Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Tak szczerze to wystarczy ze tylko tekstury podrasuja i juz bedzie niebo a ziemia, a to nie wymaga niewiadomo jakiego nakladu pracy. Bo to co teraz gra prezentuje to jest poprzednia generacja, na gameplayach z 2013-2014 wszystko jest ostre i wyrzane, a teraz rozmyte jakby ktos wpuscil rozpuszczalnik do GPU...

Gdyby to było takie proste (samo podrasowanie tekstur), to nie jedna gra zamiast downgrade'u, zaliczyłaby upgrade ;) ale niestety nie jest. Już to pisałem wcześniej, ale się powtórzę - te tabletowe bebechy za tysiąc pińcet PLN, nie zawsze są w stanie uciągnąć gry z całą jej złożonością i wielkością. Mimo, że na pokazach wygląda to olśniewająco - ale to zawsze tylko niewielki wycinek całości, który potrzebuje znacznie mniej zasobów sprzętowych...

 

kolejna zalosna gierka od zalosnego wydawcy pawel.gif

 

pozdrawiam

To po co grasz w gierki tego wydawcy?

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co grasz w gierki tego wydawcy?

 

Bo mam za darmo

 

Gra idzie coraz bardziej w strone januszy, dluzsze widzenie przez sciany, radary ktore pokazuja wrogow na mapie, 500 apteczek ktore od razu zycie regeneruja, zrezygnowanie z wody i picia a ludzie i tak beda klaskac uszami, zalosne.pawel.gifpawel.gif

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokopałem się też do informacji na reddit, że początkowo miało być dużo stref DarkZone, ale została...jedna...

Podobno ma być większa i składać się z leveli (czyli im dalej brniemy tym poziom się zwiększa), ale mimo wszystko...

Przypomina mi się sytuacja z raidami i Destiny :D Początkowo orgazmy i masakryczne nadzieje, a skończyło się na jednym raidzie, który można walnąć z ekipą w przeciągu godziny.

 

Porzućcie wszelkie nadzieje, Destiny jak i Division będą grami świetnymi i ponadczasowymi...jak już wyjdzie do nich cały content i naprawią milion niedociągnięć :)

Jestem tylko ciekaw jak bardzo Ubi chce doić tą markę. Pewnie bardzo im żal dupala ściska jak widzą co Acti robi z Destiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision osiągnęło level pro w dojeniu graczy. Jeszcze kilka tych przepełnionych contentem dodatków i okaże się, że ludzie którzy w Destiny grają od początku wydali po 1k zł, żeby być na bieżąco. 

Z Division wiązałem duże nadzieje, ale patrząc w którą stronę to zmierza, oraz mając w pamięci wszystkie faile Ubi przy wydawaniu każdej kolejnej gry podejrzewam, że mógłbym się poczuć rozczarowany.Dlatego staram się podchodzić do tego tytułu na chłodno. Zobaczę jak będzie wyglądał finalny produkt i wtedy zdecyduję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gość to jakieś pewne źródło informacji? Czy po prostu sobie wszystko opiera na swoim domniemaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku analizował filmiki itp. Teraz można powiedzieć, że ma wtyki w ubi bo min zaprosili go na e3 gdzie przeprowadził wywiad z jednym gościem z masiv. Wiec raczej głupot nie gada ale i tak nie brał bym wszytkiego jako pewniak .

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie można łatwo wyrwać kody do bety. Ja juz swój mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej samej zasadzie co z destiny ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, robisz pre, czekasz na kod, wpisujesz na stronie i tyle.

Amazon UK, na DE, FR, ES trochę im to zajmuje, bo tam jeszcze czekam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, robisz pre, czekasz na kod, wpisujesz na stronie i tyle.

Amazon UK, na DE, FR, ES trochę im to zajmuje, bo tam jeszcze czekam.

 

THX Sprawdzę sobie :)

Czy z poziomu www UPLAY mogę dodać kod do bety?? Bo nie widzę redeem code :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thedivision.com/beta i tam Waiting List. Na końcu będziesz miał opcje na kod i on Ci gwarantuje betę.

Uplay nie ma tutaj nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thedivision.com/beta i tam Waiting List. Na końcu będziesz miał opcje na kod i on Ci gwarantuje betę.

Uplay nie ma tutaj nic do rzeczy.

 

O lol PSN nie działa przecież to i nie zaloguje sie tam ;) Bo wymaga logowania poprzez PSN (konto PSN podlinkowane z UBI)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem @Patricko, że po zakupie na amazon.uk dostajemy kod na maila, wklepujemy go i bez problemu możemy anulować preorder ? Dokładnie tak jak było z Destiny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Dokładnie. Kody będą latać na prawo i lewo i kto chce to się dostanie do bety.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Patryk daj cynę jak będziesz miał więcej kodów :yes: Z chęcią przytulę jakiś żeby oblukać co też Division oferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tyle tych kodów mieć nie będę. Postaram się dać ile będę miał, ale zrobienie konta na Amazonie to 5 minut roboty, także jak komuś zależy to nie widzę problemu :)

Beta dla Xbotów jest chyba w grudniu, a dla reszty początek 2016, cokolwiek to znaczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŁaŁ...brak melee i przyczajenia się na przeciwnika? Czyli co? Po prostu lecimy i napieprzamy ile fabryka dała?
Z jednej strony może to i fajnie wyjdzie w potyczkach PVP, bo jakbym znowu dostał grę, gdzie deska z gwoździem czy słoik zabija na hita opancerzonego gościa to bym ryknął śmiechem.

Ale z PVE jednak z ekipą fajnie się pobawić w różne style gry, więc mam nadzieję, że jednak nie usuną tego całkowicie.

 

Mimo wszystko ta gra zalicza coraz więcej i więcej cięć. Liczę na nią, bo poza Destiny tak naprawdę nie ma innej fajnej gry do coopa póki co.

Do Marca jeszcze daleko, po drodze kilka większych imprez, także póki co czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŁaŁ...brak melee i przyczajenia się na przeciwnika? Czyli co? Po prostu lecimy i napieprzamy ile fabryka dała?

Z jednej strony może to i fajnie wyjdzie w potyczkach PVP, bo jakbym znowu dostał grę, gdzie deska z gwoździem czy słoik zabija na hita opancerzonego gościa to bym ryknął śmiechem.

Ale z PVE jednak z ekipą fajnie się pobawić w różne style gry, więc mam nadzieję, że jednak nie usuną tego całkowicie.

 

Mimo wszystko ta gra zalicza coraz więcej i więcej cięć. Liczę na nią, bo poza Destiny tak naprawdę nie ma innej fajnej gry do coopa póki co.

Do Marca jeszcze daleko, po drodze kilka większych imprez, także póki co czekam :)

"melelele go"

Mi akurat to nie przeszkadza.

Nie w "realistycznym" swiecie, jakos sobie nie wyobrazam leciec na goscia z nozem ktory wali do nas z karabinu;p

W destiny mele pasuje jak ulal, ale juz z taka deseczka (wiadomo gdzie) to tak jak mowisz;p

Wiec moze lepiej ze nie bedzie ;]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×