Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Battlefront w końcu powraca!

Platformy jeszcze nie są znane, ale skoro teaser został pokazany na konfie EA, to zapewne gra pokaże się na wszystkie platformy.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że premiera nie odbędzie się za parę lat ;)

Trailer nakręca pozytywnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie kto będzie robił tą grę.

Pomijam EA, ale czy będą robić na nowym silniku czy może wykorzystają jednak Frostbite?
Wiem, że należy do DICE ten silnik, ale kto wie? Frostbite tutaj byłby chyba najlepszym rozwiązaniem.

No, ale zobaczymy jak się sprawy potoczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo czekam, w obie czesci nagrałem się mnóstwo godzin, dla fana klasyki, a na PSP Battlefront2 to był po prostu miód :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdzieś wyczytałem jakąś rozmowę z gościem z dice i było coś o battlefrontcie. Tak naprawdę to nie widzę innej opcji jak Frostbite 3, mają technologie to dlaczego mają z niej nie skorzystać :D Trzeba czekać na więcej info, ale bankowo zaklepać muszę sobie jedną sztukę gry na premierze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do dziś gram 2 <3 a te na psp wymaniaczyłem wielokrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacieram rączki i strasznie się cieszę, że wreszcie dowiedzieliśmy się, że jednak projekt Battlefronta żyje! Studia, które go robią mówi samo za siebie, możemy się szykować na godnego następce jedynki i dwójeczki :) Teraz tylko jeszcze czekać aż ktoś zrobi nowe Jedi Academy i nowego KOTORA, tylko tym razem nie mmo i prawowitego następce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te na PSP były takie same jak na PS2?

Ja na PS2 przegrałem z kolegą setki godzin, a nasza ulubiona mapa była na takiej pustynnej planecie, gdzie się Jedi i Sithami grało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE ponoć ma robić te nowe Star Warsy. Choć nigdy za Star Wars nie przepadałem tak tu trailer mnie zainteresował ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz tyle czasu minelo od zapowiedzi, to mogli by jakies informacje nam dac, i mam nadzieje ze wyjdzie gdzies na poczatku przyszlego roku bo nie chce mi sie dluzej czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać .. :)

 

PS. Fajną mają pracę :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ploty mówią, że premiera już przesunięta, pomimo że data podana nigdy nie była.

Można się domyślać, że gra pewnie wyjdzie w okolicach premiery kolejnej części Star Warsów, czyli grudnia 2015 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam :P Wyjdzie Destiny to nawet tak odległa data wydania będzie dla mnie bliską zagrywając się w Destiny xd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza w temacie? czyżby wszyscy grali w Destiny?  ;)  Na portalu podają, że podobno premiera w wakacje. 

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wakacje bożonarodzeniowe (choc w sumie póki nie padnie dokładna data, czyt. miesiąc nie wiadomo o które wakacje chodzi). To za ponad rok, taka informacja raczej mnie nie rusza, może gdybym przy okazji zobaczył jakiś gameplay to bym się troche wzruszył :D

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak będzie, końcówka przyszłego roku. No cóż. 2015 powinien być obfity także czekanie nie powinno się dłużyć.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po doświadczeniach związanych z premierami ostatnich bfow od dice, zaczekam do 2016, kupie taniej i bez nerwów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaniepokoila mnie plotka, ktora slyszalem ostatnio, z podobno dosc wiarygodnego zrodla, ze nawet trzy z pieciu DLC maja sie rozgrywac w wersji gwiezdnych wojen z najnowszego filmu. Ja bym tam wolal klasyczna trylogie, bo ten film... no nie wiem. Ten gosc rezyserowal rebooty Star Trekow i wyszly zalosnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, mi się obsada i wykonanie ST podobało, normalne ze reboot nie przebije pierwowzoru, bo nie oszukujmy się nie robi się rebootow/remasterow słabych filmów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaniepokoila mnie plotka, ktora slyszalem ostatnio, z podobno dosc wiarygodnego zrodla, ze nawet trzy z pieciu DLC maja sie rozgrywac w wersji gwiezdnych wojen z najnowszego filmu. Ja bym tam wolal klasyczna trylogie, bo ten film... no nie wiem. Ten gosc rezyserowal rebooty Star Trekow i wyszly zalosnie.

 

Nie ma to jak shejtować film którego jeszcze nie ma :biggrin:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nazwać jedne z najlepszych filmów sci-fi żałosnymi :D

 

Smokersky ty już lepiej zostań przy shoutboxie ze swoimi wyalienowanymi opiniami :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swbf_newsmedia_headerixj98.jpg

Podobno tak wygląda gra, przekonamy się jutro  :biggrin:

 

Aaaa NeoGaf informuje iż premiera 17 listopada.

 "The latest news and updates for Star Wars™ Battlefront . Available November 17, 2015 for PlayStation 4, Xbox One and PC."

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są jakieś wycinki z filmu czy coś podobnego, nie ma opcji żeby tak wyglądało na konsolach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×