Skocz do zawartości
ONE

Mirror's Edge Catalyst

Rekomendowane odpowiedzi

Perełka tych targów!

Najlepsza gra z PS3 będzie znów najlepszą na PS4?
Niestety, dla mnie #1 to Destiny, ale #2 jak najbardziej mogę dla ME2 zarezerwować :D

 

Faith w końcu wraca!

Teraz tylko czekać na kolejne informacje.

 

Mam nadzieję, że gra będzie dłuższa niż jedynka mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, na równie znakomitą ścieżkę dźwiękową co w pierwszej części :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy FPS na swiecie. W jedynke pare razy grałem na PC z dubbingiem :biggrin:

Szkoda ze przez wielu gra niedoceniana wg mnie nietrafnie. Gra wg mnie najlepsza w jaka grałem do tej pory.

A Faith? :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Edytowane przez sakosusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na ps3 ukończyłem. Kupiłem na PC aby zagrać na modzie free run. Gra znakomita trochę walka mi się nie podobała ale super 10/9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze wyczytalen w necie, ze to ma byc reboot?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się niesamowicie! Nie spodziewałem się, że pokażą nam jednak coś z ME, a jednak!
Zawsze lubiłem te renderowane filmik ^^ Faith wygląda świetnie, do tego te kawałki gameplayu *___*
Ucieszyłem się bardzo jak ogłosili, że Mirror's Edge 2 będzie miało otwarty świat! Wyobrażacie to sobie?!
Perełka targów i zrobili mi smaka.
btw. nienawidzę jak  pokazują coś i "Coming... when it's ready" ... Ale dobrze, że powstaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze wyczytalen w necie, ze to ma byc reboot?!?

 

Yup, nowa historia Faith z otwartym światem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL to trzeba byc EA, zeby miec tupet i robic reboot gry, ktora zaczela i skonczyla sie na az jednej odslownie... Tak sie zawsze zastanawialem, co ci ludzie tak chca tego ME2, jak jedynka jest idealna jaka jest, i co by nowego mozna bylo jeszcze wymyslec, no i EA pokazuje, ze nic. Aczkolwiek grafika jedna na najladniejszych na next-geny poki co, pierwszy ME do dzisiaj trzyma sie znakomicie i nic sie nie zestarzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zrobią reboot albo kolejną część...

Mi to lotto, jeśli tylko feeling i gameplay zostaną tak znakomite, jak w pierwszej części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zły,bo gówno pokazali.Nic nie można wywnioskować z tych ich pokazówek.Z tego co tu widać to oni chyba,dopiero zaczynają grzebać coś przy tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno panowie z Dice chca ułatwić rozgrywke :-( juz sie boje ze do przejścia gry będzie wystarczyl jeden przycisk :-( cholera bardzo czekam na ta produkcje ale to info mnie przeraża...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest powód dla którego pierwsza cześć bardzo słabo się sprzedała. Była za trudna. Teraz gra może być prostacka ale trafić do większej ilości odbiorców. Z punktu widzenia dewelopera wybór jest prosty.

 

N3Y0f1J.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno panowie z Dice chca ułatwić rozgrywke :-( juz sie boje ze do przejścia gry będzie wystarczyl jeden przycisk :-( cholera bardzo czekam na ta produkcje ale to info mnie przeraża...

No coz czasy sie zmieniły, gry tez.

Dopiero niedawno ograłem jedynkę i powiem ginalem bardzo czesto. Ogólnie miałem wrażenie ze ten tytuł to nie to co dzis, i dobrze bo gry powinny być rożne. Jesli umieralem to dlatego ze nie wymierzylem skoku, nie miałem właściwego pędy, lub nie odebrałem wrogom broni na czas.

Pewnie w nowej części gry będziemy mieli wiecej tolerancji mniej mierzenia skoków i zamiast wiedzieć jaki przycisk i kiedy służy do odebrania broni bedzie QTE. Coz zrobić.... Taki teraz panie rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by zmienić nazwę tematu, bo ta gra nie będzie sequelem, ale kompletnie nową grą, korzystającą ze świata i bohaterów, a także elementów rozgrywki poprzednika czyli krótko mówiąc gra będzie reboot'em.

Wygląd bohaterki też będzie trochę inny od tego co widzieliśmy w pierwszej części (moim zdaniem na gorszy).

 

Tytuł gry ma mieć nazwę: Mirror's Edge Catalyst

 

http://www.mirrorsedge.com

 

 

f5V59QNwkiY9.878x0.Z-Z96KYq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reboot od EA hmmm .. Jak dla mnie już po serii , jak przeczytałem ten ich statement na stronie to mam wrażenie że o specyficznym i wymagającym feelingu jedynki możemy zapomnieć , masqkra tyle lat ludzie czekalii pewnie dostaną kolejnego bf-a z okrojonym parkourem . Shame on you EA , ile oni już fajnych ip zarżneli/zmienili to nie zliczę ....

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe EA to twór tak słaby że nie wiem jakim cudem sa takim kolosem. Dla mnie 2 ich marki były wielkie. Własnie mirror edge i dead space. Jedną już zamordowali a w drugiej tak

gmerają że aż drżę o finał tej marki.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa, NHL, NFL, Ultimate Team, itd.

Pozywka dla mas, dojenie do kwadratu sprzedając to samo w innym pudełku z nowym logo. Dopóki ludzie to kupują i płacą za taki badziew, to nigdy nie upadną. Battlefield nie piszę, bo ta gra przynajmniej chociaż trochę stara się być dobra.

Mirrors Edge był od Dice, a Dead Space od Visceral. EA tylko wydawało, dopiero potem ich wyciągnęli w swoje sidła. Dice już było co prawda, ale wiadomo o co chodzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pandemic :/ Full spectrum warriors i Mercenaries to były świetnie rokujàce serie , tak samo skończyli jak weszli w konszachty z EA ...

Przynajmniej o soundtrack w Mirrors Edge mozna chyba być spokojnym , tego się nie da zepsuć .... Chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soundtracki, to akurat chyba jedyna rzecz która się EA udaje ;)

Pierwsza część była naprawdę ciekawą produkcją, z fajnym klimatem i niezłym designem świata. Oby dwójka była równie udana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wypluwam swoje słowa , jest sandboks dlatego taki PR ze zmianą nazwy , jaram się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się to prezentuje. Jest szansa, że tego nie spartolą i wyjdzie niezła produkcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, musze przyznac, ze jest kosa :D Na temat grafiki sie nawet nie wypowiadam, bo ta generacja to istna era downgrade'ow ;)

Ale czekam, obok Deus Ex'a, dla mnie to must have :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×