Skocz do zawartości
Velans

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

teso.png

 

Cinematic Trailer - część pierwsza, druga, trzecia i czwarta w całości:

 

This is Tamriel Unlimited:

Temat przeznaczony na dyskusję na temat gry.

 

Producent: Zenimax Online

Wydawca: Bethesda Softworks

Premiera na konsolach PlayStation 4: 9 czerwiec 2015r.

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby więcej MMORPG na konsolach! I więcej darmowych gier (gorszych/lepszych).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory TESO mnie nie interesował za bardzo, ale skoro wyląduje na PS4, to grzechem byłoby go olać - wprawdzie nadal mam wątpliwości, a w mmo niespecjalnie gustuję, ale tej grze dam szansę. Gdyby tylko wypuścili GuildWars 2, to bym się nawet nie zastanawiał.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer z E3:

Krótka poprawka, bardzo możliwe, że premiera z PC została również przeniesiona na wiosnę 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bd miał ps4 50 na 50 procent to bd grał w tą gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie crap, chociaż mogę jeszcze zmienić zdanie. Pewnie dlatego, że bardziej zadowolony byłbym z TES VI, niż z jakiegoś MMORPG w świecie TES.

 

Chcę żeby mnie pozytywnie zaskoczyli, ale szczerze wątpię w taki obrót sprawy.

 

Wszystkim zafascynowanym życzę dobrej zabawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępniam główny motyw muzyczny TESO, jakiś czas temu wylądował w sieci.

 

Edytowane 04/08/2013:

Gameplay z QuakeCon 2013.

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The basic monthly charge will be $14.99/€12.99/£8.99, but players can “expect some discounts if you buy multiple months at a time.”

 

 

wtf-gif-tumblr-i2.gif

 

W zasadzie można zamknąć temat :biggrin:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licząc według funtów wychodzi niecałe 50 zł. Na ten czas jest to pierwsza informacja pochodząca z gatunku gier MMO na nowej generacji, więc sprawa powinna rozjaśnić się po jakimś czasie gdy poznamy ceny abonamentu innych gier MMO, wtedy się wypowiem co do ceny, bo muszę przyznać, że dużego obeznania cen abonamentów w tym gatunku gier nie mam. Nie sądzę, jednak by cena uległa zmianie za jakiś czas, więc można już odkładać pieniążki :). Z gameplay'u z QuakeCon łatwo zauważyć, że mechanika jest zaczerpnięta w dużej mierze z Skyrima, i jest to przerobione jako MMO, z walkami pvp, większą eksploracją i dużą ilością zadań do wykonania. Myśle więc, że Bethesda nie zawiedze.

By the way, przeglądałem ostatnio ceny Obliviona i Skyrima na PS3 i wyszło, że jeśli chciałbym kupić Obliviona w edycji 5th Anniversary to wyszło by mnie to drożej niż samego Skyrima, którego można dorwać już za około 65 zł. Do wiosny 2014 jeszcze czas, a dobrze było by się rozeznać w okolicach Cyrodiil, bo Morrowind mam obcykany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle więc, że Bethesda nie zawiedze.

By the way, przeglądałem ostatnio ceny Obliviona i Skyrima na PS3 i wyszło, że jeśli chciałbym kupić Obliviona w edycji 5th Anniversary to wyszło by mnie to drożej niż samego Skyrima, którego można dorwać już za około 65 zł. Do wiosny 2014 jeszcze czas, a dobrze było by się rozeznać w okolicach Cyrodiil, bo Morrowind mam obcykany.

 

Czy aby nie jest tak, że w  TES Online Bethesda się nie angażuje? Tylko jakaś zewnętrzna firma odpowiada za produkcję ( Zenimax Online )?

 

Po ogłoszeniu przymusowego abonamentu, plus obecne informacje o sklepiku z dodatkami stwierdzam, że odpuszczam sobie TES O.

Poczekam aż gra nie będzie wymagała abonamentu, a coś czuję, że nastąpi to niedługo po premierze. Wróżę im podobny los jak grze MMO na podstawie Star Wars od EA. Jestem fanem serii, ale abonament rzędu 50 pln miesięcznie to dla mnie za dużo, szczególnie, że nie mam czasu na długie siedzenie.

 

Ja akurat w Obliviona grałem na PC lata temu, kupiłem zaraz po premierze to zapłaciłem wtedy 129.90 :) ale warto było.

Teraz można dorwać za ~25 pln, ale to nie GOTY tylko podstawka.

Edytowane przez Feargeat
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby nie jest tak, że w  TES Online Bethesda się nie angażuje? Tylko jakaś zewnętrzna firma odpowiada za produkcję ( Zenimax Online )?

 

 

Oficjalnie Bethesda jest wydawcą, zaś Zenimax Online producentem, tak jak w pierwszym poście :). Jednak oczywiście można brać pod uwagę to, iż Zenimax wykonuję tylko powierzoną pracę, zaś świat, fabuła należą do Bethesdy. Kiedyś natknąłem się na tekst, mówiący o współpracy z Bethesdą, bez której gra by nie powstała.

 

 

Ja akurat w Obliviona grałem na PC lata temu, kupiłem zaraz po premierze to zapłaciłem wtedy 129.90 :) ale warto było.

Teraz można dorwać za ~25 pln, ale to nie GOTY tylko podstawka.

 

Tak, zwykłą edycję można kupić bardzo tanio na PS3. Jednak moim zdaniem wolę mieć wszystkie dodatki i mapę Cyrodiil, którą jest w 5th Anniversary. :). Jeszcze tylko by było wsparcie dla trofeów w Oblivion na PS3, wtedy brałbym bez zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak jestem fanem serii, a TES zabral mi sporo z zycia, tak teraz mam powazne watpliwosci - 200 pln za gre, 50 pln miesiecznie, do tego juz o mikrotransakcjach pisza i o dlc - ktore tez nie beda darmowe - jak developer, zamiast pokazac cos z gry sensownego, skupia sie od samego poczatku na ukazaniu tego, jak bedzie doil graczy.. no nie teges...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo by taki przebieg spraw ułatwił, gra była by przystępna dla nowego gracza. Wszystko jest możliwe. Nic mnie już nie zaskoczy jak podczas rejestracji do Bety na PC w rubryce o wyrażeniu własnego zdania, poprosiłem o stworzenie TESO na PS3 - jeszcze przed E3 2013 :]. Co prawda finalnie gra nie trafi na PS3 ale jestem zdania, że krok jaki Bethesda wykonała da PS4 ogromnie dobry tytuł.

 

Edytowane 22/11/2013:

Na oficjalnej stronie TESO pojawił się bardzo interesujący wpis. Udostępniono interaktywną mapę Tamriel z TESO, z kilkoma screenami i opisem w formie książek z gry.

Link do mapy: http://elderscrollsonline.com/en/map/tamriel.

 

Edytowane 11/12/2013:

I mamy dokładniejsze info na temat daty wydania TESO na PS4. June 2014. :)

http://www.elderscrollsonline.com/en/news/post/2013/12/11/eso-release-plans-announced

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc umieszczam mam nadzieję wszystkie brakujące i większe materiały z gry. Od najstarszych do najnowszych.

Miłego oglądania.

 

Troszkę o swobodzie w Tamriel i rzemiośle:

 

Przedsmak rozwoju bohatera:

 

Wideo zapowiedź walk PvP:

 

Świetny materiał z TESO z deweloperami:

 

Co nieco o obsadzie w TESO:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale abonament tak ;) 13€ za miesiąc, więc ok. 40-50€ za rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee lubię to uniwersum grywałem od 3 części a ta gra całkiem smakowita dla mnie ALE jak za 1 miesiąc 13 euro to nie wiem jak wyliczyłeś, że za rok 4-50 euro?? chyba raczej 80 - 90 (z jakaś zniżka przy zakupie na cały rok), więc stwierdzam, że odpuszczam bo nie zapłacę TYLE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w FF A Realm Reborn. Jest Miner, Botanik, Fisherman, Alchemik hmmm jak kupię PS4 to może się zaopatrzę w tą gierke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie będzie wymagać PS+ do gry online.

 

Czyli jak będzie doskwierał mi brak funduszy, z PS Plusa i abonamentu wybiorę abonament TESO :).

 

Jak w FF A Realm Reborn. Jest Miner, Botanik, Fisherman, Alchemik hmmm jak kupię PS4 to może się zaopatrzę w tą gierke.

 

Coś tam skromnie myślę, o jakiejś gildii na przykład dla graczy z forum, przynajmniej by na początek każdy oswoił się z grą i również nawiązał jakieś kontakty w grze. Każda twierdza w Tamriel będzie nasza :biggrin:.

 

Zauważyłem dzisiaj info na temat kolekcjonerki TESO. Miło by było postawić samo opakowanie kolekcjonerki na półce ale gorzej z moimi funduszami. :). Na ten czas numer jeden z moich planów na PS4, to czekać na TESO. Jakby jakiś mały cud się stał z moimi funduszami to z wielką chęcią zamówił bym taką kolekcjonerkę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AngryJoe gra w betę:

 

 

Wygląda na straszne drętwe drewno póki co :) Radze się dobrze zastanowić czy warto w to inwestować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmikach faktycznie średniawo wygląda. Beta będzie kiedyś na PS4? Czy tam PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×