Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem najszybciej nabić wysoką średnią to zrobić te u oficera cel specjalny....te najdroższe dwa to ponad 2000 monet....dobra ekipa 6 zrobi na luzie...to ponad 6k...ale myśle ze na spieciu to 8 da rade.....okolo 9k by wpadło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najszybciej nabić wysoką średnią to zrobić te u oficera cel specjalny....te najdroższe dwa to ponad 2000 monet....dobra ekipa 6 zrobi na luzie...to ponad 6k...ale myśle ze na spieciu to 8 da rade.....okolo 9k by wpadło

Dzisiaj zrobiłem solo 7 tygodniowych w godzinę, problem w tym, że z ostatnia chyba sie spóźniłem i mi jej nie zaliczy. Jedna uwaga tylko, waluty jest trochę mniej niż można się spodziewać. Bossowie rzucają 75 a nie 150.

 

Swoją drogą, ciekawi mnie gdy system wybiera moja najlepsza godzine to kiedy zalicza "start" tej godziny. Zaczalem dzisiaj misję powiedzmy że o 12 a pierwsza walutę wpadła mi o 12:10. O 13:09 wypadła mi ostatnia waluta i ciekawy jestem czy mi to zaliczy.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem...chodziło mi że 4 osobowa ekipa robi tylko te 2 ostatnie każdy odpola po kolei ....masz 750 za misje 4x75 za bosów....w sumie 1050 za 1 misje...6 zrobisz spokojnie w godzine we 4....a mysle że 8 jest także możliwe....8400....to już jest wynik chyba na 3 lvl nagrody...tak myśle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Wiem...chodziło mi że 4 osobowa ekipa robi tylko te 2 ostatnie każdy odpola po kolei ....masz 750 za misje 4x75 za bosów....w sumie 1050 za 1 misje...6 zrobisz spokojnie w godzine we 4....a mysle że 8 jest także możliwe....8400....to już jest wynik chyba na 3 lvl nagrody...tak myśle


Nie ma tak lekko niestety, jak już zaliczyles weekendowy (i pewnie dzienny tez) cel to następnym razem nic Ci nie wypadnie. Przed chwilą latalem z chłopakami i im wpadala waluta a mi nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że za 750 są tylko dwie ostatnie misje potem ich cena spada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominajcie, że za 750 są tylko dwie ostatnie misje potem ich cena spada..
Trochę podskoczyliśmy ale do 2 tieru raczej nie damy rady.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podskoczyłem o jakieś 600 miejsc ale aby dostac sie do tier2 brakuje jeszcze jakieś 4500 miejsc.. Lopa ja juz nie farmie pierd**e to.. Jak dostane to dostane jak nie to nie..

 

za góra 2 miesiące będzie można je pewnie kupic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zestawy specjalne są tylko 3 rodzaje czy mi tylko z tych 3 dropi a jest ich więcej? Oko i gwiazde mam po 6 z kompletu....

P.s.....myślałem że zawsze każdemu dropi kasa z tych specjalnych celów.

To jedynie chyba zostaje zrobić 15 bosów..2250...20 minut+2× cel...2000 za 2 ostatnie i zostanie na zrobienie obozu na smiertelnej epidemi to w sumie ponad 1000...w sumie 5300 można tak wycisnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się już nie chce cisnąć na wynik. Zestawy specjalne na razie tylko te 3 lecą. Kolejne później, wie ktoś kiedy?

Mi dzisiaj po około 30 skrzyni poleciał 5 el. ostatecznego środka. Pozostałe dwa zestawy nie bardzo mnie interesują. Jeszcze tylko go podkręcić i zobaczymy co i jak.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się już nie chce cisnąć na wynik. Zestawy specjalne na razie tylko te 3 lecą. Kolejne później, wie ktoś kiedy?
Mi dzisiaj po około 30 skrzyni poleciał 5 el. ostatecznego środka. Pozostałe dwa zestawy nie bardzo mnie interesują. Jeszcze tylko go podkręcić i zobaczymy co i jak.
 
 
Czyli masz cały zestaw ostatecznego?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, 5 sztuk. W takim tempie to na następny trochę poczekam. Ale złoże te 5 el. i zobaczę co to warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobycie wyniku 5200 nic nieda.. Bo DonSarcasm ma 5900 a mimo to nadal daleki mi do tier2. Niewiem jak długo ale do wczoraj wynik 6300 dopiero daje wejściówke do tier2. Dziś o 2 w nocy uaktualnią wyniki w tedy znowu może się wiele poznieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żądam rękawic samotnej gwiazdy. Kuźwa, ile można to farmić?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że gra wiecznie żywa. Opłaca się zaczynać przygodę dopiero teraz? Bez problemu można zebrać ekipę?

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Patrykos napisał:

Widzę, że gra wiecznie żywa. Opłaca się zaczynać przygodę dopiero teraz? Bez problemu można zebrać ekipę?

Tak.Masa ludzi gra. Nawet z tego forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Żądam rękawic samotnej gwiazdy. Kuźwa, ile można to farmić?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka




Mam chyba że trzy pary. Za to nakolannikow zero...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Mam chyba że trzy pary. Za to nakolannikow zero...
Wymienimy się. Żart.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dla tego należy grać zespołowo.. Ale spokojnie panowie po zakończeniu GE tajne elementy setów będą wypadać ze skrzynek polowych ze skrzynek survivalowych i chyba tych z bastionu też.. O ile dobrze zrozumiałem to także w DZ i LZ będą wypadać z bosów.. Więc głowa do góry nie będzie źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



I właśnie dla tego należy grać zespołowo.. Ale spokojnie panowie po zakończeniu GE tajne elementy setów będą wypadać ze skrzynek polowych ze skrzynek survivalowych i chyba tych z bastionu też.. O ile dobrze zrozumiałem to także w DZ i LZ będą wypadać z bosów.. Więc głowa do góry nie będzie źle.


Oby dzisiaj wypadły, kto by czekał jeszcze 2 dni

Zaczynamy zabawę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostateczny środek kompletny.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano sprawdzałem liste wyników aby ocenić jak wygląda szansa na maske.. I powiem, że możemy spać spokojnie :) wynik jaki wykręciliśmy w piątek i który pobiliśmy w sobote dał nam miejsce ~6320. Jak wspomniałem rano sprawdzałem liste i spadłem o jakieś 2000 pozycji ;) ale mimo to do końca listy pozostało ~24K graczy. Do godziny 2 w nocy niedadzą rady nas wypchnąć z listy :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano sprawdzałem liste wyników aby ocenić jak wygląda szansa na maske.. I powiem, że możemy spać spokojnie  wynik jaki wykręciliśmy w piątek i który pobiliśmy w sobote dał nam miejsce ~6320. Jak wspomniałem rano sprawdzałem liste i spadłem o jakieś 2000 pozycji  ale mimo to do końca listy pozostało ~24K graczy. Do godziny 2 w nocy niedadzą rady nas wypchnąć z listy :1_grinning:
Wyniku na godzinę nie poprawiliśmy?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz.. tego już nie patrzyłem.. Ale chyba nadal ma 4950. Po prostu więcej ludzi wskoczyło do Tier1 i alfabetycznie są układani dlatego nas zepchnęło niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie deadeye.

 

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×