Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Już to oglądałem :24_stuck_out_tongue: ale spoko
Bardziej dla Dona zamieściłem. Nie taki deadeye kiepski, jest parę dobrych wskazówek, rozwiązań.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to mam dokładnie to samo co on. Tylko, ze on gra w grupie (i na PC) a ja zazwyczaj sam, więc mam pod górkę. Poza tym, oglądając ten filmik mam wrażenie, ze kolesie na PC biegną cały czas w linii prostej i prosto pod celownik. Na pleju goście cały czas ganiaja zygzakiem przez co trudniej trafić. Może to kwestia klawiatury?

No nic, w międzyczasie poszukiwania szostej czesci samotnej gwiazdy zrobiłem sobie taktyka na AlphaBridge, 40% przyspieszenia, bez leczenia, latam z kulkami i wiezyczka. Jest śmiesznie...

abb00f4c7e065a678c290f90d32e6b8a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Build spoko sie prezentuje :)

jadałem rade póki co poskładać jedynie to.:

image.jpg

Kiedy dadzą tajny zwstaw taktyka napewno bede go farmił :) póki co czekam na maske ale rano sprawdze bo do 2 w nocy siedzieć nie będe :) było by zajefajnie jakbydali maske "army of two" :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ninja ze specjalnymi rzeczami do czterech elementów też działa?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieść niesie że nowe sety wchodzą z nowym GE - napastnik, wartownik i odzysk. Prawda to? Może w końcu wyleci mi ten brakujący element ost. środka jak będą w zwykłych zasobnikach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, rgomez napisał:

Czyli ninja ze specjalnymi rzeczami do czterech elementów też działa?

Take Ninja bag działa do 4 bonusów nawet z setami tajnymi ale 5 i 6 bonus może odblokować tylko i wyłącznie tajny element zestawu.

 

34 minuty temu, ridcully76 napisał:

Wieść niesie że nowe sety wchodzą z nowym GE - napastnik, wartownik i odzysk. Prawda to? Może w końcu wyleci mi ten brakujący element ost. środka jak będą w zwykłych zasobnikach ;)

Tak. Ale dopiero za miesiąc. To nie tak, że ten GE się kończy i odrazu wchodzi nastepny. Na SOTG mówili, że GE jest raz w miesiącu. Więc teraz 3 tygodnie czekania na nowy GE. W oczekiwaniu na nowy GE tajne zestawy będą leciały ze skrzynek i DZ oraz LD z imiennych bosów itp.. Więc nie jest tragicznie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uważaj żebyś nie skompletował setu czasem :1_grinning:

Mam dwa kompletne - deadeye i ostateczny. Czasu na rękawice gwiazdy zabrakło.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ku... żadnego w komplecie hehe, a otworzyłem ok. 30 skrzyń tych grubszych. Za to niektórych fantów po 4 sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ku... żadnego w komplecie hehe, a otworzyłem ok. 30 skrzyń tych grubszych. Za to niektórych fantów po 4 sztuki.
Spoko, nadrobisz.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dwa kompletne - deadeye i ostateczny. Czasu na rękawice gwiazdy zabrakło. 
Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 
 
 


Ty akurat to masz dzikiego farta :24_stuck_out_tongue:

Zmiany w leaderbordach http://forums.ubi.com/showthread.php/1730163-Global-Event-Leaderboard-Changes?p=12862288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie zebrać 3 komplety...ale mam prośbe..nigdy nie grałem ostatecznym....może ktoś podpowie jak go dobrze ustawić?Jakie atuty zdolności umiejętności oraz jakie modyfikacje w zestaw włożyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie w fazie testów jestem tego zestawu. Niestety na razie niepełnego. Ogólnie nawet na 5 el. gra się spoko. Mój bez modów wyjściowo wyglądał tak jak na fotce. Generalnie zależy wg mnie czy dużo grasz solo. Jeżeli tak to w elektronikę bym dawał tak do ok 300k siły umiejętności. Ja dużo gram w grupie z kolegami z forum i tam nas Edmunt leczy :)
Swojego będę chciał zrobić mniej więcej tak: ok 300k wytrzymałości, ok 200-250k siły umiejętności, przyśpieszenie ok 30%, reszta w broń. Jak będę grał sam to się będę w stanie się poleczyć (plus zmniejszone obrażenia od elitarnych) i raczej wieżyczka żeby obstawiać boki na przykład. Jak w grupie to skan na zwiększenie obrażeń. Druga dowolnie. Talenty to nie wiem, nie bardzo mam w tym rozeznanie co pod jaki zestaw. Jak będę finalnie zadowolony z zestawu to wrzucę ;)bbd132d07852714f1a07eb709abce90b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiekszyli ilość osób, które dostaną maski, przez co zwiekszyli tez tiery. Jeden z moich znajomych nie lapal się do żadnej, teraz jest tam gdzie my. Drugi znajomy wczoraj miał zapewnioną jedna maskę, dzisiaj przesuneli go na dwie. A procentowo opisali tylko zmiany. Dla nas nic się nie zmieniło.

 

Btw,, wczoraj kumpel pocisnal godzinę z randomami i wyciągnęli prawie 8.5 tyś. Czy my jesteśmy tacy ciency, czy ludzie tacy dobrzy?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 4 najlepsze tygodniowki i lexa parę razy. Robił ze stoperem i mówi że ani razu nie zrobili lexa dłużej niż 8 minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział co za maskę dostanę to w życiu bym się tak nie spinał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie u dostawcy nagród, powinno być coś za udział w globalnym wydarzeniu6c60953dbda82e80976d50fa6bfd744c.jpg

N6&TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No doskonale cie rozumiem Don.

image.jpg

Co za syf.. To ja poerd**le liczyłem na "Army of two" a tu dali badziew jakich mało.. Czuje się wydymany i rozczarowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No doskonale cie rozumiem Don.
image.jpg
Co za syf.. To ja poerd**le liczyłem na "Army of two" a tu dali badziew jakich mało.. Czuje się wydymany i rozczarowany.
Niestety, ja byłem przygotowany na taki scenariusz.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×