Skocz do zawartości
Velans

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Pvp to wielkie bitwy 100 graczy jak nie więcej zdobywanie zamków itp wiary od cholery. Ludzie narzekają na grę ale nigdy w nia nie grali moim zdaniem lepszego MMO na konsole nie ma

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pvp to wielkie bitwy 100 graczy jak nie więcej zdobywanie zamków itp wiary od cholery. Ludzie narzekają na grę ale nigdy w nia nie grali moim zdaniem lepszego MMO na konsole nie ma

Wlasnie o takie bitwy mi chodzi, cos ala woe w ragnaroku czy walki o zamki jak w warhammerze, gdzie gildie bija sie o wplywy na terenie i profity z tego plynace. Jak wlasnie wyglada komunikacja w grze? Jak to jest z tym czatem glosowym?

Wyryto na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych głosowych czatów, poza tym w nowym dlc prawdopodobnie dodadzą czat tekstowy

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumiec, ze bedac w pt automatycznie w grze moge rozmawiac nie robiac imprezy, dobrze mysle?

Wyryto na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumiec, ze bedac w pt automatycznie w grze moge rozmawiac nie robiac imprezy, dobrze mysle?

Wyryto na telefonie

Dokładnie, czy jesteś w gildi czy w party to jest to tego odpowiedni Kanał, nawet 50 osób możne gadać równocześnie

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na paczke z gra, mysle ok czwartku juz bedzie na miejscu, powiedzcie mi, w jakiej frakcji gracie albo gdzie znajde jakas fajna ekipe, z ktora bede mogl pograc

Wyryto na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie największą grupę rodaków posiada Husaria w Daggerfall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera wczoraj zawitala, dla testow zrobilem sobie jedna postac, zeby wybadac temat co i jak, mysle ze w weekend cos tam pogram i zrobie sobie juz cos konkretnego. Trwa jakas rekrutacja?

Wyryto na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciał do Husarii to załóż postać w Daggerfall i daj mi znać to cię zaproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem dragona na daggerfall, wbilem 6lv psnid: senzu90 musze zaznajomic sie z gra napierw

Wyryto na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TESO jest teraz w promo (89zł w store), więc skusiłem się kupić. Na razie będę bawić się w podstawkę, a jeśli przypadnie do gustu to zainwestuję w jakiś dodatek lub abonament ;) .

 

@anarom, tak szukałem info odnośnie gry i na forum teso trafiłem na Ciebie w temacie Husarii :D . Też do niej będę celować  z tego względu, że kumpel jest tam praktycznie od samego początku ;) .

Edytowane przez fryderyk123
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przepraszam ale dawno nie zaglądałem do tego tematu. Czy grasz w tę zacną gierkę?.

Ostatnio zrobiłem przerwę z okazji premiery Dark Souls 3, którą ukończyłem i oczywiście wróciłem do ESO.

Gram w nią już sporo miesięcy i bawię się wciąż dobrze. Gra jest rewelacyjna i ośmielę się stwierdzić że bawię się lepiej niż w mojej ukochanej serii od From.

Wspólne wypady z kumplami na dungi, triale, pvp to coś pięknego. Do tego masa kombinowania z buildami, dosłownie cały czas jest co robić.

Świat jest kilka razy większy od Skyrim i ciągle się powiększa. Już za niespełna miesiąc, wchodzi bardzo duży dodatek i sporo zmian na lepsze. Wsparcie jest na bieżąco, graczy sporo.

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Wspólnie z kilkoma graczami stworzyliśmy nową gildię dla graczy grających w przymierzu Daggerfall. U nas wszyscy są równi i każdy pomoże w każdej sytuacji.

Dzisiaj wyjeżdżam na dwutygodniowe wczasy, więc będę rekrutował po powrocie. Przez ten czas proszę o kontakt na FB, tam koledzy was przyjmą ;). Osoby które nie mają konta na FB, proszę poczekać do 23.07. Pozdrawiam.

https://www.facebook.com/groups/166950337053875/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry bry...

 

Dziś dojechała gra za 2 fuciaki :) 

 

Gracie ktoś, coś ? gdzieś?

 

Kurcze myślałem, że pośmigam w grę a tu dupa, wkłądam płytkę a tu ponad 30GB aktualka... MASAKRA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja tez szla 3 dni, tez myslalem, ze posmigam, a oni chca Plusa! Ostatnio sie skonczyl i nie bardzo mam ochote go przedluzac...

Daj znac czym grasz, czy jest jakis podzial, ktory ma wplyw na gre, by w razie jak kupie plusa mozna bylo pograc razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mnie niedawno pytał czy gra dużo ludzi. Po ostatniej rewelacyjnej aktualizacji jest totalny tłok, dla mnie nawet za duży.

Gra jest świetna i od roku nie chcę grać w nic innego. Polecam nie czytać opinii graczy którzy nawet nie przebrnęli przez tutorial i nie wiedzą że gra tak naprawdę zaczyna się po end game.

Generalnie już skończyły się podziały na trzy pakty jak było wcześniej i wszyscy grają razem, poza tym wreszcie można się pojedynkować w każdym miejscu a nie tylko na terenach pvp.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, tylko dojście do tego Endgame'u trwa wieki. Nie wykorzystując żadnych explojtów na epxa (o ile są), robiąc tylko questy, wylevelowanie postaci trwa zbyt długo. Po 50 godzinach gry miałem 20 lvl na 50. Przy czym gra jest bardzo prosta, można grać singlowo bez żadnego problemu. Nie wiem może coś robiłem źle, ale po prostu zniecierpliwiło mnie ile czasu potrzeba żeby tylko dobrnąć do maks lvl postaci, a nie wspominam nawet o drzewku poszczególnych umiejętności...

Tylko dla pasjonatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji możesz teleportować się gdziekolwiek chcesz. Już nie trzeba kończyć głównych questów żeby dostać się do krain z innych frakcji. Poza tym wszędzie każdy przeciwnik jest na najwyższym poziomie i ty się do tego skalujesz. Dzięki temu exp leci błyskawicznie, questy również są skalowane.

Bez żadnych dopalaczy, bijąc moby można spokojnie robić 4lv na godzinę. Są też części setów które dają duży exp za zabijanie przeciwników.

 

Edytowane przez anarom 1
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, anarom 1 napisał:

Po ostatniej aktualizacji możesz teleportować się gdziekolwiek chcesz. Już nie trzeba kończyć głównych questów żeby dostać się do krain z innych frakcji. Poza tym wszędzie każdy przeciwnik jest na najwyższym poziomie i ty się do tego skalujesz. Dzięki temu exp leci błyskawicznie, questy również są skalowane.

Bez żadnych dopalaczy, bijąc moby można spokojnie robić 4lv na godzinę. Są też części setów które dają duży exp za zabijanie przeciwników.

 

Dużo ludzi nadal w gildi gra ? ja jakoś się odbilem od tej gry ale teraz jak wszytko się skaluje to można grać razem  bo ty miałeś maks lvl a ja 12  a samemu grać to nudno trochę . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie już nie gram w Hussarii. Otworzyliśmy z kilkoma przyjaciółmi swoją malutką gildię i to mi wystarczy, tym bardziej że warunki domowe nie pozwalają mi na ciągłe siedzenie na czacie. Na szczęście twórcy wprowadzili w końcu tekstowy i można porozumiewać się bez gadania.

Generalnie jeżeli dawno nie grałeś to zmian jest sporo. Tutaj masz listę niektórych:

http://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/2016/10/05/update-12-brings-players-together-in-one-tamriel-for-pcmac

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra długi darmowy weekend. Demo gry niby już można pobrać za darmo, natomiast przy realizacji zamówienia widnieje pełna cena. Sporo do pobierania.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pudełko tej gry, jest jakiś update do gold edition czy coś?

Gold Edition widzę że jest za niecałe 100zł. Ile by mnie kosztowały dodatki do gry pudełkowej? Czy lepiej pozbyć się pudełka i kupić wersje Gold?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, helganin napisał:

Mam pudełko tej gry, jest jakiś update do gold edition czy coś?

Gold Edition widzę że jest za niecałe 100zł. Ile by mnie kosztowały dodatki do gry pudełkowej? Czy lepiej pozbyć się pudełka i kupić wersje Gold?

 

Lepiej pozbyć się pudełka i kupić wersje Gold.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja gold daje dostęp tylko do już wydanych dlc czy również tych planowanych (są takowe?)

Jak wygląda sama gra, rozwój postaci - wszyscy są równi czy gracze z grubszym portfelem są równiejsi?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×