Skocz do zawartości
Patricko

Mad Max

Rekomendowane odpowiedzi

Na krótkim filmiku nie było widać twarzy bohatera. Ciekawe czy będzie wyglądał jak ksero młodego Mela Gibsona?! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po star treku i aliensach nie wierze w powodzenie tego projektu.... Film/seria jest kultowy/a ale jestem pełen obaw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że star trek to był tylko promocją filmu, a Aliens to nawet nie mówię :)

Liczę na powodzenie, ale pewnie ten teaser będzie musiał nam wystarczyć na długo zanim zobaczymy coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w MM na Xbone to dopiero będzie klimat. Zwłaszcza dla tych, którzy oglądali ten film tysiące razy na VHS :biggrin:.

 

A tak na poważnie to grę chętnie obadam, za łebka uwielbiałem oglądać Maxa, miejmy nadzieje, że gra będzie miała choć namiastkę klimatu z filmu ;).

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- W tej chwili nie ma multiplayera - zdradza Frank Rooke, dyrektor kreatywny nowej produkcji Avalanche Studios, Mad Max . - To doświadczenia w pełni skoncentrowane na jednym odbiorcy. Poza tym, Max to oczywiście samotnik i właśnie na tym aspekcie się skupiamy - argumentuje taki, a nie inny wybór.

I bardzo dobrze...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ten tytuł. Wprawdzie Just Cause do mnie nie przemawia ale liczę, że Panowie z Avalanche Studios  dadzą radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po zwiastunie bardzo podchodzi ciekawe tylko jakiego typu brdzie to gra sand box czy moze bardziej uncharted zamkniety swiat ale bardzo fajne zagadki i duzo skakania mam nadzieje ze to pjerwsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Twettów podrzuconych przez Patricko wynika, że będzie sandbox z „OGROMNĄ mapą” :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rage było świetną grą osadzoną w takich pustynnych klimatach :D ( gdyby nie te problemy graficzne ) mam nadzieję , że MM przebije tą grę :)
A do Avalanche Studio mam zaufanie dla mnie JC2 było mega dobrą zabawą na masę godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na papierze zapowiada się to naprawdę nieźle, podrasowany Rage z domieszką Carmageddonu, a to wszystko na next-genowych bebechach, tyle że takie Just Cause do mnie w ogóle nie trafiły, trzeba czekać na gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie info z gram.pl:

- w grze znajdzie się ponad 50 pojazdów głównym środkiem transportu Maksa jest Magnum Opus; pojazd ten w trakcie gry będzie

można dopasowywać do własnych preferencji

- w trakcie pokazywanego na targach dema Max próbuje przebić się przez mocno ufortyfikowaną barierę, ale spoglądając przez lornetkę główny bohater dostrzega, że świeci się ona na czerwono - to oznacza, że pojazd jest zbyt słaby, by ją przełamać

- gracze muszą eksplorować pustkowia, walczyć z różnymi oprychami i zbierać części, pozwalające rozbudować własny wehikuł

- Magnum Opus ma bardzo rozległe drzewko rozbudowy

- kolejnym celem jest infiltracja posterunku - Max może poradzić sobie z wrogimi oddziałami na różne sposoby: porozjeżdżać ich, wyskoczyć z samochodu, schwycić pobliski shotgun i powystrzelać jednego po drugim, lub z chirurgiczną precyzją zlikwidować przeciwników z dystansu przy użyciu karabinu snajperskiego

- Max będzie musiał regularnie przeciwstawiać się oprychom napotkanym na pustkowiach

- wiele walk bazuje na udziale pojazdów

- w momencie gdy gracz podjeżdża bardzo blisko przeciwnika i korzysta z shotguna, ujęcie zostaje efektownie spowolnione nie wiadomo niestety, czy używanie tego mechanizmu jest ograniczone, czy będzie się czasem doładowywało

- nierzadko zdarza się, że przeciwnicy wskakują na pokład Magnum Opusa - w takich sytuacjach, trzeba sobie z nimi poradzić nim

dopadną głównego bohatera

- fabuła gry nie jest oparta na żadnym z filmów - przedstawia autorską opowieść

- po opuszczeniu samochodu Max będzie musiał wdawać się w bezpośrednie, brutalne starcia

- główny bohater potrafi się także zakradać

- prezentowane na E3 demo pochodziło z wersji pre-alfa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na naprawdę solidny produkt z ciekawym i żyjącym światem. Myślę, że era next genów to najwyższa pora, żeby zakończyć tworzenie coraz większego pustego świata, a mniejszego i dynamiczniejszego. Bungie już to oficjalnie potwierdziło, pora na kolejne studia.

Co do fury to widzę, że będzie centrum gry. Może to i fajnie bo przecież Mad Max przedstawia efekt kryzysu paliwowego. Także gra też o tym powinna traktować. Ciągła walka o przetrwanie i oszczędzanie wszystkiego co mamy.

Film uwielbiam, czołówka filmów wszechczasow. Jeśli gra będzie chociaż w połowie tak dobra to murowany hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również liczę na tą grę. Wprawdzie trochę zmartwiły mnie zapowiedzi ' jajcarskich zagrań' ale może jeszcze z nich zrezygnują. Nie wiem po co Maxowi harpun?! Wolałbym żeby zamiast tworzyć hybrydę Spider Mana ze Scorpionem skoncentrowali się na problemach filmowego świata Mad Maxa. tak jak wcześniej wspominaliście, kryzys paliwowy, deficyt wszelkich towarów, gangi terroryzujące resztki ludności itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Poniedziałek będzie Gameplay z Mad Maxa. W końcu! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez Patricko
Podmieniłem, bo niezalogowani nie mogli oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie, czekamy na PRAWDZIWY gameplay...

Poza tym te momenty, które są na engine gry, to mam nadzieję, że są z wersji na PS3, bo póki co nie wyglądało to jakoś ładnie.

Pomijając te "niedociągnięcia" to w sumie wciąż niewiele wiadomo. Chyba będzie można robić własną postać, skoro gęby Gibsona nie ma :)

No nic, czekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy mi Rage. :)

 

Dokladnie,mi tak samo. Oby gra lepsza była od RAGE bo RAGE to straszny średniak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika nic specjalnego, na ps3 są ładniejsze gry, ale poza tym to podjarany jestem, zapowiada się taki misz masz Rage'a, Carmageddona i Motorstorma (3 diiabelnie grywalne tytuły), oby tego nie spieprzyli i jestem kupiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam ze w 2014 wychodzi film Mad MAX z Tomem Hardym w roli głównej i ta gra możne być na podstawie tego filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×