Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

I stało się :1_grinning:
E4_FE4_E21-9621-458_E-_AA3_D-_C2_EFA92_E5_B9_B.jpg
legendarne bezbłędnie zaliczone. Solo i pod koniec zapraszam znajomych lub randomów i koniec. Elektrownia była upierdliwa.. ale idzie ogarnąć.
 
Poniedziałek - napalm ~0:55 godz. (1x próba)
Wtorek - time squer ~1:40 godz. (7x próba)
Środa - elektrownia ~2:10 godz. (2x próba)
Gratulacje, elegancko :)
Co teraz z akt planujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nenesior napisał:

Chciałby ktoś pyknąć napalm bez wywalenia?

Polecam robić solo na taktyku z plecakiem "upór". Dopiero na końcu jak masz 1 moba to wołasz kolegów.. :) ja robiłem w poniedziałek ;) ale ty zawsze po DZ biegasz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie wracac do tego tytulu? Dodaja jeszcze jakas zawartosc? Jest co robic w grze? Wiem, ze tu w watku siedzi kilku zapalencow grajacych w Division nonstop, ale prosze o opinie neutralnym okiem :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oplaca sie wracac do tego tytulu? Dodaja jeszcze jakas zawartosc? Jest co robic w grze? Wiem, ze tu w watku siedzi kilku zapalencow grajacych w Division nonstop, ale prosze o opinie neutralnym okiem :24_stuck_out_tongue:
Nie ma tu takich, znaczy neutralnych, sami napaleńcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oplaca sie wracac do tego tytulu? Dodaja jeszcze jakas zawartosc? Jest co robic w grze? Wiem, ze tu w watku siedzi kilku zapalencow grajacych w Division nonstop, ale prosze o opinie neutralnym okiem :24_stuck_out_tongue:
Ma być nowy patch, wprowadzą trochę nowej zawartości. Jeżeli lubisz PVP to na dzień dzisiejszy jest DZ lub Last Stand. W ten ostatni dodatek często grywam i mimo jego wad ( zje...ne serwery często) lubię w to grać. Poza tym to co było plus akta. Bez ekipy raczej nie warto, ale ludzi do grania jest trochę także samotny nie będziesz. Niestety, dla mnie to nałóg, ciężko się uwolnić. Wszystkie inne gry, np. WW2 ostatnio, są za proste, i nie chodzi mi i samą walkę ale o samo zdobywanie sprzętu, jego dopracowywanie itp. itd.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.8 wyjdzie na początku (zapewne w pierwszym tygodniu) grudnia. Tak więc za około 2-3 tygodnie. GE3 będzie niedługo po nim (prawdopodobnie kilka dni po patch 1.8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patch 1.8 wyjdzie na początku (zapewne w pierwszym tygodniu) grudnia. Tak więc za około 2-3 tygodnie. GE3 będzie niedługo po nim (prawdopodobnie kilka dni po patch 1.8)
Gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, nenesior napisał:

niet

Jak chcesz to dodaj mnie do znajomych, mój ziomek też chce to zrobić to możemy dzisiaj ogarnąć. Gramy taktykami, bez leczenia, więc plecak z uporem mile widziany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nenesior napisał:

ok dodam to mozemy sie dzis zgadac lub w innym terminie

 

Wygląda na to że ziomek będzie dzisiaj ok 20 polskiego czasu, więc jak Cię zobaczę to wyśle zaproszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomez po alkoholu i problemy z trafieniem w drabine :24_stuck_out_tongue: sorry gomez nie mogłem sie powstrzymać :1_grinning:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gomez po alkoholu i problemy z trafieniem w drabine :24_stuck_out_tongue: sorry gomez nie mogłem sie powstrzymać :1_grinning:
 
No miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na wstydu Gomez, ostatnio jak przypalilem to nie mogłem trafić w bramę do napalmu hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie na wstydu Gomez, ostatnio jak przypalilem to nie mogłem trafić w bramę do napalmu hehe
Dokładnie, ogarneliśmy przecież czyste niebo i zaginionych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, donsarcasm napisał:

To co Wam jeszcze zostało z flawless? Łączność?

No więc..

skradziona łączność, czyste niebo i falcon ;) póki co robimy tylko dla skrzynek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No więc.. skradziona łączność, czyste niebo i falcon  póki co robimy tylko dla skrzynek

 

No dokładnie, mogliby już dawać te 1.8 bo już mi się skrzynki przestają mieścić. Mam już 42, jeszcze z dwa tygodnie i nic nie wcisnę.

 

Edit: mi jakoś nie chce się tych akt za bardzo robić. Jeszcze niektóre to owszem, zdarza się zrobić. Inne przy okazji. Ale niektórych nawet nie mam zamiaru bo mi się nie chce jak np. ubić kilkuset czy ile tam wrogów z pistoletu, i tym podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema agenty, ktoś chętny dzisiaj o 22 na falcon bezbłędnie? Potrzeba 2-3 taktykow, bez leczenia tylko kulki i działka. Plecaki z uporem mile widziane

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, donsarcasm napisał:

Siema agenty, ktoś chętny dzisiaj o 22 na falcon bezbłędnie? Potrzeba 2-3 taktykow, bez leczenia tylko kulki i działka. Plecaki z uporem mile widziane

No w sumie.. czemu nie :1_grinning:  Jak to ma wyglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Edmunt napisał:

No w sumie.. czemu nie :1_grinning:  Jak to ma wyglądać?

 

Pogadamy jak będziecie;) Jak będzie Was trzech to gramy sami a jak dwóch to mam jednego do ekipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, donsarcasm napisał:

Pogadamy jak będziecie;) Jak będzie Was trzech to gramy sami a jak dwóch to mam jednego do ekipy.

Dokładnie. Ja mam jeszcze jedną przeszkodę zwaną "żoną" więc to może być różnie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×