Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Coś w ogóle wiadomo czy na Gsmescomie będą jakieś newsy odnośnie gry? Są w ogóle na tych targach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Gsmescomie Ubi nie pokazuje nic nowego. Ludzie mogą zagrać w demo z E3 i nic poza tym. Może w Paryżu coś nowego usłyszymy, acz wątpię. Jestem ciekaw kiedy planują większą ilość informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pracują  w 'pocie czoła' nad downgradem.  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć, że mapa będzie tak duża do poruszania się. Praktycznie cały Nowy York? Nie ma bata. Pewnie będą wydzielone strefy i skończy się tak jak w Destiny, że w 10 minut znamy całą mapę.

Początkowo myślałem, że już jest jakaś waluta premium i kierwa lepiej, żebym jej w tej grze nie zobaczył, bo się obsram na miętowo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są tylko jego przypuszczenia. Myślisz, że wywalili lokacje z filmiku z e3 2013? Wyglądała już wtedy na ukonczoną. Chociaż nie zdziwiło by mnie gdyby była zrobiona tylko do "dema".

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/OMEy5eGqE9A

Nowy filmik, trochę o PVE.

Do Marca daleko, ale jestem trochę podjarany. Wszystko zależy od tego jak wielki będzie świat i możliwości jakie nam dadzą. Czy to będzie w końcu gra, która odciągnie mnie od Destiny? Chciałbym, ale to się okaże dopiero w Marcu, bo beta też za wiele nie powie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Gra jest otwarta w taki sposób, że już od samego można początku przejść w dowolne miejsce.

Możesz bez problemu pójść w każdym kierunku i nie trafisz na bramy.

Mogę w tej sytuacji powiedzieć, że przygotowujemy bardzo otwarty świat.”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zapowiedzi sa nic nie warte - to samo producenci mowili o Destiny zanim trafilo do sprzedazy ;) Czekam na ta gre, ale oczekiwania dziele przez 100, zeby potem sie nie rozczarowac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz obejrzałem i lol... Pokazali raptem kilka sekund nowego "gameplayu", o ile to można w ogóle gameplayem nazwać.

Gra wygląda fajnie, szczególnie że to idzie na XO, więc u nas powinno być nieco lepiej jeszcze. Nic więcej powiedzieć nie można za bardzo, bo i nie ma co...

Szkoda, liczyłem na więcej materiału. Chyba dopiero jak xbuty w grudniu betę dostaną to coś więcej będzie materiałów do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na forum. Graficznie mocno średnio, tekstury były bardzo słabej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

massive downgrade in 3, 2 , 1 .. 

 

 

Czytałem na forum. Graficznie mocno średnio, tekstury były bardzo słabej jakości.

Nie od dziś wiadomo :P

 

Już jakiś czas temu pokazywali porównanie tego co UBI pokazywał na początku (wypas) z tym co jest :( Cóż jest to UBI więc NIE POWINNO was to dziwić, liczyliście naprawdę że wyjątkowo TYM razem będzie inaczej...

 

Gram może być dobra gejmplejowo (kto wie)... ale na 100% nie będzie szałem graficznym, tylko przeciętniakiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest u was ale ja ostatnio więcej czasu spędzam z grami, które wcale nie wyznaczają nowych standardów w dziedzinie grafiki.

Gry które mnie przyciągają maja dobry Gameplay i czasem fabułę :)

Wcale nie popieram działań Ubisoftu w obszarze "fałszowania" docelowego wyglądu gry, to nie powinno mieć miejsca.. jednak jeśli kupię Division to dla gameplayu a nie dla grafiki :)

Klimat gry mi odpowiada.. Grafika jest bardzo fajna, nawet po wspomnianych cięciach.

Jeśli tylko gameplay będzie solidny i multi stabilne to gra wyląduje na mojej półce :)

Bądźmy realistami... Żadna gra multiplatformowa nie doścignie tytułów z grupy EXów.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra utrzyma poziom z gameplayu powyżej to mi więcej nie trzeba. Niech idą teraz w ilość, bo jakość można powiedzieć, że już jest.

Teraz chciałbym milion broni i lootu do zdobycia i w cholerę ciekawych zadań i miejsc, żeby granie w tą grę dłużej niż tydzień miało jakiś sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra utrzyma poziom z gameplayu powyżej to mi więcej nie trzeba. Niech idą teraz w ilość, bo jakość można powiedzieć, że już jest.

Teraz chciałbym milion broni i lootu do zdobycia i w cholerę ciekawych zadań i miejsc, żeby granie w tą grę dłużej niż tydzień miało jakiś sens.

 

Fakt!! Dużo groni i ogólnie lootu i jest ok, ALE PATRICKO wyobraź sobie gdyby jeszcze dodali taki tryb GUNSMITH jak z TC Ghost Recon Future Soldier lub z MGS byłby wypas :D co?? (wiesz zebrałęś 3 czy 4 bronie to masz mało części na gunsmitha, a zbierzesz w ch... lootu to masz więcej możliwości/części to by był wypas :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualny gameplay z ps juz po calym tym "downgrade" grafiki. Imo zle nie wyglada :

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zagrać na WGW i odczucia mam bardzo pozytywne. Nie jest to poziom grafiki z pierwszej prezentacji, ale jest nieźle i czuć klimat. Gra się standardowo jak na taką grę czyli bardzo przyjemnie. Tryb gry polegający na zbieraniu rzeczy a następnie ewakuowaniu ich i bronieniu miejsca przed innymi także jest ciekawy chociaż po chwili zamienia się w sieczkę. Nikomu z mojej grupy nie udało się ewakuować. Martwi też mapa, ponieważ twórcy jako miejsce starcia tych grup żołnierzy pokazują tylko tą jedną lokacje, która jest maluśka, a tylko olbrzymia liczba gratów zalegających na tym placu stwarza pozory rozbudowanej mapki. Oby ten teren do którego się wchodzi przez taki mur był większy niż nam to pokazują. Elementu RPG się nie doszukałem, bo wszystko było ustawione od razu ale na pewno taki się znajdzie. Jedyne takie większe wady to to, że gra chrupała się przy dosłownie każdym wybuchu granatu, ale może to wina XBOXa na którym odpalona była gra no i pierwszy raz grałem na tym padzie od xboxa one i straszna różnica. Przyzwyczajenie do dualshocka jednak wygrywa. Pomimo, że i tak zarządziłem na polu bitwy :D to kłopoty ze sterowaniem i odnalezieniem przycisków były :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demo jest jeszcze z czasów E3, więc sporo czasu minęło od tego momentu, także pewnie nowsze buildy mają już dawno zrobione.

Może na Paris Game Week się coś ciekawego pojawi nowego, chociaż wątpię, bo Division jest mocno wspierany przez MS, także może być lipa.

Jak nic w Paryżu nie zobaczymy to zostaje już beta Xbotów i oglądanie materiałów w necie, bo my będziemy chyba mieć betę w styczniu, albo lutym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×