Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ubi i downgrade? Nie wierzę :o

Taka firma nie dotrzymuje słowa? Ojejku jejku :(

Ale spoko, oni dobrze wiedzą, że janusze i tak polecą do sklepu i kupią ich giereczkę za całe 250 złociszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni maja szyld przy wyjsciu ze studia:

"I tak kupio"

 

 

Ale milo dostac potwierdzenie, bo mimo wszsytko liczylem ze drugiej takiej kolosalnej wtopy nie popelnia, ale z drugiej strony janusze bronily W_D do usranej smierci wiec Ubi sie pewnie nie przejmuje. "Co z tego ze nie wyglada jak obiecywali skoro dalej sie swieci ladnie ?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega nakręcony na ten tytuł, a ta informacja jakoś mnie nie zdziwiła. To była tylko kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemingi i tak polęcą na premierę i wyłożą grzecznie  - z pocałowaniem w doopsko - 279zł ;) nawet jak będzie graficzna kupa ;) Leminga nic nie powstrzyma :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemingi i tak polęcą na premierę i wyłożą grzecznie  - z pocałowaniem w doopsko - 279zł ;) nawet jak będzie graficzna kupa ;) Leminga nic nie powstrzyma :)

 

Ta, tak jak inne (lub te same) lemingi polecą po nowego coda, battlefielda, assassina, fifę, itd. Na całe szczęście są to ludzie, którzy sami decydują o tym ile i na co wydadzą swój hajs, a grafika nie gra dla nich pierwszoplanowej roli, bo nie wierzą w uber zapowiedzi gier odpalanych na mocarnych PCtach z podłączonym padem od PS4 : ) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemingi i tak polęcą na premierę i wyłożą grzecznie  - z pocałowaniem w doopsko - 279zł ;) nawet jak będzie graficzna kupa ;) Leminga nic nie powstrzyma :)

 

hmmm coz tym tropem idac to najlepiej i bezpieczniej nie robic preorderow i kupowac gry jakos w rok po premierze :)

 

 

Ta, tak jak inne (lub te same) lemingi polecą po nowego coda, battlefielda, assassina, fifę, itd. Na całe szczęście są to ludzie, którzy sami decydują o tym ile i na co wydadzą swój hajs, a grafika nie gra dla nich pierwszoplanowej roli, bo nie wierzą w uber zapowiedzi gier odpalanych na mocarnych PCtach z podłączonym padem od PS4 : ) 

 

Pelna zgoda, jesli ktos zarabia to, to jak wydaje swoje ciezko zarobione pieniadze jego sprawa...

Co do drugiej czesci - w koncu marketing zapracuje na to ze ludzie przestana sie nabierac... bo ja rozumiem ze na prezentacji ma byc slicznie ladnie, ze reklamy maja byc piekne itd... ale nie mozna pakowac gowna w zloty papierek i sprzedawac jako czekolady. Ja staram sie miec gruba skore jesli chodzi o to czym nas karmia wydawcy/tworcy gier. Ale nie zmienia to faktu ze jesli wczesniej cos wygladalo rewelacyjnie a produkt finalny wyglada zaledwie dobrze to moge czuc sie nieco rozczarowany (szczegolnie jesli ktos opatrzyl wczesniejsze materialy informacja "live z PS4"). Mnie osobiscie nieco mniej to dotyka bo gier na premiere i tak nie kupuje w mysl zasady co sie odwlecze to nie uciecze.

 

Co do samej gry - aktualnie moj stosunek to moge byc nia zainteresowany, choc poczekam az wydadza, poczekam na recki, poczekam na opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm coz tym tropem idac to najlepiej i bezpieczniej nie robic preorderow i kupowac gry jakos w rok po premierze :)

 

No śmiechy chichy, ale patrząc prawdzie w oczy, to rzeczywiście najlepiej kupować gry długo po premierze.

Dlaczego? Cena zejdzie do normalnej, bugi zostaną załatane, a jak multi jest ciekawe, to ludzie i tak wciąż będą grać.

Do tego masa DLC, a potem pojawienie się wersji GOTY, Ultimate, itd. które są tak naprawdę tymi pełnymi wersjami, które powinny być w dniu premiery.

Wiem, że nie ma to nic wspólnego z tematem, ale patrząc na to jak rynek gier się zmieniło i gdzie to wszystko zmierza to można mieć mieszane uczucia.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze o lemingach, i że lemingi pokupowało kupiaste W_D, ale jakoś połowa tego forum też kupiła i grała. Jedne lemingi nazywają inne lemingi lemingami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

go_deeper.jpg

 

Każdy sam powinien siebie zapytać "czy jestem w stanie wydać tyle na grę od ubi/ea/acti/se?".

Ja byłem tak najarany na ten tytuł że szok...ale jednak poczeka. Nie dlatego że sobie zrobią downgrade graficzny i że włosy w nosie będą jedną teksturą a nie każdy włosek osobną z własnym AI, ale dlatego że jak robią jeden downgrade to mogą zrobić więcej. Przez co ostatecznie możemy dostać tylko namiastkę tego co obiecali...coś w stylu GTA Online i napadów na banki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhh ten UBI ....

image_tom_clancy_s_the_division-26008-27image_tom_clancy_s_the_division-26008-27image_tom_clancy_s_the_division-26008-27

 

coś zaczyna to średnio wyglądać, tekstury ala past gen w niektórych miejscach lub w większości.

Mają jeszcze trochę czasu na poprawę, liczę na to  :thumbsup:

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to tylko moje wrazenie ale jak zamienilem Watch dogs na last of us to mam wrazenie ze WD ma o wiele gorsza grafe niz Last of us:D

 

Nigdy sie ta seria nie interesowalem ale podoba mi sie kierunek w jakim poszli z ta czescia tyle ze skoro to gra tylko na next gen nie powinni odpieprzac takiej kichy jak z WD ktore bylo jednak multiplatforma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zle. Statyczne screeny zawsze wygladaja gorzej niz gra w ruchu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem zajarany tą grą, ale po downgrade'u graficznym chyba już mi przeszło :()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mimo tego downgrade'u, ta gra dalej wygląda ładnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to tylko moje wrazenie ale jak zamienilem Watch dogs na last of us to mam wrazenie ze WD ma o wiele gorsza grafe niz Last of us:D

 

 

No coś Ty ?! :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze interesował się tą grą to w tym filmiku są wszystkie informacje, które znane są na tą chwile.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza ... pewnie w pocie czoła robią downgrade'y  :whistling:  :P  :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miała być jakaś beta w marcu na xone , wiadomo coś o niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Po pierwszych materiałach byłem mega nakręcony na tą grę. snowdrop engine ... true next gen .. tararara itp.  Niestety kolejne downgradey i ogólnie polityka ubi znacznie ostudziły mój zapał. Chciałbym się jednak mile rozczarować po premierze  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cisza ... pewnie w pocie czoła robią downgrade'y  :whistling:  :P  :laugh:

co wy opowiadacie, oglądałem dzisiaj ten trailery z E3 i grafika nie robi już takiego wrażenia, konkurencja nie śpi i wiele produkcji dzisiaj ma już taki poziom graficzny, a kilka będzie miało jeszcze wyższy. Szkoda że gra ogólnie budzi mieszane uczucia przez studio, Ubisoft ma największy kłopot z optymalizacją (900p 25fps to jest standard) swoich flagowych tytułów, ale nie wychodzi im również robieniem dobrych historii w obecnych czasach, to co zrobili w Watch Doogs, to jakaś kpina ... B klasowa fabuła, C klasowy bohater, D klasowy motyw działania. Żeby odbudować reputację oraz zaufanie do graczy musieli by zrezygnować z wypuszczania 4 tytułów rocznie, i skupić się na jednym, a skoro tego nie robią to nie wróżę im wielkich szans na sukces tym bardziej że w tym roku będzie szalenie mocna konkurencja i wyjdzie tyle gier że głowa boli ... MGS, Wiedźmin, Batman, Uncharted, Star Wars Battlefront, i mam nadzieje RDR remaster ;) .. i wiele wiele innych, więc na mojej półce nie będzie miejsca dla Division i Assasyna. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy opowiadacie, oglądałem dzisiaj ten trailery z E3 i grafika nie robi już takiego wrażenia, konkurencja nie śpi i wiele produkcji dzisiaj ma już taki poziom graficzny, a kilka będzie miało jeszcze wyższy. 

Tak z ciekawosci, ktore? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka info z wersji alpha:

 

  • The game received a good downgrade, but it is an old alpha.
  • If the game evolves little before the alpha, will be another disappointment
  • And the gameplay this blackberries arcade and fast, Which I did not like.
  • And it has some bugs, but it is normal for an alpha

To jest chyba tłumaczone z francuskiego na angielski przez translator, więc nie rzucajcie się na głupie tłumaczenie :)

 

Do tego kilka screenów:

the-division-pre-alpha.gif

 

6gSUqqZ.jpg

 

2d434kS.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×