Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oglądałem trailer to miałem skojarzenia z Dishonored. Bardziej mi odpowiada Cyberpunk, ale może ta gra być dobra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najbardziej interesująca zapowiedź nowego IP. Natychmiastowe skojarzenie z mistrzowską grą sprzed lat :

1748003-nightmarecreatureslogo.jpg

Zasnuty mgłą XVIII wieczny Londyn, odrobina steampunka i bractwo walczące ze stworami ciemności? O ile to nie jakieś crapowate mmo to COUNT ME IN!

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa i nie ratujemy świata w pojedynkę...

Klimat zapowiada się fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Najwyższy czas na jakieś informacje dotyczące gry, która zdołała zawrócić w głowach wielu ludziom. The Order 1886 mieliśmy okazję poznać podczas konferencji Sony na tegorocznych targach E3. Niestety, poza bardzo interesującym zwiastunem CGI nie zobaczyliśmy nic więcej. Dzięki blogowi Playstation zdołaliśmy wydobyć z Ready at Dawn trochę wiadomości. 

Ekipa z blog.us.playstation.com przeprowadziła bardzo ciekawy wywiad z przedstawicielem Ready at Dawn. Okazuje się, że The Order 1886 będzie "filmowym doświadczeniem". Grę zaliczamy do gatunku trzecioosbowego action-adventure. Twórcy skupili się na przedstawieniu historii, bo właśnie na niej opiera się cała produkcja.

Jeśli chodzi o lokalizację to wybór Londynu jako miasta, w którym ma mieć miejsce akcja gry nie jest przypadkowy. Miasto to zostało wybrane ze względu na jego niezwykłą historię, niezwykłą różnorodność. Jako, że wykorzystano prawdziwy świat, twórcy postanowili wzbogacić go o realne wydarzenia, ludzi i przedmioty.

The-Order-1886-51-605x340.jpg

Co bardzo ciekawe, a dotyczy Londynu to fakt, że Ready at Dawn postanowiło przenieść rzeczywisty wygląd Londynu do gry, co prawda nie całego miasta, gdyż te jest zbyt duże, ale mieszkańcy miasta powinni być w stanie rozpoznać miejsca, do których zabierze ich gra. Oczywiście, niektóre rzeczy zostały lekko zmienione, niektóre miejsca zostały przesunięte, ale nadal pozostaniemy w niemal prawdziwym Londynie.

Ekipa Ready at Dawn postanowiła przenieść wszystkie rzeczy, które znamy z filmów do swojej gry. Wspomnieli tutaj o sprawach, z których teoretycznie nie zdajemy sobie sprawy, jednak gdy ich brakuje od razu zapala nam się w głowach czerwona lampka sygnalizująca "coś tutaj jest nie tak". Dotyczy to między innymi takich pozornie błahych spraw jak rodzaj wykorzystanego obiektywu na kamerze, czy oświetlenie danej lokacji. Według studia, spora część gier jest zbyt czysta i przez to zbyt nierzeczywista. W The Order 1886 mamy zobaczyć prawdziwy brud Londynu, a gra ma w nas wywołać te same emocje co bardzo dobry film.

The-Order-1886-10-605x340.jpg

Cóż, zapowiada się naprawdę świetnie! Teraz pozostaje nam tylko czekać na jakieś materiały z rozgrywki, miejmy nadzieję, że się nie rozczarujemy. Nagranie pokazane podczas targów zawiesiło poprzeczkę bardzo wysoko, miejmy nadzieję, że sama gra będzie w stanie podnieść ją jeszcze wyżej. Gdyby kogoś interesował wspomniany wywiad to może go znaleźć tutaj.

http://www.ps3site.pl/garsc-informacji-o-the-order-1886/158361#more-158361

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tyko nadzieję na więcej "gry w grze" niż w takich produkcjach jak Uncharted(przy czym wcale nie umniejszam ich zajebistości) - widziałbym tu możliwie dużo elementów taktycznych i około RPGowych: rozwoju postaci, modyfikacjji broni itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam 

 

 

moim zdaniem gierka zapowiada się zajebista i  żeby klimat był fajny to biorę odrazu :) 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QfTVDxK.jpg

HzmdTqG.jpg

dB6fTHB.jpg

aGkeIXf.jpg

80s1IHw.jpg

 

 

Nad The Order pracuje tylko 80 osób i jest to autorski silnik ekipy RAD.

Edytowane przez DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanciastości okrągłych obiektów to chyba nigdy nie wyeliminują  :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyeliminują gdy postęp w grafice będzie nieznaczny, a niewykorzystana moc sprzętu będzie mogła zostać spożytkowana właśnie na takie szczegóły. I prędko to raczej nie nastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanciastości okrągłych obiektów to chyba nigdy nie wyeliminują  :confused:

 

idi-amin-laughing.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyeliminują gdy postęp w grafice będzie nieznaczny, a niewykorzystana moc sprzętu będzie mogła zostać spożytkowana właśnie na takie szczegóły. I prędko to raczej nie nastąpi.

 

Tak samo pewnie będzie ze stałymi 60 fps w standardzie. Ciekawe czy tym razem starczy mocy, żeby dopieścić całe postacie w grze, bo np. w Xiii twarze były tip top a palce u rąk kanciaste jak w FFX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że postęp graficzny przestał mnie jarać już przy poprzedniej generacji(ostatnia gra w której tak naprawdę jarałem się grafiką to chyba "MGS: Sons of Liberty" ) - owszem, miło spojrzeć i chwile się pozachwycać, tym bardziej miło jeśli cała gra potrafi utrzymać taki poziom jak te rendery, ale jak dla mnie to absolutnie kluczową sprawą jest rozgrywka i bardzo chętnie poznałbym na jej temat jakieś konkrety. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że o tej grze nic nie było na konfie. Jeden z ciekawszych tytułów na ps4

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazki megaklimatyczne, tylko, do ciężkiej cholery, niech wreszcie pokażą jakiś gejmplej, bo jak  narazie to wiemy tyle że to może być i symulacja taneczno-wyścigowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Prezes firmy Ready at Dawn, Ru Weerasuriya, na swoich dzisiejszych, porannych pokazach dla dziennikarzy powiedział, że The Order to nie tylko gra, to cała marka, która może nieść za sobą również inne instancje zahaczające o szeroko pojętą rozrywkę i mass-media.

Jak sam powiedział "pierwsza" gra, rozgrywa się w czasach postindustrialnego Londynu i może to dać początek zupełnie nowym przedsięwzięciom. Nie jest to szczególnie zaskakujące, bowiem większość nowych tytułów z ogromnym budżetem jest z góry planowane jako duże przedsięwzięcia, do których dochodzą książki rozwijające fabułę, mini-seriale lub nawet filmowe odsłony.

Ciekaw jestem co dokładnie ich szef miał na myśli - serial, film, wersję na PS Vitę, a może już teraz myślą o sequelu? Osobiście z niecierpliwością czekam na pierwsze fragmenty z rozgrywki, bowiem całość bardzo przypomina mi Nightmare Creatures, w które zagrywałem się na pierwszym PlayStation.

http://www.ps3site.pl/gamescom-2013-the-order-to-nie-tylko-gra-to-cala-marka/164265

 

A więc wiążą z tym IP duże plany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej dziwnym jest że tak naprawdę to dalej o grze nic nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest pokazywana za zamkniętymi drzwiami.

 

 

During the first demo we saw how throwing a grenade into a wooden box blows it into tiny splinters. If you throw another grenade into the newly formed mass of splinters then the resulting explosion will blow them into even smaller fragments. The effect really is astonishingly realistic!
 
Based on what we saw in the two live gameplay demonstrations, The Order: 1886 will be a cover-based shooter with an over-the-shoulder camera perspective in the style of Resident Evil 4 or Gears of War.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosto z Gamescom: Dbałość o szczegóły to znak rozpoznawczy The Order: 1886

"Zwracacie czasem uwagę na powiewające na wietrze flagi? Za ich ruch odpowiada jeden skrypt, przez co wszystkie ruszają się na wietrze w identyczny sposób. Ale nie w The Order, bo przecież w prawdziwym świecie każda flaga jest inna i nie poddaje się wiatrowi w taki sam sposób. Podobnie w nowej produkcji Ready at Dawn."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie ten "Order". Na szczęście nie będzie to fps. I fantastyczny klimat XiX wiecznego Londynu, gdzie akcje miały najciekawsze powieści. Do tego element S-F. No zapowiada się ciekawie. Coś w stylu "Ligi niezwykłych dżentelmenów". Będę śledził. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam absolutnie by nie przeszkadzała perspektywa "first person" bo jak pokazują takie gry jak "Human Revolution" czy "Dishonored" taki sposób zaprezentowania akcji wcale nie wyklucza bardzo dużego stopnia rozbudowania. Mam za to nadzieję że bez względu na perspektywę nie okaże się oskryptowaną wydmuszką - liczę na wielowarstwowy, ciekawy gejmplej, a nie tylko jazdę bez trzymanki w pięknej oprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam absolutnie by nie przeszkadzała perspektywa "first person" bo jak pokazują takie gry jak "Human Revolution" czy "Dishonored" taki sposób zaprezentowania akcji wcale nie wyklucza bardzo dużego stopnia rozbudowania. Mam za to nadzieję że bez względu na perspektywę nie okaże się oskryptowaną wydmuszką - liczę na wielowarstwowy, ciekawy gejmplej, a nie tylko jazdę bez trzymanki w pięknej oprawie.

 

"The Order: 1886 will be a cover-based shooter with an over-the-shoulder camera perspective in the style of Resident Evil 4"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×