Skocz do zawartości
Patricko

Mad Max

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Eloszki napisał:

Dziekuje. Chyba pierwsza gra w ktorej sa tak zauwazalne dla mnie dropy klatek. Juz myslalem ze mickonsola umiera :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

 

To mało widziałeś. W tej generacji to raczej trudno w wskazać grę nie gubiącą klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze ograłem wszystkie gry aaa i takich dropsów jak wmasuj maxie nie miałem. No nic nie ma tragedii. Zapytałem tylko dlatego bo myślałem ze konsola umiera :).

Dzięki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam problem. Podczas plądrowania "Palcowzgórza" paru zgniłozębów spadło z wysokości podczas walki. Jednego mi nie policzyło jako zabitego. Łaziłem po tej miejscówce i okolicach z półtorej godziny albo lepiej i nie mogę znaleźć tego łba. Pojechałem nawet inne misje robić w nadziei że sie zrespawnuje i go dojade, ale po powrocie nikogo tam nie ma. Licznik pokazuje 24/25 :38_worried: Chyba jakiś bug czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, skrzypas napisał:

Chyba jakiś bug czy co?

Jeden z wielu w tej grze. Tutaj platyna to prawdziwa loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malpka napisał:

Jeden z wielu w tej grze. Tutaj platyna to prawdziwa loteria.

Ja osobiście na żaden nie trafiłem, ale naczytałem się wiele rzeczy o tym co to gracze przeżywali z tą grą. Jak napisałeś - loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo pojechałem jeszcze raz na tą miejscówkę i typ się zrespawnował. Także wszystkie obozy mam załatwione na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz powróciłem do Mad Maxa. Trochę pograłem i znowu to samo uczucie. Z jednej strony gra jest tak nudna i monotonna  po czasie, że mogłaby śmiało konkurować z sandboxami od Ubi. Z drugiej jednak strony klimat gry jest genialny i pomimo tej powtarzalności i monotonii nie pozwala się oderwać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi lokacjami i glitchem 190/191. Jeśli w statystykach nie zaliczy mi jakiejkolwiek lokalizacji to restart save i aż do skutku? Nie mam jeszcze gry, ale wolę się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Patricko napisał:

Jak to jest z tymi lokacjami i glitchem 190/191. Jeśli w statystykach nie zaliczy mi jakiejkolwiek lokalizacji to restart save i aż do skutku? Nie mam jeszcze gry, ale wolę się upewnić.

Dokładnie tak. Sprawdzaj w statystykach czy zaliczyło ci lokację do odwiedzonych. Dla pewności i świętego spokoju zgrywaj save na pendraka.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12.12.2016 o 09:42, Patricko napisał:

Jak to jest z tymi lokacjami i glitchem 190/191. Jeśli w statystykach nie zaliczy mi jakiejkolwiek lokalizacji to restart save i aż do skutku? Nie mam jeszcze gry, ale wolę się upewnić.

Wczoraj wykonałem to wyzwanie i nie miałem z nim problemów. Zaliczyło wszystkie miejsca.

 

Mam natomiast inny problem i chciałem was prosić o pomoc. Otóż wraz z Mad Maxem dostałem pakiet wojownika szos i zamiast 13 Ozdób na maskę mam 25, nie potrafię znaleźć jednego o nazwie " Bumerang Dzikiego Dziecka " który znajduje się gdzieś w regionie Cadavanaugh. Problem że mam wszystko zrobione i nie mam pojęcia gdzie to może być, przeszukałem google i ani wzmianki o tej ozdobie. Poniżej ss,  Dziękuję z góry za pomoc. 

 

Mad Max_20161216101640.jpg

Edytowane przez Stysiu_MS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam o który emblemat chodzi. Zmień w konsoli ustawienia języka na angielski. Wtedy będziesz wiedział jak ta ozdoba nazywa się w oryginale dzięki czemu łatwiej będzie ci jej szukać w necie. Na pewno coś przeoczyłeś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malpka napisał:

Pojęcia nie mam o który emblemat chodzi. Zmień w konsoli ustawienia języka na angielski. Wtedy będziesz wiedział jak ta ozdoba nazywa się w oryginale dzięki czemu łatwiej będzie ci jej szukać w necie. Na pewno coś przeoczyłeś.

 

Dziękuję, bardzo mi pomogłeś. Nie wpadłbym na to aby zmienić język w konsoli :1_grinning: . W oryginale nazywa się to " Feral Boomerang " Dziki Bumerang. Nie mam pojęcia skąd naszym wzięło się tam "dziecko"..najważniejsze że zaliczone :1_grinning:.  pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam gre, kupiłem wczoraj w trytonie za 70 czyli grosze :jaro:Ogólnie bardzo podobnie mi się grało w Cień Mordoru - sporo powtarzalności, ale mechanika i miodność sprawiają, że nie można się oderwać od konsoli. Ulepszanie auta i sama jazda po świecie przypomina mi stare gierki z PSX takie jak Vigilante :22_stuck_out_tongue_winking_eye::siara: Grzech nie zagrać, bo tak jak wspominałem cena malutka :24_stuck_out_tongue: no nic, wracam do zbierania zlomu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 17.12.2016 o 17:59, Almarcino napisał:

Dopiero zaczynam gre, kupiłem wczoraj w trytonie za 70 czyli grosze :jaro:Ogólnie bardzo podobnie mi się grało w Cień Mordoru - sporo powtarzalności, ale mechanika i miodność sprawiają, że nie można się oderwać od konsoli. Ulepszanie auta i sama jazda po świecie przypomina mi stare gierki z PSX takie jak Vigilante :22_stuck_out_tongue_winking_eye::siara: Grzech nie zagrać, bo tak jak wspominałem cena malutka :24_stuck_out_tongue: no nic, wracam do zbierania zlomu

 

Fabuła jest bardzo krótka, a z czasem zbieranie złomu zaczyna być monotonne ale jak się wkręcisz to wbijesz Platynke tak jak ja to zrobiłem :)) Jeśli będziesz szedł w jej kierunku to staraj się wykonywać wyzwania jednorazowe w zakładce Legenda. Najlepiej na konwojach nim wszystkie zlikwidujesz bo później będzie ciężko. Miłego grania i przygody z Mad Maxem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.07.2013 o 20:11, isabellspi napisał:

dodam ze w 2014 wychodzi film Mad MAX z Tomem Hardym w roli głównej i ta gra możne być na podstawie tego filmu

 

Ile Ci zajęło przejscie? Widze w necie srednia okolo 18 godzin :) Mapa widze jest spora :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Almarcino napisał:

 

Ile Ci zajęło przejscie? Widze w necie srednia okolo 18 godzin :) Mapa widze jest spora :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Przejście w 18h? Chyba że będziesz pędził przed siebie jak Struś Pędziwiatr. Dużo lokacji, jeszcze więcej znajdziek, misje poboczne, sporo rzeczy do odblokowania. To jakieś 30h grania. Platyna zajmuje minimum 50h a znam takich którzy zrobili ją w 83h. To dobra gra, może odrobinę niedorobiona i monotonna ale z pewnością jest niedoceniona. I jeszcze raz to napiszę: ma kapitalny klimat postapo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie jak kolega wyżej napisał, podczas najazdu i walki z konwojem robić koniecznie wyzwania,które są potrzebne do wbicia Platynki.

Ja nie zwracając na ten szczegół pod koniec gry i całkowitym oczyszczeniu terytorium nie miałem jak zrobić tej listy z zakładki Legenda.

 

A co do samej gry Fenomenalna, ale jej drobne niedoróbki czasem odpychają :) do zrobienia 100 procent i wbicia pucharka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Almarcino napisał:

 

Ile Ci zajęło przejscie? Widze w necie srednia okolo 18 godzin :) Mapa widze jest spora :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Nie ma takiej opcji aby w 18h przejść ją w 100% do Platynki. Ja musiałem gre raz resetować, niestety w obozie pustynne sito złapałem buga. Zabiłem krzykacza ze snajperki zanim bramę otwarłem. Zaliczyło mi jakby była otwarta i już później niczym nie mogłem jej rozwalić, podczas celowania nie podświetlało jej i nie szło wystrzelić harpuna a nic inne nie działało. Za drugim razem miałem tylko jeden problemik w którym małpka mi pomógł. Całkowite oczyszczenie gry " wszystko co tylko możliwe"  i dojście do platyny zajęła mi około dwóch tygodni gdzie na Mad Maxa przeznaczałem od 4 - 5 h dziennie wiec jakby zsumować będzie ok 60h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18h to chyba główny wątek, ale i to nie do końca bo często trzeba redukować zagrożenie w rejonie co jest dosyć czasochłonne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sLk napisał:

18h to chyba główny wątek, ale i to nie do końca bo często trzeba redukować zagrożenie w rejonie co jest dosyć czasochłonne. 

True. Nie ma szans według mnie zrobić głównego wątku w 18h przez to, że jest on powiązany z zadaniami pobocznymi. +-30h grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tym bardziej lepiej jak 30h :siara: Sprawdziłem z ciekawości po tym jak Stysiu napisał, że krótka i mi na jakies stronce wyskoczyło srednia 18 :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie platyna zajela jakies 60 h, nie spieszylem sie zbytnio. Gra sprawila mi mnostwo satysfakcji. Troche sie wkopalem bo wyczyscilem wszystkie konwoje i pozniej meczylem sie ze zrobieniem wyzwan ale udalo sie, dla mnie gra swietna i platyna sprawila mi mnostwo przyjemnosci

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×