje mi się, że 6xLexington w godzine to bardzo optymistyczne założenie. Jak graliśmy kilka razy razem to było to raczej 15 minut na przejście a nie 10. Oczywiście wiem, że graliśmy na luzie ale mimo wszystko.

Biorąc pod uwagę nasz skill (jest niezły, ale sami wiecie że do wariatów z Youtube nam daleko) myślę że farma na bossach jest najlepsza. 15 bossów w otwartym świecie w pół godziny to nie problem + na spokojnie 10 bossów w DZ daje 3750 kredytów. Do tego przy odrobinie szczęścia w czasie pół godziny trafi się zrzut (1 boss) i skażenie (każde ma 2 bossow). Nie trzeba się nawet bawić w czyszczenie lokalizacji. Szybki atak na bossa (-ow), zebranie kredytow i ucieczka. Tuż przed przerwą techniczną zrobiłem taki run i w godzinę zebrałem 3900 waluty przy czym zginąłem chyba 3 razy i nie miałem zadnego zrzutu ani skazenia, więc spokojnie można zrobić w ekipie ~5k.

Jedyny problem to nie wiem kiedy liczona jest ta godzina. Czy jest to indywidualnie (od momentu włączenia gry albo zebrania pierwszej waluty) czy może globalnie (równo co godzinę?). Nie mam pojęcia.. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś przeczucie że możesz mieć rację z tymi bosami. Dlatego pytałem wcześniej bo wydaje mi się że ten nasz aktualny wynik wykręcony był wczesniej, zanim uderzyliśmy na lexa. A jeżeli tak to mógł być zrobiony jak byliśmy raz na DZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jakaś masakra.. wczoraj byłem na miejscu 7232 a dziś już 12241.. Pfff.. jak nie podskoczymy w rankingu to chyba dupa będzie z maski..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie najwcześniej ok 22 a może i deko później. Jakbyście się wcześniej zebrali to ruszajcie, szkoda dnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego jak i kiedy liczona jest godzina farmy GE kredytów.d5d6d082c9bd4b6f084027b4fec5b3bc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wieczorze/nocy zaliczyliśmy skok z 3600 na 4700. Chyba warto było?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy w internecie znajdziemy liste wyników GE? Czy tylko w samej grze jest dostępna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowane c4823cdd18a95f7a36415444898334a1.jpg

 

Edit: po paru minutach grania stwierdzam, ze cały komplet jest jednak średnio uzyteczny. Do dupy wręcz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odblokowane c4823cdd18a95f7a36415444898334a1.jpg
 
Edit: po paru minutach grania stwierdzam, ze cały komplet jest jednak średnio uzyteczny. Do dupy wręcz...
Cóż, mogę tylko potwierdzić.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×