Skocz do zawartości
Velans

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co na PC w bete grałem, ale tylko chwilę. Ale pisał nie będę, bo to jednak PC.. sam się zastanawiam nad tym czy będzie warto..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmikach faktycznie średniawo wygląda. Beta będzie kiedyś na PS4? Czy tam PS3...

 

Sądzę, że powinna być, tylko pozostaję kwestia jaki będzie dostęp do niej. Czy podobnie jak aktualnie na PCtach zapisy, czy otwarta dla każdego.

 

Póki co na PC w bete grałem, ale tylko chwilę. Ale pisał nie będę, bo to jednak PC.. sam się zastanawiam nad tym czy będzie warto..

 

Ja akurat dostałem na ten weekend kod na wypróbowanie bety na pecetach. Za dużo niestety nie mogę sobie pozwolić z powodu mojego przegrzewającego się laptopa :biggrin:, ale na prawie najmniejszych detalach mogę sobię pograć około półtora godzinki, dlatego najbardziej wyczekiwuję bety na PS4, gdzie takiego ograniczenia nie będę miał :biggrin:. Ogólnie gra mi się bardzo miło ale aż ręcę mi się trzesą, że mam tak mało czasu na grę :). Na razie na spotanie chodzę sobie z łukiem i badam powoli jakieś questy :).

 

Wygląda na straszne drętwe drewno póki co :) Radze się dobrze zastanowić czy warto w to inwestować :P

 

:P. Ja już myślę nad oszczędzaniem :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat dostałem na ten weekend kod na wypróbowanie bety na pecetach. Za dużo niestety nie mogę sobie pozwolić z powodu mojego przegrzewającego się laptopa :biggrin:, ale na prawie najmniejszych detalach mogę sobię pograć około półtora godzinki, dlatego najbardziej wyczekiwuję bety na PS4, gdzie takiego ograniczenia nie będę miał :biggrin:. Ogólnie gra mi się bardzo miło ale aż ręcę mi się trzesą, że mam tak mało czasu na grę :). Na razie na spotanie chodzę sobie z łukiem i badam powoli jakieś questy :).

 

 

A to ta beta ma być także na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po filmikach widać, że i TESO nie ominie ta zmora, która odrzuca mnie od każdego MMO, czyli nudna, drewniana walka, myślałem, że będzie lepiej, niż żałosne klikanie skilli w Wowie, a jednak i tak wygląda to drętwo. Trzeba czekać na pełnoprawne TES VI jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ta beta ma być także na PS4?

 

Kiedyś czytałem coś o tym, ale nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, ponieważ może to być tylko plotka. Poczekamy to się sprawdzi. :)

 

Przy okazji wrzucam oficjalny unboxing edycji kolekcjonerskiej TESO:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bety mozna sie zglaszac na pc, ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę na pc. Ogólnie gra zabawna. Zaczyna się jak zwykle w więzieniu. Nawiedza mnie duch i od niego dowiaduję się że jestem wybrańcem po czym wypuszcza mnie z celi. Patrzę a po więzieniu popyla ze stu innych wybrańców w dodatku ubranych tak samo jak ja. Pograłem i po godzinie wyłączyłem. Wracam do Guild Wars 2 w dodatku gry darmowej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do Guild Wars 2 w dodatku gry darmowej.

 

Błagam, nie porównujmy na starcie TESO do boga MMORPG. Nie sądzę, żeby w najbliższych latach cokolwiek chociażby zbliżyło się do GW2, która jest, w swoim gatunku, grą niemalże doskonałą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bety mozna sie zglaszac na pc, ps4.

 

W sumie racja. :). Aktualnie przy zapisywaniu się do bety widnieję opcja wyboru PS4. Dawno tam nie zaglądałem :).

Link dla wszystkich zainteresowanych: https://www.elderscrollsonline.com/en/beta.

Osobiście zapiszę się do bety na PS4, gdy otrzymam swoją sztukę PS4. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Velans lepiej zglos sie teraz, bo jeszcze do bety nie wybierali graczy, a moze beda sie sugerowac kolejnoscia zgloszen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Velans lepiej zglos sie teraz, bo jeszcze do bety nie wybierali graczy, a moze beda sie sugerowac kolejnoscia zgloszen.

 

Spoko :). By było "sprawiedliwie" zapiszę się jak otrzymam swój egzemplarz ;). Mam nadzieje, że będzie to w przeciągu tygodnia-dwóch tygodnii.

Sądzę, że beta na PS4 może zostać przeprowadzona jak na pecetach, czyli z upływem czasu dostęp otrzymają wszyscy albo większosć chętnych.

Osobiście i tak, w planach mam już zainwestowanie w TESO. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Na klon WoW'a mi to nie wygląda. Czekam cierpliwie i nie nastawiam się negatywnie.

 

I jeszcze niezły materiał z bety.

 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem udział w dwóch beta-weekend'ach na PC i najbardziej nie podoba mi się system walki.

W walce bronią białą zostało spamowanie LPM oraz przytrzymanie dla mocnego ciosu, usunięto ciosy rozbrajające, paraliże, obalenia. Za to podczas lewelowania danej broni możemy wykupić dla niej skille typu: szarża dla 2-ręcznej, spowolnienie dla miecz-tarcza itp.

 

Najgorsze w tym wszystkim są hitboxy... ewidentny krok w kierunku niedzielnych graczy, broń jednoręczna trafia moba nawet z 3m,

czary i łuki tragedia mimo, że mamy celownik to wystarczy strzelić 2m obok moba i pocisk sam skręci w kierunku przeciwnika.

 

Ciekaw jestem jak rozwiążą kwestie sterowania na konsolach(podłączyłem pada x360 i gra go nie obsługiwała) oraz komunikację.

 

Ogólnie jak to w mmo wszystko będzie zależało od end-content oraz pvp... fajnie, że już jest zaimplementowane LFG więc będzie można szybko zbijać grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się do Bety TESO na PS4. Pozostaję czekać na zaproszenie :).

 

Crafting w Tamriel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam klucz do stress testu, ale na pc.

Czas trwania testu :

Friday, February 28, 12PM EDT

to Sunday, March 2nd, 11:59PM EDT

Jesli ktos chce oto klucz. Wykorzystasz klucz prosze o komentarz , aby inni juz sie nie trudzili.

6AFRXJ4AA7ALWTMCH9TX

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z prośbą informuję, że skorzystałem sobie z kodu, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 jeszcze nie zapowiedziano bety, w ogóle nie wiadomo czy będzie. Co ciekawe wersja PC nie będzie wspierała gamepadów, tylko m&k. Wygląda mi to na powtórkę z Diablo 3 i dwie odrębne wersje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dość ostro w ostatnich beta testach ESO na PC i muszę powiedzieć, że o ile interfejs jest fajnie zrobiony czytelnie, przejrzyście a po FF XIV mocno zacząłem na to zwracać uwagę. To sama gra grafika, muzyka i gameplay przede wszystkim jest średni i nie zasługuje na płacenie 15$ miesięcznie. Klasyczne do bólu mmo z całą jego nudą.

 

Idź w miejsce A > zabij B/wykonaj czynność C > wróć, pogadaj wpadnie lv > idź dalej > powtórz od kroku A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem w ten wtorek zaproszenie na moje następne podejście do Bety TESO w zbliżający się weekend na PC. Co ciekawe nie ma już NDA (non-disclosure agreement), więc wrzucił bym tu jakiś screen z gry ale, że gram prawie na najmniejszych wymaganiach to nie ma czymś się chwalić :). Prawdziwą moc z gry poczuję dopiero na PS4. :).

 

Od kilku dni, można już zamówić TESO w niektórych polskich sklepach na PS4, między innymi na Ultimie. Cena jeszcze nie jest dokładnie zatwierdzona.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kur... jak tu nie być napalonym na grę kiedy takie trailery dają :)

Szkoda tylko, że sama gra wygląda już zupełnie inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie warto za to placic 15$ miesiecznie nawet jakby byla darmowa to bym raczej nie pograł za długo... zawiodłem sie jest to zwykły mmo i wcale jak skyrim nie wyglada daleko mu do tego pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest nudna do bólu. O ile świat Elder Scrolls może być o tyle sama gra jest nudna i potwierdzam słowa innych - nie warto wydawać na nią złamanego grosza. Kolejne MMO które nie wprowadza żadnych nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym wybierać przeniesienie jakiegokolwiek MMORPG na konsolę, to jedynce opcje to WoW i Guild Wars 2.

Z tym, że WoW zjadł mi już za dużo życia i lepiej, żeby nigdy na konsole się nie pojawił, zaś GW2 miałem do czynienia jedynie trochę, ale gra bardzo dobra.

Elder Scrolls jak zwykle, drewno do potęgi, silnik tragiczny i jeszcze ten abonament...ta gra nie ma prawa przetrwać.

Za chwilę przejdą na F2P, tak jak było ze Star Warsami, które to miały zdetronizować WoWa z tronu :) Wielu próbowało, ale nikomu jeszcze się to nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 drewno do potęgi, silnik tragiczny i jeszcze ten abonament...ta gra nie ma prawa przetrwać.

 

 

Potwierdzam grałem. Nuda do kwadratu.

 

k%C3%B3%C5%82ko-krzy%C5%BCyk-450x450.jpg

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×